"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
1. led 2012

@terulilinka 😀 tak aspon bude vědět proč se chechtáš🙂

hanickaa.d
1. led 2012

@gabuli202 mně taky stopli album, kde jsem byla s manželem...nechápu patří to k rodině a dětem 🙂

gabuli202
1. led 2012

@hanickaa.d Taky to nechápu, ještě k tomu, když některým to nechají 😒

twistinka123
1. led 2012

@hanickaa.d jak si dopadla vlastně na kontrole? a kdy jdeš zase?

zzaneta
1. led 2012

Ahoj holky, zdravím v novém roce, dost unavená a hotová, vůbec se mi zítra nechce do práce :(

@twistinka123 tak Hurvínek jo? To beru a jsem zvědavá 🙂 Já jsem dneska 12DC a včera mne tak "tlačilo" a "táhlo" v podbřišku že by to mohlo vypadat na OVU.

twistinka123
1. led 2012

@zzaneta vyzkoušej a uvidíš! 😀

terulilinka
1. led 2012

@twistinka123 no, klidně by se mohl i přidat 😀

@zzaneta tak budem na Hurvínka spolu 😀😀😀

twistinka123
1. led 2012

@terulilinka budete mít uchechtaný děti....první coudělá až se narodí začne se místo pláče tlemit 😀

zzaneta
1. led 2012

@terulilinka Tak s chutí do toho 🙂 Jen si to moc neumím představit, chudák manža až se budu chichotat :D
@twistinka123 Jdu do toho 🙂 Jak se jinak cítíš? Nějaké příznaky se projevují?

twistinka123
1. led 2012

@zzaneta nic necejtím. jen občas takové pobolívání - lechtání - táhnutí v podbřišku....jinak nic 😒 sem vůbec těhotná? 😀

zzaneta
1. led 2012

@twistinka123 No asi je ještě docela brzy a hlavně buď ráda 🙂 Ty jsi stejně klikařka :D Držím palečky aby to i nadále bylo v klidu. Kdy jdeš na UZ?

hanickaa.d
1. led 2012

@twistinka123 no sraženina je tam, asi 1cm, ale vypadalo to lépe. Srdíčko ještě nebylo vidět, byla jsem asi 5+5, na další jdu 10.1. mě hrozně dlouho nic nebylo a teď na začátku 7. týdne fuj tajbl.....

twistinka123
1. led 2012

@zzaneta klikařka? ještě neříkej....na UZ se asi hodím na 16.1. chodímke své dr, u které pracuju🙂 bude těžké dělat mrtvého brouka 😀

twistinka123
1. led 2012

@hanickaa.d je ti blbě? no potěš, doufám že mě nebude! 😒

hanickaa.d
1. led 2012

@twistinka123 není to tak hrozný, ale smrí mi spoustu věcí a jsem pak z toho malátná a znechucená 🙂 ale neblinkám

twistinka123
1. led 2012

@hanickaa.d tak to jde🙂 no uvidíme...pořád čekám že MSdojde žeje to omyl 😀

zzaneta
1. led 2012

@twistinka123 Dobře, pssst ať to nezakřikneme 🙂 Jsem zvědavá jestli to do 16.1.vydržíš 🙂

twistinka123
1. led 2012

@zzaneta co jako jestli vydržím?

hanickaa.d
1. led 2012

@twistinka123 teda ty seš ale hrozně skeptická....samo, že se může kdykoli cokoli stát....ale sama říkáš, že jsi měla vždy vše na čas a v pořáku, testy vyšly tak buď šťastná a ne pořád pochybovat.... 😉

harley26
1. led 2012

@heaven_angel tak přeju hodně štěstí 🙂 spoustě holkám se to podaří hned na poprvé 🙂 co by bylo super 🙂 jak sis užila období svátků?

twistinka123
1. led 2012

@hanickaa.d jsem, ale kdyby si denně v ordinaci posílala nějakou holku na revizi se zamlklým těhu nebo s potratem tak bys mě pochopila....ne že nemám radost ale počkám si na verdikt, kterej doufám bude poizitvní 🙂 jak se říká, zdravotníci jsou nejhorší pacienti 🙂

harley26
1. led 2012

Holky a chystáte se někam na hory?

twistinka123
1. led 2012

@harley26 já nelyžuju 😒

harley26
1. led 2012

jak je po oslavě Silvestra? 🙂 My jsme se tam sešly tři snazilky, tak si to dovedete predstavit :D

harley26
1. led 2012

@twistinka123 já myslela že jo, když manžel jezdí na hory, třeba se na to ještě jednou dáš, třeba až budete učit děti 🙂

hanickaa.d
1. led 2012

@twistinka123 ale jo to chápu, taky máme kolem sebe spoustu takových případů, bohužel, ale stát se může cokoli kdykoli během těhotenství a my to neovlivníme...viz já taky už mám riziko a není to úplně v pořádku a nepřemýšlím, jestli to bude tak nebo onak...zatím je to OK tak si to užíváme..

hanickaa.d
1. led 2012

@harley26 já mám lyže zajázané, tak jede manžel sám...štve mě to....ale byl by to drahý sněhulák 🙂

terulilinka
1. led 2012

@twistinka123 hele ale to by nebylo špatný 😀😀
@zzaneta no hlavně aby jsme si místo toho manži nepředstavovali toho hurvínka, to už bych ho asi poprskala smíchy 😀😀

twistinka123
1. led 2012

@harley26 jo to byl s firmou🙂 ale nejezdíme. ale zrovna včera jsem mu říkala že chci aby jsme s dětma na hory jezdili🙂

@hanickaa.d jo vždyt jo🙂 a ty jsi na neschopence?

twistinka123
1. led 2012

@terulilinka to jsem ti něco řekla s hurvajzem co🙂