"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
25. říj 2011

@ange_de_la_morte no jasně že bych to řešila, jen mám dvě na břichu, tak jsem myslela, že bue lepší se jich zbavit teď 🙂 ale dobře, že to tak hlídají 🙂

barbulinka1
25. říj 2011

@twistinka123 Já bych si moc přála, aby se nám to povedlo do Vánoc, ale pochybuju :( první měsíc moje tělo dělalo psí kusy po vysazení HA, MS přišla 25 DC ( byla 4 dny normální) ale před ní mazec - bolest břicha, bradavek, zácpa, hrůůůza,ted je mi už fajn a nic mě netrápí, tak sad se tělo vzpamatovalo a bude normálně fungovat 🙂 a dneska jsem 14 DC ta teplota ještě nestoupla tak vysoko, tak možná je trochu šance, že se trefíme do ovulky - když tu manžel vyjímečně pár dní bude 😀 aach jo, ja už chci miminko, abych tu nebyla pořád sama 😀Tak to si užívejte a pak pořádně do toho, at je těch miminek a maminek co nejvíc, je to stejně nejkrásnější věc bejt maminkou 🙂 🙂 Jinak se taky těšim na Vánoce - minulej rok jsme se zasnoubili na Vánoce na štědrý den - nečekaný překvápko pro mě a před 4 roky, taky na Vánoce - štědrej den jsme spolu začali chodit takže pro mají Vánoce opravdu hoodně velký kouzlo 🙂 🙂

hanickaa.d
25. říj 2011

@twistinka123 No nijak to nehoří, asi s tím teda počkám. A jinak ta sklerotizace je na ty malinké žilky? Já mám hrozně viditené žíly na celém těle, ale křečáky ne, ty malé žilky sem tam. Je ten zákrok bolestivý a účiný? Upozorňuju, že jsem šílena posera 🙂)

dashyyy
25. říj 2011

@barbulinka1 tak to je fakt hezký s těma Vánocema=) a jak to zvládáš většinu času bez chlapa doma? Já jsem zvyklá, že přijedu z práce a je tam.. neumím si vůbec představit, že by byl takhle pryč.. tohle obdivuju 😉

hanickaa.d
25. říj 2011

@twistinka123 tyhle stránky nám byl čert dlužen....ale nemůžeme to zas tak hrotit 🙂

barbulinka1
25. říj 2011

@dashyyy No už jsem si zvykla, o to je to pak krásnější, když se vrátí - vždycky mám motýlky v břiše, jak před prvnim rande🙂 je mi smutno, to je jasný, hlavně o víkendu, když nejsem v práci, ale dá se to zvládnout 🙂 🙂horší to pak bude až bude jednou mimi, ale zase mám skvělou rodinu, která mě v tom samotnou rozhodně nenechá 🙂 🙂

twistinka123
25. říj 2011

@hanickaa.d no bolestivý, záleží kde ty žilky máš, já jsem na tom byla podruhé, poprvé v poho, ted jsem je měla v podkolenní. tak nepříjemný ale dá se to vydržet 😉 no účinný, mě to vydrželo 2 roky a ty prchy si našly cestu jinde...sklerotizace je spíš na kosmetickou úpravu než na léčbu....ale měla jsem už jednu větší tak jsem radši šla...ale znaménka zatím nech, nech si je zkontrolovat a nehroť to....nejde o to že pak nesmíš otěhotnět nějakou dobu, to můžeš klíďo druhý den po zákroku (ptala jsem se 🙂 ) ale jestli to zkoušíte, nikdy nevíš....

@barbulinka1 to je super, aspon se taky těšíš na Vánoce🙂)) já taky🙂 znásilním manžela pod stromkem a budu se modlit že se trefíme na ovulku 😀

dashyyy
25. říj 2011

@twistinka123 holky tak bacha na jehličí 😀

susan87
25. říj 2011

ahojky holky,muzu se k vam pridat?my se ,,snazime" rok a take porad nic,zitra si jedu pro vysledky do CARu,kam me muj gynekolog poslal na testy a pritele na spermio,u pritele zrejme problem nebude,ma z prvniho vztahu dve deti,ale doktor rikal pro jistotu,navic mam podezreni na endometriozu-srusty,kvuli bolestem a tak,MS mam pravidelnou,ou zrejme take a uz rok nic☹tak uvidime co nam pan doktor zitra rekne,snad jen to,ze jsme oba naprosto v poradku. ☹

dashyyy
25. říj 2011

@susan87 držím pěsti ať testíky dopadnou dobře 😉

susan87
25. říj 2011

diky holky,dam vedet

twistinka123
25. říj 2011

@susan87 tfuj tfuj tfuj, bude to určitě ok!!!

@dashyyy jehličí au au🙂 dáme si bacha🙂

susan87
25. říj 2011

muj sen je byt tehu do vanoc a dat to rodine pod stromecek🙂ale pochybuju ze to klapne... 😒

lucille85
25. říj 2011

@susan87 nepochybuj, mysli pozitivně! určitě testy dopadnou dobře a kdyby náhodou ne, aspoň se to bude hned řešit! přeju hodně štěstí!

Jinak s tim jehličím, my máme doma uměláka(jako stromek 🙂 takže to nehrozí....ale holky bacha na kouličky, ať je nerozbijete 😝

A tyto stránky to je fakt mor, ale dneska sem se definitivně nas......a a prdim na nějaké pozorování a ovu testy obden...dneska totiž i při nízké BT opět negat., takže si budu ráno měřit teplotu a hotovo, se z toho jinak zcvoknu!A když MS nedorazí do příští středy, budu prudit gyndr. ať něco dělá.

twistinka123
25. říj 2011

@lucille85 souhlasím!!!! má taky na to dlabu a budu se řídit radami naší doktorky potom - budu myslet na Hurvínka 😀

kouličky - ozdoby máme umělý 🙂 ale ten stromek ne🙂)) bude sranda🙂

@susan87 heleť žádný negativa, do Vánoc budeš těhu a basta! kup si kyselinu listovou, nic jiného neber a mysli na Hurvajze jako já potom🙂))

lucille85
25. říj 2011

@twistinka123 jojo Hurvínek, Hurvínek, hurvínek...no nezní to zrovna afrodiziakálně 😅 ale asi fakt nemá smysl to přehánět a sledovat se...jediný co bych ráda aby se uráčila už konečně dorazit madam MS...a´t můžem hurvajzovat 🙂

zvaskova
25. říj 2011

Ahojky holky, můžu rozšířit vaše řady? Od začátku října jsem bez HA ale přijde mi že Ovulka tento měsíc nedorazila, takže už jsem zakoupila testíky a příští měsíc si jí pohlídám holku 😀 Zatím mám kyselinu listovou, ale čtu, že hodně z vás pije i nějaký čajíky... Dáte mi tedy nějaké info jaké a k čemu jsou dobré?? Jsem v tom úplný zajíc 😉

lucille85
25. říj 2011

@zvaskova ahoj! já už nečajíčkuju, měla jsem směs od Mojžíšové, jinak se hodně doporučuje tady kontryhel...al prý je lepší s bylinkama moc neexperimentovat a nechat to na těle, aby se samo dalo do kupy...mě zatiim nepřišla první ms po vysazení a to sem to pila poctivě...důležitá je kyselina listová, vitamin E, jinak hlavně být v pohodě 🙂 což teda mě moc zatim nejde 🙂

zvaskova
25. říj 2011

@lucille85 No to jsem si říkala dřív, že budu v pohodě a nebudu to nějak extra prožívat, ale co jsem vysadila HA tak mám pocit, že nemyslim na nic jiného než na miminko a už se vážně nemůžu dočkat... 😉 MS by cca do týdně měla dorazit, tak jsem zvědavá. A vy jak dlouho mimčo plánujete??

pajav
25. říj 2011

Takže, udělala jsem si další TT..a opět jsem si tam tu druhou čárku vynutila :D Sice jsem chvilku hledala a já ji tam trošilililinku vidím...ale opravdu to můžu mít vsugerované. Bříško pobolívá tak jaksi zajímavě,píchá mě v podbříšku a prsa o sobě také dávají znát celkem často. Jsem jak na trní,další test si udělám za dva dny,dříve ne. Teda pokud nedorazí MS ☹(

barbulinka1
25. říj 2011

@pajav Jeee, tak to je super 🙂 tak třeba byla ovu dýl a zadařilo se, to je super, za dva dny bude silnější, tak držim pěstičky at sílííí 🙂 🙂 jeee 🙂 a nemas fotečku, treba bychom ji taky vykoukali 😀

zvaskova
25. říj 2011

Velká gratulace a držim palečky ať se čárka pěkně vybarvuje 😀

lucille85
25. říj 2011

@pajav tak hurá!Já myslim že když by tam nebyla, tak ji nevykoukáš!Za dva dny už to bude dálnice, uvidíš!!!Držím palce a moc Ti to přeju!!!Doufám, že se brzy nakazíme 🙂

ange_de_la_morte
25. říj 2011

@barbulinka1: no tak tentokár to snad musí vyjít než tvůj drahý zas odjede , to by bylo krásné překvapení až se příště vrátí a ty jsi byla v tom 🙂)

@pajav: tak sem fakt napnutá 🙂

@anonyms: ahojky, já jsem HA nikdy nebrala a ani nechci, ale každý měsíc teda MS stojí za to ... dneska sem 2DC, nadopovana diclophenakem a stejně sem prosila manžela at nabije kolťák a zastřelí mně ... teď večer už lepší ale v noci mně to zase určitě chytne, říkám si jestli mi to stojí za to takhle každý měsíc trpět, njn ale HA jsem nechtěla ani dříve a teď by to snaženíčko asi moc k ničemu nebylo... 🙂

kjurecka
25. říj 2011

@simeonecka Budeme na to prece dve Simoooonkoooo.-útakze kdyztak budem pocitat plodne dny spoluuuuuuuuuuuu
@simeonecka

simeonecka
26. říj 2011

@kjurecka No drahouši,pokud nenajdem něco jiného,tak můžu počítat plodné dny leda tak tobě:o))Ale děkuju,jsi zlatíčko

trolleey
26. říj 2011

@pajav tak to je super!!!! moooc držím palečky,!!! Ale určitě tam dvě // budou, jinak by jsi ji tam neviděla!!!! a přesně, jak říká @lucille85 , doufám, že se brzy všechny nakazíme! 😀
jinak dobré ráno, děvčátka. Jak se máme při středě? ještě, že je aspoň ten pátek volno.
Mě ta mrcha tentokrát dává pořádně zabrat, takové křeče jsem už douho neměla. ☹ 😒 už ať je po ní, a můžeme zase začít snaženíčkovat! 😀
hezký den, a ať nám to uteče!

lucille85
26. říj 2011

ahoj holky,preju hezke stredecni rano,i kdyz venku to stoji za prd.Jak se mate?ja dnes pro tento tyden naposled do prace,zitra jedeme s manzelem na tri dny do Drazdan.Co planujete na volny den vy?
@trolleey preju at ti da mrcha brzy pokoj a nejlip aspon na devet mesicu!
Ja stale nic(jak prekvapive)a teplota dnes pro zmenu vylezla na 36,6,me z toho hrabne,zas nevim co bude.Me to snad dela to telo naschvaly za ty roky brani HA.

twistinka123
26. říj 2011

ahojky holky, všechny do jedné vás tady zdravím🙂)) vy píšete o stošest🙂 nějak nestíhám🙂))
@lucille85 no jo no, ono se stejnak nic jiného dělat nedá🙂 tak mysli třeba na Špejbla 😀 když ti Hurvajz není dost dobrej🙂
mě manžel včera říkal že má pro mě na Vánoce překvápko a že se to týká toho miminka...co to může bejt???🙂 nic mě nenapadá🙂)) ale těším se na ty Vánoce ještě víc, jak malá na panenku 😀
jinak u mě nic nového, už zase sedím v ambu a máme dneska 6těhulek za sebou - o ou.... 😀

dashyyy
26. říj 2011

@lucille85 taky mi dneska trošku teplůtka vylítla ale přijde mi to pořád jak na horský dráze asi se na to vybodnu a dopoledne zaběhnu pro listovku=).. každopádně 11DC takže plány na následující večery popřípadě rána jsou více než jasné 😀 je u vás taky tak hnusně? Večer cestou z práce mě ten vítr málem smetl do příkopu a dneska to není o moc lepší=/ a tak mě napadá z jakých koutů republiky jste? 😉