"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

heaven_angel
5. led 2012

@zzaneta presne, prestala jsem kourit pred par mesici, tak uz kvuli tomu jsem do sebe tlacila po vecerech sladky a ted jeste tohle.. a to jsem si taky rikala, ze musim neco shodit, nejsem hubenour, spis mam sklony k nadvaze.. kamaradka ted v posledni dobe taky pribrala a ta rika "musim tomu prckovi prece udelat misto, aby mu tam nebylo tesno" 😀

zzaneta
5. led 2012

@heaven_angel Ja prave taky nejsem hubenour a sklony k nadvaze mame snad dedicne.. no jen mne desi ze jak asi budu vypadat na konci tehotenstvi kdyz pribiram uz pred nim :D ale tento tyden jsem dala uz 1,5kg dolu, jen jsou to takova ta rychla kila co se hned vrati, je to ja k na houpacce :D

petanevesta
5. led 2012

@kixi ahojky, tak to máš fajn, že se to už rozseklo 🙂 no já to měla dostat včera a nic, jenom slabounce špiním, ale fakt miniaturně, tak jsem zvědavá ...břicho taky zatím nebolí, tak kéž bych to nedostala 😅 jenže jsem teprve 9DPO,takže se i bojím dělat test, že tam nic nebude, až tak o víkendu to prubnu, kdyby MS fakt nepřišla...jsem ale pěkně nafouklá( pořád se mi chce prděti 🙂)) a do toho marodím s chřipajznou, včera během dne se mi to tak zhoršilo, že jsem lehla a zůstanu do víkendu doma v posteli 😒

petanevesta
5. led 2012

@zzaneta holky buďte v klidu, já jsem si to říkala už na podzim, že zhubnu, než bude mimís, ale ono prd, ani cvičení v posilovně nezabralo a kila se mě pořád drží, asi si taky tělo dělá místo 😀 máme to navíc v rodině a já mám přes 80 kilo, takže nejsem rozhodně šlang....trošku je fakt,že se bojím, že pak budu i s břichem mít sto kilo, ale co by člověk pro toho drobka neudělal že? 😀

zzaneta
5. led 2012

@petanevesta Ahojky 🙂 holky taky lehly s nemoci kdyz jim to vyslo 🙂 Doufam ze najdes //, určitě nám dáš vědět 🙂
hihi, přesně, co bychom pro to naše štěstí neudělaly 🙂

petanevesta
5. led 2012

@zzaneta díky, no bylo by to fajn, asi by to se mnou šlehlo v dobrém slova smyslu 😀 stejně to mají ty chlapi jednodušší co? udělají šup šup a pak přijdou k hotové věci, my se stresujeme, sledujeme se 😀

hanickaa.d
5. led 2012

@sedivka buď ráda, že nic necítíš....já asi po 6tt jsem byla citlivá na pachy a bilo mi někdy šouflo, ale nezvracela jsem zatím....chutě divné, ale nic přehnané, prsa trochu citlivější a plnější, chodím častěji na záchod a nejvíce se mi asi točí hlava (když dlouho mluvím nebo rychle vstanu). každý to má úplně jiný, tak snad to ani u tebe nebude žádné drama 😉

heaven_angel
5. led 2012

@zzaneta @petanevesta taky mam obavy, ze budu vypadat na konci tehotenstvi jak tank 🙂 mam pres 70 kg, nevim kolik presne, vybila se nam baterka ve vaze a dalsi nemam odvahu koupit, ale podle obleceni to tipuju tak na 75.. predevcirem jsem cvicila a jeste ted me vsechno boli.. 😀 my to v rodine nemame, moje mama ma lepsi postavu nez ja, ale ja proste miluju dobry jidlo a manzel taky, rozhodne se nesidime a podle toho taky vypadame 🙂)

petanevesta
5. led 2012

@heaven_angel já mám ráda sladký a občas dáme doma dobrý vínko a k tomu něco na zub, nejlíp večer 🙂 navíc manžel není moc sportovní typ a já jsem se mu bohužel časem dost přizpůsobila, i když občas ho někam vytáhnu třeba na squash nebo pinčes, ale není to tak často, jak bysme měli vzhledem k sedavému zaměstnání...člověk se holt usadí a podle toho to vypadá 😀

hanickaa.d
5. led 2012

@sedivka pane jo BYLO mi šouflo...já tam mám bilo....fuj

heaven_angel
5. led 2012

@petanevesta jj, sladky to je muj mor, muzu ho jist na kila.. 🙂 driv jsme chodili aspon do fitka, ale ted jsme se prestehovali a taky jsme zleniveli, oba mame sedavy zamestnani.. ja jsem chtela shodit kvuli tehotenstvi, protoze uz ted mi otekaji nohy, natoz az budu jeste tezsi a zmenit trochu zivotospravu, aby dite (az bude) melo vsechno, co potrebuje.. zatim mi to bohuzel moc nevychazi 🙂)

petanevesta
5. led 2012

@heaven_angel my taky no, chtělo by to se přinutit víc...už mě ani moc nebaví kupovat si něco na sebe, protože, když se na sebe podívám v té kabince, tak jsem znechucená 😒 😀
ale aspoň jsem teda změnila stravovací návyky, že se snažím nejíst smažený a jídlo ve fastfoodech, aby mimčo mělo místo smažáku pak něco lepšího výživnějšího...pro mě je navíc trošku mor, že když někam jdu s holkama, tak abych nepila "kalorickou" limonádu, tak vypiju dost coly light a to pak v těhu nebudu moct, takže bych to taky měla odbourávat

sedivka
5. led 2012

@hanickaa.d tak uvidim...ale zatim vubec nic 🙂 omezila jsi neco krome alkoholu a jidel, která nejsou vhodná? Asi nic neni potreba, pokud to nepusobi problemy, ne? 🙂

jankaander
5. led 2012

Tak už tam nic nevidím a na dalším testu nic,takže asi planej poplach 😒

petanevesta
5. led 2012

@jankaander to je divný, a jaký jsi den cyklu, kdy to máš dostat?

jankaander
5. led 2012

@petanevesta mám to dostat až v úterý a tam kde bylo znát slabé červené tak tam teprv končí ten nalepej proužek,takže to bude nějaký divný,ted jsem měla test úplně negativní,takže pochybuju

heaven_angel
5. led 2012

@petanevesta taky jsem vcera byla po nakupech, kdyz jsou ty slevy a nekoupila jsem si nic, pohled do zrcadla me utvrdil v tom, ze si nic novyho na sebe nezaslouzim 😀 chce to mit motivaci, ja dost shodila pred svatbou a myslim, ze mimi je motivace urcite velka, musime se snazit 🙂

gabuli202
5. led 2012

Zdravím, holky 🙂
Tak jsem se dozvěděla, že jsem zvládla dvě zkoušky, tak mi alespoň něco zvedlo náladu. Tady u nás máme naprosto nechutný počasí, prší a působí to horzně depresivně. Dnes mě nějak začalo bolet břicho, takový píchání a jsem nějaká nafouklá, tak se modlím, aby to nebyla přicházející MS, jsem 32DC. Ale nechci si z toho dělat hlavu, tak uvidíme 🙂

zzaneta
5. led 2012

@gabuli202 Gratuluji ke zkouškám, jsi šikovná 🙂 Co vlastně studuješ?
Tak držím pěsti aby nepřišla, kdy čekáš?

gabuli202
5. led 2012

@zzaneta Děkuji, sruduji baltistiku 🙂

No, vzhledem k tomu, že ovu byla až 27DC tak kolem pondělí, ale normálně jsem MS dostávala 30-33DC, tak jsem zvědavá, jak to dopadne!

lucille85
5. led 2012

Ahoj holky,tak to vypada ze pribyde dalsi tehu,moc gratuluju!
@twistinka Luci at je Ti brzy lepe!Co za atb Ti dali?Me totiz daji pred tim zakrokem taky,pro jistotu,aby se zabranilo infekci.A hcg mas ok,ja mela 11dpo 36,14dpo 129 a 18 dpo uz 1085... a to mi tam hnizdily hned tri.Na utz byla videt pidi dutinka az jak to bylo pres tech tisic..
@pajav Pavli dekuju,no hrozne se bojim aby to mimi zvladlo a zustalo.cekani je na tom nejhorsi.
Jinak sem si dnes volala na vysledky odberu,tak vse ok,ale blba stitna zlaza,kdysi me lecili na hypofunkci a pak se to spravilo,segra s mamou maji obe autoimunitni zanet a snizenou fci..Takze dalsi komplikace,zitra mi tam jede manzel pro recept na Eutyrox a v utery jdu na sono te zlazy.Jakoby toho nebylo uz tak dost...

kixi
5. led 2012

@petanevesta tak to drzim pesti, vypada to nadejne 🙂

twistinka123
5. led 2012

@lucille85 mám amoksiklav....musí ti dát něco z penicilinů 😉 otázkou je jestli mi to zabere 😒

luckawest
5. led 2012

Tak ja bohužel těhu nejsem.. Test je negativní...příště se už snad zadaří...

luckawest
5. led 2012

@gabuli202 Gratuluji...

gabuli202
5. led 2012

@luckawest děkuji 🙂 A nesmutni, další cyklus se zadaří! 🙂

hanickaa.d
5. led 2012

@sedivka no a co ses všechno dočetla o jídle? já vím jen že nejsou vhodné paštiky, arašídy, tatarák a plesnivé sýry, nic víc....a alkohol trošku jsem si dala přes Vánoce a mám v plánu cucat víno 🙂 střik nebo decinku ne tvrdé

luckawest
5. led 2012

@gabuli202 snad 🙂)

sedivka
5. led 2012

@hanickaa.d jeste nepasterizovane mlecne vyrobky. Coz nevim co je 🙂 a syrove ryby. Sushi. No, myslim ze sem tam miniaturni sklednicku cerveneho si dam. To nevydrzim 🙂 jde mi o sportovani a tak. Ale to adi jen sporty, kde hrozi uraz a posilovani. Takze snad si ve fitku najdu nejake nekonfliktni vyziti. Solarko vadi? Zrovna jsem si na zimu koupila nejake minuty, abych nebyla bila jako "sejra"...

sedivka
5. led 2012

@hanickaa.d a o sexu radsi mluvit ani nebudu, kdyz ty ted nemuzes...🙂