"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
1. pro 2011

@aluskaasimon nooo snazime se 4 mesice, ale me uz to prijde jak vecnost 🙂) kazdopadne ti moc gratuluju! Jak to prozivas a jak si to oznamila manzelovi? 🙂

twistinka123
1. pro 2011

@pajiskazemlyna
@kristinandbaby čauky holky, dlouho jsem tu nebyla ale ted nějak pročítám vaši diskuzi🙂 nebojte se, poslední místo tady mám zamluvené já, takže bez obav🙂 my se začneme teprva snažit od 13.12:-) mám 2 měs povysazení tak uvidíme...aleje fakt, že u nás v ambu si ted těhule podávají dvěře, takže nebojte určo taky budete brzy těhu - je nějaké dobré období🙂

kristinandbaby
1. pro 2011

@twistinka123 Ahojky....to říkají všichni a já furt nic 😒 už 4 tý měsíc začínáme

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby no a bereš listovku? a 4 měsíc je i od vysazení antikoncepce?

kristinandbaby
1. pro 2011

@twistinka123
Listovku beru a neberu, jsem lajdák..začínám pít maliníkový čaj na ovu hlen....jojo, teď jsem 1 DC čtvrtého měsíce snažení a zároveň i vysazení....

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby nechci nějak vyzvídat, promin jestli se moc ptám...a mohu se zeptat, jaký přípravek jsi brala? u nějakých to totiž trvá, než se cyklus rozeběhne. třeba u belary, diane 35 a tak

kristinandbaby
1. pro 2011

@twistinka123
Určitě se ptej, já nemám co skrývat....Jinak brala jsem HA 5 let, nejdřív Mercilon, potom Yasminelle a poslední rok zase Mercilon....Jsem od července po konizaci čípku, na poslední KO všechno super...já mám super gynekologa, ale červíček už hlodá.... 😖

pajiskazemlyna
1. pro 2011

@kristinandbaby Yasminelle jsem taky brala, je to svinstvo .. Všechna HAK 😀

kristinandbaby
1. pro 2011

@pajiskazemlyna,@twistinka123 Všechny jsou svinstvo..... 😀 Měla jsem ten mercilon naposledy....a byla jsem spokojená, po vysazení hned došla MS..ale nevím jestli mám tu ovulku no :/

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby tak to bud v klidu, Mercilon je ok, potom to naběhne hned, já ho brala taky. 2 měs ho neberu, ovu i MS hned pravidelná. a ptala jsem se mojí dr zrovna na tenhle preparát - dělám na gyndě tak to mám z první ruky, a prej po něm žádné problémy....a nenervuješ se moc? to taky může způsobit....nej je někam odject a jak říká moje doktorka, myslet na Hurvínka a nenervovat se🙂 já vím, to se lehce řekne

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby no já na sobě hned poznala ovu, kterou sem si potvrdila i testama. kdyžsinejsi jistá, testuj!

kristinandbaby
1. pro 2011

@twistinka123 Já jako taky super, hned po vysazení MS, ovulku nepoznám ( nijak moc jsem ji nezkoumala), cykly pravidelné ne, 1.- 34 dní,2.-29dní,3.-34dní.Takže podle mě někde něco nehraje....a druhá věc je že v práci toho teď je hodně...Jinak jsem mladá, můj muž taky, takže doufám že větší problém nebude...u mě až na tu konizaci 😖 co bys ještě doporučila

pajiskazemlyna
1. pro 2011

jééééjm, mě bolej záda, to je děs 😀 😀

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby já bych doporučila jen listovku, nic jiného do sebe neprat, a psychický klid. po styku hajat nějakou dobu, hned nestávat. a pokud nevím zda vůbec ovu máš (což může být problém) tak si kup testíky a tento měsíc testuj. nicna tom není a budeš mít jistotu...nemusí se dařit i kvůli tomu, že se netrefujete do ovu...někdo jí může mít i nakonci cyklu

kristinandbaby
1. pro 2011

@twistinka123
Takže na čaj se mám vyprdnout ?
každopádně spíš jsem myslela že budu měřit než testovat ovulku, uvidím....a to že se nestrefíme, to nevím nevím, protože my máme styk obden nebo každý den...takže podle mě je zakopaný pes v ovulce...uvidím..v únoru jdu na KO, tak to pořeším s doktorem..každopádně ti hrozně moc děkuju 😉

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby tak k němu jdi v půli cyklu, může vidět na UZ folikul, jestli ho tam máš pokudmáš ovu...nebo jdi když myslíš že ovu asi je...nebo má bejt....

kristinandbaby
1. pro 2011

@twistinka123 Tak já jsem objednaná v půlce února a prostě se s ním domluvím..a uvidíme 😉 ale raději bych brala kdybych už tam šla na utz koukat na srdíčko 😅

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby jasně však to půjde neboj se....já tomu věřím!!!

kristinandbaby
1. pro 2011

@twistinka123
Děkuji !!! já taky věřím !!! 🙂

twistinka123
1. pro 2011

@kristinandbaby vsadím se že do vánoc tady je pozitivní test🙂

krista1
1. pro 2011

Ahoj holky,já se s manželem taky snažím už rok a byli jsme i na vyšetření spermiogramu,ale taky nevím jestli mám ovulaci a vás tam poslal doktor sám nebo ste si o to řekli?No já jsem dost věcí neřešila,pokud to nebyl teda rok.A teď mě čeká vyšetření hladiny hormonů,myslíte si,že tím pozná doktor jestli mám ovulaci?

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 jj tím se to pozná. a ještě by to chtělo folikulometrii, na té to pozná určo. a poslal sám nebo řekli, co myslíš?

krista1
1. pro 2011

no na tu hladinu mě poslal sám,ale mělo to být minulý měsíc a on tam zrovna nebyl,neměla jsem pravidelnou MS tak mi napsal Proveru a nevěděla jsem kdy to přesně dostanu a vyšlo mi to tak,že jsem 3den MS měla jít na krev a on tam zrovna nebyl,tak prý příští měsíc.Můžu se zeptat,proč se začnete snažit až od 31.12.?

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 13.12, na můj svátek🙂 no nějak jsme se tak domluvili🙂

krista1
1. pro 2011

Aha,tak to jo hodně štěstí,ať se vám zadaří a ste manželé nebo partneři?

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 brali jsme se po 9letech vztahu 23.4.2011. takže manželé🙂 a vy?

krista1
1. pro 2011

My jsme se brali po 2r a jsme manželé 3roky.A až teď plánujete,kdo s tím přišel první?U mě to bylo spíš přemlouvání a už je to rok a nic ☹

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 no já jsem s tím přišla, před cca 3 měs a domluvili jsme se tak 🙂 jako rok přemlouváš manžela?

krista1
1. pro 2011

Asi jsem ti dala těžkou otázku,nebo jsem na tebe moc přímá,co?

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 Ne rok už se snažíme a půl roku před tím,jsem ho trošičku přemlouvala a teď lituju,že jsem nebyla tvrdší,už bychom měli za sebou roční snažení a snad bych už byla těhotná.No a zjistili jsme špatný spermiogram a teď ještě čekáme na manželovo vyšetření krve a pak ještě moje vyšetření...doufám,že nám nasadí nějakou léčbu a bude to.