"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kora1
18. únor 2012

@pajiskazemlyna Ahoj Paji, prave jsme se vratili z kina a chci jit brouzdat po sladkych vecickach 😵 Asi mame podobny vkus, ja jsem se z tech Tvych veci uplne rozpustila 😵 😀
Ja mam 8DPO (za hodinku a neco budu 9DPO 😎 ) a citim se na ms, uplne. Tahnou me zada, jsem unavena, citim nafoukle bricho a prsa mam bolava a napjata, ale zadne paleni bradavek 😒
@pajiskazemlyna @terulilinka holky, paleni bradavek a jejich svedeni, to je velky megapriznak 😀 Takze me v tom tady nechate samotnou s moji kamaradkou ms 😖 😢 😀
@barbulinka1 nadherny vitezny grafik 😵
@terulilinka ja si veci taky hodne beru, mame to jako zensky bohuzel v genetickem kodu 😖 😀 Ale to zase prejde. A muzu se zeptat, kde Te vypatrali a kde to rikaji? 🙄 No ja se tady neodtajnuji z presne techto duvodu..
(do IP s tim nemam problem).

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@kora1
Chceš potěšit ? 😀
8DPO je na bolesti na ms docela brzy, takže to stále vidím velmi nadějně 😀 😎 Třeba je to prťousek, co se ti pomalinku roztahuje v bříšku 😵
A co kino ? jak se Vám líbil film ? A jak jste si to užili ? 😵

až narazíš na něco opravdu hezkého, tak dej vědět ! 😀 😵 ať můžu zase něco přidat do fotoblogu 😀 😵

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@kora1
Ráda bych věřila, že je to mega příznak, ale na 3DPO to bohužel není možné, takže se to spíš u mě vztahuje k ovulaci 😀

terulilinka
18. únor 2012

@pajiskazemlyna a škrabeš? mě to svědí tak, že fakt musím občas zaškrabat 😀😀
Není, umřela před 14dny a minulý pátek měla pohřeb.... ☹
Kecko, to už tu bylo tolikrát, že nic nečekám 🙂 a navíc jsem jen 6DPO 🙂 a ty to máš dostat kdy?

terulilinka
18. únor 2012

@kora1 neříkej nic o příznacích!!!! nebo si to zase budu namlouvat 😀
a to vypátrání - taky nevím, na koníka nechodí, máme jen skupinu na FB 🙂 ale už to vypadá, že v pohodě, ta jedna se omluvila a vyříkali jsme si to 🙂

kora1
18. únor 2012

@pajiskazemlyna Paji a ty co delas za praci, ze jsi takova sectela v techto vecech? Ja jsem se prisla jak uplny jelitko, nic nevim, nic neznam..ale uz se vzdelavam 🙂
Paji, ja nevim, mne to prijde uplne vse stejne jako vzdycky 🙂 Ale ja jsem mela posunutou tu ovulaci, takze dle normalu bych mela ms uz zitra ci v pondeli...A tak vzdycky o vikendu si proivam pms, ktery vygraduje ms v noci z ne na po. No a tento cyklus nevim ☹ Nevim, zda se ridit starym planem nebo tou ovu, aa tak se neridim nicim, pro jistotu. 😅
A ihned po Ovu se neuvolnuji nejake hormohy, co by mohly ty bradavky a spol 🙂 zpusobovat?
Kino-videli jsme Jack and Jill a musim rict bohuzel, ze nic moc. Ale ja jsem si to uzila i tak.
Ja mam taky par tipu na unor 😉 Taky neprozradim 🙂
Jdu pokracovat v dopise, ktery Ti vytvarim v IP 🙂
A pul baleni trojhrnku je v poho, ne? 😉

kora1
18. únor 2012

@terulilinka 🙂 Ja te proste vidim za kazdou cenu tehotnou,ze? 🙂)
No to svedeni je moc pekny priznacek, neboj se toho 🙂 A poskrabej se, ale jemne 😀
Tak to je fajn, ze uz jste si to vyrikaly. Jak vis, ze nechodi na Konika? Tady je problem to, ze nevis, kdo te cte, ale to uz je udel. A cte to straaaaasne moc lidi...jen tak..

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@terulilinka Já bych to měla dostat 29.2., ale vážně doufám, že nedostanu 😀 A jak jsi se ptala s tím škrábáním, natolik hrozné to u mě zatím není, mě to víc bolí něž svědí a spíš jakoby pálí 😀

terulilinka
18. únor 2012

@kora1 jooo! ne že by mě to netěšilo, ale po tom na to moc myslím a namlouvám si to 😀😀 ale škrabu, škrabu 😀 No právě, já už si párkrát říkala, že by jsme si tu diskuzy měli zamknout, nebo udělat novou.. přece jenom tu fakt řešíme občas dost intimní věci..

terulilinka
18. únor 2012

@pajiskazemlyna tak to jsi chvilku po mě 🙂 tak to máš lepší 😀 ale snad to přejde, nebaví mě to 😀 a jako příznak něčeho to opravdu neberu 😀

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@kora1
Jsem vystudovaná zdravotní sestra, ale to nemění nic na tom, že dokud jsem se nepřihlásila sem na koníka, také jsem tyto věci, co vím teď, nevěděla ... 😀
Hodně řeším grafy s holkama na jiné diskuzi, která se věnuje grafům samostatně, hodně jsem si toho načetla, hodně grafů zkoukla, hodně toho zjistila, protože je to "téma", které mě opravdu hodně zajímá a hodně baví ! 😵
Pokud máš tu ovulku posunutou, starým cyklem se neřiď, protože tentokrát to bude trošku jinak, vše posunuté 😕
S tou ovulací u mě .. já to mám pokaždé jinak, jednou ji poznám podle šílených bolestí v podbřišku a v kříži, minulý cyklus jsem o ní skoro nevěděla a tentokrát to pálení prsou no 😀 Těla si s námi pěkně zahrávají, kdyby to alespoň konečně k něčemu bylo ! 😀

Na tomhle filmu byli i moje rodiče a taky říkali, že by na to do kina nešli, kdyby věděli, co je čeká, že taková "pecka" to tedy opravdu nebyla 🙂

Na IP se moc těším ! 😵

A ty trojhránky ? Jsou obří a naducané a byly vážně výborné ! (čokoládové, ty mám nejradši) ! 😵 😀

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@terulilinka
Terezko, s těmi intimními věcmi máš pravdu .. To zamknutí by možná nebylo od věci ...
A jsem chvilku po Tobě, já to určitě nevydržím a testnu 11 DPO !Tak ! 😀 😀

kora1
18. únor 2012

@terulilinka @pajiskazemlyna holky, kdyby se zamklo, klidne bych se vam rada zverejnila a citila se jistejsi 😵
Ale tahle krasna diskuze "Snazenicko" by ztratila smysl, protoze snazilky prichazeji, pak se stavaji tehulkami, odchazeji a musi zakonite prijit nove snazilky..a nikdo nemuze byt snazilka cely zivot (ups, aspon tedy doufam!! 😀 )
Je na tom super prave ten "prutok" informaci a // a vseho mozneho, emoci a tak..
Ale cte vas/nas teda strasne moc lidi, mnohem vic, nez si mozna myslime...

harley26
19. únor 2012

@pajiskazemlyna ahoj ahoj, důležité je, že máš pozitivní pocit, že by to tenhle měsíc mohlo vyjít 🙂 takže budu držet palce a snad to fakt dopadne jak má! Já se cítítm špatně, leze na mě nemoc, dost mě bolí na pruduškácha a kašlu jak starý hrnec. Jinak taky pevne verim, ze unor bude nadprumerne plodny!

harley26
19. únor 2012

Dobré ráno holky! Hlasím, že ples byl opět vydařený, tentokrát sem řídila a zaměřila se čistě na výhry v tombole, kde sem splnila předsevzetí a vyhrála tři ceny! Nebudete tomu věřít, ale jedna z nich byl balíček pro miminko 😀 Doufám, že je to nějaké dobré znamení 🙂

harley26
19. únor 2012

@holky a taky hlasím, že sem pravděpodobně 9DPO a na mém TT je naprosto miniaturní duch, který se ale obávám, že je stále pozůstatkem pregnylu v těle - mělo by se totiz testovat min. za 12 (prý) Ale má BT je stejně jako včera 37!

kora1
19. únor 2012

@harley26 Cau Harley, jsem rada,ze jsi se vcera hezky pobavila a vyhrala krasne ceny. Ta jedna se Ti bude urcite hodit, a velmi brzy, aspon doufam! 😵
Ja mam BT 36,8. Dost me boli zada, uz jsem ani nemohla spat..to nevim, cemu to mam priradit. Citim napeti na ms, ale mela bych to dostat az v patek..asi..
@harley26 @pajiskazemlyna vcera jsem nahodou otevrela tabulku s lekama, kt.snizuji plodnost, me malem porazilo. Bylo tam uvedeno, ze vysusuji hlen antihistaminika, ktere jsem brala denne nekolik let||, vlastne je neberu jen tento posledni mesic. A navic kortikoidni spreje do nosu (taktez na alergii) , ty snizuji plodnost! a navic, tento mesic jsem pouzivala sprej na astma, jsem alergicka na kocky a byli jsme u kamaradu (nekolikrat) a tak jsem si ho preventivne strikla -pokazde- protoze maji 2 kocky a mne se pak spatne dycha. A vite co?? Opozduje ovulaci!!! A ja tenhle mesic ji mam o 5 dni zpozdenou, stalo se mi to fakt poprve!
Jsem z toho v soku, fakt jo.
Kdyz se nad tim zamyslim zpetne, tak takovy ten plodny hlen, ktery jsem pozorovavala kdysi, uz dlouho nepozoruji, tak ze by na tom neco bylo pravdy?
@otazka jak holky poznate ten hlen,jakoze (pardon za intimnost) na spodnim pradle?
@pajiskazemlyna Paji, co si o tom myslis? Uplne me to sokovalo, ja jsem docela silny alergik, a tak jsem poctive bral prasky..az mi minuly mesic maserka rekla, at si procistim jatra, jestli neberu denne nejake prasky, a tak jsem vysadila antihistaminika a zacala pit denne poctive litr sypaneho zeleneho caje.

Omlouvam se za roman, me to zjisteni fakt ohromilo, mozna to nema az takovy vliv, ale mozna treba proto se nam nedari..hmmm

kora1
19. únor 2012

A zapomnela jsem dodat, dokonce zvysuji prolaktin! 😒

harley26
19. únor 2012

@kora1 Ahoj, ale to sou pravdepodone vsechno vedlejsi ucinky ne? Ty by vubec nemusely nastat, aspon doufám! Určitě bych se bud tebou poradila s doktorkou a treba ti na alergii nasadí nějaké šetrnější prásky. Kazdopádně chápu, že si z toho rozhozená - ale z toho všeho vyplývá to, co já dávno vím, ale nedělám. nechodit na netu a nehledat věci, proc by neslo otehotnet! na to se fakt vykasli, nebo budes mit hlavu jak patraci balon.

harley26
19. únor 2012

Jinak já po hlenu nějak nepátrám, ale když už, tak to poznám právě podle těch kalhotek....

kora1
19. únor 2012

@harley26 ja nic nehledala, ta tabulka je na strankach o bazalni teplote a ano, jsou to vedlejsi ucinky a myslim si to naopak, nastesti, ze jsem to nasla! Aspon vim, proc se treba nedari. To neni jak vzit si 1 paralen, to je zalezitost, kterou jsem praktikovala denne, uz roky. na gynekologii v Cr vedela, ze se snazime a neptala se me na leky, tudiz jsem to nikdy neresila.

harley26
19. únor 2012

@kora1 obcas me prekvapuje netečnosti některých doktorých. Naopak zase doktorka, ktera ti tyhle prasky predepisuje moc dobre vi, co by mohly zpusobit a mela by predpokladat, kdyz si holky, ze budes chtit rodinu a upozornit te na to si myslim...

zzaneta
19. únor 2012

@lola024 Ahoj Lolo, je mi více než na co vypadám 😀 28, brzy 29 🙂 a děkuju 🙂

kora1
19. únor 2012

@harley26 no neni to nikoho vina, ja jsem alergik od detstvi a jelikoza jsem vzdy pracovala s doktorama a v nemocnici, tak si je nechavam predepisovat uz leta.. tak to s alergii chodi.
To je jedno, ja vim, ze to asi nikoho nezajima, ale pro me je to dulezite zjisteni. Zda se, e mam vse ok (dle vysetreni a testu), ale hlen fakt nepozoruji a tak to muze hrat urcite svoji roli. Ja mam fakt cykluis a ovuli od vzdycky presny jak hodinky, Bylo mi to divny tento mesic, a tem astma sprej jsem nepouzila snad 10 let. Ale donesla jsem si ho z prace, protoze jsem vedela, ze pujdem do zakockovaneho bytu 🙂 a to pak zacinam sipat..
V te tabulce bylo i treba to, ze ty hormony (pregnyl) zvysuji BT..
Tak pozor na to..
Ale neni dulezita vyse teploty, ale jeji vzestup.

zzaneta
19. únor 2012

@harley26 Ahoj Harley, tak držím palečky aby to byl těhu duch 🙂

zzaneta
19. únor 2012

Holky zdravím 🙂 včerejší párty nic moc, ale je to za námi 🙂 Dneska úklid, vaření, trošku práce, ale jinak lenošení - snad mi na něj zbyde čas 🙂 A cítím už se dobře, takže jsem asi vážně byla jen unavená 🙂 Sakra já už chci příští neděli 🙂

kora1
19. únor 2012

@zzaneta Ahoj Zany, je z Tebe citit, ze jsi rada, ze to mas za sebou 🙂 Jake to bylo? Jak jsi se nakonec ucesala, nemas foto?
Jinak ja jsem silene radila s uklidem vcera, dnes mam pokoj, jen udelam kuchynskou linku, jestli budu mit naladu a nejakou tu pracku, jinak lenoseni..hmmm 😵 😵
Jsem rada, ze je Ti lip.

pajiskazemlyna
19. únor 2012

Dobré ránko holky,
já jsem v noci zažila asi největší šok svého života ...
Mám mladší sestru (16let) a ta má na škole nejlepší kamarádku, často k nám chodí, česala jsem ji na ples a tak, docela dobře ji znám .. A včera nám ve 21:00 volala její maminka, že se pohřešuje .. 😕
No nemusím vám povídat, jak mi bylo, strašný strach (snad jakoby byla moje vlastní), od těch 9. jsme jí volali, mobil měla zapnutý, ale nezvedala ho ..
Sháněli jsme informace na FB a všude, kde se dalo ...
Nakonec jsme zjistili, že je možnost, že odjela na diskotéku za svým klukem (s kterým je asi týden a pořádně ho nezná), i přesto, že ji to maminka zakázala ...
Volala jsem jí v kuse 4 hodiny s přáním, aby to zvedla a byla v pořádku, sehnala jsem číslo i na toho jejího "přítele", ten měl ale mobil vypnutý .. Celá rodina jsme byla vzhůru ...
Asi v 1:05 jsem se jí konečně dovolala ...
Zvedla to a zněla, jako by se nic nestalo, spadl mi takový kámen ze srdce !!!!!!!!!
Ptala jsem se jí, kde je a ona, že na té dikotéce! (tam už jela její maminka s policií já hledat), tak jsem jí řekla, ať si sbalí věci a šupajdí k hlavnímu vchodu, že si jí tam vyzvedne mamka, a že jí hledá policie (zřejmě jí to konečně došlo), ona řekla, že tam teda počká, tak jsem hned na to volala její mamince, že jsem se jí po 4 hodinách konečně dovolala a že na ně holčina čeká u hlavního vchodu té dikotéky ..
No nemusím vám asi popisovat, jak byla mamina šťastná ... za to já jsem šla spát ve 3, protože jsem z toho byla hrozně rozhozená a vyklepaná ...

slunecko123
19. únor 2012

Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala. Od prosince jsme se s manželem začali snažit o 1. miminko.. 🙂 Občas se sem chodím dívat na diskuze a tak jsem se rozhodla, že se i zapojím 🙂....

hance09
19. únor 2012

@slunecko123 Ahoj 🙂, a jsi na začátku cyklu nebo se taky chystáš testovat jako většina holek tady? Já jsem právě 9.DC,takže sem moc nezapadám...