"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
23. led 2012

@krista1 díky moc! 🙂 to jo, doufám, že se ta nákaza rozšíří i na nás 😀

zzaneta
23. led 2012

@krista1
@petanevesta Holky šířím nákazu i na Vás.. na mne to začátkem ledna přenesla twistinka, takze ať už je to i u vás, tfuj tfuj TFUJ!!!

Ja volala k doktorovi a mam prijit pristi stredu, coz jsem na te dovolene, takze uz vidim jak si tu dovcu uziju :D to bude premysleni :D

Holky tehulky, jak je to s milovanim v tehu? Vetsinou v poho az na vyjimky ze?

sedivka
23. led 2012

@zzaneta uplne v poho, pokud je vse ok. Ja mam jeste nejakou cystu, na kterou prisla pri UZ, takze nez se vstreba mame byt jemnejsi..tak se tak nejak snazime delat to jemneji, nez jsme zvykli a zatim dobry 🙂 Doufam, ze uz se brzo vstreba 🙂))

zzaneta
23. led 2012

@sedivka To si prave pamatuju u Tebe 🙂 doufam ze uz ji tam priste mit nebudes 🙂

sedivka
23. led 2012

@zzaneta dik, taky doufam 🙂 Zitra rano jdu na UZ, tak uvidime... Jde to i s tim, ale holt trosku jemneji. Niceho se neboj a uzij si dovolenou 🙂 Hlavne at ti neni blbe 🙂

zzaneta
23. led 2012

@sedivka Nooo, uziju, to vis ze jo, hlavne budu s milackem. Ten je uplne nadseny az mne prekvapil, takze se moc tesim 🙂 Blbe snad moc nebude. Zatim pocituju jen hlad kazde 2 hodiny, na to jsem nebyla zvykla :D

sedivka
23. led 2012

@zzaneta jojojo, to mam taky 🙂 teda minuly tyden to byl mazec, ted to celkem jde 🙂

gabuli202
23. led 2012

@petanevesta Peti, dnes jsem taky 6DC, tak to potáhneme spolu 🙂

Holky, mám strach z další čárky na testu, jsem zvědavá, jak to budu zvládat. Takže už bych netestovala 10DPO, ale asi mnohem později, nechci se zase nervovat ☹ Hlavně mě to tady tak trošku ubíjí a bere síli 😒

zzaneta
23. led 2012

@gabuli202 Gábi já si to právě po Tvé zkušenosti taky říkala, ale včera nešlo odolat. Dneska testnu ještě digitálním a pak počkám na kontrolu, nebudu zkoumat jestli sílí nebo ne. Holt to buď dopadne, nebo ne, neberu to ještě jako jistou věc. Dobré je že víte že Vám to jde 🙂 Drž se a přeju hodně sil

gabuli202
23. led 2012

@zzaneta no, já jsem si byla jistá, když mi to i digitál ukázal, holt se to asi nemělo stát. Tak budu doufat, že brzy nebudu patřit mezi snažilky 🙂 a tobě držím pěstičky

zzaneta
23. led 2012

@gabuli202 Já vím, ten začátek je hodně nejistý a i když těhu testy jsou pozitivní a ty těhu jsi, nemusí se to uchytit. Je dobré s tím počítat, proto se taky těším k doktorovi za dva týdny až mi potvrdí že je to ok 🙂 Děkuji a věřím že se zadaří brzy 🙂

misam
23. led 2012

@zzaneta já chci taky poflusat 😀 😀 😀

zzaneta
23. led 2012

@misam TFUJ TFUJ TFUJ - jeden obří FLUSANEC 😀

misam
23. led 2012

@zzaneta mám ho o)))) a musí tentokrát zabrat 😀

barbulinka1
23. led 2012

@zzaneta Moc moc gratuluju, opatrujte se 🙂

barbulinka1
23. led 2012

@pajav Jee, to je super 🙂 Já jsem měla takovej pocit v sobotu, jakoby se mimi přetočilo uplně jinak a tak nějak mi jakoby ztvrdlo na chvíli břicho a šimralo, ale od ty doby nic, tak si musim ještě počkat 🙂 Mě doktor vypočítal, že bych měla pohyby cítit až něky 1.března, ale doufám, že to bude dřííív 🙂 🙂

zzaneta
23. led 2012

@misam Kolikaty jsi DC? At vim kdy si Te zkontrolovat 😉

@barbulinka1 Moc děkuji.. opatruji se, hlavně aby to vyšlo 🙂

barbulinka1
23. led 2012

@zzaneta Neboj se, vyjde 🙂 Hlavně buď na sebe opatrná a žádnej stres a bude to dobrý 🙂

zzaneta
23. led 2012

@barbulinka1 Je to hrozně zvláštní, jak mne práce vytáčela a stresovala, dneska nemá šanci mne rozhodit 🙂 Je důvod nestresovat se 🙂

misam
23. led 2012

@zzaneta Jsem 15 DC a řeším jestli ovu byla nebo ne 🙂. Nějak blbě jsem to v sobotu změřila a z hlenu jsem taky zmatená. Kalkulačka na netu tvrdí že ještě nebyla, no ale věř jí že 😀 😀. Já jsem se s testováním minulý cyklus zařekla, že nebudu testovat dřív než týden po vynechání MS. Akorát jsem pak zbytečně naladěná a škoda testů. 🙂

barbulinka1
23. led 2012

@zzaneta Přesně tak 🙂 To je správně, nestojí to za to, se nervovat, je to zbytečný 🙂 mysli na bublinku a nenech se ničim rozhodit 🙂 Život je hnedka krásnější 🙂

zzaneta
23. led 2012

@misam Jo já si to taky říkala, ale manžel včera že ať si test koupím a že večer zkusíme, no a bylo to tam 🙂
Právě že já taky nejprve myslela že už dávno byla, ale nic a pak byla když jsem ji už ani nečekala :D člověk aby se v tom vyznal.
@barbulinka1 Máš pravdu, život je hned úplně o něčem jiném 🙂

misam
23. led 2012

@zzaneta 😎 tak třeba tě budu následovat (kéž by... 😀 ). Možná byla ovu dneska ráno, tak na to večer ještě vlítneme, kdyby nááhodou 😀 😀.
V sobotu jsme jeli kolem tvého pracoviště na Chodově, tak jsem si na tebe vzpomněla. No a dneska info, že už to dlouho tvoje pracoviště nebude 😀 😀

zzaneta
23. led 2012

@misam Je důležité pojistit si to 🙂
jéééé, ty si to takhle pamatuješ jo? No tak ještě 7 měsíců určitě bude, ale když vidím že konec se blíží, hned je to jednodušší 🙂

misam
23. led 2012

@zzaneta No jasně pamatuju 🙂. No prááááávě to je pak úplně jiný náhled na tu práci (sice s tím nemám ještě osobní zkušenost), ale myslím že pak už to má člověk tak nějak víc na háku 😀 teda já to tam aspoň budu mít.

petinkas
autor
23. led 2012

Ahoj holky, za hodinku jdeme s manželem na velký UTZ na ty vývojové vady.. Vůbec mi to neutíká, jsem zase strašně nervozní.. chjo, už aby bylo alespoň půl sedmé. Do toho ve škole uzavíráme pololetí a žáci jen prudí a prudí 🙂.. to ani nejde se rozčilovat..

zzaneta
23. led 2012

@misam Určitě, já to mám úplně. Hlavně dneska, zjišťuju vše okolo těhotenství, jak to teď asi vypadá a podobně :D ale co jsem měla práci, tu jsem udělala, jen jsem se nepřetrhla a nestresovala 🙂 Je to fajn pocit. A ještě víc mne těší že to manžel tolik prožívá, je to hezké 🙂

misam
23. led 2012

@zzaneta ..tichá závist 🙂. Ale věřím, že nám to taky nebude dlouho trvat a bude to tam. Tak to je moc hezké, že to tak manžel prožívá s tebou. Já jsem zvědavá na toho svého 🙂 i když možná víc na sebe, jak to budu prožívat já. Zatím si to neumím vůbec představit..příjde mi to hrozně v mlze a daleko. 🙄

zzaneta
23. led 2012

@misam Taky věřím a moooc držím palečky ať se brzy povede 🙂
Já tomu včera nemohla vůbec uvěřit, ještě ráno jsem hned koukala na ten test jestli se mi to nezdálo 🙂
On je mladší o 4roky tak jsem se trochu bála jak to bude prožívat,ale moc mile mne překvapil 🙂

misam
23. led 2012

@zzaneta Tak to je fajn, že tak mile překvapil. Mne zase překvapil ten můj, jak poctivě přistupuje k tomu snažení. Každý den se ptá jaká byla teplota 😀 a jestli už byla ovu. Což teda tento měsíc naprosto netuším 😖 Bála jsem se že ho tím třeba budu otravovat a stresovat, ale vůbec, právě naopak 🙂.
Prostě jsme si obě dobře vybraly, teď se to ukázalo 😀 😀