"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
4. led 2012

@zzaneta jo to znám, já taky minule cítila najednou bolestivá prsa, trošku nevolnost, prostě normální autosugesce a nic z toho přitom nebylo 😀

harley26
4. led 2012

@zzaneta 🙂 já sem dneska zase v kanclu sama, kolegyne ma volno, tak si to umis predstavit, navic se planujeme stehovat do noveho bydleni, ktere se ale teprve stavi, takze musim hledat tipy na bydleni :D

zzaneta
4. led 2012

@petanevesta jojo, ja taky, natahovalo mne jidlo, porad jsem chodila na zachod, bolel podbrisek.. ale ted uz to nehrotim a rikam si ze to holt nejak dopadne. Navic mam radost ze jsem vysledovala ovulku a vim ze ji mam 🙂

@harley26 tak ja jsem sice v openspacu ale sef na mne nevidi takze pohodicka 🙂 to si pamatuju, taky jsem jednu dobu hledala bydleni, pak planovala svatbu, ted jsem zase na konikovi, ono se vzdycky neco najde 🙂

heaven_angel
4. led 2012

@harley26 to ti teda fakt závidím, taky bych chtěla být někdy v kanclu sama, ale když člověk pracuje v openspace, je to dost sci-fi 😀

harley26
4. led 2012

@zzaneta taky sem "nadsenec" do podobnych webu. Jeste ze ten net je. Kdyz sem planovala svatbu, tak sem mela nastudovane temer vsechno 🙂 manzel se jenom divil a nevericne kroutil hlavou, on podobne veci nema moc rad a nechape, co za "kraviny" tu muzeme resit :D

harley26
4. led 2012

@heaven_angel to verim 🙂 clovek je tak strasne moc na ocich. Ja pracuju ve stavebni firme a mame to tu O.K. a co delas ty?

petanevesta
4. led 2012

@harley26 já taky, byla jsem na Beremku snad denně a měla to všechno rozplánovaný a barevně vymyšlený 😀

zzaneta
4. led 2012

@harley26 jo ten muj se taky netvari moc nadsene kdyz reknu nejake poznatky odsud :D tak uz radeji nic nerikam 🙂
@heaven_angel taky si obcas rikam jake by to bylo v kanclu, tohle je moje prvni prace tak nemuzu srovnavat. Ale nastesti tu lidi okolo resi jen sebe 🙂

harley26
4. led 2012

akorát mi hraje v radiu Pumped up kicks - nemuzu tu pisnicku dostat z hlavy uz asi tyden 🙂

harley26
4. led 2012

@petanevesta a jakou barvu svatby si mela a kdy ses vdavala? Ja v cervenci a meli sme ji šedou a lehce růžovou. Plánovaní svatby mě bavilo strašně 🙂

harley26
4. led 2012

@zzaneta Jj, to je dobra taktika, radsi doma mlčet :D a neprodukovat "rozumy" Vy se snažíte jak dlouho?

sedivka
4. led 2012

@twistinka123 Ahoj, tak me napadlo, ze asi budeme tim padem dost na stejno - jsem jen o 1CD za tebou a ta carka byla opravdu hodne silna, zadny duch......uff 🙂

heaven_angel
4. led 2012

@harley26 tak clovek se nauci casem rychle preklikavat okna, kdyz nekdo jde 😀 delam v IT firme, ted se zrovna uzavira rok, tak je dost prace, nastesti jsem vetsinu stihla vcera, tak dneska muzu trochu konikovat.. 🙂 je dobry, ze vas je v kanclu min, clovek si i lip pokeca s kolegyni a nemusi davat pozor na kazdy slovo 🙂

petanevesta
4. led 2012

@harley26 my jsme to měli do fialova, to byla loni hodně módní barva, podle alb jsem to vídala dost často 🙂 měli jsme to v červnu a bylo fajn, že nebyla ani zima ani vedro....taky mě to hrozně pohltilo a bavilo 🙂 Hlavně jsem pak byla ráda, že se to všem příbuzným a kamarádům líbilo a ženský právě hodně ocenili i tu barevnou sladěnost, nazdobenou tabuli atd spousta si vzala nějakou drobnost ze stolu na památku 😀

zzaneta
4. led 2012

@harley26 Ta pisnicka je paradni 🙂
Vysadila jsem v pulce listopadu, jedeme druhy cyklus. Ale ten prvni jsem byl blazen, vsechno hlidala, rikala, testy delala, ted uz jsem nejak "vystrizlivela", proste volny prubeh, max. pokec na konikovi 🙂 ono prece jen, s holkama co prozivaji to same to clovek lepe probere 🙂

gabuli202
4. led 2012

@sedivka Moooc gratuluji! určitě to nebude špatný test, tomu věř!! 🙂 A musím se přiznat, že ti strááááášně moc závidím!!!

twistinka123
4. led 2012

@sedivka ted nevím jsi těhu????

sedivka
4. led 2012

@twistinka123 koukni o stranku zpet, je tam fotka! 🙂

heaven_angel
4. led 2012

@zzaneta no, podle me je to v kanclu lepsi, je tam vetsi klid a soukromi.. obcas tu lidi telefonujou dost nahlas, takze rusi ty ostatni nebo rusi me, kdyz surfuju na netu 😀

zzaneta
4. led 2012

@heaven_angel :D kdyz surfujes po netu :D tak to je paradni :D hihi ja si dam sluchatka pustim hudbu kdyz nekoho nechci slyset 🙂

dashyyy
4. led 2012

@lucille85 Luci seš opravdu statečná a zvládneš to.. Nedokážu si Tvoji situaci představit ale určitě vím, že bych nezvládla postiženýho prcka i kdyby byl jen jeden a neni to nic sobeckýho jen vim, že bych mu nebyla schopná dát to co potřebuje a kdyby ano tak na úkor svého života... Držím pěsti ať to dopadne všechno dobře!!! Jak říkal Tvůj manža je důležitý abys i Ty byla v pořádku!

sedivka
4. led 2012
heaven_angel
4. led 2012

@zzaneta ja prave nemuzu, delam asistentku, takze musim slyset telefon, mobil nebo za mnou porad nekdo chodi.. i kdyz obcas bych taky nejradsi narazila sluchatka a delala ze nevidim a neslysim 🙂

lucille85
4. led 2012

@sedivka Strasne moc gratuluju!Krasna zprava!Drzim moc palce at je vse v poradku a nemusis mit nervy.Uzivej si to!

zzaneta
4. led 2012

@heaven_angel Tak mne telefon blika a mam ho tak abych to videla, takze pohodicka 🙂 a nedavam si to moc nahlas, spis abych slysela hlasy, ono asi pomuze i to ze se soustredim na hudbu a ne co kdo rika 🙂

Holky asi na mne vazne neco leze, vsechno mne boli a jsem hrozne unavena, asi chripka :(

lucille85
4. led 2012

Jinak jsem se ted vratila z mesta,rano jsem musela na vsechny ty tehot.odbery plus ten na screening,i kdyz bude k nicemu,dle genetika absolutne nic nerikajici,ale ze at se udela.Tak ze me vymackali doslova asi pet zkumavek a pak jsem sla dat do prace nedchopenku.Ted lezim a mam fakt dost.Uplne blbej pocit.Mam hroznej strach ze o to miminko prijdu kvuli te redukci.

gabuli202
4. led 2012

@sedivka Kolikátý jsi DC? A víš, kdy byla ovu? 🙂

sedivka
4. led 2012

@gabuli202 jsem 33DC, nevim kdy byla ovu....🙂 normalne jsem mela cykly 37, takze ovu musela vyt tentokrat driv....
@lucille85 drz se, prdola to urcite zvladne! Pust si doma nejaky filmy, snaz se aspon trochu odreagovat... Ja vim, ze je to debilni rada... Dezim ti palce, at to vsechno zvladnes. Kdy pujdes na ten zakrok?

heaven_angel
4. led 2012

@lucille85 cetla jsem tvuj pribeh, verim, ze to vubec neni lehky rozhodovani, ale myslim, ze ses rozhodla spravne s ohledem na svoje zdravi i zdravi miminka.. pokud jsou takovy rizika, tak bych urcite volila stejne.. neboj, mimi to urcite zvladne, vubec si nepripoustej, ze by to bylo jinak.. drzim ti palce, uvidis ze za par mesicu budete stastna rodina a ty ta nejstastnejsi mama.. 🙂

twistinka123
4. led 2012

@sedivka no jsem to říkala, že ten bacil předám dál 😀 já už ani nevím kolikátý DC jsem🙂