"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
1. lis 2011

Jojo, job je to super, nataceni, vymysleni...bavi me to 🙂 Snad se k tomu budu moct vratit i pak po materske 🙂 Je to obcas casove narocne

twistinka123
1. lis 2011

@lucille85 tak pak dej tip🙂))

uktapzop
1. lis 2011

@skirt Ahoj, vítej 🙂 I já jsem po revizi, u mě to bylo už v červenci (7tt), ale znova jsme začali raději až teď. Vidím, že vy jste doporučenou pauzu nedrželi, nebo vám to neradili? Je to těžký, člověk má pocit, že to musí vyjít napoprvé, ale ono to tak není. To by pak tohle fórum k ničemu nebylo 😀

hanickaa.d
1. lis 2011

@pajav týýýý jo jseš první z nás 🙂 obrovská gratulace!!!!!!!

uktapzop
1. lis 2011

@trolleey Třeba to Pajav prolomila tím, jak včera poslala negativní test? Co kdybychom to zkusily taky? 😀 Jeden mám doma od rána 😉

dashyyy
1. lis 2011

@pajav HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! 😎 Páji nejvíc gratulace mám radost za Tebe 😉

hanickaa.d
1. lis 2011

@sedivka hmmm to zní velice zajímavě 🙂 to jseš asi hodně nápaditá 🙂

dashyyy
1. lis 2011

Tak to vypadá, že ovu proběhla teplota v neděli 34.9 a teďka druhý den krásně stoupáme.. já bych taky chtěla vidět dvě // 😀

hanickaa.d
1. lis 2011

jinak já už mám nakoupených pár dárků 🙂 když mi něco padne pod ruky, prostě ráda nakupuju s předstihem a promyšleně 🙂
trocha z jiného šálku, dnes jsem 14DC, tak snad mám čas jak na snažení tak na případnou MS
Hezký den snažilky a těhulky (1 určitě) 😎

dashyyy
1. lis 2011

@hanickaa.d to se máš já mám jeden dárek ale to byl spíš omyl 😀 a také hezký den=)

janinka1987
1. lis 2011

@pajav Jsem tu dva dny nebyla a taková super zpráva!!! Obrovská gratulace, ducha vidím také 😀

twistinka123
1. lis 2011

tak už mám jeden dárek taky🙂)) haha🙂

koukám že se to tady rozjíždí, jelikož plánuju těhu až od prosince tak tady asi budu poslední🙂 tak holky, chci vidět další těhu testy - POZITIVNÍ!!! 😀

sedivka
1. lis 2011

@twistinka123 neboj, nebudes, divila bych se, kdybychom to s manzelem pri nasem pracovnim vytizeni ke konci roku, zvladli v ten spravny den 🙂

pajiskazemlyna
1. lis 2011

@twistinka123 Ahojky 🙂 Poslední určitě nebudeš neboooj 🙂) Já jsem dnes 41 DC, bolí mě docela bříško, test neg a ms nikde, tak jsem pořád v rozpacích :D Testnu v pátek a objednám se k doktorovi ... Kéž by byly // 😵

twistinka123
1. lis 2011

@sedivka
@pajiskazemlyna já bych naopak byla ráda kdybych byla poslední, aspon bych viděla, jak to jde lehce 😀 takže sem házejte testíky🙂))

pajiskazemlyna
1. lis 2011

@twistinka123 Na tom taky něco bude :D Já teda docela ztrácím naději, fakt mě bolí břicho, mám takovej dojem, že mě brzy přijde "mrcha" navštívit.. fakt jako :D Takže //testíky třeba příští měsíc ... 😒 Ale @pajav mě potěšila ! Je to super zpráva! já nemám moc čas sem psát, ale všechny příspěvkyy pravidelně čtu a všem budoucím maminkám moc držím palečky ! 🙂)

twistinka123
1. lis 2011

@pajiskazemlyna taky držím palečky!!!

lucille85
1. lis 2011

holky nehádejte se, poslední budu já, já totiž budu čekat na MS asi do Vánoc 😠 dneska sem zkusila ze zvědavosti test a byl (jak jinak) negativní...teda čekala sem že to po vysazení HA bude blbnout, ale ne že tak moc...

pajiskazemlyna
1. lis 2011

@lucille85 ahoj, můžu se zeptat, kolikátý jsi DC ?? Neboj, poslední nebudeš ... :D Musí se nám to všem brzy povést, já totiž z toho čekání asi zešílím :D

twistinka123
1. lis 2011

@lucille85 tak to neboj, poslední budu jí, páč to plánujeme od Vánoc🙂))

lucille85
1. lis 2011

@pajiskazemlyna no jak se to vezme, budu-li počítat regulérní MS tak 42DC, pokud budu počítat za MS to kratší slabé krvácení co bylo od 11DC tak jsem 31DC ☹ a furt nic, ani žádnej náznak, teplota 36,6

lucille85
1. lis 2011

@twistinka123 jenže ty už budeš mít v tý době cyklus v pohodě a já v p.... 😖 🙄

janinka1987
1. lis 2011

Holky, já teď asi budu za blbku, ale můžete mi říci, co je to DC??? První den poslední menstruce? Nebo ovulace? Při prvním mi ty zkratky nějak utekly 😀

pajiskazemlyna
1. lis 2011

@lucille85 Tak to ještě máš naději !! 🙂) Já jsem dnes 41 DC, ale mám takovej pocit, že to brzo přijde a štve mě to :( Taky nemám skoro žádný příznaky .. i když nějaký by se našly,ale spíš je mám vsugerovaný :D Testnu ještě v pátek a zajdu na gyndu, protože takhle dlouhej cyklus není normální ! :D

pajiskazemlyna
1. lis 2011

@janinka1987 DC = den cyklu 🙂) a nejsi za "blbku", já to ještě nedávno taky nevěděla :D

sedivka
1. lis 2011

@pajiskazemlyna ja mela pred 4mi lety, kdy jsem byla bez prasku cca pul roku, cyklus i 45 dni 🙂

pajiskazemlyna
1. lis 2011

@sedivka .. To je hrozně dlouhá doba ale ... :D A to jsi chodila na vyvolávačky nebo jsi to dostala ten 45. den samovolně ?? Já ještě pořád někde v hloubi duše doufám, že v pátek najdu // ..... ale jak říkám .. jen v hloubi duše :D

sedivka
1. lis 2011

@pajiskazemlyna nene, nechodila, tehdy jsem vubec deti nechtela, tak mi to bylo fuk. Ani ted bych na vyvolavacku jen tak nesla. Nejmin po treba 60ti dnech. Ted jsem to po vysazeni nastesti dostala 39DC. Uvidime jak to pujde dal

pajiskazemlyna
1. lis 2011

@sedivka A můžu se zeptat jak dlouho už se snažíte ?? 🙂 Já bych teda osobně taky na vyvolávačku jen tak zničeho nic nešla :D Ale třeba 50. den, to si myslim, že už je akorát 🙂

sedivka
1. lis 2011

@pajiskazemlyna tenhle mesic tak nejak zacneme. Mam 5DC