"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
31. led 2012

@petanevesta Ahoj,no já si myslím,že většinou to výjde,když tomu ty páry moc nedávají a jsou v klidu,takže mohlo by to vyjít.Držím pěsti,ať máš v únoru //.no nic já se pomalu budu chystat za známou,půjčí mi sešit a pak se budu učit na další zkoušku.Já si myslím,že ti to výjde 😉

petanevesta
31. led 2012

@krista1 díky moc za podporu, no bylo by to fajn 😎

zzaneta
31. led 2012

Ahoj holky, děkuji Vám za milá slůvka 🙂 Teď už to bereme s nadhledem, musíme, ale obrečeli jsme to, hlavně teda já, já jsem dost citlivý člověk. Ale musíme jít dál 🙂 Domluvili jsme se že uvidíme co poví doktor na kontrole a případně půjdu jinam. Možná půjdu rovnou jinam 🙂 Doktor o mé nemoci ví,ale je fakt že když jsem u něj byla, nezmínili jsme ji. Já byla tak vystreslá že mne to ani nenapadlo. Navíc si myslím že už stejně bylo pozdě a na jeho testu se ukázalo zbytkové Hcg.

zzaneta
31. led 2012

@petanevesta Peti to by bylo fajn, třeba jste to zrovna trefili 🙂 My taky měli tulení 2x za týden a vyšlo to 🙂 Takže držím palečky.. co manžel, je to lepší?

petanevesta
31. led 2012

@zzaneta no zatím to, co do četnosti, není lepší, ale tak třeba to zrovna vyjde, když se tolik nesnažíme, byla by to sranda 😀

zzaneta
31. led 2012

@petanevesta Já myslela jestli už není tak nervní, s tou vaší číčou 🙂 Výjde to, uvidíš. Určitě jste to trefili 🙂

petanevesta
31. led 2012

@zzaneta jo ty jsi myslela číču 😀 to jo, už ho ten amok přešel a včera dokonce přiznal, že mi chtěl koupit plyšáka, co se mi líbil ve Sparkysu, na usmířenou, ale zrovna ho neměli 🙂 ale osvědčila se na kočku teda unavovací metoda, večer jsme jí nenechali spát, házela jsem jí myš a míček a hele, jak pěkně spala bez zlobení až do pěti do rána, pak už jsem za chvilku vstávala, tak se protáhla a šla se najíst 🙂 🙂

zzaneta
31. led 2012

@petanevesta Tak to je hezký 🙂 Jojo, to platí i na našeho pejska 🙂 když se chceme vyspat déle.

zzaneta
31. led 2012

@petanevesta Peti a kde máš tu čupr fotku co jsi měla, ta byla super 😉

petanevesta
31. led 2012

@zzaneta čoveče stopli mi jí, asi kvůli těm slunečním brýlím, tak budu muset vyhrabošit nějakou novou 🙂

zzaneta
31. led 2012

@petanevesta Jééé to je opruz, ta byla parádní, taková pozitivní 🙂

petanevesta
31. led 2012

@zzaneta díky 😉 , už jsem si tam dala novou, tak snad mi jí schválí 😀 A jak ti dneska je?

zzaneta
31. led 2012

Docela dobry,trochu mne picha v podbrisku a spinim,ale jinak se mam fajn 🙂 hlavne ze nejsem v praci.
@petanevesta

krista1
31. led 2012

@zzaneta Holky myslíte si,že bych mohla mít ovu už 8DC,podle grafu to nepoznám,protože měřím teprve 5dní ☹

krista1
31. led 2012

@zzaneta máš dovolenou?a byla už si u doktora?

zzaneta
31. led 2012

@krista1 Mám dovolenou a doktor říkal ať příjdu až ten další týden, takže jsem tam nebyla.. ale je mi celkem fajn 🙂

eficenka
31. led 2012

@petanevesta
@krista1
@maybay
ahoj holky, tak já jsem sice 9DPO, snažili jsme se skoro obden, ale podle BT z toho asi nic nebude ☹
Já půjdu k doktroce v květnu, po 6ti měsících snažení, tak snad se taky mrkne jestli je vše v pořádku.... Nechce se mi čekat rok 😢

gabuli202
31. led 2012

Ahojky holky, tak poslední zkoušku mám z krku a te´d mě čeká měsíc volna a hory 🙂 A čekám na ovulku jak na smilovááání!!

krista1
31. led 2012

@eficenka pročpak si myslíš,že z toho nic nebude?Vždyť ovulku si měla,tak snad se to podařilo,nevěs hlavu a mysli pozitivně...myslíš,že máš teplotu nízkou?Běž co nejdřív,když máš doktorku,tak tě určitě brzo vyšetří...jen já mám staršího doktora,který má čas ☹

krista1
31. led 2012

@gabuli202 ty se máš,že máš už zkouškové za sebou,to mě čekají ještě dvě,ale taky se těším,až to budu mít z krku.Tak halvně,ať se zadaří!Já jsem dneska 8DC a pobolívalo mě v podbřišku,tak jsem si říkala,že by to mohlo být a nevydržela jsem to a testla jsem se,no a nic ☹ takže je to asi brzo...asi bude problém někde jinde 🙂

krista1
31. led 2012

@eficenka no dívala jsem se na ten tvůj graf,tak to vypadá jako minulý měsíc,to mě mrzí ☹ Snad to výjde co nejdřív.Chci se tě zeptat,jak si sem vložila ten graf?Já jsem ho skopírovala,ale nešel mi tady vložit ☹

kristinandbaby
31. led 2012

@pajiskazemlyna Páji nejsi náhodou z Pardubic...mě hrozně připomínáš totiž spolužačku 😀 Víš jak sis dala tu fotku, tak to koukám 😀

eficenka
31. led 2012

@krista1 no uvidíme... Jsem objednaná v květnu na gyn. chodím po půl roce kvůli problémůum, které jsem měla v dětství 🙂
Graf jsem vložila : na womezone jsem si na grafu dala pravý tlačítko na myši a dala uložit obrázek jako, no a pak jsem ho vložila sem jako fotku 😉
Sice si myslím, že nic nebude, ale tak snad další měsíc... Někdy se to snad podařit musí 😠

maybay
31. led 2012

@krista1 jaky ma manzel spermiogram? to je pravda asi tvuj doktor vi co dela, kdyztak se ho ptej, za to nic nedas.

harley26
31. led 2012

@maybay ahoj ahoj 🙂 jak se dneska vede? Ja jak ted beru ty prasky, tak docela citim vajecniky, není to jakoze bolest, ale takovy zvlastni tlak nebo neco ...

maybay
31. led 2012

@harley26 ahojky, jsem rada, jak dopadly vysledky, ale porad je to na mrtvym bode, jdu 13. k dr a to se dozvim vice. Zitra jdu na krev kvuli hormonalnimu profilu. promin, jaky to beres prasky? uz to tu mam nejake popletene 🙂

harley26
31. led 2012

@maybay takze vysledky v pohode? To je super! Hned budes mit veselejsi mysl a to je nejlepsi krok jak otehotnet 🙂 beru na ten rust folikulu 🙂

maybay
31. led 2012

@harley26 cytologie negativni, spermiogram - ne nejlepsi ale ani nejhorsi, jeste mi delal nejaky vytery - nevim presne kvuli cemu a ty dopadli taky ok. Problem bude asi v ty sliznici jak se mu nezdala, ale nemuzu delat zavery, to se dozvim az 13. Kazdopadne najizdime na 6 mes.

krista1
1. únor 2012

@eficenka jo to jsem zkoušela s tím grafem,ale píše mi to,že to není formát fotky,tak mi to tady nejde vůbec vložit,taky jsem to uložila do obrázků a pak do fotek a nepomohlo to ☹ Věř tomu,že se to podaří,určitě...člověk musí myslet pozitivně,nebo by se z toho zbláznil.Neboj,uričtě to brzo výjde,tento rok prostě budeme všechny těhule 😉

krista1
1. únor 2012

@maybay no manžel měl snížený počet a pohyblivost spermií,takže je i snížená schopnost oplodnění,ale neznamená to,že tam není šance,třeba ten kontrolní dopadne líp,věřím tomu,musí! 🙂 A jak dopadl tvůj manžel?No u mě se doktorovi taky nezdála sliznice,ale to jsem byla těstně po MS a nic s tím nedělal,takže nevím...Je dobře,že už toho víš tolik a bude se to řešit hodně brzo,ty se máš!Tak přeji hodně štěstí 😉