"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
20. únor 2012

Ahooooj holčičky moje! tak vás zdravím z hor! Nějaké novinky? už je mi po vás smutno!! 🙂

eficenka
20. únor 2012

@gabuli202 jé Gabi, jsi přidaná v uzamčené diskuzi Snaženíčko VIP!!! přijď k nám 🙂

hance09
20. únor 2012

Jsem si říkala,že je tady nějaký klid 🙂...pak sem holky napište,komu se zadařilo,jsem zvědavá 😉

evik19
20. únor 2012

@zzaneta Jasně, příští měsíc se určitě zadaří🙂 škoda, že ještě není žádná nová těhu, ale zase jsem nebyla pryč tak dlouho, aby byly nějaký zásadní změny, ale doufám, že to holky doženete během tohoto a příštího týdne🙂

@terulilinka Tak na vás budu myslet, tento měsíc to určitě spoustě z vás musí vyjít🙂

@andrejkonellis Ahoj, já jsem si na jedněch stránkách zkusila vyjet ty termíny podle Jonášovy metody, ale vychází mi to přes menstruaci, takže tomu moc nadějí nedávám🙂

evik19
20. únor 2012

@gabuli202 Gábi, jak jsi na tom na horách? MS ještě nepřišla?
@eficenka Evi, myslíš, že bych se k vám taky mohla ještě přidat? Přece jen by člověk mohl napsat i víc o sobě, když ta diskuse není otevřená....

zzaneta
20. únor 2012

@evik19 @terulilinka
Evi napis Terezce, ona nás tam přidávala 🙂

evik19
20. únor 2012

@zzaneta Díky🙂

luciebx
20. únor 2012

ahoj holky.. v bazarku mam na prodej ovulacni testiky kdyby nektera z vas mela zajem tak pisnete.. dekuji

misam
20. únor 2012

@krista1 @wann14 Ahoj holky, nenašla jsem váš způsob pro hledání na womenzone, tak vám možná napíšu ten stejný. 🙂 Já to hledám tak, že si dám záložku Profily a tam je podzáložka Najít. 😀 pokud jsem vám nenapsala nic objevného, tak si toho nevšímejte 😀.
@krista1 Jak to jde? Já myslím že tvůj graf je náhodou super. Já jsem dneska 1DPO, takže teď už zase začnu blbnout a odpočítávat dny do MS. Zítra mi mají volat z gyneko na tu žádanku, tak jsem na to zvědavá.

misam
20. únor 2012

@eficenka Ahoj, jak se máš? Jak dopadla šála? 🙂 Myslela jsem na tebe celou neděli, jestli se u vás situace už uklidnila.

eficenka
20. únor 2012

@misam jj, už jsem psala, že je vše ok.... Manža se omluvil, bylo toho na něj moc... tak doufám žeto bylo naposled.... Šála už je skoro dopletená, jen zauzlovat konečky 😉

misam
21. únor 2012

@eficenka Já jsem nečetla diskuzi celou, nějak to poslední dobou nestíhám, tak jsem si toho nevšimla. Tak to je fajn, že se omluvil 🙂

wann14
21. únor 2012

@misam Diky, tak ja to zkusim jak pises 🙂

silvaaa
22. únor 2012

Ahoj,to uz vsechny chodite do te uzavrene diskuse? @terulilinka Muzes me tam kdyztak taky pridat,at o vas holky taky neco vim,jak se jde snazilkovani,rostou briska atd.? 😖 😉

hance09
22. únor 2012

@silvaaa asi chodí...a zrovna,když bude tolik holek testovat...jsem taky zvědavá,komu to vyšlo 🙂

petit.a.nge
22. únor 2012

Ahojky holky, dlouho jsem nenakoukla, já jsem dnes 3DC takže opět nic, ale už to neřeším, prostě to jednou příjde samo 😉 . Je tady nějaká nová těhulka?

krista1
22. únor 2012

@misam ahoj,no moc ti držím pěsti,ať ti tu žádanku na ten spm dají a ať hlavně dopadne dobře.Jo jinak k tomu vyhledávání,taky to tak hledám...jinak to nejde(na womenzone)Jinak já jsem dneska 1DC

krista1
22. únor 2012

@misam Míšo,napiš Terce a pojď za námi do uzavřené skupiny,Snaženíčko VIP,nebo tak...ale nesmíš tam chybět,nevím,jestli tě tam dala,ale určitě tam musíš být 😉

misam
22. únor 2012

@krista1 Ahoj Kriti, já jsem tu 😀. Akorát mám poslední dobou fofry, tak nestíhám to tu nestíhám číst a psát sem. Kristi, tak to mne mrzí 😢 tvůj graf vypadal slibně. Já jsem dneska 3 DPO. Ale myslím že to nevyjde. Navíc mne dneska hrozně namíchla šéfová, zítra o tom s ní budu diskutovat. Tak se na zítřek moc netěším. Jak bych byla ráda aby to vyšlo i kvůli té práci.
A vy jste měli tu žádanku taky od gynekologa?

maybay
23. únor 2012

co je u vas noveho holky? nestiham vas cist

zzaneta
23. únor 2012

Ahoj holky, tak já poslušně hlásím že patřím mezi nové těhulky 🙂

simeonecka
23. únor 2012

@zzaneta Gratuluju a držím pěsti,ať jste oba i s prdískem v pořádku:o)

hance09
23. únor 2012

@zzaneta Jé,děkujeme za hlášení 😉 ...gratuluju a ať jste zdraví 🙂

hance09
23. únor 2012

A kdo bude další? 🙂

zzaneta
23. únor 2012

@simeonecka
@hance09 Holky moc děkuju 🙂

Další snad budou, počkáme do víkendu 🙂

nasaluca
23. únor 2012

@zzaneta Moc gratuluju!!!! 🙂

nasaluca
23. únor 2012

Kdo budete testovat jako další? Já mám nějakej divnej graf, nevím pořádně kdy byla ovu. Tak ani nevím, kdy bych měla testovat, tak zkusím počkat, co mi zvědavost nejvíc dovolí 😒

hance09
23. únor 2012

No já uričtě ne,já teď čekám na ovu 🙂

zzaneta
23. únor 2012

@nasaluca Děkuji 🙂

maybay
24. únor 2012

@zzaneta juuu to je super, moc gratuluju