"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

jankaander
6. pro 2011

@krista1 já mám také jen manžela a zbytek je hrůza,zrovna včera mi máma řekla,že stále přemýšlí kde s tátou udělali chybu ve výchově,že jsme s bráchou nenormální.Podpora jako blázen,celej život mě schazuje,a pohlíží na ostatní,já holt nemám vejšku,nevozím medajle a proto nejsem dokonalý dítě.Jako babička nefunguje,razí si názor,že svoje děti vychovala a ted chce mít klid,takže je v důchodu a užívá si s kamarádkama a hlavně za prachy který táta tvrdě vydělával celý život.Když si vzpomenu na tátu jak v nemocnici plakal,proč on,že je ještě mladý,hrůza,nikdy se s tím nesmířím.I tobě přeju vše nej 😉

twistinka123
6. pro 2011

@krista1 néééééééééé vůbec si mě nenaštvala. 🙂 nemysli si že já nejsem cíťa. jsem a vše si beru. ale takovej je život, obrečím to a jdu dál...ted dělám ale v ambulanci a tam to není ani o umírání, ale naopak o těch miminkách a je to veselejší. krev a tak, to mi samo neva🙂 ale tak každýje nějaký, já bych zase nemohla dělat jiné profese...jen nestíhám moc tady tu diskuzi, jakje vás tu hodně a já se sem dostanu párkrát za den tak nestíhám psát, takže neboj, neurazila jsem se🙂

zatím papa jdu dělat cukroví 😀

krista1
6. pro 2011

@jankaander Na to nemysli,mysli na něj jaký byl,jak se k tobě choval a tak si ho představuj,smrt je vždycky to nejtěžší v životě,ale pak si začneš vážit života,kdž někoh ztratíš...Na mamku kašli,jí se to jednou vrátí,až se na ni ty její kámošky vyprdnou,tak přileze,věř tomu...ale to už nezměníš...to moje mamina má malého bráchu 7roků,tak jsem smířená s tím,že taky nebude babička jak má být,i já mám babičky na hovno,ale to už nic nenaděláš...buďme rády za naše chlapy a za všechnu lásku co nám dávají...to vynahradí skoro vše...jsem ráda,že se mám o koho opřít a ty máš ještě k tomu určitě dvě krásné a zdravé děti,co víc si přát...já už si přeji jen ty zdravé děti a hlavně,ať jsme všichni zdraví 😉

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 ty jsi doma a děláš cukroví,hmm,a co děláš dobrého?Já si opisuju do školy věci..no je to mazec,už pomalu nevidím 😀 Ty se tak máš,že máš takovou krásnou práci...to musí být opravdu super 🙂

twistinka123
6. pro 2011

@krista1 jj dneska jsem měla jen do dvou, manžel na služebce tak se do toho pustím. nebudu toho dělat hafo ale něco jo. dneska linecký a křehule (vínové cukroví) .a asi udělám ještě dva druhy a konec. u násse to nejí po kilech jen na chut.

harley26
6. pro 2011

holky, to nemám šanci dočíst, vy teda jedete!!!

hanickaa.d
6. pro 2011

@simeonecka no ty blááááho holka gratuluji moc 🙂

hanickaa.d
6. pro 2011

@barbulinka1 gratuluji máš srávné nadšení 🙂

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 ono to stačí,když ste dva tak proč toho dělat hodně,pak se člověk zbytečně přejídá a tloustně,takže je lepší jak říkáš jen na chuť a pro návštěvy..

krista1
6. pro 2011

Jdu vařit oběd,už mám celkem hlad,jinak je to tu celkem obsáhlejší... 😀

hanickaa.d
6. pro 2011

@lili_h jééé já ho tam vidím 🙂

barbulinka1
6. pro 2011

@pajav Děkujii, já mam pořád hroznou radost 🙂 no já jsem byla i na hcg, to jsem před14 dny měla 4721 a v pátek jdu nejspíš na text toxoplazmozy, máme doma kočku a mám prý sestřičce načůrat , tak nevim na co všechno jdu no a do poradny 19.12 a mám mít taky ranní moč...on je takovej pečlivej nadšenec ten můj a jsem ráda 🙂 a taky jsem ráda, že jdu před Vánocema, že budu vědět co a jak a budu mít fotečku větší k vánocům pro rodiče 🙂 jo a prý budu mít fotečky zadarmo až budu mít průkazku 🙂 🙂tak uvidíš příště a třeba změn doktora :( já teda nevim co je normální a co ne...

barbulinka1
6. pro 2011

@pajav ted mi psala kámoška, že tady dávala moč pokaždý když tam šla, že se prý kontrolujou bílkoviny a cukry, tak to asi tak má být...

dashyyy
6. pro 2011

@barbulinka1 taky mi říkal, že budou kontrolovat moč kvůli cukrům a bílkovinám 😉 jinak gratulace jen tak dáál=)

barbulinka1
6. pro 2011

@hanickaa.d No nadšená jsem moc 😀 snad to tak bude i nadále 🙂 🙂 Děkuju 🙂 🙂

barbulinka1
6. pro 2011

@dashyyy no tak to je asi ono, mě neřekl proč a nějak jsem se nezajímala v tu chvíli 😀 Děkuju, snad porosteme jak máme 🙂 🙂a ty jdeš kdy k dr ?

dashyyy
6. pro 2011

@barbulinka1 byla jsem ten minulýý týden a další KO až 20., ale už by mělo být srdíčko a když bude vše ok tak dostaneme i průkajdu 😉

luckawest
6. pro 2011

Tak mimi nevyšlo, asi jen pouhe nastydnuti, ale koupila jsem si kontryhelovy caj..🙂))

petinkas
autor
6. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na první KO. Zatím vše v pořádku 🙂 a viděla jsem i srdíčko 🙂. Mimísek má asi 5,9 mm a jsem 6+3 (podle velikosti; podle MS bych měla být 6+5, takže skoro stejně). Na další KO jdu 20. a průkazku mi dá až na té 3. Je to krásný, když vidíte jak v jedné bublince tluče ještě menší bublinka 🙂..

barbulinka1
6. pro 2011

@dashyyy Tak to jdeš den po mě 🙂 to už bude určitě srdíčko 🙂 🙂 mě o průkazce nic neříkal, ale myslím, že ji dostanu toho 19. když bude všechno v pořádku 🙂

krista1
6. pro 2011

@luckawest.tak to nevadí,vyjde to jindy,taky mám kolikrát bolesti močáku a chodím častěji,jsem na to hodně náchylná,hlavně od noh jak je mi zima,to jde rychle,ještě k tomu je zima...Neboj teď se to podaří...musíš věřit a radovat se z vánoc a bude to 😉

dashyyy
6. pro 2011

@petinkas já už ale taky chci vidět bublinu v bublině a né jen bublinu=D tak to mám radost že jste v pořádku 😉

krista1
6. pro 2011

Holky vy se máte...my vám tady úplně tiše závidíme,myslím,že mluvím za všechny snažilky...teda doufám,že jsem se nikoho nedotkla 🙂

krista1
6. pro 2011

@dashyyy Neboj taky se dočkáš a pak už to nebude jen bublinka...ale rostoucí človíček...

luckawest
6. pro 2011

@krista1 já se tesim na vanoce...🙂)))

petinkas
autor
6. pro 2011

@dashyyy 20. tam určitě bude 🙂, jdu taky na další KO v ten samý den - máme to zase úplně stejně.. 🙂)

petinkas
autor
6. pro 2011

@krista1 Určitě se taky brzy dočkáte - vánoční atmosféra je pro početí jako dělaná 😉.

dashyyy
6. pro 2011

@petinkas to si je potom musíme ukázat.. máš obrázek? 😉 a 5,9mm je velká nebo ta malá bublinka?

krista1
6. pro 2011

@luckawest pečeš?A už máš nakoupené dárečky?

krista1
6. pro 2011

@petinkas jo kéž bys měla pravdu 🙂 Já budu mít vánoce spíše o učení a pak mezi svátkami do práce...takže si to moc neužiju