"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kora1
12. únor 2012

@petanevesta no ten smajlik znamena neco jako: pockej pockej...uvidime 😉

petanevesta
12. únor 2012

@kora1 počkám počkám 😀 😉

lucille85
12. únor 2012

@kora1 no my jsme se chtěli snažit úplně původně te´d od ledna...ale v létě jsme si řekli, že už to zkusíme dřív, že to stejně všem trvá dýl, antikoncepci jsem brala bez přestávky 8let...no v září jsem měla poslední, jenže sem chytla hroznou angínu, takže dva tejdny na atb a neschopence, no a asi v půlce října jsem začala měřit teplotu a zkoušet ovu testy a furt sem čekala, kdy dorazí ta první opravdická MS...během braní atb jsem asi pět dní špinila a slabě krvácela, ale myslela sem že to je těma atb a horečkou...no doktorka řekla at to beru jako ms a když to nepřijde do 40dní at se stavim....a 33DC jsem měla pozitivní ovu test...A za deset dní pozitivní těhotenskej...takže na první dobrou a rovnou trojčata...ale bylo by to velký riziko, navíc tam byly jednovaječný dvojčata a byly tam i rozdíly v růstu, tak jsme dali na lékaře a šla jsem na redukci...bylo to moc těžký, ale snad se nám povede zachránit aspoń to jedno miminko a nepřijdem o něj...víc mám ve fotoblogu, kdyby tě to zajímalo...

kora1
12. únor 2012

@lucille85 co?? trojcata? Tyy jo, to je opravdu rarita..Dekuju za popis, ja myslim, ze uz bojovnicek vybojoval a uz se te pevne drzi, se mu u tebe libi 😵
Z toho tveho fotoblogu jsem pochopila, ze kdyz jsi tehule, mel by byt pozitivni i ovulacni test? To je zajimave...Ale jen na nejakou dobu,ne? Nebo jsem to pochopila spatne.. 😕
No taky sis prosla ty jo, obdobim, ale vydrzela a sikulka..17,tyden tehu je krasa, vzdyt to je pulka,ne? drzim palce (ikdyz si myslim, ze nejsou potreba 😉

lucille85
12. únor 2012

@kora1 Dekuju za milá slova...Jojo jsme rarita, chudáci doktoři se mě furt ptali, jestli jsem po nějaký stimulaci, že tohle fakt jako neviděli za desítky let praxe...Holt jak se vysadila HA tak vaječníky uvolnily dvě vajíčka...a to jedno se pak ještě rozdělilo na dvě,takže sice jsme měli radost že hned napoprvé a původně dvojčata, ale pak se ukázalo to třetí a to byl průser...No včera to byl měsíc od zákroku a doufám, že ten jeden si to tam vybojuje...do půlky těhu chybí ještě dost, jsem teprve 16+5tt dneska...a hlavně nevíme zda je mimi úplně zdravý, protože ty geneticky testy nám jsou na dvě věci...Ono píše se mi to ted už docela dobře, ale ten týden před tím zákrokem to bylo fakt peklo, strach,výčitky, otázky proč my,furt sem brečela, tolik bych si je chtěla nechat všechny, kdyby mi někdo slíbil že budou všichni donošení a v pořádku...ale ´bylo i vidět pak na utz že by to dobrý asi nebylo, ale stejně mi to moc neulehčilo...holt stávají se i takové věci...nejhorší bylo smířit se s tím, že to rozhodnutí nedělá příroda ale my...chudák manžel, tolik se o mě bál, taky si užil, nejdřív dělal že to zvládá, ale taky se pak sesypal a obrečel to...
A s tim těhu testem a ovutestem to je pravda, když nemáš domu těhu test ale ovu test jo, dá se to zaměnit...ono totiž ten hormon LH co spouští ovulaci je trochu podobný HCG, takže ho detekujou vlastně oba testy...já jsem to zkoušela ze zvědavosti, protože mi bylo divný to krvácení...no ted už mi je důvod jasnej, když tam probíhalo stěhování národů...

gabuli202
13. únor 2012

@petanevesta Peti, takže myslíš, že ovu teprve je nebo bude? V tom případě ti ty tetsíky ukazovaly špatně, viď? Ale hlavně, že se dostavila! Já měla právě obavy, že když mě nebolí prsa, jako mi bolely každý měsíc, ovu nepříjde. Ale potvůrka došla!! 🙂 🙂 my jsme se s manžou tulili dva dny před ovu, den před ovu, v ovu a dnes už jsme vyždímaní, tak snad to stačilo 🙂 😀

petanevesta
13. únor 2012

@gabuli202 ahoj Gábi, no je fakt, že jsem ty testy sledovala až po zaschnutí, ne hned v limitu, takže možná ta testovací čárka nebyla úplně tak silná jako kontrolní nebo víc...jak to máš třeba vidět krásně ty v albíčku. Řekla bych, že ovulka u mě byla až tak ve čtvrtek min. týden, takže na výsledek si počkám až do příštího týdne 🙂 Šla jsem spát včera normálně s podprdou, jak mě bolely prsa 😝 My jsme se tulili ve středu, ve čtvrtek a ještě v sobotu, tak snad to taky stačilo 😀 My jsme spolu vlastně stejně viď - 27DC? 😉

gabuli202
13. únor 2012

@petanevesta hele, mně ty prsa taky bolí celkem dost, hlavně teda na dotek, jak každý měsíc 🙂 jasně, jedeme spolu!!! Taky jsem 27DC 🙂 Akorát já jsem dnes 1DPO a ty to asi nevíš přesně 🙂 Jsem asi magor, ale mám strach i na ty lyže, když jdeme tuto sobotu, co kdyby náhodou 😀

petanevesta
13. únor 2012

@gabuli202 hele nejsi, já tě naprosto chápu, zvláš´t po tvé minulé zkušenosti...já už v prosinci po prvním snažení, když jsem dostala chřipku, tak jsem četla příbalový leták u Paralenu, jestli ho můžu brát, kdybych byla náhodou v tom 😀

gabuli202
13. únor 2012

@petanevesta jsme na to stejně Peti 😀 Tak kdyby se nám náhodou zadařilo, doufám, že lyžování vadit nebude 🙂 Uf, zakazuju si na to myslet, jenže to nejde! Nechci být tento cyklus zklamaná ☹

petanevesta
13. únor 2012

@gabuli202 neboj, to by nemělo vadit, pokud sebou nebudeš někde flákat o stromy 🙂 máme to ale stejně, prostě na to nejde nemyslet 🙂 já už si přijdu fakt divná, jakmile vidím venku dítě, tak ho sleduju a pozoruju i ty typy kočárků, co maminky mají a představuju si u nás doma, jak předěláme dětský pokojík ...včera, než jsem usnula, tak jsem přemýšlela, kam by bylo dobrý dát jednou přebalovák, původně jsem chtěla mít takovou tu sadu nábytku v děcáku i s tím, ale pak mi běželo hlavou, že mímo vlastně spí v postýlce u rodičů v ložnici, tak jesti to nedat spíš tam - no už mi hraboší 😀 😀

gabuli202
13. únor 2012

@petanevesta 🙂 achjo, Peti, tento cyklus nám to musí vyjít!! Musíme tomu věřit 🙂

petanevesta
13. únor 2012

@gabuli202 no určitě, s jiným výsledkem ani nebudeme počítat že? 😀

zzaneta
13. únor 2012

Ahoj holky, teda vy jste to vcera rozjely 🙂 Jdu vas docist..

kora1
13. únor 2012

@petanevesta @gabuli202 holky, urcite vam to vyjde!!! 😵 😵
@lucille85 ja jsem to prave uz nekde slysela, ze po dlouhodobem uzivani HA se to potom muze takhle stat, vetsi pravdep.viceceetneho tehu..
Hlavni je, ze to mas za sebou! A takhle se nad tim neda premyslet, ze jste rozhodli vy a ne priroda, nechci zpetne strasit, ale lepsi 1 zdrave ditko se zdravou maminou, nez treba jine kombinace moznosti, ktere tu nebudu ani psat.. 🤐
Jste sikulaci s manzelem, uvidis, jak budete stastni, az se to narodi a na minulost uz si ani nevzpomenete! 😵
ty jo, je to moc zajimave s tim ovu testem na tehu...wow (mimochodem 😀 😀 stehovani narodu.. 😀 ..).
Chtela jsem se zeptat jeste na jednu vec, takze ony se ti uvolnili z jednoho vajecniku 2 vajicka (takze to by byly jako 2-vajec.dvojcata a jeste navic jedno se rozdelilo na 2? Mazec! Jeee, tak nekdo nic a nekdo 3 v jedne ovu..No to je spravedlnost 😔 😀

kora1
13. únor 2012

@zzaneta ahoj Zanetko, Tobe to urcite take vyjde tento mesic a budete tu strasne moc tehotnych tento mesic 😵 😵

zzaneta
13. únor 2012

@kora1 Ahoooj, dekuju, to by bylo mile 🙂 Uvidime, tento tyden by mela byt ovu, pokud uz nebyla, takze tak za dva tydny budeme vedet 🙂 Rikam si ze nebudu testovat tak brzy jako minule, ale nevim jestli to vydrzim 🙂

@petanevesta , @gabuli202 Holky vyjde nam to, verim tomu, unor je nas. V lednu byla spousta tehulek, takze v unoru to musime dohnat 🙂

petanevesta
13. únor 2012

@zzaneta máš pravdu, únor musí být náš - já to mám hlavně vypočítaný dle poslední MS, že by to bylo říjnový dítko a já jsem taky říjnová, takže by to bylo super 😀

petanevesta
13. únor 2012

@kora1 díky, já doufám, že budeme všechny zbylé snažilky co nejdřív těhule 😉

zzaneta
13. únor 2012

@petanevesta Já myslela že teď už to vychází na listopad 😀 Hlavně ať se zadaří. Taky mne bolí bradavky, minule jsem si myslela že to byl příznak těhu ale ona asi teda ovu 🙂

eficenka
13. únor 2012

@petanevesta
@zzaneta
@gabuli202
Holky, moc na vás myslím, ať se to co nejdřív povede.... Jsem 2.den na neschopence a už nevím co mám dělat ☹
TO teda bude 9.měsíců 😀

wann14
13. únor 2012

@gabuli202 @petanevesta @zzaneta Moc vam drzim pesti, ted uz to vyjde, proste musi 🙂 Me konecne vcera dorazila mrcha po dlouhych 49 dnech 🙂, tak aspon neco ... dnes jdu na krev, tak se pak uvidi, jestli podle odberu, bude nejaky problem 😉

wann14
13. únor 2012

@eficenka Evi moc dobre to znam, jsem doma uz presne 3/4 roku a je to des....ale neboj da se to vydrzet..ja skoro cele dny proflakam na PC a kdyz maj kamardka volno v parco tak se vetsinou schazime...taky mam nejaky kamosky na materske, tak obcas i s nema...nejak se ten cas vyplnit da...

eficenka
13. únor 2012

@wann14 no taky se tu snažím poklidit a tak... OD 6 ráno mám umytý nádobí, vytřeno, upečený chleba a vypráno... Navíc jsem ještě byla se psem venku.... Ale je blbý, že mám jen 6 hodin vycházek denně - budu psát žádost na neomezené kvůli rizikové práci, ne rizik.těhotenstvi...

zzaneta
13. únor 2012

@eficenka Dekujeme Evičko 🙂 snad jsi na nás poslala spoustu flusanců 😉 😀

zzaneta
13. únor 2012

@wann14 Teda to je hodně dlouhý cyklus :( Jsi 3/4 roku nemocná?

petanevesta
13. únor 2012

@zzaneta jo myslíš? já mám poslední MS od 18/1, takže mi to spočítalo ještě termín na říjen 😉

kora1
13. únor 2012

@wann14 hura, tak aspon cyklus dorazil,ne? A bude se neco dit dale, podle me je nejhorsi cekani..clovek musi pro to aspon neco delat..drzim palce..a ty jdes na krev na hormony? A jak to, ze jsi 3/4 roku doma, ja myslela, ze jsi studentka 🙂

heaven_angel
13. únor 2012

Ahoj holky, vubec vas nestiham cist, stihnete toho tady probrat fakt hodne.. 🙂
@zzaneta
@petanevesta
@gabuli202
fandim vam a samozrejme vsem ostatnim snazilkam, unor musi byt konecne vas 🙂

kora1
13. únor 2012

@petanevesta takze vaha? Ja mam vahy rada 😉 Nebo stir? No, to uz neni tak nevinne 😀