"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
13. lis 2011

@likvicka ahoj. A můžu se zeptat, jak dlouho jste se pokoušeli o mimčo? Byl to ten rok, jak říkáš? My se teď začli snažit druhým měsícem, zatím si nic neměřím, akorát bych se tím zatím nervovala, pokud by to nešlo, tak třeba až po půl roce, ale doufám, že to už nebudu muset řešit! 🙂

likvicka
13. lis 2011

@gabuli202 ahoj, no píšu že jsem HA vysadila před rokem. Ale mimčo jsme hned nechtěli, jelikož jsme stavěli dům a mimčo by trpělo. Tak jsme řekli že se začneme snažit až se nastěhujeme. No a stěhovali jsme se letos v září. Začali jsme na mimískovi pracovat a 6.11. jsem měla první pozitivní test. Takže jsme se nažili 2 maěsíce.

gabuli202
13. lis 2011

@likvicka Tak to je bezva, že vám to vyšlo relativně takto rychle 🙂 Kéž bych měla taky takové štěstí 🙂

likvicka
13. lis 2011

@gabuli202 no jj taky jsem se divila, ale pokud nemáš nějaké problémy, tak myslím že max. do 3 měsíců by se vám to mělo povést. A jak dlouho se snažíte, nebo v jaké fázi teď jsi? Já jsem v 5tt+3 🙂

pajav
13. lis 2011

@likvicka Ahoj,já jsem 8tt+1 když to počítám od prvního dne poslední MS,ale jelikož vím,že jsem měla ovu pozdě tak jsem ted na začátku 4.týdne. Radši to počítám od ovu 🙂

likvicka
13. lis 2011

@pajav tak to gratuluju. A už jsi byla u Dr.? já jsem taky 5tt od prvního dne MS, ale ovu jsem měla brzo tak počítám tak 3tt. Já jdu k doktorovi 24.11. tak se moc těším 🙂

hanickaa.d
13. lis 2011

@pajav už máš pidi bříško? 🙂

gabuli202
13. lis 2011

@likvicka V pondělí mi skončila MS a od té doby se snažíme-je to druhý měsíc snažení 🙂 Před dvěma měsíci jsem vysadila HA a po vysazení jsem MS dostala po 25 dnech, takže jsem byla ráda, že jsem nemusela jít na vyvolávačku a přislo mi to krásně samo, takže by mělo být snad vše v pořádku 🙂 Cca. před 3 lety jsem měla zdravotní problémy, MS jsem asi půl roku neměla, ale te´d už je snad vše zažehnáno 🙂

likvicka
13. lis 2011

@gabuli202 držím palečky, ať to vyjde. 😉 ale myslím že to určitě vyjde. Pokud teď má pravidlenou MS tak by neměl být problém 🙂

sedivka
13. lis 2011

@likvicka ahoj, my ted taky budeme stavet. Stehovat bychom se meli za rok /na pristi vanoce. Moc necekam, ze by se nam to povedlo hned, pokud by se preci jen povedlo hned, bude to hodne narocne, ale snad to zvladneme. Ale myslim, ze by to byla velka naboda, takze spis cekam ze pomud se to povede samo, par mesicu to bude trvat a to uz se posuneme i s tou stavbou. Rikam si, ze miminko stejne potrebuje postylku a rodice. Jestli to bude par mesicu v pronajmu nebo uz v novem dome asi nevnima...

likvicka
13. lis 2011

@sedivka no stavění je moc moc moc náročné. My jsme čekali, jelikož já jsem strašný nervík a všechno moc řeším. Při stavbě je strašně moc strarostí a mimčo by u mě trpělo. No jsem ráda že už to máme za sebou a bydlíme. Ale samozřejmě záleží na tobě a taky jaká jsi povaha, aby si se moc nerozčilovala, jelikož je toho na stavbě moc moc moc. 🙂

sedivka
13. lis 2011

@likvicka uvidime 🙂 ale rok cekat nevydrzime. Hlavne manzel, takze tehotna pri stavbe budu asi tak jako tak - jestli nam to pujde. Otazka jak dlouho to vyjde. A stres kolem financi bude i po dostaveni. Verim, ze to zvladneme 🙂 ale mazec to bude rozhodne. Radsi to dopredu neresim a moc neplanuju 🙂

pajav
13. lis 2011

@likvicka K dr. jdu už zítra 🙂)) Tak doufám,že už něco uvidí..objednávala jsem se ještě před tím,než mi vyšel TT,tak jsem to už nepřeobjednávala. Už se nemůžu dočkat 🙂

@hanickaa.d Noooo jsem dost hubená,tak si dovolím tvrdit,že pidi bříško už tam je ale opravdu pidi, malého špíčka jsem už měla ještě před otěhotněním ale když si obleču uplé tričko, tak vidím,že podbříšek je trochu zvětšený. Ale na to,aby to bylo už vidět je ještě určo brzo..ani nevím,kdy tak začíná pomalu růst.

barbulinka1
13. lis 2011

@pajav No uvidíme, ještě se mi nechce testovat, až v úterý, nebo možná zítra, podle teploty, když bude vysoká a nedostaví se ms tak to možná zkusim 🙂

likvicka
13. lis 2011

@pajav no to se ti ani nedivím. Já se taky moc těším. Jsem až na 24.11. ... přijde mi to jako celá věčnost. No to je snad poprvé co se těším k doktorovi 😀

uktapzop
14. lis 2011

dobré pondělní ráno holky, taky máte takovou kosu? My zapomněli před víkendem pustit topení v kanceláři ☹ Já jsem dnes 32DC a asi začínám špinit.. takže očekávám zítra či pozítří MS☹. A taky jsem dospěla k rozhodnutí začít měřit BT. Už mě rozčiluje má nepravidelnost a ráda bych v tom našla nějaké zákonitosti 😀

pajav
14. lis 2011

@likvicka Tak tak 🙂 taky mi to přišlo jako dlouhé čekání a 2 týdny uběhly najednou jak nic 🙂 Ani spát už nemůžu 😀

pajav
14. lis 2011

@uktapzop Ahoj 🙂 O zimě ani nemluv, už se mi to ted nelíbí a to ještě nesněží 😀 S tím měřením tě podporuji 🙂) Uvidíš jestli dojde MS nebo ne 😉 Držím palečky!

barbulinka1
14. lis 2011

HOLKYYYY 😀 tak jsem nevydržela a je to tam, je to tam, je to tam !!! vylezla hnedka a je krásná čárečka, bože, já pláču, třepu se, nevim co mám dělat 😀 😀 😀

barbulinka1
14. lis 2011

@pajav Ahojka 🙂 JE to tam já tomu nemůžu věřit 😀bože !!!! 😀

pajav
14. lis 2011

@barbulinka1 Gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
To je super!! Bomba!!! Mám velikánskou radost za tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cítila jsem se úplně stejně jako ty 😉 Moc ti to přeju!!!!!!!!!! Ještě jednou gratulujiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

pajav
14. lis 2011

A zjistila jsem, že u mě nejspíš nebudou žádné ranní nevolnosti ale večerní..už 3 dny po sobě mi je večer zle,ale nezvracím 🙂 K pnutí prsou se už přidaly i bradavky, na dotek opravdu bolí a podbříšek pořád jako při MS. Ještě 3 hodiny 😀 Jsem jak mimoň..

uktapzop
14. lis 2011

@barbulinka1 ÚŽASNÝÝÝ! Jééé 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@pajav Já tomu fakt nemůžu věřit, je to mazec, asi nestihnu jít ani do práce, jsem neschopná, nemůžu nic dělat, jen sedim a čumim na ten test 😀 😀 moc děkuju jsem štastná a jste první kdo to ví, manžel jen na dvaa dny pryč, tak mu udělám překvápko a ostatním to řekneme tak v 12.týdnu 🙂 🙂 🙂 snad je všechno v pořádku ....a písni co a jak u doktora 🙂 vís přibližně kdy jste miminko zplodili ? 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

Přidávám fotečku, abych nakazila ostatní holky 🙂

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 Strašně moc moc moc moc moc gratuluju. Já ti to říkala. Strašně moc ti to přeju 🙂

pajav
14. lis 2011

@barbulinka1 krásná čárečka 😉 Super!! Noo splodili jsme mezi 21.-25.9. já debil v těch dnech neměřila BT 😀 ale beru to od 21.9. takže bych měla být ve 4.týdnu, tož snad už tam něco bude vidět 🙂) Hned pak pisnu 😉 Aspon se ti bude lépe pracovat 😉 Věř mi,taky jsem s tím pocitem šla ráda do práce 😀

pajav
14. lis 2011

@barbulinka1 teda mezi 21.-25.10. :D

barbulinka1
14. lis 2011

@pajav my nejspíš 28.10 tak to budeme nějak nastejno si myslim 🙂 🙂 já mu musim zavolat, byla jsem ve čt na ultrazvuku s tim zánětem a to nic neviděl, ani to nepoznal jen ze mám vysoko sliznici 😀 bože a to mám mít dneska 30 dětí ve školce, budu jak sluníčko 😀 😀 dej pak vědět budu na tebe myslet....mě ale pořád bolí podbříšek jak na ms, tak tomu nechci ani věřit , snad je vše ok 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka Děkuju moc, je to tak nádernej pocit, děkuju za vše 🙂 tak snad budeme mít všechno ok a budeme se moct radovat 🙂