"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

simeonecka
23. říj 2011

Koukám děvčata,že jste skoro všechny vdané.....a já jen zasnoubená 😢 😖

twistinka123
23. říj 2011

@simeonecka však my byli taky zasnoubené tak to přece nevadí ne 😀 tak ti to moc přeji....já jsem taky zvědavá. je to 14dní od vysazení ale snažit se budeme jak sem už psala od Vánoc....vysazení zatím snášim dobře, držímse, až na pár pupínků navíc a bolení vaječníků které odeznívá....taky se bojím jak to pak půjde, když to vidím u nás v ordinaci...ale sou i takové které jsou těhu hned! 😀

lucille85
23. říj 2011

@twistinka123 tak treba se hned pod stromeckem zadari!A kdyz ses hned u zdroje- co doporucuje vase gyndr.?merit BT,nemerit,jsou ovu testy spolehlive?a doporucuje nejake preparaty na srovnani cyklu-caje,kapky tipu Femigard,Gynex,homeopatika?nebo to nechat byt?
jo a holky-mate recept jak na to nemyslet?

hanickaa.d
23. říj 2011

@simeonecka NO my máme spoustu kamarádů jen s dětma, bezdětné jsme jen holky z výšky 🙂 já jsem měla douho v sobě předsudky zda to zvládnemem finančně a abychom nebyli otroky dítěte - jsme odříznutí od rodiny, ale už jsem se přes to přehoupla 🙂 a nevím proč, ale myslím, že otěhotnět půjde celkem dobře 🙂 snad jsem to nezakřikla, ale jsme mladé maminy, tak komu by to mělo jít lépe 🙂

simeonecka
24. říj 2011

@hanickaa.d To jsem taky zvažovala tu finanční stránku.Ale pak jsem si říkala,že nikdy to nebude úplně ideální a kdybych měla čekat jenom na tohle,tak si dítě nikdy nepořídím a to si neumím představit.Já si to taky zatím myslím,že to půjde dobře.Ale občas,když to tady čtu,tak mě přepadá lehká panika:o))

simeonecka
24. říj 2011

@twistinka123 A já žádné potíže po vysazení HA zatim nemám.Horší to asi bude,až přijde první menses bez HA.Já měla vždycky šílený bolesti a díky tomu se mi to upravilo.Ani ty vaječníky mě nebolí....Třeba jsem vadná:o))Každopádně je lepší se tím nezabývat,ono to přijde samo...doufám 😀

pajav
24. říj 2011

Ahojte, tak tu máme zase pondělí ☹ Já mám pocit,že jsem nespala ani minutu, pořád jsem se převalovala a když zazvonil budík,nejradši bych spala!! Ještě že mám dnes ranni. Jinak 37DC,MS nikde,zítra by měla nejpozději dorazit. Asi dneska testnu :D I když vím,že tam nic nebude,ale nedá mi to. Papa odpoledne 🙂))

trolleey
24. říj 2011

dobré ranko, holky.
když už tady mluvíme o věku, tak mě je 26 (v březnu bude 27) a manželovi je 34. 🙂 po svatbě máme skoro 3 měsíce. 😀

@pajav držím palečky, ať jsou na testu //. a pak nám napiš, ať se můžeme radovat s tebou! 😉

twistinka123
24. říj 2011

@lucille85 ahojky moje doktorka nedoporučuje vůbec nic do sebe prát. ani na srovnání cyklu...prostě to nechat tak dva měsíce a uvidí se....před těhu teda brát jen kyselinu listovou. tu beru. jinak nic....
je úplně proti ovu testům natož měření BT. ona vždycky říká, at s manželem někam odjedou a tak....at myslí na Hurvínka 😀 a je fakt, že do půl roku nám skoro každá otěhotní (pokud jí není 35 a jde to hůře)....ale je po dovčách a já dneska musím rozšířit kartotéku těhulek - je jich nával 😀

@pajav držím pěstičky!!!!

ange_de_la_morte
24. říj 2011

Dobré ráno holky, dneska sem sichtěla udělat TT a ani sem nemusela - dneska sem to dostala, takže zase 1DC a nový pokus :/

twistinka123
24. říj 2011

@ange_de_la_morte to mě mrzí 😒 jak dlouho zkoušíte pokud se mohu zeptat?

twistinka123
24. říj 2011

já jsem dneska 18DC a test mi ukázal ovulku...jupí, naskočilo to hned 1. měsíc po vysazení🙂

ange_de_la_morte
24. říj 2011

@twistinka123: no v červenci sme měli svatbu a to sme si řekli že bychom chtěli miminko, zatím se ale snažíme tak spíše volně - neměřím teplotu, nedělám ovu testy , neberu vitamíny na podporu těhotenství , ale ani sem nikdy nebrala HA .... jestli dneska ovulka tak to bude večer asi nějaký dobrá večeře a snaženíčko ne ? 🙂

twistinka123
24. říj 2011

@ange_de_la_morte nene nebude🙂 my si řekli od Vánoc. 14dní neberu antiko a chci chvilku počkat....třeba se zadaří pod stromkem jak jsem tu už písala🙂))

ange_de_la_morte
24. říj 2011

@twistinka123: aha 🙂 tak to by byl hezký vánoční dárek 🙂

twistinka123
24. říj 2011

no byl🙂 ale ještě aby do toho vyšla ta ovulka🙂)) já pádím do práce tak zatím papa

dashyyy
24. říj 2011

Holky jak jste na tom s listovkou? Prodávají se tablety ale prý i nějaké kapičky, co myslíte? Asi bych měla svoje bříško trošku podpořit 😉

twistinka123
24. říj 2011

@dashyyy my píšeme všem acidum folicum - ale to ti může jen předepsat lékař, nebo potom kyselina listová doplněk stravy kterou ti dají normál bez předpisu. o kapičkách jsem neslyšela, to v ambu nepíšeme ani jsem to neslyšela

hanickaa.d
24. říj 2011

zdravím dámy, já už dnes padla, kafíčko doma a pohoda na chvíli 🙂 jinak tělo nedostalo prášek, jsem 6DC a pořád špiním, s HA jsem po 4 dnech MS skončila....
twistinka123 já mám taky acidum folicum 🙂

dashyyy
24. říj 2011

@twistinka123 děkuju za info=) zkusím tu listovku a uvidíme 😎

twistinka123
24. říj 2011

já mám dnes do 8, fuj!!! ☹

@dashyyy nemáš za co! píšu svojí zkušenost🙂

@hanickaa.d já jsem 18DC a v poho, 14 dní neberu antíky a zatím nic..

petinkas
autor
24. říj 2011

Ahoj holky, to je super, mně je taky 25 a manža je jen o 3 měsíce starší. Svoji jsme 3 měsíce 🙂. Tak přeji pěkný večer.. jdu zpracovat cuketu, nejspíš udělám nějakou buchtu a bramboráčky.. povečeříme a pak ho svedu 🙂

hanickaa.d
24. říj 2011

@petinkas cuketová buchta je mňamka 🙂 u mě by to bylo pověčeříme a pak si LEHNU 🙂

barbulinka1
24. říj 2011

@pajav Tak držím pěstičky, aby dvě čárečky 🙂 Jinak já se smiřuju s tím, že u nás bude běh za miminkem hodně dlouhá trať :( Manžel je pořád v prdeli, tak jak máme zplodit miminko :( :(vrací se zítra a to budu 14 DC a nevim jestli už nebude po OVU :( :(

petit.a.nge
24. říj 2011

@simeonecka : to máš ještě dobrý, že jsi aspoň zasnoubená, já ani to 😖 ....Já jsem dneska 34DC, teplotu mám trochu zvýšenou, test negativní, tak nevím 😠

twistinka123
24. říj 2011

@barbulinka1 já jsem dneska 17DC a teprva mi naskočily dvě čárky na ovu testu. tak nevěš hlavu!!!držím pěstičky!!!

pajiskazemlyna
24. říj 2011

Ahojky snažilky 🙂)
Můžu se k Vám přidat ?
Já jsem vysadila HAK nakonci srpna, dneska jsem 32 DC a menses nikde, tak uvidíme ..
Ani nevím pořádně, jak dlouhý mám cyklus a kdy ovulku, ještě jsem se na to nějak nestihla zaměřit .. :D
Kdy myslíte, že bych měla dělat testík, když jsem dělala dnes odpolko a byl negativní ?
Nemám žádné příznaky toho, že by menses měla přijít ... Akorát dnes ráno mi bylo po kávě nějak šoufl, ale to mám spíš vsugerované :D

pajiskazemlyna
24. říj 2011

@petit.a.nge Ani já nejsem zasnoubená, tak nevěš hlavu, to brzy přijdee 🙂) Koukala jsem, že jsi 34 DC a nic a já dnes 32 DC, tak uvidíme .. také jsem dnes testovala a nic, ale přála bych si, aby byly // .... :(

petit.a.nge
24. říj 2011

@pajiskazemlyna : no můj chlap jde na to všechno s námořnickou rozvahou 😅 ......jj já si je taky přeju, v listopadu máme výročí, tak by to byl krásný dáreček 😅 ......

pajiskazemlyna
24. říj 2011

My měli výročí vlastně včera, ale byl by to pěkný dáreček k Vánocům :D Kdy budeš znovu testovat ? A jak se cítíš ? 🙂