"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

jankaander
22. lis 2011

@gabuli202 jo psychika je hrozná,ani nemluvím,už to budu muset vypustit z hlavy nebo zcvoknu 😉

bassatorka
22. lis 2011

@gabuli202 mám stejné "příznaky" 😀

dashyyy
22. lis 2011

@bassatorka hezky odpočívejte 😉

jankaander
22. lis 2011

dnes jsem se zařekla,že testy budu dělat až tak za dva týdny,připadám si jak nedočkavej mentál,už z toho blbnu a to dost brzo ☹

gabuli202
22. lis 2011

@jankaander Mám pocit, že čím víc to tu pročítám, tím víc mám příznaků 😀 Asi bych to měla na chvíli vypustit 😨

@bassatorka Ale ty už jsi těhotná, takže to pak vše vysvětluje, já o tom pochybuju 😒

bassatorka
22. lis 2011

@trolleey gratuluji 🙂

jankaander
22. lis 2011

@gabuli202 přesně,hlídám každou reakci v břichu a přesto že dvě těhu mám zasebou,stále nevím k čemu co přikládat,už si to nepamatuju,jedině to,že mi nikdy nic nebylo a tudíž jsem to nikdy nepoznala 😉

bassatorka
22. lis 2011

@dashyyy já mám takovej strach 😔 Začal mluvit,že podle staré literutury krev vždy značí potrat 😕 ,ale samozřejmě,že to může být jen usidlování vajíčka atd atd. Ale jak řekl to potrat tak jsem teda měa slzy v očích. Jinak jsem 5+2tt a pokud vše půjde jak má tak 13.12 budu už mít první fotečku

dashyyy
22. lis 2011

@bassatorka tak dr. radši připraví na nejhorší teda aspoň většina dr... chápu, že Tě to vyděsilo asi bych byla úplně vyřízená=/ tak hlavně lež a vůbec nic nedělej.. těch 5+2tt to máš podle MS nebo ultrazvuku?

gabuli202
22. lis 2011

@jankaander trošku jsi mě uklidnila tím, že v předchozích těhotenstvích jsi neměla žádné příznaky, takhle to může být i překvápko. Ale přesně jak říkáš, hlídám si každý příznak a už mi z toho trošku hrabe 😀

bassatorka
22. lis 2011

@dashyyy podle ultrazvuku

wann14
22. lis 2011

@trolleey moc gratuluji krasne //, uz se tesim az je taky objevim, tak doufam ze to bude snad brzy 🙂, tak se hezky opatruj, drzim pesti at je vse ok

wann14
22. lis 2011

@bassatorka nebud smutna, ted hlavne lez nic nedelej a bud na sebe opatrna, verim ze to dobre dopadne, tak se drz a drzim ti moc pesti 🙂

dashyyy
22. lis 2011

@bassatorka přesně jak píše @wann14 buď opatrná ono to bude dobrý uvidíš

jankaander
22. lis 2011

@gabuli202 minulý těhu jsem si taky testy dělala moc brzo a furt nic,pak jsem jednou myla nádobí a koukla se až po delší době a byla tam slabá,ještě bylo stejně tak brzo,že dr.na ultrazvuku nic neviděl,strašil mě mimoděložním,musel vzít krev a ta to těhu potvrdila,takže s testama už nebudu chvátat,teprv jsem 24DC 😒

gabuli202
22. lis 2011

@jankaander určitě souhlasím. Já jsem teprve 15DC 😒

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@trolleey : snad

@twistinka123 : tak to si můžem podat ruky - já mám ze stejného důvodu antibiotika od neděle, brzké udzravení přeji

@bassarotka: tak velká gratulace s bublince 🙂 a dávej na sebe hlavně pozor

dashyyy
22. lis 2011

@gabuli202 tak to je strááášně brzo tos ještě nemusela mít ani OVU a nebo jen krátce po 😉

jankaander
22. lis 2011

já někde četla,že ovu se dá zpočítat i tak,že když víte první den kdy má přijít menzes,tak odečíst 14 dnů,no nevím,každej tu píše že má ovu různě,tak podle toho se asi nedá řídit 😒

gabuli202
22. lis 2011

@dashyyy No, já si ovu nepočítám, takže nevím 😒 Hele, teď to bude asi úplně hloupá otázka, ale otěhotnět se dá jen při ovu?

twistinka123
22. lis 2011

@ange_de_la_morte to jsme dopadli co🙂 aleto bude ok...akorát mě bolej záda - jako ledviny...hold si za to můžu sama svým pitným režimem 😒

gabuli202
22. lis 2011

@dashyyy Jak vše pročítám, tak bez ovu se otěhotnět nedá. Ale když si vezmu, kolik proběhlo znásilnění a ty chudinky pak ještě otěhotněly, tak to byla velká náhoda 😒

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@jankaander: dá se to tak spočítat , ale problém že je pokud odečteš 14 dní počítám tím že tvoje luteální fáze je 14 dní ( to jest doba od uvolnění vajíčka do prvního dne menstruace) .... ale ne každý má tuhle fázi dlouho 14 dní, můžeš ji mít dlouhou týden a stejně tak i 3 takže pokud nevíš přesně jak ji máš dlouhou tak ti to nepomůže, navíc ne každý má přesně každý měsíc stejný cyklus ( třeba 26 dní a pak 31 dní) takže nevíš přesně kdy to dostaneš .... no tak či tak bych se tímhle určitě neřídila 🙂

@twistinka123: to jo no .... tak já ledvidy vklidu ( sem zvyklá pít tak 3-4litry tekutin denně a to převážně vodu a bylinkové čaje) ale teda na to že mám od neděle antibiotika tak stejně chodím furt na záchod :/

twistinka123
22. lis 2011

@ange_de_la_morte jaký máš? no ono totiž záleží co vyjde v kultivaci, třeba mi to bude muset zase změnit🙂 uvidíme🙂

dashyyy
22. lis 2011

@gabuli202 Ono je to u každý ženský jiný ale vesměs když si pročteš odborné články o tom jak tělo v tomhle směru funguje v naprosté většině to má s OVU souvislost.. nemusíš se trefit přímo do ní (taky jsme to nestihli a vyšlo to) ale je to +- pár dní 😉

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@twistinka123: Clotrimoxazol co 12h na 5 dní , a doporučené brusinky a probiotika a ve čtvrtek jdu k obvodní tak se uvidí jestli mi to ještě netáhne nebo ne

twistinka123
22. lis 2011

@ange_de_la_morte hm já mám ofloxin🙂 taky na po 12hod🙂 neboj, budeme brzy fit!!! 🙂 musíme! ještě že nejsem těhu ted když jsem na hromádce🙂

lucille85
22. lis 2011

Holky moje, děkuju za držení palečků, držte dál, ještě to bude třeba! Ale už to vypadá lépe než minulý týden-na kontrolu jsem šla nakonec už dnes - HCG 1085 (18DPO) a v děloze vysoká sliznice, na levém vaječníku žluté tělísko a v děloze taková maliličkatá tečička (no dle dr. "nepatrná kavitace")...Mimoděložní ještě úplně nevyloučil, ale snad ta tečka je to co myslím...říkal, že uvidíme, co z toho bude...další utz mám příští týden....

twistinka123
22. lis 2011

@lucille85 už to zní lépe a určo máš užvybráno a bude to jen lepší! hodnota HCG je teda super!!! 😉

jankaander
22. lis 2011

já opět dnes koupila další test,ale opravdu na něj šáhnu nejdřív za týden 😀