"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
6. led 2012

@zzaneta Já jsem v prvním ročníku, začátečník. Jsem z toho všeho dost vykulená, ale zase mě můj obor baví, chtěla jsem to vždy studovat 🙂

@pajiskazemlyna uvidíme, kéž by to byla pravda, ale nechci nic zakřiknout 🙂 sama tomu moc nevěřím

pajiskazemlyna
6. led 2012

@lucille85
To víš, že proti tobě se mám lépe ... asi všechny co tu jsme ..
Vůbec si to neumím představit, vaši situaci ..
Hlavně se držte a určitě nám piš, jak to vypadá, ať můžeme držet palečky u zákroku, aby vše bylo v pořádku a VYVOLENÝ prďolka to zvládl !!!
a ta štítná žláza se bude muset nějak řešit ? Nasadí ti nějaké léky nebo to nebude potřeba ?? ...

barbulinka1
6. led 2012

@pajiskazemlyna No těžko říct, ovlivnit to teplotu může, ale myslim, že uvidíš zítra, bud ovu byla tak jak je vyznačená, nebo když ti zítra stoupne, tak byla třeba i dneska, ale 36,7 je už docela vysoká teplotka 🙂 uvidíš, ale hlavně že bude nebo byla ovulka 🙂třeba budeš překvapená mile 🙂 🙂 daří se v celku dobře, nic kromě únavy a občasného píchnutí v bříšku mi není, bříško roste jako blázen a v pondělí jdu na UTZ ke svému doktorovi a pak hned v týdnu nejspíš na velký ultrazvuk na NT screening, tak už se jen modlim, at je všechno v pořádku a miminkoj je zdravý a budu štatná 🙂 🙂

zzaneta
6. led 2012

@gabuli202 Tak to je fajn, já chtěla studovat angličtinu ale nedostala jsem se 🙂

lucille85
6. led 2012

@pajiskazemlyna jojo dostala jsem Euthyrox, to je hormon št. žlázy a dál se uvidí po tom sonu, jak bude žláza vypadat...mamka i ségra totiž mají obě autoimunitní zánět št.žlázy a tím pádem sníženou funkci a berou léky(je to doživotní léčba)...tak snad to sono bude ok a je to jen kvůli těhotenství, to to může zhoršovat totiž...i když upřímně, to je mi te´d úplně fuk...jen se bojim aby se mi to nerozhodilo úplně ty hormony....kvůli případnému dalšímu snažení...dělá to problémy...

pajiskazemlyna
6. led 2012

@barbulinka1
Jé, tak to se na UTZ určitě moc těšíš viď ?? 😵 A co budoucí tatínek ?? 😵 Vezmeš ho na UTZ s sebou ? 😀
Jsem ráda, že se ti daří takhle krásně, snad vše bude v pořádku, miminko určitě roste jako z vody ... 😵

Jediné v co doufám já, že ovu tedy byla nebo bude ... Nechtěla bych čekat další cyklus jen na ovu ....
Už takhle je to strašně dlouhé ... Cyklus bude (pokud ovu byla 28DC) přes 40 dní ..... 😖
Kéž by konečně i u nás byly // ... I když třeba 6. měsíc by to jistil, uvidíme 😀 Myslím až moc dopředu 😀

lucille85
6. led 2012

@barbulinka1 screening bude určitě v pořádku! držim palce ať máte výsledky v pořádku!

pajiskazemlyna
6. led 2012

@lucille85
Aháá, tak ty už léky bereš .. Tak to jo, snad bude všechno v pořádku .. Moc vám držím palce, ab to dobře dopadlo ..
Jak vůbec rodina ? Oni vše vědí ? A jak reagovali ? Určitě tě moc podporují, viď ??

barbulinka1
6. led 2012

@pajiskazemlyna no těšim se moc, ale zároveň mám i strach, aby bylo všechno v pořádku...ale to má asi každej před kontrolou 🙂 ted už jen aby utekl rychle víkend 😀 na ten velký do Hradce ho vezmu sebou, už se moc těší, až uvidí to naše zlatíčko 🙂 No to věřim, že to musí být strašně dlouhý to čekání a jestli vubec ovulace bude atd, nervy stres :( ale ten výsledek pak stojí za to, když se člověk trefí a ovu proběhne 🙂 🙂 A neboj čáreček se dočkáš, už si to taky zasloužíš 🙂 🙂

barbulinka1
6. led 2012

@lucille85 ahojka, moc děkuju, snad to dopadne dobře, ale strach je to je jasný....drž se, a neboj čas uteče a pak si budeš v bříšku hýčkat krásný zdravý miminko 🙂 a řekli ti čím by to mohlo být ? já si myslim, že to je třeba těma hormonama z těch prášku, ne ? že se často říká, že když se otěhotní hned po vysazení, jsou z toho vícečetná těhotenství....je to hnus ty hormony :(

lucille85
6. led 2012

@pajiskazemlyna no ještě neberu, dnes mi to manžel dovezl od doktorky...o těhotenství věděla naštěstí jen rodina(byl to vánoční dárek ☹)... a samozřejmě jsme jim to řekli...je jim to líto,podporují nás a říkají, že hlavně abych byla zdravá já a že jsme mladá a že miminko bude a´t už ted nebo později....ale nikdo z nich není v mojí kůži a upřímně, ani bych to nikomu nepřála...

pajiskazemlyna
6. led 2012

@barbulinka1
Strach nás bude provázet asi do té doby, než budeš prďolku držet v náručí .. a vlastně ani potom to neskončí .. 😀
Možná, že až se miminko narodí, bude to ještě horší 😀
To je fajn, že takhle vyjedete spolu, podíívat se na to vaše zlatíčko 😵
O zásluze to asi bohužel není ... já si pořád říkám, že prostě až se k nám miminku bude chtít, tak to teprve přijde ... 😵

lucille85
6. led 2012

@barbulinka1 no sami doktoři jsou z toho v šoku, pořád se ptali zda jsem měla nějakou stimulaci...já ale měla nejnižší dávku hormonů-měla jsem nuvaring, vysadila jsem už v září a otěhotněla v listopadu, mezitím ani neproběhla regulérní MS, jen pár dní špinění....a hormony můžou způsobit uvolnění více vajíček, ale už ne to, že se rozdělí to vajíčko na další dvě...je to prostě náhoda...

barbulinka1
6. led 2012

@lucille85 Je to mazec :( ale věř, že sis to vybrala už tedka za celé těhu a všechno dobře dopadne a budete mít krásné zdravé miminko 😉

barbulinka1
6. led 2012

@pajiskazemlyna No bude to asi celej život, strach o své dítě 😀 tak přesně tak, až bude miminko připravený, tak si vás najde a přijde za vámi 🙂 🙂

sedivka
6. led 2012

Holky co uz čekáte, berete nejake vitamíny? Kamarádka mi doporucila Femibion. Vím, ze se při velkém uzívání vitamínu rodí velké deti, ale rikam si, jestli to neplati az v pozdejsich mesicich, zatimce ted v prvnim trimestru se neco takoveho hodi...?

twistinka123
6. led 2012

@sedivka já nic nejím jen listovku

terulilinka
6. led 2012

@sedivka nečekám a femibion beru, a o těch velkých dětech jsem slyšela jen v rámci Babyplanu nebo jak se to druhý jmenuje 🙂) tohle mi bylo doporučeno doktorkou jako nejlepší před i po 🙂)

twistinka123
6. led 2012

@terulilinka no nazdáááááár jak je🙂

sedivka
6. led 2012

@terulilinka kamaradka mi ho prave taky doporucila, brat to max do 5mes, pak ze uz to ma vliv na ty vetsi deti...rikam si, ze ted to preci jen neco potrebuje, nejkritictejsi obdobi...

petanevesta
6. led 2012

@gabuli202 koukám, že jsme na tom podobně, akorát já myslela, že to dostanu už ve středu podle mých posledních dvou cyklů, co byly 34dní, no jenže dneska jsem 37DC, mrcha nikde, jenom trošičku špiním, jenže test je ještě negativní, tak si dělám naděje, že to může být pozdní ovulkou....no po víkendu budu vědět víc, ještě mám jeden těhu test doma 🙂

terulilinka
6. led 2012

@twistinka123 ahojky 🙂 no docela fajn, jen jsem vždycky nakouknu a normálně to pomáhá 😀 jsem v pohodě, ničím se nestresuju a na nic nemyslím 🙂 co ty?🙂

@sedivka no ono je víc druhů, já beru Femibion 800 - ten je pro plánované těhotenství a do konce 12.týdne a pak je Femibion 400 a ten je od 13.týden a až do konce kojení 🙂a na to do kdy ho brát se radši zeptej doktroky 🙂 já ho teda doporučuju, protože tam neni jen listovka, ale vitamín e, c atd.🙂

twistinka123
6. led 2012

@terulilinka já nic, mě už zabírají atb, tak se mi nechce ležet, tak sedím u pc v županu a pod dekou 😀

terulilinka
6. led 2012

@twistinka123 tak to znám, já se od pc hnu jen když musím něco dělat nebo dávají něco dobrýho v tv 😀 až si kolikrát říkám co na něm, proboha, pořád dělám... 😀 tak ti je líp? tak to je dobře 🙂

twistinka123
6. led 2012

@terulilinka jj je mi líp...nejhorší je že krom těch čepů nic nemám tak proto se mi nechce ležet☹

gabuli202
6. led 2012

@petanevesta tak držím palečky, ještě není nic ztraceno 🙂 Já si naděje nedělám 😒

twistinka123
6. led 2012

@gabuli202 nech toho pořád!!! 😉

terulilinka
6. led 2012

@twistinka123 no, vždyt nemusíš celý den ležet ne?🙂

twistinka123
6. led 2012

@terulilinka no asi bych měla. ale neležím🙂

terulilinka
6. led 2012

@twistinka123 si pust nějaký film a ležet budeš hned 🙂)