"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Já věřím, že to bude v pořádku! Ale být tebou, tak si ještě zajdu před dovčou na krev, ať víš, na čem jsi 🙂

zzaneta
26. led 2012

@gabuli202 Já už to asi nechám tak, buď to výjde, nebo ne.. anebo to zítra nevydržím a na krev zajedu, uvidím 🙂

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Jasně, to musíš vědět sama 🙂 Já bych sama za sebe šla, protože bych to nevydržela 😀 😀

lucille85
26. led 2012

@zzaneta žanet ta krev je teď zbytečná...jedině že bys šla v pátek a znova v pondělí, aby se vidělo zda a jak to hcg roste, z jedný hodnoty nic nepoznáš...

barbulinka1
26. led 2012

@petinkas
@pajav
@lucille85 Ahojka holky, tak se přídávám k píchíní a tahání a občas i tlakům jako na ms...včera mě to taky trápilo docela dost a byla jsem nesvá a večer jsem i brečela, jak jsem byla z toho nervozní, dneska jsem se ptala kolegyn, a říkali, že je to normální, že se to tam roztahuje, děloha se roztahuje, že to tak měli skoro celé těhu 🙂 ale už jsem taky chtěla letět k dokorovi, ale dneska už je to lepší 🙂 takže je to asi normální, když to zažíváme všichni a jsme všichni skoro na stejno 🙂 holky a to magnezium je dobré na co? na to píchání, nebo na co ? 🙂 moc děkuju 🙂

barbulinka1
26. led 2012

@pajav Krásná fotečka, to už je obřík 🙂 🙂 a neboj, s manželem se to srovná 🙂 já už chci taky :( ale ještě si musim 4 týdny počkat, aach jo :( a pohlaví ti třeba neřekl ? ? 🙂

zzaneta
26. led 2012

@lucille85 Já už to nechci sledovat, buď to dopadne nebo ne, ale věřím že ano, hlavně bublinku pěkně hladím a přemlouvám 🙂 Ale děkuji za radu, taky si myslím že jednou mi to moc neřekne. Navíc doktor říkal že si myslí že jsem méně DPO než si myslím. Uvidíme teda 🙂

gepe
26. led 2012

ahoj, proc se to jmenuje prave "snazenicko"? Omlouvam se, le prijde mi to infantilni 😕 😔

terulilinka
26. led 2012

@heaven_angel děkuju, tak snad ne 🙂 už mě to nějak nebaví..

terulilinka
26. led 2012

@gepe 😀 vždyť je to jedno, ne?

lucille85
26. led 2012

@barbulinka1 no já jsem dle utz dnes 14+2tt, takže jsme asi podobně...To magnesium je proti křečím, je to na relaxaci svalů-a děloha je taky sval a ty úpony kolem jak se natahují tak to je to píchání...píšou že je to i na bolesti hlavy...no nevim mě včera teda bolela ale pak to přešlo. Píchání se občas objeví, ale už to bylo jen párkrát...

@zzaneta právě třeba je to těhot.mladší než myslíš, teď bu´d v klidu, hezky si o dovče odpočiň a ono se uvidí...na utz to bude vidět až když hcg bude přes 1000, takže nejdřív koncem příštího týdne, jestli se teďka zahnízdilo...

gepe
26. led 2012

@terulilinka ve sve podstate ano 🙂 ale prijde mi to fakt divny... ja takhle nemluvim a i me to pak rovnou od takovych mistnosti a lidi, kteri tak mluvi odrazuje 😕 😀

zzaneta
26. led 2012

@lucille85 Tak jo, beru to zodpovedne a odpocivam uz ted 🙂 A po dovce uvidime. Doktor rikal at prijdu za 3tydny, ale myslim ze tam naklusu hned po dovolene, takze za dva tydny.. Ještě že vás holky mám 🙂

barbulinka1
26. led 2012

@gepe Protože ta místnost je tak pojmenovaná a když někdo miminko chce tak se miluje a snaží se tím o miminko a nám tu nejde o to, jak se ta místnost jmenuje, ale o to, že si tu s holkama už delší dobu povídáme a rozebíráme věci ohnedně těhotenství, nebo snažení se o těhotenství....

zzaneta
26. led 2012

@gepe 😀 tak treba najdes mistnost ktera Ti bude vyhovovat 🙂 Kazdy se vyjadruje jinak, ja bych treba nedala nazev Projekt mimi 😉

terulilinka
26. led 2012

@gepe tak proto tu je x skupin a každá se jmenuje jinak 😉

barbulinka1
26. led 2012

@lucille85 jj, já jsem podle ms dneska 15+1 ale podle ultrazvuku 14+6, takže jsme jen o pár dní od sebe 🙂 🙂 No tak jestli to je na bolest hlavy, to by se mi hodilo dneska, dneska mě nepíchalo v břiše, jen jednou jsem cítila tlak něco jako když má přijít ms, ale hlava ta mě bolí celej den :( zkusim se zeptat doktora, jestli by mi to taky nepředepsal, třeba to pomůže 🙂

gepe
26. led 2012

@barbulinka1 ano tomu rozumim 🙂 jen jsem se pozastavila ciste nad tim nazvem, jelikoz to zaroven rovnou evokuje, ze se tady tak pise/mluvi normalne, coz podle me standard neni 🙂 neresim obsah vasi diskuse 😉
@zzaneta Ty takhle mluvis? 😕 ono kdyz se clovek zamysli, tak v zivote dite je da se rict projekt i kdyz dozivotni, ma sve faze ve kterych se mu venujes a prizpusobujes vse dane fazi 🙂 atd. 😉 😅

twistinka123
26. led 2012

@gepe mám tedy stejný názor jako holky, a dítě jako projekt??? co to je proboha za oslovení?

gepe
26. led 2012

@twistinka123 @barbulinka1 @zzaneta boze, to asi nechapete, ze to je nadnesene co? zrejme ne 🙂

pozastavila jsem se jen nad nazvem diskuse snazenicko, ze mi to prijde infantilni stejne jako obdobne nazvy a pojmenovani, a uz me komplet soudite. 🙄 😀

twistinka123
26. led 2012

@gepe no jestli ti přijde infantilní oslovení snaženíčko tak teda nevím jaké porovnání se dá dát tomu když se řekne o dítěti projekt 😀 to snad tady ani nemůžu napsat 😀

gepe
26. led 2012

@twistinka123 ne primo o diteti, ale vse kolem nej da se rict ze ano. Nebo snad neplanujes nic, nekupujes, nezarizujes, neporizujes, atd.? Asi ne 🙂

twistinka123
26. led 2012

@gepe no jo ale to je radost ne projekt, co to je proboha za oslovení? to říkej o stavbě domu, že děláš projekt ale o živé bytosti? no prosím tě! 🙂 to musím říct zejtra doktorce v ordinaci ta pukne! 😀

gepe
26. led 2012

@twistinka123 klidne ji rekni, jak jsi to pochopila Ty a ne jak je to mysleno 🙂 naposled opakuju, ze to neni primo o diteti, ale vsech vecech kolem 🙂

twistinka123
26. led 2012

tak já du do sprchy. holky hezké projektování 😀 ty jo to mě pobavilo 😀 😀 😀

twistinka123
26. led 2012

@gepe jo? a proč máš album nazvané projekt mimi? 😀 a ne projekt o mimi 😀 😀 😀

gepe
26. led 2012

@twistinka123 kazdeho pobavi neco jineho, ja se pobavila vyborne diky Tobe taky 🙂 diky!

twistinka123
26. led 2012

@gepe čím jsem tě pobavila? 😀

twistinka123
26. led 2012

já radši du, asi mám jiný názor🙂 papa zase zítra holky

barbulinka1
26. led 2012

@zzaneta No vidíš to, povídej si s bublinkou, hezky ji hlad a ona se udrží 🙂 🙂 držim pěstičky, hlavně hodně odpočívej a lež 🙂