"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Obrovskej souhlas s @silvaaa 😀

terulilinka
28. pro 2011

@silvaaa taky myslím, že ráno to rozseknu.. buď ms nebo pozitivní test.. Určitě hned napíšu, ale fotku negativního sem nedám 😀

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna no já čekala, kdy se ozveš 😀

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Celou dobu to tady sleduju, jsem dohlednu 😀 😀 😀

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna no to sleduj 😀 mě se zítra neeechce do práce :-/

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Tak nikam nechoď 😀 Né sranda ...
koukám na Mrazíka, už ho znám nazpaměť a stejně se každý rok dívám znovu 😀 😀 Miluju pohádky 😝
čekám pozotovní zprávičky zítra, od tebe a od @twistinka123 😝

lucille85
28. pro 2011

@twistinka123 Tedaa Luci gratuluji a moc Ti to preju!zitra dej fotku!Drzim palce,aby carka silila a v zari vas bylo doma o jednoho vic! 😵

A vsem co cekaji na testovani drzim palce,at je to tam!

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@lucille85
Ahojky ! 🙂
Jakpak ty se cítíš ? A jakpak se všichni 4 máte ? 🙂

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna já taky 😀 celý svátky jsem proválela u tv u pohádek 😀 a twistinka už to má jistý!🙂)

hanickaa.d
28. pro 2011

@zzaneta jo leden bude náročný v práci tak to nějak uteče, pak mi sice manžel odjede skoro na 2 týdny na hory, ale to taky snad uteče 🙂

hanickaa.d
28. pro 2011

@twistinka123 to je jasná věc...já měla taky pidi slaboulinkou...hele po Mercilonu je to doma!!!!!! 🙂

gabuli202
28. pro 2011

Holky, já jsem fakt trouba. Dnes jsem 24 DC a všude píšu, že mám cykly 25-28 dní, ale nepočítala jsem do toho MS, kterou mám 5 dní, takže mé cykly jsou 30-33 dní. 21 a 22DC jsem dělala ovu testík-mám ho ve fotoblogu. No, takže pořád nevím, jestli byl pozitivní nebo ne, den potom jsem měla ducha a dnes taky. A 20DC taky duch. Tak už nevím, co si o tom mám myslet!!

kristinandbaby
28. pro 2011

@terulilinka Nevím nevím....uvidíme, ale jak se říká že mimčo přijde když ho nejmín čekáš, tak já budu hledat novou práci, takže možná že pak dorazí mimi 😀

twistinka123
28. pro 2011

holky tak jsem testla znovu, jinou značku testu, a zase slaboulinká čárka...

všem díky, ale zatím tuk tuk, protože mě pobolívá podbřišek jako na MS a stále tomu nějak nemohu uvěřit 😒 vyfotit to nelze, na mobilu ta druhá není vůbec vidět, nemám kvalitní fotak v mobilu 😒 ale další testnu zítra ráno, budu 28DC a 11DPO.

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna helet takovou čárku mám taky právě, tak třeba to ještě dostanu - podle obrázku mám stejný test 😒

terulilinka
28. pro 2011

@kristinandbaby to je fakt 🙂 a jakto??
@twistinka123 to je úúúžasný, určitě pak napiš! já taky testnu ještě 🙂 já jsem zítra 29DC a 13DPO .. tak mi drž palečky! ty už to máš jistý, maminko!🙂

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
Jenže ten test jsem měla asi až 14 DPO, takže to nebude tvůj případ :*
Je to nějakej best 2 test s citlivostí 20, tím jsem testila já, na 10kovém by ta čárka byla vidět asi lépe .. kdo ví ?
Ale neboj, u tebe to dobře dopadne !!!! 😵

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna no právě best 2 mě to ukázal takya pak ještě jeden, tyčinka for you....tak ted jsem teda na pokraji šoku a myslím že je to falešně pozitivní 😒

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
Hele, já jsem četla že ty best2 falešně pozitivní bývají, ale když máš pozitivní ty testy 2 a ještě ke všemu každý jiné značky, tak by to byla hodně velká náhoda 🙂
Určitě je to tam, nestresuj se !!!!

barbulinka1
28. pro 2011

@twistinka123 Kup si ten mamatest, ten je fakt nejlepší a falešný čárky ti neukáže a mě taky bolelo bříško jako na ms a měla jsem křeče až do zad, prostě jako když maj přijít krámy a nepřišly, takže klídek, zítra si kup mamatest 10 a udělej ho kdykoliv během dne a čárečka vykoukne 🙂

twistinka123
28. pro 2011

@barbulinka1 mamatest nikde neměly 😒 a pak zejtra to nekoupím, páč manžela mám doma anechci mu ještě nic říkat....ptal by se proč šupajdím do lékárny 😒 ch jo holky, tak mám ponáladě....ale na druhou stranu, s timhle testemjsem testila i před 4dnya nicmi to neukázalo...tak si vyberte 😒

barbulinka1
28. pro 2011

@twistinka123 nebo v dr maxoj v lékárně ( myslim , že to byla ta lékárna) od nich to je jako mamatest, prý ho od nich berou , s nim jsem testila pak já a je uplně stejnej jako mamatest i stejně vypadá, ty jsou spolehlivý, ale neboj, vyšli ti dva testy s dušíkem od jiné značky, tak žádný stres 🙂 zkus ráno ten co máš a když budeš mít příležitost zkus si sehnat ten mamatest 🙂 ale je to tam, dva testy dva dušíkové 🙂

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
Jak říkám, nestresuju se, určitě to tam je, jen si musíš na dálnice ještě chvilenku počkat 😵 !!
Jsi dnes teprve 10DPO, nechtěj zázraky, testuj obden a uvidíš ten pokrok !!! 😵

twistinka123
28. pro 2011

@barbulinka1 díky za podporu....jj taky si říkám....nevěděla jsem že ty best 2 můžou bejt naprd....zejtra zkusím nenápadně skočit do lékárny, ale nevím, budu muset vymyslet pro co půjdu 😒

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna jo to jo, mě spíš zaráží ty testy best 2, jestli jim věřit....

kristinandbaby
28. pro 2011

@terulilinka Mě v únoru končí smlouva a já tak nějak ani nemám zájem o prodloužení....pracuji v české pojiš'tovně a vedoucí mě pěkně rozčiluje 😒 Takže hledám a hledám a hledám
@twistinka123 jupííí na zítra se těším a jsem zvědavá..jenže to není fér, ty jsi to chytila od těhu pacientek 😀

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
No, ono to na té fotce není vidět ale ve skutečnosti mi přijde, že minulý cyklus ta čárečka sílila .. Jen se mrňous neudržel a odešel s ms .. Ale nevím, je to jen moje teorie a hlavně mi ten test doporučila sama lékárnice, i když to zase mohl bejt nějakej obchodní tah, no nevím, uvidíš 😵 Držím moc palečky 😵

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna no nevím uvidíme☹

@kristinandbaby ještě si nefandím☹

holky du spát dám vědět. díky za podporu. dobrou noc

barbulinka1
28. pro 2011

@twistinka123 Tak řekni, že si jdeš třeba pro nějaký pastilky, že tě bolí v krku nebo něco 🙂 ale jsou to dva testy jiné značky, tak to je uplně jasný, neboj a jsi teprv 10 DPO, čárečka bude pomalu sílit,ale kup si na to pozorování jestli sílí ten mamatest, je fakt nejlepší 🙂 bude to dobrý, hlavně se nestresuj 🙂

twistinka123
28. pro 2011

@barbulinka1 díky moc!!!! něco vymyslím🙂