"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
8. říj 2011

@pajav určo ovu dorazí, držím palce!No já sem se bála, jestli to nemůže mít kdyžtak nějaký vliv na mimčo...ale první týdny si stejně zárodek bere vše z toho žloutkového váčku takže by neměl být ovlivněn ničím...No manža se trochu cukal,že co ty atb, ale myslim že tim nic nepokazíme a já už to nemůžu vydržet 😅 A byla jsem i na kontrole ve středu a mám krev v pořádku, i výtěr z krku(byla to angína), jen trochu vyšší sedimentaci,ale ta už bude ted asi v poho...
Děkuju za podporu, no tak zkusim testovat ovu dál...bůhví kdy mi dorazí MS...

lucille85
8. říj 2011

@petinkas no před ovu je nižší a pak se zvýší, pokud je žena těhotná zůstane vyšší (kolem 37) a pokud ne tak pak před MS klesne...ale radši počkej až napíše i někdo kdo měří BT...

pajav
8. říj 2011

@petinkas od MS do ovu je teplota nízká (většinou kolem 36,5) den, kdy se teplota zvýší (36,9-37,2 u každého jinak, klidně míň nebo i víc), je den PO ovulaci, obvykle se plodné dny uvádějí 3 dny před a den po ovulaci, třetí den zvýšených teplot bývá už uváděn jako neplodný
,poté se teploty drží 10-15 dní zvýšené, když teplota klesne (ne úplně všem ale klesá), přijde MS, pokud neklesne a přetrvává zvýšená více jak 15 dní, znamená to těhotenství..je to aspon trochu srozumitelné?? :o))) něco jsem vytáhla z netu, něco vlastímy slovy..

pajav
8. říj 2011

@lucille85 já s HA mívala MS vždy hned na začátku měsíce..a teď? Mám tak dlouhé cykly, že teď MS očekávám až 23.10. 😀 mě se to vůbec nelíbí tak dlouho čekat..tak zkoušej dál a uvidíš :o)))

lucille85
8. říj 2011

@pajav jojo budu zkoušet dál a zítra znásilnim manžela 😀 já už si přijdu jak blázen, s HA člověk na nic nemyslí, prostě ví, kdy to přijde a odejde a hotovo...a já teď vlastně už tři tejdny v kuse krvácim, je to únavný...asi zakoupim nějaký ty bylinky, nechce se mi být úplně pasivní....

petinkas
autor
8. říj 2011

@pajav jj, díky, tak já začnu asi taky měřit..

pajav
8. říj 2011

@lucille85 já taky nemyslím na nic jiného :D ale už to tak nehrotím,jako na začátku..to jsem se mohla zbláznit z toho, že to prostě nevyšlo hned jak jsem si představovala. A pokud uvidím na testě // tak se asi zblázním radostí, protože už s tím ani nějak nepočítám, že se to povede..nechám se překvapit 😉 a neboj, tělo se dá zase dohromady a bude dobře 🙂

pajav
8. říj 2011

@petinkas já měřím první měsíc, chvíli jsem sledovala diskusi Grafy BT a něco se přiučila jak to chodí atd a ty holky vždy věděly kdy měly ovu a který jsou DC a DPO a já to chtěla taky zjistit, tak jsem s tím začala..jsem hodně zvědavá a všechno musím zkusit 😀 a určitě to není na škodu poznat svoje tělo jak funguje 🙂

lucille85
8. říj 2011

@pajav jo vím co myslíš, já jsem byla taaak naivní, že jsem myslela že to naskočí hned a samo...první ovu test jsem prožívala a pak to zklámání, že nic...a že jaksi ty kalkulačky asi nebudou to pravé k určení plodných dní. no a k tomu ty atb...jo ona ta cesta k // nebude jednoduchá, ale musíme být optimistky a věřit, že to vyjde a ono to vyjde!!!a pak si budem posílat fotečky z utz! 😵

pajav
8. říj 2011

@lucille85 no už aby to bylo :o)

pajav
8. říj 2011

http://www.womenzone.cz/poradna/ukazky-grafu tady jsou jen na ukázku grafy, ze kterých bylo těhotenství..jde vidět, že ovu může opravdu proběhnout kdykoliv

barbulinka1
8. říj 2011

@pajav No mě by zajímalo, jestli vůbec nějaká ovu u mě byla 😀Dneska ráno jsem zkusila i měření v pochvě rozdíl mezi ústy byl 3 stupínky, což mi přijde docela dost, v ůstech 36,7 a tam 37, ale zatim se to drží takhle, tak uvidíme jak to pak klesne před MS 🙂Tak šup šup na snaženíčko, když má být den D 🙂 a to jsi 21 DC ještě jsi ovu neměla ?Jinak doufá, že ty problémy přestanou, je to nepříjemný, nejvíc ta zácpa :(

pajav
8. říj 2011

@barbulinka1 tak pokud máš už tak vysoké teplotky,tak ovu už nejspíš byla..teda určitě,ale je to jen můj názor, přeci jen nevíme, jaké jsi měla teploty předtím. Jinak ovu u mě nejspíš dnes nebo zítra,uvidíme podle zítřejší teploty,ale dnes mám výtok tak by to mohlo být už dnes 🙂 joo hold to jsou ty dlouhé cykly...a pokud máš cyklus kratší než já, tak ovu už musela být..uvidíš no 🙂)

pajav
8. říj 2011

@barbulinka1 a měření je jiné jak v ústech tak v pochvě, proto se musíš měřit jen na jednom místě a tou teplotou se řídit..

barbulinka1
8. říj 2011

@pajav no logicky by to tak mělo být, že když mám vyšší teploty, že byla, ale těžko říct, když jsem se neměřila předtim, uvidíme a po MS začnu měřit hnedka od začátku 🙂Jinak ovu výtok jsem nezpozorovala, ted mě trápí bílý hustý výtok a docela dost, přemýšlím, že si asi zajdu k doktorovi, jestli nemám nějaký zánět nebo jestli je to tim vysazením :(Třeba budu mít taky dlouhý cyklus, to ještě nevím, při HA byl 28 , ale jak to bude teď, kdovííí 🙂 Aspon máte hodně času mezi cykly na snaženíčko 🙂

barbulinka1
8. říj 2011

@pajav Jo jo, to vím, jen mě to zajímalo, jaký je rozdíl 🙂 zůstanu u úst 🙂 🙂

pajav
8. říj 2011

@barbulinka1 a nemůže tento výtok znamenat ovu? Nebo ho máš už delší dobu? Jukni tady: http://www.bonella.cz/zdravi/special-o-ovulaci-...

barbulinka1
8. říj 2011

@pajav No právě, že ho mám už docela dlouho a to mi přijde divný, tak 10 dní určitě :( takže si nemyslim, že by to bylo z ovu :( a navíc ten by byl vodnatej a tohle je uplně jiný:(ale jinak žádný pálení, svědění mě netrápí, tak nevim... děkuji juknu na to 🙂

pajav
8. říj 2011

@barbulinka1 tak projistotu si k tomu dr zajdi a uvidíš co ti řekne 😉

barbulinka1
8. říj 2011

@pajav No asi tam zajdu, ale až po MS, radši, abych věděla, že je vše ok a jestli to je tim vysazením, třeba se tělo čistí...ale je to zvláštní vždycky mě bolí v podbříšku, skoro jako při ms a pak jdu na wc a na toaletáku bílo...ty prášky jsou hnus, jestli je to z nich :( snad se mi tělo co nejdříve vzpamatuje 🙂Moc děkuju za odkázek je super, ale ovu hled no asi není :(

harley26
9. říj 2011

Ahoj holky, taky se k vám přidám 🙂 Antikoncepci jsem vysadila v červenci. Brala sem ji 7 let - předtím jsem měla docela nepravidelny cyklus a spatnou plet, takze jsem po vysazeni ani necekala nic jineho. Plet se mi moc nezhorsila, zatim - nechci to zakriknout 🙂) ale hodne se mi masti a stejne tak i vlasy, to je jedine, co jsem vypozorovala za zmeny. Jinak cyklus jsem po vysazeni sama od sebe vubec nedostala, musela sem jit na vyvolavaci injekci a az diky ni sem to dostala. Pak mi doktorka predepsala proveru - aby se mu ustalil cyklus. Zezobla sem prvni davku a jako dobre, cyklus trval 28 dni. Tak ted doufam, ze mi prasky pomuzou a nam se zadari 🙂 Bylo by super, kdyby se nam to vsem povedlo do vanoc co? To by byl krasny darek 🙂

pajav
9. říj 2011

@harley26 ahoj, to si piš že se nám to do Vánoc povede 😉)) přeji hodně štěstí :o)

trolleey
9. říj 2011

@ifka85 moooc gratuluji!!! 🙂 ˇ
holky, já jsem dneska úplně mimoň.. jsem strašně nachlazená a není mi vůbec dobře,.. ale vzhledem k tomu, že dnes je ten den "D" tak na manžela asi i tak vlítnu. 😀
to počasí je fakt na prd.. ☹

pajav
10. říj 2011

@trolleey ahoj,tak my na to také vlítly 😀 ale podle dnešní teploty pořád nic, začínám se bát,jestli nemám anovulační cyklus :-// no uvidím, ale je to nějaké divné..

trolleey
10. říj 2011

@pajav ahojky. no já tepolotu zatím neměřím, tak nevím. uvidíme... ale to čekání bude to nejhorší... 😖
je fakt, že ta kalkulačka, je asi jen tak pro přibližnou orientaci, ale neřekne to úplně přesně.. tak snad se trefíme a do Vánoc to nám všem tady klapne. 😉

ifka85
10. říj 2011

Holky, já tu virózu mám taky 🙂 Ale díky tomu počasí se není co divit....

slecnamm
10. říj 2011

Do Vánoc by to byla paráda.... 🙂
To je tím počasím, teplotní výkyvy, zanechává to na nás nasledky, taky nás doma trápí rýmečka, hlavně přítele ( nejhorší smrtelná mužská nemoc) 🙂

harley26
10. říj 2011

Já si tu teplotu začala měřit tenhle měsíc poprvé a sem z toho jelen ... Asi potřebuju vaši radu, jak myslite, ze to se mnou vypada 🙂)
4.10 36,6°C
5.10. 36,6 °C
6.10 36,5 °C
7.10 36,7°C
8.10 sem byla na akci a spala u známých, takže měření neproběhlo 🙂)
9.10 36,8 °C
10.10 36,6°C
holky, vy co s tím máte víc zkušeností, co byste mi poradily? 🙂 Díky Moc

harley26
10. říj 2011

Jinak k dnešnímu dnu mám 11 DC

pajav
10. říj 2011

@harley26 no teplotka nízká, jakmile stoupne k 37°C tak to bude znamenat, že proběhla ovulace, den před vzestupem je ovu a ta zvášená teplota se bude držet až do MS (kéž by už nepřišla že :o)) značíš si tu teplotu někam do grafu na netu?