"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
4. led 2012

@charlotte2810 Ahoj, my se snazime uz pul roku a taky porad nic a snazeni je celkem intenzivni, takze se tim nijak netrap, kdyz se budes uzirat, tak si nijak nepomuzes ... a tak jak pise twistinka snazeni rok zadna doba..i me dr. rekla ze pul roku je zcela normalni ze se to nemusi podarit tak at z toho nejsem nejaka spatna ... tak drzim pesti a pristi mesic at uz to vyjde 🙂

twistinka123
4. led 2012

@charlotte2810 no víš ono to není jen otomsito dobře načasovat ale je to i v hlavě...kdo se na to moc upne tak to prostě nejde.... 😒

twistinka123
4. led 2012

@dashyyy zkoušela si zázvorový lízátka nebo tabletky EMESIN? to prej pomáhá!no pěkně ti to naplánovali teda 😀

dashyyy
4. led 2012

@twistinka123 jo to oni obě jsou takový plánovatelky=) macecha vymyslela jak bude jednou za měsíc jezdit přiveze pizzu a já si půjdu lehnout a ona si vezme prcka do města 😀 😀 nesnesu zázvor ten mě natahoval a to jsem nebyla ani těhotná o těch tabletkách jsem neslyšela to bych mohla zkusit 😉

twistinka123
4. led 2012

@dashyyy jj zkus nejsou ani drahý a naše těhuleto vychvalujou...asi si je taky koupím🙂 kdy jdeš na další kontrolu? helet a necháte si říct pohlaví?a jména, přemýšleli jste?

charlotte2810
4. led 2012

@dashyyy no vidis, ja merim teplotu od uplneho zacatku, ovulace pokazde probehla, nacasovani snazeni idealni...a nic ☹ ja bych to asi tak neresila, kdyby mi netahlo na 29...

dashyyy
4. led 2012

@twistinka123 a kolik tak stojí? Vyšlu pro ně přítele 😉 já určitě chci vědět co to bude jsem hrozně zvědavá a hlavně tomu nechci říkat to ale jménem 😉 už se na to hrozně těším 😀 na další KO jdu až 17. a to nám bude měřit šíji a nosní kůstku a tyhlety věci a budeme mít výsledky ze včerejší krve tak jsem na to zvědavá a doufám že je vše ok ale pupek roste jak blázen je znát každej den tak snad jo=) a jména máme vybraný shodli jsme se během dvou minut a bez dohadů bude to Adélka nebo Filípek 😉

dashyyy
4. led 2012

@charlotte2810 a byla ses radit s dr.? to by chtěla asi u manži nebo přítele spermiogram a tak

twistinka123
4. led 2012

@dashyyy http://www.samoleceni.cz/8595067108209/emesin-t...

no já jdu na UZ někdy příští týden, někdy mezi pacientkama, tak se těším docela, žeuž budu vědět načem jsem 🙂 a taky tom že konečně uvidí obrázek tečky🙂 že už bude moct jásat a věřit mi že tam mimi je...takhle mi říká, že mi prd je a klepe mi na bříško jestli tam někdo je 😀
mě se líbí Davídek, ale kolegyně co má rodit příští měsíc tak hned řekla že Davídek se jí taky líbí a že ho dá, tak mě to trošku naštvalo ☹ no jo no...celou dobu že to bude Kryštůfek a když jsem jí řekla co se líbí mě tak změna....grrrr. 🙂 jinak po holčičku se mě líbí Sabinka a nebo Eliška. Adélka taky,ale těchmáme kolem sebe dost ☹

dashyyy
4. led 2012

@twistinka123 Adélek právě moc nemáme a Eliška se mi taky líbí to by byla popř. druhá holčička takový hezký český jména 😉 tak to šéfová ještě neví? to se těšíš vid? Já byla před tím první UTZ úplně hotová a nemohla ani dospat a těším se čím dál víc 😀

twistinka123
4. led 2012

@dashyyy šéfová, staniční ne....ale asimyslíš mojí doktorku. ona není má šéfová, makáme obě jako zaměstnankyně ve firmě🙂 už to ví. řekla jsem jí to. narazila na to tak to nešlo jí kecat...no, byla na jednu stranu smutná že i já jí opustím ale jinak to vzala vcelku ok, říkala at pokračuju s kyselinou a že mi příští týden udělá UZ. nevím kdy, budu sejí muset připomenout, zkusím čt.

charlotte2810
4. led 2012

@wann14 diky za podporu a taky preju uspesny leden 😉

charlotte2810
4. led 2012

@dashyyy obavam ze, ze manzela drive nez po roce na zadne vysetreni nedostanu...on to narozdil ode mne moc neresi (aspon se tak tvari), a taky si myslim, ze to pro chlapa neni nic prijemneho, takze ho do toho rozhodne nechci tlacit driv, nez to bude nutne...ty bys to v me situaci resila uz ted?

misam
4. led 2012

@sedivka moc gratuluji ke // 🙂
Holky já jsem z toho mého cyklu tumpachová. V neděli a pondělí mne hrozně bolel podbřišek, myslela jsem že každou minutu musí dorazit MS. Včera a dneska bolesti podbřišku pomalu přestaly. Teď mne jen občas zabolí nebo píchne v oblasti podbřišku a pupíku. MS zatím nikde, ale mám ji dostat až zítra (i když minulý měsíc 2 dny před MS špinila). Jsem 26 DC. Dneska jsem si udělala test a je negativní ☹. Myslíte, že je na test ještě brzo a že by z toho ještě něco mohlo být? 😀

misam
4. led 2012

@charlotte2810 Ahoj, taky jsem si dřív myslela, že když jsou partneři zdraví, tak to bude coby dup. No a jak jsme se začali snažit, já začala zjisťovat informace, tak jsem zjistila, že u zdravých partnerů je šance na otěhotnění v 1 cyklu jen 15%. Takže to chce vydržať 😀

twistinka123
4. led 2012

@misam čauky! MS máš pravidelnou? a jak dlouho jsi povysazení antika? někomu test ukáže až den po plán, MS to je různé...třeba jsi fakt těhu

twistinka123
4. led 2012

@misam taky záleží jaký test těhu jsi prubla

charlotte2810
4. led 2012

@misam ty jo, to dost silena (ne)uspesnost....jak dlouho se snazite vy?

misam
4. led 2012

@twistinka123 Ahoj, po vysazení antika jsem víc než rok. S pravidelností je to horší. 😒 Co jsem sledovala poslední cykly, tak minulý měsíc jsem 25 DC špinila (1 den) a MS nastoupila 27 DC. Předminulý a předpředminulý 😀 byly stejné - 27 DC začalo špinění (3 dny) a 30 DC nastoupila MS. Vždycky mne tak několik dní před bolel podbřišek a bolest se stupňovala až do 1 dne MS. Ted je to úplně jinak. Nějak svému tělu nerozumím 😀
Prubla jsem Mamatest.

misam
4. led 2012

@charlotte2810 teď to je 4 měsíc. Ale pokoušeli jsme se už před rokem, ale museli jsme mimi o rok kvůli zdravotním problémům odložit. Takže už jsem trochu na palici i z toho 😀

twistinka123
4. led 2012

@misam hm ten bejvá dost spolehlivej....uvidíš, počkej dva dny a kdyžtak prubni znovu! 😉

misam
4. led 2012

@twistinka123 kurník, tak to bude asi nějaký blbý cyklus 😀 Nevadí, budu v očekávání jestli MS dorazí (doufám že ne 😀 ) a když ne, prubnu další v neděli. Děkuji za konzultaci 😉

luckawest
4. led 2012

@misam Já to teď počítám a snažíme se již 8 měs.. ale musíme vydžet a půjde to..🙂)

gabuli202
4. led 2012

Ahoj holky 🙂 Tak dnes jsem 31 DC, modlím se, ať MS nedojde! 😀
Zítra mám dvě zkoušky, tak držte palce! I když kdybych si měla vybrat, udělat zkoušku nebo být těhu, vyhrálo by mimi, to je jasné, ale aspoň nemám tolik času na mimi pořád myslet. Prsa mně teda bolí pořád, tak uvidíme 🙂

misam
4. led 2012

@gabuli202 ahoj, jsem na tom podobně (akorát s negativním testem - zatím 😀 ). Držím palce ať MS nedorazí a uděláš obě zkoušky 😉

wann14
4. led 2012

@luckawest My se taky zaciname snazit 7. takze v poho, zadny stres a ono to prijde neboj 🙂

gabuli202
4. led 2012

@misam Držím moc palečky, ať máš brzy pozitivní testík!

luckawest
4. led 2012

@gabuli202 ahoj tak to přeji moc štěstí, já jsem 40DC a špinim, boli mě jen podbřišek, ale dělala jsem si test 36DC a negativní, tak si myslím, že to nevyšlo.. Přeji ať zkoušku uděláš a taky ať jsi vtom..🙂)

misam
4. led 2012

@luckawest...určitě to vyjde, škoda jen že žádná nevíme kdy přesně 😀

luckawest
4. led 2012

@wann14 snažím se nemyslet na to....🙂))