"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
6. led 2012

@sedivka jj taky mi to nepřijde🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 nas ted za tri tydny hlavne ceka stehovani k dedovi, pak zacatek staveni a jestli vse pujde dobre s prckem, tak se jeste narodi do naseho prechodneho miniaturniho bydleni u dedy...to bude asi mazec...ale furt si rikam, ze miminko je preci maly, takze se vejde vsude... 🙂

zzaneta
6. led 2012

@gabuli202 Ahoj Gábi, užij si volného dne, zasloužíš i odpočinek. Kdy máš vlastně další zkoušku?
Já se mám celkem fajn, zdravotně dobrý ale pracovně je to na nic. Včera jsem měla sto chutí dát výpověď. Snad se to zlepší.

twistinka123
6. led 2012

@sedivka jj to máš pravdu🙂 no jsem zvědavá jak to bude...

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 tak snad to zvladnem...podle me se tam budem muset poskladat tak 3, max 4 mesice, pak uz pujdem do noveho domu... 🙂 Kdy se vlastne dostava ta prukazka?

harley26
6. led 2012

Ahoj holky 🙂 jak se daří takhle v pátek? Co plánujete na víkend? Já sem mám fajn, docela mi to v praci utika. Na vikend neplanuju nic zvlastniho, maji prijit rodice na obed, tak budu muset neco ukuchtit 🙂) dostala sem novou kucharku, tak asi zkusim neco, abych vypadala jako poradna kucharka .D

twistinka123
6. led 2012

@harley26 taky ráda dostávám kuchařky - hlavně prostřeno🙂 na víkend mám jasnej plán - ležet a dostat ze sebe tu angínu 😒

@sedivka to dáte neboj se!

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 no, mazec 🙂 kdy ze se dava ta prukazka?

twistinka123
6. led 2012

@sedivka 10-11 tý, někde 9-10tý....my to první rozmezí 🙂

petanevesta
6. led 2012

@sedivka díky, no tak dnešní testík zatím nic ☹ ještě prubnu další v neděli, když MS nedojde, zatím jenom trošičku špiním a bolest břicha skoro žádný, spíš občas tlačení jak zaražený pr... 😀

petanevesta
6. led 2012

@zzaneta No je to hrozný, já měla dva minulý cykly 34dní a te´d už jsem 37DC a MS nikde, ale ani těhu test není pozitivní, tak nevím 😒 měla jsem OVU hodně pozdě, když koukám na ty testy, tak zřejmě byla v rozmezí 27-29DC, tenhle měsíc mě to fakt zmátlo, co je silný duch a co už je pozitivní, ale snažení bylo tak nějak průběžně 🙂

petanevesta
6. led 2012

@twistinka123 @sedivka teda holky, vy se tak máte, že už víte, žě testíky byly pozitivní a teď čekáte na prohlídky, já chci takýýý 😀 😀

zzaneta
6. led 2012

@petanevesta ja tem testum prave moc neverim, takze prubezne snazeni snad zabere i u nas 🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 jo, vlastne mam asi nejaky priznak - zacina mi desne krucet v brise uz davno pred obedem... a pak i odpoledne, kazdy den. To jsem moc nemela 🙂)) dneska uz jsem si do prace prinesla jablko 😅

twistinka123
6. led 2012

@petanevesta no ještě nejásáme, nikdy nevíš... 😒

@sedivka hm tak to já žeru furt tak nevím 😀

petanevesta
6. led 2012

@zzaneta no já jsem si cyklus předtím říkala, že testy super, vyšly mi plodné dny dle kalkulačky a měla jsem 21DC krásně pozitivní test, ale tenhle cyklus, mě už od desátého dne bolelo břicho, tak mě to znejistělo a začala jsem testovat, jenže pořád byli samí duchové, takže jsem těch těstů vyplácala snad 20 a ovu jsem právě asi měla až takhle koncem cyklu - je to fakt věda, když to te´d nevyjde, tak na to prdím a už si nic nekupuju

petanevesta
6. led 2012

@twistinka123 no chápu, že po pozitivním testu se člověk pak zase stresuje, aby bylo vše v pořádku a tak to vlastně pokračuje celé těhotenství, ale aspoň víte, že se zadařilo 😉 každopádně držím palce 😉

twistinka123
6. led 2012

@petanevesta děkuju a neboj však ono to tebe takybrzy potká, ani nebudeš vědět jak rychle 😉

sedivka
6. led 2012

@petanevesta ja uz dva dny nemuzu spat 🙂 usnu v pohode, ale vzbudim se pred sestou na WC a uz neusnu. Zacne mi to srotovat v hlave, jsem nervozni.... 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka co ti šrotuje v hlavě?

petanevesta
6. led 2012

@sedivka no nedivím se, taky budu nervní, až to přijde 🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 milion veci...jak to zvladnu, jak to zvladnem s bydlenim a stavenim, financne, ze to preci jen byl sok, nemyslela jsem si, ze to klapne tak rychle 🙂 ...jak se vsechno zmeni, jaky to bude....spousta blbosti 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka jo tak to jo🙂 mě šrotuje jen jedno. jestli je mimi tam kde má a jestli se bude dobře vyvíjet 😒

gabuli202
6. led 2012

@zzaneta Tak jsem zvládla 4 zkoušky, ale dvě jsem napoprvé nedala. Tak mě čeká příští týden opravnej termín na finštinu a pak ještě jedna zkouška ten další týden, doufám, že to zvládnu. 😒
A co se děje v práci? Kde vůbec pracuješ, jestli se můžu zeptat? 🙂

maybay
6. led 2012

Mam dilema. Dostala jsem v ut MS a vcera mi skoncila, takze jsem ji mela jen 2 dny... Myslite, ze si mam udelat test? nebo je to marny?

petanevesta
6. led 2012

@maybay já bych to prubla, nikdy nevíš 😉

silvaaa
6. led 2012

@sedivka Ahoj, s tim spanim je to fakt mazec.Ja jsem vzdycky mela slabe spani,ale tedkom.Nemuzu se dockat,kdy si zas zalezu do pelechu a nejhorsi se z neho vykopat.A jak lehnu,tak o sobe nevim nic 😀 ,kolem te 6.se taky budim na WC,to se tam sotva doplazim a pak zas upadnu do komatu.Pristi tyden me ceka po dlouhe dobe ranni a vstavat budu v 5 😠 .To jsem zvedava.No a ty zive sny!Rano jsem po nich,jak kdybych bezela maraton,fakt sila!Chudak pritel,zrovna vcera mi rikal,ze jsem sebou celou noc hazela a furt mu brala perinu..... 😀

twistinka123
6. led 2012

@maybay a bylo to normální krvácení který míváš?

zzaneta
6. led 2012

@gabuli202 No tak ja nikdy moc nedavala zkousky na poprve, takze jsi sikovna 🙂 Dve uz zvladnes lehce 🙂
Ale, posledni dobou mne to nebavi, navic ted nesrovnalosti mezi lidmi i u nas v tymu :( a ja to vsechno moc prozivam misto toho abych se na vsechny tady vykaslala :D
Delam na oddeleni pohledavek v jedne am.firme. V Praze na Chodove.

maybay
6. led 2012

@twistinka123 skoro stejne jako posledni 3 MS, ale kratsi.

twistinka123
6. led 2012

@maybay no pokud to byla čerstvá krev, tak není mocvelká šance že bys těhu byla 😒 že by se to udrželo kdyžtak 😒 ale je pár případů který měli MS i při těhu....ale asi bych se na to moc neupínala 😒