"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
13. únor 2012

@petanevesta Máš pravdu, já koukala špatně 🙂

sedivka
13. únor 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na krvi a rovnou jsme se na prcka i podivali. Odpovida 10+4, ma 3,7cm a ma dve ruce, dve nohy a mrska tam s sebou...to je proste divny 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@heaven_angel Děkujeme 🙂
Jak ty se máš? Jak Ti je? 🙂

petanevesta
13. únor 2012

@kora1 jo jo, jsem 6/10, takže váha 😉 mám narozky ve stejný den jako táta, mamka se tehdy pěkně trefila, i když termín měla o 14 dní později 🙂

heaven_angel
13. únor 2012

@zzaneta celkem to jde, dekuju za optani 🙂 je to trochu narocnejsi, kdyz se nenajim, je mi spatne, kdyz se najim, je mi spatne, ponevadz to vetsinou prezenu, jsem jak bezedna a pak skucim.. musim se nejak srovnat a snazit se jist vic zeleniny, na kterou ted nemam vubec, ale vubec chut 🙂

kora1
13. únor 2012

@sedivka jeeee, parada, to jsi spokojena,vid? Prej "to je proste divny" hahaha

heaven_angel
13. únor 2012

@sedivka jee, tak to ja se tesim, az tam bude videt neco jinyho nez bublina 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@heaven_angel Určitě brzy příjdeš na to co to chce 🙂 Kolikátý jsi vlastně tt?

sedivka
13. únor 2012

@heaven_angel @kora1 je to divny, je to tak prtavy a uz to ma obe nohy, obe ruce, hejbe se to a vypada to jako UFO s velku hlavou 🙂
.

eficenka
13. únor 2012

@heaven_angel jestli se můžu zeptat, jak si chodila na kontroly?
Já jsem byla poprvé 4+4tt a na UZ byla bublinka 3,6mm veliká...
Mudr mě objednala za týden, to budu 5+4 ale já si myslím, že ještě nic vidět nebude, tak nechápu proč mě objednala tak brzo....

kora1
13. únor 2012

@sedivka 😀
@heaven_angel jej, drizim palce, at to ustoupi, to musi byt neprijemne...a mas to v narazech nebo cely den v kuse? A zvraceni ne-e? preji, aby ne..

sedivka
13. únor 2012

@eficenka nejlepsi je chodit co nejcastejc, vidis jak se to vyviji 🙂 takze kdyz te objednala, neni duvod nejit 🙂

heaven_angel
13. únor 2012

@zzaneta no snad jo, urcite ani mimousovi to nedela dobre, takovy vykyvy 🙂 pres den totiz nemam moc chut, spis az odpoledne a vecer zahanim jidlem nevolnost a pak jdu spat plna a to neni nejlepsi..
ted jsem 7+0 tt, v patek jdu na dalsi kontrolu, tak jsem zvedava, jestli bude videt neco vic nez minule 🙂

eficenka
13. únor 2012

@sedivka to je pravda, že aspoň budu mít klid, když bude bublinka větší, ale už bych radši slyšela i srdíčko 😉 a to 5+4 ještě asi nebude.... Takže pak bude zase další kontrola 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@heaven_angel Ty jo, to to letí 🙂

heaven_angel
13. únor 2012

@sedivka jo je to zvlastni, ze je to takovy prtavy, ale uz to ma ruce a nohy.. u nas zatim ani to UFO, jen pulec 🙂

@eficenka ja byla poprve v 5+5 tt, to jeste taky nic moc videt nebylo, jen bublinka.. no a ted jdu zase v patek po 14ti dnech.. asi je to brzo, ale treba te pak objedna az za dyl.. vim, ze jsi psala, ze mas rizikove pracoviste, tak mozna kvuli tomu, aby zkontrolovala, jestli je vsechno ok 🙂

sedivka
13. únor 2012

@eficenka aspon zabijes cas, tim chozenim na kontroly 🙂

eficenka
13. únor 2012

@heaven_angel no to jsem si ani neuvědomila... Tak mě snad bude takhle hlídat celé těhu 😉 aby bylo vše v pořádku, to je nejdůležitější!

eficenka
13. únor 2012

@sedivka 😀 no tak to bych musela chodit tak 2krát týdně 😀

sedivka
13. únor 2012

@heaven_angel no ja ty nohy videla poprvy dneska, minule byly videt jen naznaky rukou, dneska jsem byla v ordinaci kde ma lepsi UZ, takze jsem si to uzila, viz fotka v albu 🙂 vsak to mas taky za chvili.

gabuli202
13. únor 2012

@petanevesta
@heaven_angel
@zzaneta
@eficenka
@kora1 Holky, únor bude plodný měsíc, věřím tomu!! 🙂 🙂 A děkuji za podporu 🙂

heaven_angel
13. únor 2012

@kora1 dekuju, snad to prejde, ale neni to nastesti jeste tak hrozny 🙂 spis to na me prijde vzdy az odpoledne a k veceru, jidlo pomaha, ale jak nejim moc pres den a nemam chut, tak bych zase vecer zbodla na co prijdu.. zvracela jsem zatim jen jednou, v sobotu jsem pekla kure, v novinach strasili se salmonelou, tak jsem davala bacha, aby bylo dobre propeceny, ale stejne slo o par hodin pozdeji ven.. bud to bylo k veceri moc tezky jidlo nebo opravdu bylo nejaky vadny.. takze tehulky, chlazena cela kurata radeji nebrat 🙂 priste uz fakt riskovat nebudu, za to to nestoji..

heaven_angel
13. únor 2012

@sedivka ty jo, jak si tam plave, prcek 🙂 jj, je fakt ze to utika rychle, ani se nenadejem a bude nas doma o jednoho vic 🙂

heaven_angel
13. únor 2012

holky, o vikendu jsem se dozvedela fakt jobovku 😀 manzel je ze tri sourozencu, ma starsi sestru a bratra.. nejaky mesic zpatky prisla svagrova s tim, ze taky cekaji mimi, termin maji nekdy v cervenci a o vikendu se dozvime, ze svagr s manzelkou cekaji taky a jsou od nas o mesic (12 tyden) 😀 rikam si, co se to strhlo za tehu lavinu 🙂

lola024
13. únor 2012

Ahoj holky, teda ja vas vubec nestiham cist 😀 Ted jsem si precetla prispevky od vcerejska a uz ani nevim na co jsem chtela odepsat 😀
@zuziiiiik dneska kolem seste si pro tu listovku zajdu, jsem zvedava kolik tady bude stat 🙂 Smankot, ted si zase uvedomuju, ze asi budu muset jit do jine lekarny, nez kde manzel kupoval ten tehu test, dela tam jedna mistni drbna a kdybych si tam prisla pro listovku, byla bych prozrazena...no to bude jeste zajimave 😉
@kora1 tyyyy jo, tak ty jsi vyzivovy poradce? To jsem vzdycky chtela delat!!!! Mas hodne klientu? 🙂 A jaky jidelnicek bys sestavila tehulkam? Co jo a co rozhodne ne? 🙂 Asi chci moc, vid? 😀 Jak jsi se ptala na ty priznaky - tak me zatim skoro vubec nic neni, dneska me jeste ani nebolelo bricho, za to vcera snad kazdou pul hodinu 😒 Boli me prsa, ale ty uz taky o hodne min, nez pred par dny, tak snad vsechno bude ok! Ta nejistota a cekani, to je nejhorsi! Pro muj klid jsem si ale zacala merit teplotu, cetla jsem, ze tehulky maji mit kolem 37 😉 Rano jsem mela presne 37 tak jsem klidna 😀 Jo a jsem taky silene, ale silene nafoukla! Jesteze neni leto a muzu to bricho zamaskovat 😀 Tak jsem si ten Tvuj vek pamatovala dobre 😉 V dnesni dobe na veku, kdy si udelas miminko nezalezi. A jak jsi psala, tady v Italii je to uplne normalni vek pro poceti prvniho miminka. Manzelova sestrenice - 46 let!!!! je ve 4 mesici tehotenstvi a ceka svoje prvni miminko, to uz je podle me trosku extrem, ale meli nejake problemy a neslo jim to, tak jsou ted cely stastni... Jo a me je 24, v lete mi bude 25 🙂

heaven_angel
13. únor 2012

@eficenka jasne, vzdy je lepsi mit jistotu a nic nezanedbat 🙂 treba te pak uz fakt objedna za delsi dobu, kdyz jsi ted doma.. tak se pekne setri a at se vam dari 🙂

lucille85
13. únor 2012

@kora1 No spíš asi z jednoho vaječníku dvě vajíčka a to jedno se pak ještě nadělilo ale ne hned, protože to byly jednovaječný se společnou placentou, ale měli každej svůj bazén...a teda ten den po pozit. ovulačnim testu mi bylo šíleně zle, hrozný křeče v břiše, v práci jsem chodila v předklonu a na prsa jsem se nemohla ani sahnout...víc vajíček po té HA se uvolnit může, ale já vysadila v září a tohle byl už listopad...a to že se to jedno dělí dál, to je spíš dědičný, ale my žádný dvojčata nikde v rodině nemáme...takže pak ve spojení s manželovýma spermiema( byl na spermiogramu před lety kvůli varikokéle a řekli mu že je extra plodnej, měl asi 80mil.spermií na ml 😀 )to byl mazec...
A ani nevíš jak ráda bych to rozdělila spravedlivě, tu ovu, aby se nikdo tady netrápil že ji nemá a já nemusela řešit vícečetný těhot. 😠
@zzaneta ty bradavky to sem přesně měla, to bude ovu! 😀

zzaneta
13. únor 2012

@lucille85 Super, díky za postřeh 🙂 Mám jasný signál pro ovu, to jsem ráda 🙂

eficenka
13. únor 2012

@heaven_angel díky... Taky přeju hodně zdraví Tobě i prďolkovi 🙂

lucille85
13. únor 2012

@sedivka to už je teda velký mimčo!No ono nohy se vyvíjejí pomaleji, ale te´d už to má skoro vše co má mít a akorát poroste! Počkej až Ti příště zamává 😉