"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
13. únor 2012

@lola024 já miluju finy, jsem na takové typy a k tomu jsem ve Finsku byla tak 2x ročně, miluju to tam. 🙂

lucille85
13. únor 2012

Tip pro "kafařky": nestlé myslim nebo kdo dělá Ricoré-je to rozpustný kafe (33% kafe a zbytek čekanka), chutná to jako kafe a teď je nová varianta s magnesiem-pro těhotné ideální!
A hořčík je jinak taky v neloupaných mandlích a banánech a samo v minerálce typu Magnesia...

eficenka
13. únor 2012

@lola024 tak takovýto příznak těhu jsem měla jako první... i teď se mi občas motá hlava a vidím kolem sebe "auru" 😀

lucille85
13. únor 2012

@gabuli202 to je teda taky slaďák Gábi! Jo osud to vždycky nějak zamíchá!No jo my jsme taková rarita, většina kamrádů okolo nechápou, že se jako pořád líbáme...znám jen dva další vztahy kde to maj podobně, hodně vídám, že tak po dvou letech už se k sobě ti lidi chovají jako sourozenci nebo tak nějak a chlapi nadávaj na holky, holky zas nechtěj chlapi nikam pouštět...my teda nemáme volnej vztah, ale máme každej svoje zájmy a kamarády a mě nedělá problém, když muž jde někam zakalit nebo jemu když jdu já, chodíme i spolu často...já osobně nesnášim když by mě někdo takto omezoval nebo hlídal, to by letěl...a manžel už ted řiká jak bude hlídat prcka abych mohla jít ven nebo se vyspat...tak snad mu to vydrží... 😀

eficenka
13. únor 2012

@lucille85 😀 tak tohle přesně říkal švagr švagrový před porodem.... Po porodu je však více unavenej švagr a kdykoliv jdeme na návštěvu, tak usne na pohovce během hovoru 😀
A švagrová mi pak říká : myslíš, že si s takovouhle můžu někam vyrazit, když pořád spí a nehlídá 😀 😀

lucille85
13. únor 2012

@eficenka já počítám s tím, že realita bude úúplně jiná...nakonec budem chrnět všichni jak to tak vidím 🙂

gabuli202
13. únor 2012

@lucille85 Lucí, tak to je bezva, že to máte takto zařízený 🙂 My to máme zase jinak 😀 Než jsem poznala manžu, tak jsem hodně všude lítala, pařila, manža to stejný, on byl takovej divoch divokej, taky si nasekal nemálo problémů 😒 Ale od té doby, co jsme spolu, tak manža sám nikam nechce jít, jdeme jedině spolu 😀 Já sama byla akorát na maturitním večírku a na rozlučce se svobodou, ale i tak jsme se ještě v ten večer potkali 😀 Ale děláme to proto, že nám to vyhovuje 🙂

krista1
13. únor 2012

@gabuli202 tak to bylo taky osudové seznámení no krása 😵

@lucille85 tak ti moc přeji,aby bylo všechno v pořádku a mimi bylo zdravé. 😉

eficenka
13. únor 2012

@krista1 Kristi, tak jak Ty? kdy má dorazit MS?

lucille85
13. únor 2012

@krista1 děkuju moc!
@gabuli202 my jako většinou chodíme spolu ale nemám problém jít sama nebo "pustit"muže samotnýho...chudák ostatní kamarády má hodně pod pantoflem a tak ač je jako jedinej ženatej tak to oni nikam sami nesmí a nechtěj dělat dál pánský jízdy(teda asi by chtěli ale nesmí)...hlavní je aby to vyhovovalo oběma!

gabuli202
13. únor 2012

@lucille85 já manžela vyháním a on to prý nepotřebuje, takže chodíme spolu 😀 Ale je fakt, že sama bych si někdy vyrazila, ale to nechci to riskovat 😀 😀 Ale hlavně to nějak nutně nepotřebuji 🙂

wann14
13. únor 2012

@zzaneta Ahoj Zany, rano jsem nestihala odepsat, tak se omlouvam 🙂 Ne nejsem nemocna, v cervnu jsem udelala statnice a od te doby jsem doma a hledam praci a snazim se o mimi a zatim bohuzel nevychazi ani jedno

@kora1 Ahoj rano jsem nestihala odepsat, tak se omlouvam 🙂 Ne nejsem nemocna, v cervnu jsem udelala statnice a od te doby jsem doma a hledam praci a snazim se o mimi a zatim bohuzel nevychazi ani jedno

jj byla jsem dnes na krvi na hormonech, tak jsem zvedava, jak to se mnou dopadne, ale sestra rikala, ze vysledky budou az tak za 14 dnu, ze nektery ty hromony dyl trvaji nez se vysetri ...
jinak jsem rada, ze uz konecne dorazila ms 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@wann14 Ahojky 🙂 to je v pohodě. Jo taaak, ono najít práci je v dnešní době je fakt umění, teda hlavně takovou jakou chceš. Co jsi vystudovala?

kora1
13. únor 2012

@gabuli202 jee Gabi, my to mame s manzou jako vy, nikdo bez toho druhyho nechce nikam jit nebo ho to neba..🙂 Nerikam, ze nikdy se nestane, ale fakt vyjimecne... 🙂
@wann14 Ahojda, a co jsi delala za skolu? neboj, urci se brzxy zadari, daji ti ted do kupy cyklus a yupppiiii! 😵
@lola024 jasne ze muzes ryby..A s tou kavou, jak to tu rikaji holky, je to ok. @lucille85 skvely typ s tou kavou s Mg!!! 😵 😵 😵 Je to od nescafe? To chci taky! Necham si to dovezt z CR a nebo kouknu tady, neco od nescafe tady maji taky 😉
@kava holky, ja rano miluju ceske Velvet (od Jacobs, znate nekdo?) se sojovym mlikiem, jezis, mnaaaaaam 😝 😝 ja bez toho nemam dobre rano 🙂 a piji to taky 1/2 na 1/2 😉

sedivka
13. únor 2012

@gabuli202 my jsme se s manzelem seznamili pred 3a 3/4 rokem v praci 🙂 kazdy jsme pracoval tedy v jine casti Prahy, ale v jedne firme. No a z par kafi vzniklo neco, co jsem ani nevedela ze fakt je mozny, ze poznas, ze je to ten pravej 🙂 rozesla jsem se s pritelem, se ktery jsem byla pres 4roky, on pustil k vode nekolik holek, ktere mel tak nejak na "navstevy" ( mel takovy uvolnenejsi obdobi) a za tri mesice jsem se k nemu stehovala 🙂 je to fakt pecka porad 🙂 jinak mame taky kazdy svoji svobodu, kamarady, konicky. Spoustu veci delame spolu, ale dost i zvlast, abysme si nelezli na nervy, meli si o cen porad povidat. Proste co dodat - super to klape 🙂

wann14
13. únor 2012

@zzaneta @kora1 Delala jsem chemii a technologii potravin 🙂

@zzaneta No to mas pravdu teda, najit praci dnes je umeni, takovou ketra je aspon trochu schopna 🙂 a neni to treba uklizecka nebo prodavacka v kauflandu, ja to nechci nejak shozovat takovou praci, ale abych tohle delala jsem nemusela pet let studovat...

kora1
13. únor 2012

@eficenka jakpak to slo cely den doma? Pri tve aktivite si predstavuji, ze jsi prinejmensim zrekonstruovala barak 😀 😀
@harley26 ahojky, tak co, bylo vcera hupsy hups? 🙂

krista1
13. únor 2012

@eficenka Ahoj,no má dorazit až 23.2.ve čtvrtek,no tak uvidíme,zatím to měření BT ukázalo jen na probíhající ovulku,ale otázka je jestli v ten den snažení došlo k oplodnění,to fakt nevím.Ale pořád mi leží v hlavě,že mi ty ovulační testy vůbec ovulku neukázaly ☹ A jak se cítíš ty Evi?A co mimi cítíš nějakou změnu?

kora1
13. únor 2012

@krista1 hojky Kristi, muzu se zeptat, jak to myslis, ze neukazaly testy ovulku? Jdu mrknout na tvoji BT, jestli to pujde..🙂 Ja na testy zacinam trochu zanevirat (divne slovo, ale je to tak..).

kora1
13. únor 2012

@krista1 Mne se to zda jako typicka ovulace, pokud se ted teplota jeste 2x zopakuje (uz jsem se to tady od vas naucila hodnotit, tak delam chytrou 😉, a super snazenicko, lepsi uz to byt nemohlo podle me.. 😎 A ty testy jsi zkousela tento mesic nebo kdy?

hanickaa.d
13. únor 2012

Holky ahoooj všechny vás zravím!!! Já mám dnes po screeningu a jsme v pořádku, ale mezi nožky jsme neviděli, prcek nespolupracoval 🙂 ale hlavně, že jsme zdraví a já teď budu cvičit trpělivost 🙂

kora1
13. únor 2012

@krista1 mne se totiz jeden mesic stalo, ze test byl slaboucky v so rano, v so odpoledne zesilil a vecer byl pozitivni jak blazen a v nedeli rano uz byl zase slaby... A vis, co z toho mne plyne? Ze kdybych nebyla "prehnana" a nemerila ho v sobotu rano a vecer, ale jen rano a pak az v nedeli rano, ovulku bych nedetekovala... Ta pozitivita totiz nemusi trvat celych 24 hodin, takze z tohoto pohledu jsou pro me trochu nespolehlive a vetsinou to merim v dobe ovulky rano a vecer /tedy ne 1.ranni moc, ale 2x denne). Vadi mi na tom to nepiti, a tak celkem normalne piju..😉

kora1
13. únor 2012

hanickaa.d Ahoj, a mas fotecku? To je pekna zprava 😵 A nebude to holcicka, kdyz se tak stydel/a? 🙂

kora1
13. únor 2012

@hanickaa.d Ahoj, a mas fotecku? To je pekna zprava 😵 A nebude to holcicka, kdyz se tak stydel/a? 🙂

hanickaa.d
13. únor 2012

@kora1 ¨jj mám fotky z UTZ, ale nemám čas skenovat 🙂 to vůbec netušíme co to bude 🙂

terulilinka
13. únor 2012

@lucille85 ty jsi kecka!!!! tam určitě vybereš 🙂 takže jsi nic neplatila? tak aspoň, že tak!
@barbulinka1 tak to máme stejný :D akorát ten můj ani nepípá, takže fakt musím mi teď oči na šťopkách 😀
@lola024 no nekecej!! asi zajdu za manžou jak to cítí 😀😀

terulilinka
13. únor 2012

@krista1 jojo dneska jsme se na to vrhli, snad už to pak stačí normálně ob den 🙂

lucille85
13. únor 2012

@terulilinka Teri ale jo akorát že místo sedmi tisíc budu platit jen jeden...ale aspoň že tak...Hele já měřila BT nějakým digiteploměrem z Rossmanna asi za padesát korun ....a fungoval 🙂
@hanickaa.d hlavně že je mrńous v pořádku, nožky třeba roztáhne příště, vás napíná no...
@wann14 kdybys chtěla pošli mi tvoje CV, kouknu Ti na to, třeba přijdem na to jak to vylepšit, jsem personalista...dneska je to hledání práce fakt hrozný a kor pro absolventy...

krista1
14. únor 2012

@kora1 Ahoj,no prostě se mi ukázala na ovu testu jen kontrolní čárka,ta druhá ne,i když podle teploty jsem ovulku měla a podle hlenu a příznaků taky,tak je to divné to jsem testovala den před ovulkou a den,kdy jsem jí měla.

krista1
14. únor 2012

@kora1 jo a testy jsem zkoušela tento měsíc a nevyšlo to i graf je z tohoto měsíce,jo po ovulce musí být tři dny vyšší teploty,takže to tak mám.Jo určitě je lepší to s někým probrat,člověku se uleví,že to může s někým sdílet 🙂