"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
28. led 2012

Holky, nestačím vás číst 🙂

zzaneta
28. led 2012

@gepe Tak toho je vazne dost, tak snad to v pohode zvladnete a deti nebudou mit nic v genech 🙂 Gastro nesnasim, ja chodim pravidelne na kolonoskopii a ta oblbovacka je pak fajn :D manzel se mi vzdycky smeje, je to fakt mazec. Ale musim rict ze jsem byla i bez ni a to uz takova sranda neni 🙂 Tak držím palec 😉

pajav
28. led 2012

Tak manžel přišel s dalším návrhem jména, kdyby jsme čekali holčičku..překvapil. Poprvé navrhl Sáru a já souhlasila a ted navrhl Izabelu a to je taky moc krásné. Možná se mi i více líbí..co vaše názory? 🙂

zzaneta
28. led 2012

@pajav Líbí se mi obě, možná trochu více Sára. Záleží taky jak sedí k příjmení 🙂

gabuli202
28. led 2012

@pajav Já už mám pro holčičku vybráno, bude to Isabella 🙂

heaven_angel
28. led 2012

@pajav taky se mi mozna trosku vic libi Sara, ale Izabela je zase vice neobvykla.. hezka jsou obe jmena, asi bych fakt vybirala podle prijmeni 🙂 muz nejdriv, ze by chtel chlapecka a ted zase holcicku, protoze se mu libi jmeno Alice 😀

kristinandbaby
28. led 2012

@pajiskazemlyna Ahojky, vůbec sem nechodím, takže na tvůj příspěvek odpovídám asi po sto letech 😀 Tak se soustředím na novou práci že na snažení ani není moc času :D jako nechráníme se, takže stát se to může, ale fakt bych ted raději snažení odložila 😉 Jak jsi na tom ty ženo ???
@terulilinka Ahoj Teri, ptala jsi se na tu mojí práci a budu dělat koordinátorku farmaceutickýho projektu, výzkum léku 😉 Já jsem dočítala nějaké příspěvky, tak vidím že se ještě nezadařillo a že měníš dr...tak přeju moc moc štěstí 😉

Všem těhulkám hoooodně zdravíčka a snažilkám hooooodně štěstíčka 🙂 I když sem nechodím, tak na Vás moc myslím!!!!!!!

harley26
28. led 2012

@terulilinka To je dobry pristup, jasne ze vsechno bude ok! Jinak cykly mam cca. 27-30 dni. Tedka pujdu nejak kolem 12 dnu na ultrazvuk, tak sem zvedava, co mi doktorka rekne. Snad obe uslysime jen pozitivni zpravy 🙂

petit.a.nge
28. led 2012

@pajav : Izabela je úžasné jméno taky zvažuji Izabelu nebo Karolínu, uvidíme 😉. Sáru teď hodně dávají, no i když to tady tak čtu tak, Izabel bude co nevidět taky blbý svět 😀

krista1
28. led 2012

@pajav ahoj taky se mi líbí nejvíc Isabela,taky ji máme vymyšlenou na holčičku,teda až budu těhu a tak...

terulilinka
28. led 2012

@kristinandbaby wooow, tak to zní dobře🙂 farmacie je nejlíp placená práce, sama tam dělám 🙂

terulilinka
28. led 2012

@harley26 tak to asi půjdeme stejně 😀 půjdu cca 12-15DC, aby případně viděla folíky a jak tělo funguje 🙂 neboj, budeme v pohodě a brzo se taky dočkáme 🙂

sedivka
28. led 2012

Ahoj holky, tak jsme uz prestehovany. Uf 🙂 moc jsem teda nepomohla, nic netahala, vsechno jsem delala pomalu.. Jeste zbyva par krabic vybalit, ale nabytek uz je 🙂 jesteze mi ted neni zle.
@pajav me se vic libi Sara. Izabela by se hodila k exotictejsimu prijmeni. Zalezi na vas 🙂 ja zatim uvazuju o Linde, Klare... Zatim moc nevime 🙂

pajiskazemlyna
28. led 2012

Ahojky holky, teda vy jste toho stihly napsat !! Nějak vás přestávám stíhat ! 😀
@pajav Izabela je nádherné jméno !! 😵
My jsme se předčasně shodli na dvou jménech a to Sophia a Claudia .. 🙂
Jinak já BT neměřím, na vše jsem "jakoby zapomněla" a uvidíme, jestli se to tentokrát povede nebo nás osud bude ještě chvíli napínat 😀 😀
@zzaneta Moc držím palečky, aby byla bublinka na svém místě až půjdeš k doktorovi/rce .. 😵
Jinak já jsem teprve 9DC a pokud bude zase cyklus 45 dní, tak se asi zblázním ..
No co bychom pro ty naše broučky neudělaly ! 😀

hanickaa.d
29. led 2012

@pajav Mně se Isabelka hrooozně libí!!!!! Ale manžel je ve fázi, že každé jménu zavrhne, takže toto není vůbec naše aktuální téma...já schvaluju, má hodně podob....Izinka, Beluška apod. 🙂

pajav
29. led 2012

Manžel už si povídá s bříškem a říká: Izíí 🙂) Já na něj,že to ještě nemůže,když nevíme co to bude..ale je z toho jména úplně nadšený 🙂

hanickaa.d
29. led 2012

@pajav I když mi jde malinko více k tvému příjmení Sára, ale na vše si člověk zvykne a stejně se holka jednou vdá a nebude si vybíra muže podle příjmení. 😀

hanickaa.d
29. led 2012

@pajav pokud není jeden hodně proti, tak je to fajn 🙂 my s holčičíma bojujeme, musí to být kluk - Matyáš, Sebastian, Kryštof nebo Adam 🙂

pajav
29. led 2012

@hanickaa.d jojo k příjmení jde trochu líp Sára ale Izabela se s tím moc nebyje. Manža by chtěl ISabelu, se S, ale tím pádem to už spadá pod cizí jména že? Mě to vůbec nevadí..sousedka ted čeká kluka, shodli se na Matzáše, potom to chtěli měnit na Maximuse,pak na Alexandra a nakonec to bude Matyáš Maxim. Jméno Matyáš se mi moc líbí. Sebastiana má kamarádka a také je pěkné, Kryštofa chce sestřenka protože miluje tu skupinu a Adámka má kamarádka,moc se mi líbí 🙂

hanickaa.d
29. led 2012

@pajav no náš tatínek je nespokojen, přišel s Františkem tak to jsem šla do kolen 🙂 jenomže Matyášů je moc, Sebastian má jen podobu Sebík - Bastien je hrozný, Kryštofovi nevím jak říkat a Adama má taky teď kamarádka 🙂 Mně se teda líbí podoba Issabela...ono je to ve finále jedno....ale líbí se mi prostě více i Emma, Ellen apod. vypadá to prostě lépe napsané, ale je to jen rozmar

pajav
29. led 2012

@hanickaa.d František? To neee,to se dávalo kdysi 🙂 Je pravda,že Matyášů je hodně ale co,když se ti líbí tak bych to neřešila. A u Adama se mi líbí Adámku, Áďo 🙂 Emička je taky krásná.

zzaneta
29. led 2012

@pajiskazemlyna Děkuji Paji 🙂 chvilema je mi z toho smutno ze nevim, ale manzel testik delat nechce tak si pockame na doktora..
Ty dlouhe cykly jsou uzasne, snad ho budes mit aspon o trochu kratsi a hlavne snad uz taky najdes // 😉

harley26
29. led 2012

Ahoj holky, jak se dari v nedeli? 🙂 Urcite vsechny odpocivate po vydatnem obedu. Ja koukam na tenis a tak nejak se poflakuju. Dneska sem si dala prvni tabletu clostilbegytu.

eficenka
29. led 2012

@harley26 ahojky, zítra mají dojet tchánovci, tak jsme dneska strávili půl dne úklidem 😒
Teď ještě vyžehlit na zítra do práce a je pro dnešek hotovo....
Tak moc držím palce, ať se za pár dní podaří 😉

gabuli202
29. led 2012

Ahojky holky, můžu vás o něco porosit? Mrkněte se mi do alba na ty ovu testíky, myslíte, že to včera mohl být pozitivní ovu test?

harley26
29. led 2012

@eficenka takove navstevu jsou zarukou dokonaleho uklidu 🙂)

eficenka
29. led 2012

@harley26 tj, zlášť když tu byli minule (před Vánocema). Tak jsem měla jakžtakž naklizeno, pekla sem do toho cukroví a tchán mi povídá - máme prosklené dveře a kde je to sklo zasazené, tak je tam takový výklenem - přejel prstem a říká, tak tady to nebylo dlouho uklízeno 😀
Sem říkala, ať se ještě podívá na prach na té lampičce a taky na radiátoru, že tam sem to taky ještě neuklízela 😝

harley26
29. led 2012

@eficenka tak to by me teda poradne vytocilo :D asi te tchan rad popichne 🙂)

eficenka
29. led 2012

@harley26 no už sem si na něj zvykla... Ještě většinou něco dodám a to zůstane koukat s otevřenou pusou 😀
Tak sice nemám každý den naklizíno, jako oni, ale ráda si s manželem dopřejeme společné chvíle a návštěvy mé rodiny o 300 km od nás.... Oni pořád sedí doma atd, tak na to mají čas.

sedivka
29. led 2012

@eficenka no ty blaho, to by me trefilo, kdyby mi tohle delali 🙂