"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

silvaaa
14. pro 2011

@twistinka123 Ahoj,mohla bych te poprosit taky o tu brozurku? 🙂

petinkas
autor
14. pro 2011

@trolleey 😀 7+4 jsem přesně taky (podle UTZ a velikosti plodíku).. Cítím se jen unaveně, žaludek tento týden vůbec nestávkuje - přijde mi to až divný. No a prsa - to je hrůza 🙂. Jinak spíš na nic nemám chuť, ale kvůli plodíku se přemáhám.. Tý jo a čtu, že jdeš taky v úterý - to jde i dashyy 🙂. Tak se tady pak večer musíme sejít 🙂..

dashyyy
14. pro 2011

@petinkas no už ani ne týden hrozně to uteklo 😉 a je fakt že tenhle týden nezvracím a zjsitila jsem že mi hodně pomáhají banány a začínám mít viditelný pupík a i prsa jsou lepší sice jen fous ale jsou.. budeme si vyměňovat srdíčka to je krásný 😉

terulilinka
14. pro 2011

@maybay nemáš zač 🙂 já to fakt poslouchám pořád, podle mě je to stáhnutý z wordu a daný do mp3 podoby, takže to neni uplně dokonalý, ale dá se to 🙂
@kixi já už to testování asi taky vzdám příští měsíc, teoreticky vím, kdy má přijít a končím, beztak se milujeme ob den/dva tak nějaká ovulace je jedno 🙂

Holky, dnes mam krásně silný ovu test - víc jak včera, takže hurá na to 😀

petinkas
autor
14. pro 2011

@dashyyy jj, ovoce mi taky pomáhá - i mandarinky 🙂. Říkám si, že plodík asi pozná, že musím fungovat, a proto mi teď není špatně 🙂. Doufám, že bude vše v pořádku..

aluskaasimon
14. pro 2011

@terulilinka Tak hodne stesti a uzijte si to😀

maybay
14. pro 2011

@terulilinka uz stahuju 🙂 dneska jsem si chtela koupit v lekarne ovu test a je to dost drahy, tak nevim jestli to neobjednat z te stranky cos mi doporucila. Nebo se na to uplne vyprdnout, ale ja vubec nevim kdy mam ovulaci a jestli vubec. Jak dlouho se snazite?

jankaander
14. pro 2011

@maybay tak já si taky objednala ovu testy a první den co jsem ho zkusila mi ukázal ovulku,i příznaky jsem měla,ale po dva dny potom byl test stále pozitiv,tak nevím jak to bylo,no v sobotu to mám dostat a myslím že těhu nebudu,ach jo 😉

dashyyy
14. pro 2011

@petinkas plodík 😀 u nás je to fazolák Fíla 😀 jo taky mi přijde že reaguje líp na jídlo a na všechno 😉

maybay
14. pro 2011

@jankaander kde sis je objednala?

aluskaasimon
14. pro 2011

@dashyyy Tak to jsou krasne nazvy, mi rikame baby nebo it ☹ Manzel neuveri, ze je tam opravdu miminko dokud nebude venku 😀

dashyyy
14. pro 2011

@aluskaasimon tak ono bean by znělo blbě ale it neni hezký to baby docela jde 😉 počkej až uvidí UZ bude naměkko

aluskaasimon
14. pro 2011

@dashyyy Jo jo, urcite bude 🙂 Fakt se modlim, aby bylo vsechno v poradku 🙂

snanok
14. pro 2011

@silvaaa Přesně tak.....ať jsme do měsíce v tom...už chci ty // .... 😀

karlitta
14. pro 2011

@pajiskazemlyna děkuji,ale u je pozdě. ☹

karlitta
14. pro 2011

@terulilinka děkuji,no uvidíme co bude dál ☹

terulilinka
14. pro 2011

@maybay počkej, já ti až budu doma pošlu do ip odkud jsem objednávala já 🙂 měla jsem jich 20+1těhu test a vyšlo mě to myslím na 340,- 🙂 no snažíme se teprve 3.měsíc, ale testy dělám teď druhý měsíc, chtěla jsem se ujistit, že tu ovulaci vůbec mám 🙂 ale tenhle měsíc to ani neni snažení, jen takový vánoční milování 😀😀

terulilinka
14. pro 2011

@aluskaasimon díky, nikdy bych nevěřila co ty vánoce semnou dělají 😀😀

terulilinka
14. pro 2011

@karlitta určitě to vyjde co nejdřív, držím palečky🙂

silvaaa
14. pro 2011

@snanok Ja taky! Uz bych si nejradsi udelala testik,ale je moc brzo.MS mam mit 19.,tak jeste radeji pockam,aspon se muzu na ty // porad tesit a doufat,ze tam budou.Tento mesic se totiz celkem dost snazime. 😀

maybay
14. pro 2011

@terulilinka pockam 🙂 no kvuli tomu o tech testech uvazuju - abych zjistila jestli ovu mam. My se ted budem snazit 4. mesic. Nejdriv jsem doufala, ze kdyz jsem prestala brat HA, ze budu tehotna hned no a ted si rikam, ze si to budem uzivat. I kdyz uz bych mooc chtela....

jankaander
14. pro 2011

@maybay na mimibazaru

sissi26
14. pro 2011

ahoj holky, tak dnes mi to dr. potvrdil...za 2 týdny kontrola na srdeční akci...tak mám takový dotaz...jak tu srdeční akci zjišťuje? Nebo spíš kudy?😀 😅 😀

hanickaa.d
14. pro 2011

ahojek holky, já nic nestíhám doma, v práci, jsem více unavená. Jinak vůbec nic mi není, ve středu jdu k doktorce tak snad něco uvidí, měla bych být asi v 5. týdnu....tak hezké těhulkování a zbytek se poctivě a s láskou snažte 🙂

petit.a.nge
14. pro 2011

Ahoj holky, u nás nic nového, Utrogestan krásně zabírá, dnes jsem 14DC a mám ovulku 🙂 .....ale chlapa na montáži, dojede až v pátek....to je pech ☹ 😒

anrebcz
14. pro 2011

@petit.a.nge z toho mam taky strach. Tenmuj taky jezdi casto pryc a pokud to bude vychazet zrovna v te dobe, tak smula.... 😒

anrebcz
14. pro 2011

@aluskaasimon neboj, az budes mit bricho jak balon, tak uveri 😀

petit.a.nge
14. pro 2011

@anrebcz : no spolíhám trošku na to, že by snad ještě v pátek to vyjít mohlo ☹

kristinandbaby
14. pro 2011

@terulilinka Joo to já miluju Edwarda prostě 😀 Jinak to každodenní snažení je fakt tak jak máme náladu, teď zrovna jo, minulý měsíc třeba ne..asi ty Vánoce nebo co 😀
@twistinka123 Vím že to je zbytečné každý den..ale když je chuť, tak to je fajn....aspoň nemusím sledovat ovulku, stejně na leden objednám ovu testy..abych aspoň věděla zda funguju 😉
@sedivka Jináč já mám stres v práci teď taky jako blázen....od ledna snad povýším, jsem říkala, že takhle ani otěhotnět nemůžu, když nejsem v klidu....takže se potřebuju večer doma odreagovat 😀

kristinandbaby
14. pro 2011

@petit.a.nge To mě taky asi něco bude čekat na ovulku, uvidím co mi v únoru dr řekne 😠 ale myslím že ji nemám