"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 mi ani ne 🙂 ani nechci, pokud bude vse ok. Jen bradavky vyhlasim asi za zakazany uzemi 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka já taky ne že chci ale mám trochu strach, abych pak nezačala krvácet 😒 ale nikdy se nestalo, tuk tuk!!!haha zakázaný území 😀 ato znamená jak často se milujete?denně?

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 nee, denne ne 🙂 tak obden. Jak je nalada. Bude trvat, nez si oba zvykneme, ze se nemusime bat. Ale verim tomu, ze to nevadi 🙂

cajori17
6. led 2012

dobry vecer,vsechny vas zdravim.........vim ,ze je to mimo misu,ale mohla bych vas poprosit o hlas pro nase slunicko?budeme moc radi 🙂staci rozkliknout foto a dat libi semi 🙂moc dekujeme https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2666104...

twistinka123
6. led 2012

@sedivka tak to jo🙂 no taky doufám že to neva🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 zrovna dneska jsem to resila s kamaradkou co je v 7.mem mesici. A nevadi 🙂 vubec... Takze smele do toho. Hlavne musis byt spokojena 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka 😀 no vzhledem k tomu že mi jsme mimi udělali tím že jsme se milovali i 2x denně... ne jako že jsme museli ale to bylo u nás normální 😀 a ted 4 dny nic...ale to je zase kvůli mé angíně 😒

trolleey
6. led 2012

holky, jdu se vyvalit k telce... dobrou noc a hezký víkend. 😉

twistinka123
6. led 2012

@trolleey tobě taky papa

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 tak s anginou se to da cekat... Ale az ti bude lip urcite se neomezuj. Sama poznas co je prijemny, ale neboj se. Je to divny pocit, taky jsem se "bala". Ale asi jde jen o to se s touhle novou situaci vyrovnat a nebrat to tak 🙂 proste si to uzivat. Prckovi se urcite nic nestane 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka já vím no🙂 to je takový jiný, jiný stav🙂))

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 teda bala a porad bojim, tak rychle jsem si na to nezvykla 🙂. Ale znas to - uvolnete se prosim 🙂

pajav
6. led 2012

@pajiskazemlyna ahoj,ovu jsem měla až 34DC 🙂))) Dva dny před další MS...

twistinka123
6. led 2012

@sedivka 😀 😀 😀 kdo se šukat nesmí fnukat a hlavně myslet na hurvínka 😀

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 presne! 🙂)

twistinka123
6. led 2012

@sedivka 😀 my jsme dvojka ty jo🙂 helet du spát, tak hezký víkend asitu budu až v pondělí...uvidíme...tak papaaaaaaaaa 😀

pajiskazemlyna
6. led 2012

@pajav
Tak to na tom jsem skoro podobně :D
Děkuji moc za odpověď .. Nevím, jestli jsi to četla, ale já jsem dneska 31 DC (normálně mám cyklus 33 dní) a ovu MOŽNÁ byla 28DC - jenže nevím, jestli zvýšení teploty a tím pádem vyznačení ovu na FF nezpůsobil zánět zubu, zvýšení leukocytů a tak dále .. takže uvidím vlastně zítra, zda vůbec teplota zůstane nahoře nebo zase spadne, což by znamenalo, že ovu ještě neproběhla, ale to ty sama víš ......
No je to nějaké složité 😀
Jak se vůbec máš budoucí maminko ? 😵

pajav
6. led 2012

@pajiskazemlyna nene nečetla,nějak už nestíhám :D máš graf? Můžu juknout? Tak jestli bude nahoře tak ovu proběhla 🙂 Jinak se mám úplně skvěle..ted jsme u známých,kteří mají holčičku 2,5 roku a začla řeč o kočárcích a už ho máme v autě :D Jsem moc ráda,je to trojkombinace + ještě nám půjčili takový košík na kolečkách na spaní s nebesy, v létě třeba na balkon,kamkoliv 🙂 tak nám udělali radost,máme o starost mín 🙂 Oni totiž přijeli na víkend z Německa a pžijedou až bůh ví kdy tak si to bereme už ted. Už bych nejradči věděla co to bude at už můžu nakupovat :D

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 dobrou. A o vikendu na to vlitnete 🙂 ja se na to tesim 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka tak uvidíme jak mi bude a jestli bude chut🙂 dobrou🙂

pajiskazemlyna
6. led 2012

Graf mám a podívat se určitě můžeš, budu moc ráda, když ho zkoukneš ! 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96
akorát se bojím, že 28 a 29DC jsou teploty ovlivněné tím zánětem, ta dnešní už by být neměla, ale na mě je stejně 36,7 po ovu málo .....

Takže kočárek už máte ? no tak to je úplně super ! 🙂 Ten košík je prý dobrá věc, hlavně když jste ho nemuseli kupovat, je docela drahý, ale miminko si v něm hezky odpočine ! 🙂

Nakupovat věcičky můžeš, ale asi zatím jen v neutrálních barvách no 😀 V kolikátém už jsi týdnu jestli se můžu zeptat ? 😀

pajav
6. led 2012

@pajiskazemlyna Tak graf vypadá zatím pěkně, zítřejší teplota rozhodne 🙂 A po ovu nemusí vystřelit přes 37, někdo má teplotu po ovu nížší.
Jinak dnes jsem 12+6tt ,sekla jsem se o den takže 4. měsíc začnu v úterý 🙂

pajiskazemlyna
6. led 2012

@pajav

Jéé, už 4. měsíc, šíleně to letí ...
Já vím, ale u mě po ovu zatím vždy byla nad 37 .. Uvidíme zítra, snad to ovu byla ... nebo snad přijde, je skoro jedno kdy 😀

misam
7. led 2012

@eficenka ahoj, mám to tento měsíc podobně, já jsem dneska 29 DC, test byl negativní, tak čekám jestli to dopadne. Myslím že ta tvoje bolest bradavek je nadějná 🙂 Držím palce

gabuli202
7. led 2012

Ahoj holky, tak dnes jsem 34 DC a myslím na to už i v noci, achjo 😀 Bradavky mi bolí snad ještě víc, nejraději bych si udělala test, ale pokud MS nedojde, test si asi udělám až v pondělí. Kéž by to vyšlo, ale příjde mi to hrozně nereálný 😉

misam
7. led 2012

@zzaneta Ahojky, tak jak jsi na tom? Já jsem dneska 29 DC (MS byla vždy max 30 DC). Test byl zatím nega....ale dávám tomu ještě šanci 😉

petanevesta
7. led 2012

@gabuli202 ahoj, no vypadá to u tebe nadějně, když tě i bolí prsa...držím palec moc moc 🙂 já budu další test dělat asi zítra, když nedorazí MS, jsem dneska 38DC a pořád jen trošičku špiním, tak nevím, jestli bude jen spoždění nebo těhu, ale takyy na to myslím ve dne v noci, to se prostě nedááá 😀

misam
7. led 2012

@gabuli202 Ahoj, já jsem zatím jen 29 DC. Taky mám pokušení udělat další test, ale taky chci vydržet do pondělí....pokud mi to teda nezhatí MS. Dneska mám takový blbý pocit, že mne přestala bolet prsa... a to je u mne vždy když přijde MS ☹ . Tak snad ne ☹

trolleey
7. led 2012

@pajav tak to je parádní, že už máte kočárek a věcičky. já už se těšíjm, až budu mít po tom screeningu, pak hned vletím do obchodu a koupím aspoň nějaké dupajdy, nebo něco. 😀 zařekla jsem se, že do screeningu nic kupovat nebudu. ale pak už mě nic nezastaví! 😀 a přesně, jak říkáš, taky už se nemlžu dočkat, až budu vědět, co čekáme. to bude super. 🙂 🙂 🙂

gabuli202
7. led 2012

@petanevesta No, já si naděje nedělám, ovu byla až 27DC, takže MS může přijít později 😒