"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
9. únor 2012

@wann14 sedm měsíců je už dost a byli jste na nějakých testech bo se poradit s dr.? potvrď přátelství a fotky se zjeví 😀

gabuli202
9. únor 2012

Holky, vy teda zase jedete 😀 Já tedy nejsem sportovní typ, ale miluju lyžování a plavání, na lyže jedeme příští týden, tak už se nemůžu dočkat 🙂 Teď v únoru mám narozeniny a měla jsem slibeno, že dostanu běhací pás, ale s manžou jsme to zavrhli, protože jestli budu těhu, tak bych na tom neběhala, mám to slíbeno až po porodu 😀 Jinak já mám 171cm a kolik vážím, nevím, rok a půl jsem nebyla na váze a ani to neplánuju. Ale co jsem se naposledy vážila, měla jsem asi 53kg a pořád se tak nějak vejdu do stejných kalhot, tak nevím. 🙂

wann14
9. únor 2012

@aluskaasimon Ses hodna,ale to by bylo pro tebe celkem slozite a treba se to zacne dovazet i k nam a nebo to u nas na trhu je jen pod jinym nazvem, ale spis myslim ze ne, ptz to by mi asi v lekarne nabidli

aluskaasimon
9. únor 2012

@dashyyy Jeee, zavidim. Uz jsem mohla mit podobny domecek ☹ Ale tobe vylozene to tehotenstvi strasne slusi, fakt krasne brisko. No jo, to jsou takove ty starosti tehotnych. Aspon mas vymluvu utracet za nove obleceni.😉 Manza trochu zlobi, no... 😠

kora1
9. únor 2012

@aluskaasimon diky za vysvetleni a hlavne za fotku, je moc pekny ten domecek, i cela ulice, takva klidna a cista pusobi...A v predzahradce vidim palmu nebo se mi to zda? My tady ted mame zasnezene palmy haha 🙂
Aha, tak to se urcite vysvetli, az si promluvite, to ja bych se uz nemohla debaty dockat..
A snidane zni dobre, jeee, ja chci taky palacinky, abych vstala a mela je nachystane, ty jo mnam 🙂
Udrzuju zdravou stravu a tak docela snim o techto vecech a miluju snidane ze vseho nejvic, tady v It mame ty cornetta se vsim moznym a capuccina moooc dobra, ale ja je jim jen svatecne, ja bio vlocky s jogurtem, kavu s mlekem a zeleny cajik..🙂 A samozrejme kys.listova povinne 🙂
A do Londyna na ambasadu proc? Ja jsem asi trochu nechapava.. 😕

dashyyy
9. únor 2012

@aluskaasimon takhle nad tím nesíš přemýšlet!! Však bude domeček jinej ale zdravej 😉 no ta naše finanční situace se z velmi dobré ze dne na den dost zhoršila takže potřebujeme teďka zvládnout dva měsíce a bude zase dobře tak radši nechci moc utrácet teďka.. musim teda uznat že mi těch osm kilo navrch náramně svědčí doufám že zůstanu po porodu aspoň na 60 😉

wann14
9. únor 2012

@dashyyy Hned jsem musela kouknout, ses krasne hubena a mas krasne brisko 🙂 Ty jsi pribrala uz 8 kg, tak to fakt neni vubec poznat 🙂 No byla jsem u dr. ted v pondeli, ptz jsem nedostala ms, tak zjistit pricinu, takze jsem dostala injkeci navyvolani a pka jak to dostanu tak mam prijit na krev a na upravu cyklu Duphaston, tak uvidim jak se to zlepsi 🙂 Ale snad jo 🙂

aluskaasimon
9. únor 2012

@kora1 Jo jo, vidis spravne palmu. Sousedi maji 🙂 Ulice je to pekna, cista a celkem ticha a skoro v centru. Palacinky jsou fajn, hlavne po takhle studenych nocich, akorat se donutit do te kuchyne vkrocit. Ona je totiz pristavena k domku a neni tam ani zadna izolace, takze kuchyn je nejstudenejsi. To pak mrkni na teplomer, co nas tam loni po ranu cekalo 😀 Ja zase zavidim ty capuccinka 🙂 Ty ja rada. Do Londyna na ambasadu potvrdit podpisy na darovaci smlouve.

@dashyyy Verim, ze jsi spokojena. Co prsa, rostou? 😀 Me vzdycky rostou jak naberu. Tedka jsem se vyskrabala na 70 kg, tak se snazim horko tezko se toho zbavit, ale clovekovi se moc cvicit nechce, v te kose. Tak aspon chodim na dlouhe prochazky.

dashyyy
9. únor 2012

@wann14 na fotce to není moc vidět ale ono výchozích 48 kilo bylo fakt málo teďka těch 56 už zní líp a i já se teda cítím líp jen kudy jdu musím něco sežrat 😀 takže se má díťátko v břiše asi dobře 😉 injekce jsou naprd rovnal se mi potom cyklus čtyři měsíce 😒 a teplotku měříš? 😀

dashyyy
9. únor 2012

@aluskaasimon To máš pravdu já nejdu ani se psem chudák zná teďka akorát zahradu prsa už jsou lepší od toho 12. týdne mám pokoj díkybohu akorát když sedím tak se mi opíraj o břicho takovej dost divnej pocit.. jinak jsou znát první pohyby toho mrňouse.. já stejně věřím tomu že se vám zadaří hned jak se přestěhujete sem rodné klíííma zapůsobí

sedivka
9. únor 2012

@aluskaasimon no fuj, to varis v perovce, ne? 🙂

aluskaasimon
9. únor 2012

@dashyyy Tak to je krasne, to teda citis dost brzy. Ty jsi asi byla stvorena, abys rodila deti 🙂 Uvidime kdy se zadari, snad brzo. Ale rikala jsem, ze uz vubec nebudu testovat vubec nic. A proste to nechame osudu. 😉

dashyyy
9. únor 2012

@aluskaasimon jsem si říkala jestli to není právě tím jak jsem hubená ale v neděli jsem měla břicho jen na jedný straně a pak takovej rychlej pohyb na druhou a dneska takoví mravenečci i když ty první tři měsíce bych nikomu nepřála.. však uvidíš jak to půjde šlo to jednou půjde to znovu

aluskaasimon
9. únor 2012

@sedivka I to uz jsem zkousela 🙂 Ale clovek je pak v kuchyni takovy dost neobratny ☹

aluskaasimon
9. únor 2012

@dashyyy Ono je to dost mozne, ze je to tim, jak jsi hubenoucka a nemas skoro zadny podkozni tuk tak ty pohyby citis driv. Ja vim, ze ty prvni tri mesice sis prosla peklem. Ale hlavne, ze uz je ti lip 🙂 Co to tvoje srdicko?

dashyyy
9. únor 2012

@aluskaasimon naštěstí to zvracení vážně ustoupila byla jsem z toho vyřízená=/ no srdíčko já nevím mám odmala vrozenou vadu a byla jsem na roční prohlídce tak mě dr. poslouchala a vůbec se jí to nelíbilo a ať si co nejdřív zařídím UTZ tak jsem letěla k obvodní a ta to potvrdila a už sháněla nějakýho dr.. tak prej mi udělá UTZ a asi mi daj tu krabičku na sledování na jeden den no snad to bude dobrý

wann14
9. únor 2012

@dashyyy No tak to verim ze tech 48 kg je asi fajt malo na tvoji postavu, tak snad ti teda neco zustane po mrnouskovi ...ja nebudu chodit na injekce...jdu na krev, jestli nemam zvysenou hladinu prolaktinu ten by mohl blokovat ovu a na upravu cyklu mam prasky Duphaston ..

eficenka
9. únor 2012

ahoj holky!!!!!!!! tak dneska jsem dostala trochu výtok.... Tak jsem šla na gyndu a máme bublinku umístěnou v děloze, je 4 mm velká 😉
Ale špatná věc je ta, že jsem dostala neschopenku a zítra už nesmím do práce.... To je mazec!!!!
Počítala jsem s tím, že budu ještě 2 měsíce vydělávat budeme mít nějaký penízky....
No nějak to dopadne, každopádně Vás zdravíme a přejeme mnoho úspěšných těhulek, jsem
jsem vedle 😅

dashyyy
9. únor 2012

@wann14 tak to držím pěsti ať se Ti to rychle srovná 😉 stejně to snaženíčko samotný je na tom taky hrozně hezký 😉

wann14
9. únor 2012

@dashyyy jak ctu tak zacatky tehu byly asi dost divoke, vim ze jsi to psala zpocatku i sem, ale pak asi nekam jinam...tak je fajn ze te opustili ...tak srdicko snad bude dobre, budu drzet pesti, aby nic nezjistili a vse bylo ok 🙂

wann14
9. únor 2012

@eficenka Evi, tak to moc gratuluji, kdyz uz je to povrzeno od dr. to je krasny 🙂 tak si doma uzivej volna s mrnouskem, vidis porad jsi premyslela, jak to udelat a nakonec to za tebe dr. vyresila 😉

dashyyy
9. únor 2012

@wann14 to ono tam asi něco bude když se na tom shodly dvě dr ale chci ještě dva měsíce minimálně pracovat ať máme zásobu šušní 😀 začátky no jsem byla rozhodnutá že to bude jedináček že už tohle nikdy nepodstoupím a kolem vánoc to bylo šílený lituju holek co to mají celý těhotenství

dashyyy
9. únor 2012

@wann14 jinak děkuju a moc držím pěsti!!!

wann14
9. únor 2012

Jdu delat veceri, tak se tady zatim mejte holky a ja zase vecer nakouknu 🙂

wann14
9. únor 2012

@dashyyy no to verim, tak aspon ze je po tom a ted uz bude jen dobre a ted si budete s mimiskem uzivat 🙂 Ja taky dekuji 🙂

sedivka
9. únor 2012

@eficenka gratuluju 🙂 k te neschopence - to jsi dostala kvuli te sve praci?

eficenka
9. únor 2012

@sedivka ano, jakmile sem řekla že dělám na dětské léčebně tak jsem ani nestačila zavřít pusu a už mi paní doktorka podávala neschopenku 😀 😀 Hlavně teĎ na léčebně řádí "blicí" chřipka a začínají bohužel neštovice...
Bublinka je prý jinak v pořádku a příští týden jdeme na srdíčko!

kora1
9. únor 2012

@eficenka to je krasna zprava, gratuluji!! 😵 😵
Aspon nebudes rikovat zdravi..
@aluskaasimon tyyy jo, tak to je neprijemny, ne, to je nesnesitelny, to bych asi nevarila ☹

sedivka
9. únor 2012

@eficenka tak holt pri tve praci to jinak nejde.....

harley26
9. únor 2012

Holky, tak hlasim, ze folikulometrie dopadla dobre!!! Narostl mi folikul 22mm, sestricka mi pichla injekci pregnylu a v patek a sobotu nevylezeme z postele :D