"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kora1
15. únor 2012

@harley26 narocny program o vikendu..🙂 Tak protanci strevice! 😀 Sklenicku vinecka (treba strik) si urco dat muzes, neboj 🙂 Na tvem miste bych v nedeli testla, rikaji, ze 9DPO je na citlivych testech videt a ty jsi dostala injekci atd. Ja testnu pozdeji, jestli teda bude jeste potreba a neprekvapi me mrsice 😝
V praci sestavuji ruzne typy jidelnicku, biochemku, neco jako MUDr Cajthamlova-nebo jak se jmenovala ta prisna doktorka na Prime v poradu chcete zhubnout nebo neco takoveho 😀 😀 😀
my o vikendu jdeme v pa za kamaradama do baru na sklenicku (jen jednu 😉 , v so vecer bud kino nebo tady ted chodi Italie ma talent, tak na to budu koukat mozna..A hlavne uklid, minuly vikend jsme byli oba nepouzitelni s manzou, tak jsem nic neudelala...tak se na to vrhnu tentovikend 😉
Ty jo, me tahne bricho, dole, jak jsou vajecniky, ale jen tak lehce, ale porad...tak nevim, co to jako je...prsa jen lehce zvetseny, jinak nic. Ale mam radoby tehu priznaky kazdy mesic 😀 , takze to jako nepisu proto, ze si myslim...ze by, ale proto, ze je to takove trochu neprijemne a neprechazi to, tak treba z tech antibiotik nebo ja nevim...

sedivka
15. únor 2012

@harley26 Já se, aniž bych něco věděla, lehce picla na Silvestra a za 4 dny jsem na testu našla dálnici jak blázen 🙂 Víno(sklenička), male pivo nevadí s mírou ani v těhotenství, takže při zahnizdovaní pit urcite s mirou muzes 🙂
Prcek je snad porad kde ma byt a zdarne roste. Aspon predevcirem na kotrole bylo vsechno ok, mel ruce, nohy, velkou hlavu... 🙂 Pohlavi se da myslim poznat az kolem 20tt, takze to mame jeste 10tydnu cas 🙂 jmeno mame pro kluka, pro holky zatim favority a jeste jsme se nerozhodli, casu mame jeste dost..uvidime. Pro holku je to nejaky slozity 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@lucille85 Tak to máme podobný příběh 🙂 my už oba pracovali, takže jsme neváhali a šli do toho 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@kora1 Takhle mne táhlo ze začátku než jsem našla // 🙂 A dneska mne tak zatáhlo taky, ale raději tomu nevěnuju pozornost 🙂

harley26
15. únor 2012

@kora1 jeee, tak to mas dobry job 🙂 Ja to vesmes teoreticky vsechno znam, co bych mela a nemela jist, ale horsi je to pak provadet v praxi, sem docela mlsoun 🙂 a navic rada varim. Ale tak postavu mam v norme. Ale nejake to kilo by mohlo jit dolu 🙂 Ja to v tu nedeli fakt zkusim, protoze me to bude lakat, dokonce sem jen tak pro formu chtela testovat uz vcera, ale pak me to preslo 🙂 takze vikend budete mit taky fajn 🙂 ja uz se tesim, miluju totiz tombolu na plesech :D vetsinou vyhraju strasne kraviny, ale hrozne me to bavi. Ja taky ty vajecniky citim vic nez normalne, ted zrovna ne, ale vcera vecer a dneska rano jo 🙂 Jinak na sobe zadne priznaky nepocituju, coz me vyvadi z rovnovahy 🙂 manzel to bere hrozne sportovne, ale me to uz trochu vnitrne trapi, on totiz nema vubec poneti, co vsechno cloveku hrozi ... vubec si nepripousti, ze by mohlo byt neco v neporadku - protoze nic necte na internetu jako ja!!! Sem v tomhle naprosto silena a uplne me to na me samotne stve 🙂 ale nemuzu si pomoct. Uz sis v Italii zvykla?

harley26
15. únor 2012

@sedivka jj, ja to mam podobne, me prijdou na kluky jmena lepsi nez na holky, No a jake se vam teda libi?

harley26
15. únor 2012

@holky tak si udelejme nejakou tabulku, kdy budeme kterea poprve testovat :D
Já mám v plánu udělat první test 19.2 - v nedeli

nasaluca
15. únor 2012

@lola024 Jj, bohužel taky jsem to četla. Je to myslím kvůli těžkým kovům, kterých má tuňák v sobě asi dost 😒

lola024
15. únor 2012

@nasaluca takze tunaka musim vyskrtnou ze sveho jidelnicku? No to jsem zvedava s cim budu jist testoviny 😀 Diky za odpoved 😉

gabuli202
15. únor 2012

@harley26 pokud mrcha nedoleze, tak budu testovat 26.2. 🙂

harley26
15. únor 2012

@gabuli202 taky bych mela testovat na jistotu az toho 26, jenze ja to proste nevydrzim. Protoze to bych teoreticky byl den po ocekavani menstruace. Ale vis jak to je ... ty testy nam byl cert dluzen!

harley26
15. únor 2012

@holky termin testovani
Harley26 - 19.2.2012
gabuli202 - 26.2.2012

harley26
15. únor 2012

@gabuli202 co je u tebe jinak noveho? uzivas volna po zdarnem zkouskovem obdobi?

gabuli202
15. únor 2012

@harley26 toho 26. bych byla 14DPO, dnes jsem teprev 3DPO 🙂 Ale moc tomu nevěřím ☹

gabuli202
15. únor 2012

@harley26 JOJO, volna si užívám a už se těším na hory, na ten čistej vzdoušek 🙂

zzaneta
15. únor 2012

Holky já nevím kdy budu testovat, ale 26.2.bych měla být 14DPO tak myslím že by to šlo. Včera jsme se o tom bavili s manžou, on by chtěl testovat už toho 26. takže asi tak.. jsou to 3dny před MS. Já si nejprve říkala že nebudu testovat vůbec, ale to nevydržím. A navíc kdyby se mělo zase něco pokazit, tak o tom chci vědět, i když kdybych měla bolesti jaké jsem měla, nešlo by to přehlédnout.. No a 24.jdu na kontrolu k novému doktorovi, tak jsem zvědavá, ale ten by stejně ještě nic nepoznal 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@holky termin testovani
Harley26 - 19.2.2012
gabuli202 - 26.2.2012
zzaneta - 26.2.2012

gabuli202
15. únor 2012

@zzaneta Žany, toho 26. budu taky 14DPO! 🙂 já věřím, že ti to výjde!

harley26
15. únor 2012

@zzaneta kurna holky, tak ze bych vydrzela az do toho 26?? 🙂 ale to nevydrzim - ta nedele to bude pekny nervak sleduju 🙂)

harley26
15. únor 2012

@gabuli202 a kam se chystate na hory?

gabuli202
15. únor 2012

@harley26 jedeme do Švýcarska, tam je to skvělá lyžovačka 🙂 A toho 26. bys byla kolik DPO?

petanevesta
15. únor 2012

@holky termin testovani
Harley26 - 19.2.2012
gabuli202 - 26.2.2012
zzaneta - 26.2.2012
petanevesta - 20.2.2012
Budu ten den 34DC a nevím, kolik jsem teda teď přesně DPO(ale víc jak 6DPO dnes nebudu), ale tak to prostě prubnu a uvidím 😉
Držím vám holky palce!!!

petanevesta
15. únor 2012

@zzaneta my měli svatbu v Liblicích (zámeček za Prahou - mezi Mělníkem a Ml. Boleslaví) 🙂

harley26
15. únor 2012

@gabuli202 ve švýcarsku sem na horách nikdy nebyla, ale verim, ze je to tam super, my vetsinou jezdime do Italie - nebo Rakouska. Toho 26 budu 16 DPO. Ja mam delci cyklus cca. 31 dni

kora1
15. únor 2012

@harley26 tak to si muzeme podat ruce, ja taky ctu na netu a manza to nesnasi a tim padem je v klidu, jelikoz neni informovan a to je dobre, v paru musi byt aspon jeden klidas a optimista 😀 😀
@zzaneta Zany, ja myslim, ze mozna to tak mam vzdy pred ms, jen se na to ted soustredim. Ale keeeeez by 😉
Kez by 🙂
@harley26 byla to tezka cesta, ale zvykla jsem si tady. Chybi mi rodina, a to hodne. Jinak to tu mam rada.

kora1
15. únor 2012

@petanevesta a mne jsi termin nenaplanovala? tak sup sup, taky to chci mit urcene 😉 😀

gabuli202
15. únor 2012

Holky, asi jsem už magor. Není mi dobře, tak jsem zkoušela, jestli nemám teplotu. No a nemám, ukázalo mi to, že mám 36,4. A teď jsem si uvědomila, že kdybych měla být těhu, teplota musí být vyšší, ne? ☹ Ale jsem 3DPO

zzaneta
15. únor 2012

@gabuli202 Já věřím že nám to výjde 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@harley26 😀 to teda bude 😀

zzaneta
15. únor 2012

@petanevesta O tom jsem slyšela, pěkné místo 🙂