"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

aluskaasimon
18. lis 2011

@dashyyy A jeste jsi mela nejake jine priznaky krome toho podbrisku?

dashyyy
18. lis 2011

@barbulinka1 bysme si pomalu měly založit novou diskusi 😀 každopádně díky.. zajdu po obídku pro další test a uvidíme 😉

aluskaasimon
18. lis 2011

Jeste jednou holky moc gratuluju vsem, je to fakt nadhera, ze vam to tak krasne vyslo 🙂

barbulinka1
18. lis 2011

@dashyyy Určitě bude pozitivní, koukala jsem do tvého alba a krásná čárečka 🙂 Já jdu už v ponděli k dr aspon pro potvrzení a na krev a měla jsem kvasinkovej zánět, tak na kontrolu 🙂 Tak jsem zvědavá, jestli tam bude aspon váček 🙂 Kolik dní jsi po ovulaci ? 🙂 No a už si myslím, že je to na novou diskuzi pomalu 😀 😀 to je krasa 🙂 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@aluskaasimon minulý týden jsem dost zvracela a dělalo se mi pořád špatně jsem málem omdlela v obchoďáku a přisuzovala jsem to návalu práce v práci a trvalo to asi tři dny - zřejmě usazování vajíčka a ještě mě teda fest začaly bolet prsa a to mě ty moje dvě chuďátka nebolely ani před ani při MS a to asi tři dny zpátky co to začalo to mi teprve začalo připadat že se něco děje 😀

dashyyy
18. lis 2011

@barbulinka1 no podle grafíku dneska 10DC ale museli jsme to stihnout ještě před OVU.. ta dle teplot připadá na 8.11. ale snažílkování bylo 4.5. a 6. - prodloužený wellness víkend jak jsem psala=) a potom byla pauza až do 10. protože jsem si myslela, že byla OVU o týden dřív 😉

dashyyy
18. lis 2011

@aluskaasimon neboj taky se nakazíš=) ale měření těch teplot je fajn... člověk má aspoň tušení, co se děje 😉

aluskaasimon
18. lis 2011

@dashyyy Promin ze otravuju, ale kolik jsi DPO? 🙂 Ja totiz neztracim nadeji, ze by z tohoto mesice mohlo neco vzejit, jsem nejspis 10 DPO.

jankaander
18. lis 2011

Tak dnes jsem 20DC a jen tak jsem si zkusila test,no nic tam nebylo,respektive tak moc jsem si tam už přála druhou čárku,že u okna na světle mi i připadá,že něco málo prosvítalo,ale moc tomu nevěřím,spíš výplod mé fantazie,no v pondělí zkusím znova!!!!
Jinak všem těhulkám gratulace a opatrujte se holky!!!! 😉

barbulinka1
18. lis 2011

@dashyyy No tak to je super 🙂 Já jsem taky nedoufala, že se to povedlo, podle teplot jsme se do ovu taky vubec neterfili dva dny po a dva dny před ovu 😀 takže nejdýl k tomu mohlo dojít 3.11, protože od té doby nic, manžel byl v zahraničí 🙂Hlavně se opatruj 🙂 🙂 je to krasny 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@aluskaasimon klidně se ptej řeknu všechno co vím 😀 já jsem dneska zřejmě 10DPO a 34DC takže ovu proběhla celkem pozdě.. a naděje umírá poslední 😉

dashyyy
18. lis 2011

@jankaander 20 DC je dost brzo kolik jsi DPO?

dashyyy
18. lis 2011

@barbulinka1 jj tak to máme dost podobný 😀 taky se opatruj ať se bublinka drží 😉

barbulinka1
18. lis 2011

@dashyyy No jsem dneska 38 DC, tak to budeme mít podobný, taky jsem měla ovu později 🙂 Musí se držet 🙂 Ted už se jen modlit aby vše bylo ok, ale bude 🙂 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@barbulinka1 bude co by nebylo 😉

jankaander
18. lis 2011

@dashyyy DPO je copak?ještě ty vaše zkratky neznám,ale pro vysvětlenou,17.10. menzes za 9 dní jsem vysadila anti a hned 30.10. na tři dny menzes,od tý doby zkoušíme 😉

dashyyy
18. lis 2011

@jankaander nějak mi to tu blbne=) takže asi ani neměříš bazální teplotu viď?=BT ta člověku řekně hodně=) moc mi to pomohlo a budu teď všem asi cpát😀

dashyyy
18. lis 2011

@jankaander ale koukám Ty už dva prcky máš je to tak? tak to půjde rychle 😉 a DPO=dny po ovulaci.. já třeba měla ovu až 23 - 25DC

jankaander
18. lis 2011

@dashyyy ju,mám jednu pubertačku a jednu maličkou,obě počaty hned po měsíci,ovu si nijak neměřím,nikdy jsem to nedělala,nechávám to náhodě,pa

barbulinka1
18. lis 2011

@dashyyy Přesně, bude to dobrý všechno a všechny bublinky 🙂 Jinak s tou BT máš pravdu, měřila jsem teprv první měsíc a hned dvě čárečky 🙂 je to super věc 🙂

jankaander
18. lis 2011

@dashyyy tak vysvětli jak to mám dělat?ani to jsem nikdy nedělala 😀

dashyyy
18. lis 2011

@barbulinka1 já taky měříla první měsíc a takhle to dopadlo 😎 je to super fórum tady 😉

dashyyy
18. lis 2011

@jankaander počti trošku na netu třeba tady je to celkem fajn vysvětleno http://www.maminkam.cz/bazalni-teplota-v-tehote... a zapisovat můžeš na womanzone.cz a nebo na fertilityfriend.com 😉

jankaander
18. lis 2011

@dashyyy ok,díky

petinkas
autor
18. lis 2011

@barbulinka1 Díky 🙂. A kolik jsi DC? Já ještě dneska testnu a v pondělí se zkusím objednat k dr. Vzpomínám, jak jsme to spolu řešili první měsíc - obě jsme si myslely, že máme příznaky a nic. No a teď druhý měsíc a ono to vyšlo 🙂 (doufám, že čárečka bude taky sílit)..

golymetr
18. lis 2011

@petinkas holky červenec bude samé miminko 😀 taky mam na testu dvě//

gabuli202
18. lis 2011

@dashyyy Moc moc gratuluji! Po jaké době snažení se zadařilo? 🙂 tak jsem zvědavá, kolik nás snažilek tady zůstane. 🙂 Kéž by se mi už také poštěstilo ☹

dashyyy
18. lis 2011

@gabuli202 jééé moc díky! snažíme se aktivně od června, ale teploty a tak jsem řešila pouze teďka jeden měsíc 😉 říjen/listopad byl velice úspěšný a když všechno půjde jak má tak to bude super když se narodí v červenci vždycky jsem chtěla miminko v létě 😎 a gabuli taky se zadaří jak dlouho se snažíte?

gabuli202
18. lis 2011

@dashyyy To je super, letní miminka jsou fajn 🙂 My se momentálně snažíme druhým měsícem. A prášky jsem brala jen 3 roky. Tak snad se nám zadaří co nejdřív. Zatím si nic nechci měřit a tak, necháváme tomu volný průběh, i když jak to pozoruji, tak co se začnou měřit teploty atd., tak se to snáz zadaří. 🙂 Hlavně ať je miminko zdravé a vše má jít tak jak má!

trolleey
18. lis 2011

Holky, to je šílené, jak se nám to tady teď hemží těhulkama!!! to je parádní!!!!
my snažilky se vás budeme snažit co nejrychleji dohnat! 😉 snad už to teď půjde jak po másle, když už se to tady prolomilo! 😉 🙂 🙂