"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
14. lis 2011

@gabuli202 No já se taky divim, manžel je stále pryč, tak jsme se museli trefit tak akorád a že toho snažení za tenhle měsíc moc nebylo 😀 ale asi to co bylo, bylo správně načasovaný 🙂 beru od září kyselinu listovou, nic jinýho 🙂 a jinak nevim jestli se to poovedlo díky tomu, ale při snažení spíš polohy ze zadu nebo misionář a podložila jsem si zadeček a do sprchy jsem chodila až ráno a taky i orgazmus teda, to prý pomáhá mrškám přiblížit se 🙂 🙂 🙂 🙂 ale jak říkám nemuselo to být i díky tomu 🙂 Hodně štěstíčka přeju a neboj, vyjde to 🙂

gabuli202
14. lis 2011

@barbulinka1 Tak to je bezva. Já jsem vždy chodila hned do koupelny, né že bych se sprchovala, ale omyla jsem se. Teď druhý měsíc snažení po milování ležím aspoň tři minutky, aby hned nevstávala a jen se trošku opláchnu. Jinak teď jsme se častěji milovali na koníčka, tak nevím nevím 🙂 Já zatím nic neberu, uvažuju o calibrum baby plan, tak uvidíme. Kéž by se nám to zadařilo co nejdřív! 🙂

veroniccccca
14. lis 2011

ahoj

monny89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barbulinka1
14. lis 2011

@gabuli202 Jako není to moc hygienický ale šla jsem vždycky až ráno a jak řikám my jsme tomu snažení moc nedali, ale asi ve správný čas 🙂 hlavně si snaženíčko užít a ono to vyjde 🙂 🙂 já myslím, že stačí listovka při snažení, ta je hodně důležitá a pak třeba spíš až se zadaří 🙂 já počkám do pondělka na doktora a pak co mi doporučí, jestli to všechno bude ok 🙂

twistinka123
14. lis 2011

Páji je to možné, to není nic neobvyklého, opravdu! pokud by se to zhoršovalo, tak jdi na gyndu!

gabuli202
14. lis 2011

@barbulinka1 To je skvělé, tak snad bude vše ok a vy se budete těšit na mimískA! 🙂

hanickaa.d
14. lis 2011

@barbulinka1 TY VOLE!!!! Pardon, ale obrovská gratulace!!!! To je bomba, moc ti to přeju a trošinku závidím 🙂)))))

barbulinka1
14. lis 2011

@hanickaa.d Přesně to byla moje reakce ráno, když jsem tam ty dvě čárky našla 😀 😀Moc děkuju, je to krásnej pocit ale i strach jestli to bude ok atd. ale věřim, že jo, musí 🙂 A neboj dočkáš se brzo určitě 🙂 Moc držim pěstičky 🙂 Já tomu nevěřim pořád koukám na ty testy a nevěřim 😀

barbulinka1
14. lis 2011

@gabuli202 Snad jo, už aby bylo pondělí, nezbývá mi ted nic jinýho než čekat, doufat a opatrovat se 🙂

hanickaa.d
14. lis 2011

@pajav tak to je super, potvrzeno 🙂

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 jj já jsem měla poslední MS 13.10. Takže datum porodu mi podle těhotenského kalendáře píše 20.července 2011. Tak to by bylo super, kdyby jsme měli stejné datum 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka já 12.10 🙂 tak to je super 🙂 a podle které kalkulačky ti to tak vyšlo ? mě na jedné vyšlo 18.7. 😀 moje mamka má narozeniny 20.7. tak by bylo super, kdyby to tak vyšlo i nám 🙂

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 no já si to počítám podle http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-teho... manžel má narozeniny 19.7. tak by bylo super kdyby nám to třeba vyšlo na stejný den. A kdy jdeš k doktorovi?

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka super kalkulačka, děkuju 🙂 Tak to by měl krásnej dáreček 🙂 No jdu v pondělí ale nepočítám s tim, že by tam bylo vidět srdíčko nebo něco, to si ještě počkám a doufám, že mě objedná třeba na začátek prosince, aby bylo slyšet srdíčko 🙂 spíš tedka jenom pro potvrzení a měla jsem zánět ve čtvrtek,tak aby to zkontroloval jestli je to ok 🙂 a ty jdeš kdy ?

petit.a.nge
14. lis 2011

Teda holky já vám tak strašně moc závidím. Novým těhulkám moooc gratuluji, hlavně se teď holky opatrujte. Já snad přestanu sem i chodit, když vidím, že vás tu přibývá, tak začínám mít deprese ☹ ....ale zítra jdu na gyndu,tak snad mám všechno v pořádku jak mám mít 🙂

sedivka
14. lis 2011

@barbulinka1 to si neumim moc predstavit, jit se umyt az rano 🙂

aluskaasimon
14. lis 2011

Ja vam taky holky strasne moc gratuluju a drzim pesti at se vsechno vyviji tak jak ma 🙂

hanickaa.d
14. lis 2011

@sedivka no já právě taky ne....a i když ležím a třeba se trochu usměju, tak je to nepříjemné.... 😖

barbulinka1
14. lis 2011

@sedivka snažili jse se 4x jen tenhle měsíc a to nebylo tak hrozný a použila jsem ubrousky na intimní hygienu a po probuzení hned do sprchy, zas tak strašný to nebylo a třeba to i pomohlo a nějaká ta mrška se tam dostala místo toho aby zkončila na wc nebo ve sprše 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@sedivka nejsem žádnej čuník a příjemný to taky nebylo, ale třeba se to vyplatilo, i když to se taky dá těžko říct 🙂

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 tak to na tebe budu myslet a držet ti palečky. Já jsu ve čtvtrek 24.11..Nemůžu se dočkat, ale když jsem se objednávala, tak mi sestřička spočítala, že by bylo dobré se objednat až 24.11. aby bylo slyšet srdíčko. Moc moc se těším. Hned potom chceme říct našim a tchánovcům. Těším se na jejich reakce. A ty jsi na tom jak? manža už to ví?

golymetr
14. lis 2011

@barbulinka1 gratuluji k // 😉 já dneska našla ducha mam to dostat až v pátek jsem 10DPO

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka Já počítám s tim, že srdíčko nebude určitě, je moc brzo, ale vzít si krev a jestli je vše jak má být zatim, a čípek mi musí zkontrolovat, mám s ním problémy, tak mě bude víc hlídat a budu u dr častěji... 🙂 jee, tak to budou nadšený co ? 🙂 manžel to neví 😀 víte to vy a já 😀 není doma, vrátí se zítra večer nebo ve středu, tak vymýšlím, jak mu to řeknu, nemůžu se dočkat jeho reakce 🙂 a jestli bude všechno v pořádku, tak rodičům a zbytku rodiny to řekneme až na vánoce na štědrý den 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@golymetr Tak to je super, já jsem 14 DPO, bude sílit čárečka neboj 🙂 🙂 to je krásnej den dneska, samý skvělý zprávy 🙂

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 jéé tak to bych asi nevydržela. Už teď mám nutkání to našim říct a manža mě poříd přemlouvá, aby jsme jim ukázali první UZ. No doufám že nám v ten čtvrtek dokror nějaký dá. Obdivuju tě, že to tak dlouho vydržíš. Na mě by to už doma poznali, navíc jsem pořád nějaká nafouklá a přijde mi že mi pomali roste bříško, ale myslím že je to tím, že jsem nafouklá a nemůžu stahnout bříško. 🙂

pajav
14. lis 2011

@twistinka123 mě nějak bolí bříško od té návštěvy ☹ Vsugerované to nemám,bolí skoro jako při silné MS ☹ Já se najednou jaksi bojím,vím že na to nemám myslet ale...člověk se bojí už od prvního dne aby bylo vše v pořádku!!

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka No já to neřekla ještě ani manželovi 🙂 ale vydrži to do vánoc, a nejradši bych až do prvních testů, ale ty vánoce jsou krásná příležitost, tak snad všechno bude ok a vyjde nám dáreček pro babičky a dědečky 🙂 No já mám taky nafouklý břicho , ale to schová nějaká volnější mikča nebo tričko 😀 a můžu se zeptat, máš nějaký výtok ? nebo bolení břicha ?

pajav
14. lis 2011

@barbulinka1
@likvicka tak já se podle kalkulačky řídit nemůžu,ovulaci mi to píše na 11.10. a já ji měla asi 21.10. takže k datu porodu přičítám ještě 10 dní a vychází to na 15.7.2012 🙂))))

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 výtok mívám, Sice jen slabý ale jo mám. Myslíš že je to špatně? Vždycky mám na kalhotkách slabý výtok skoro každý den. Nevím čím to je? Nevíš?