"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petit.a.nge
10. říj 2011

Ahojky, můžu se k vám přidat?? V červenci jsem vysadila prášky a od října jsem se začla měřit......zatím tomu moc nerozumím 😖 😅 tak děkuji@pajav za vysvětlení výše 😀 ....

harley26
10. říj 2011

@pajav no jo, ale jak teda poznam ze tu ovu mam, kdyz nepocituju zadne priznaky? 🙂 abych to nepromeskala, bude pozde, az se mi zvysi k tem 37 nebo nad a ja pak budu vedet, ze ovulace BYLA 🙂 holt to budeme muset poradne pojistit, abysme to nepromeskali 🙂) kazdopadne diky za info! Do grafu na netu to neznacim, mam to v poznamkach na mobilu 🙂
P.S. právě se zatím nechci stresovat ovulačními testy ... ale zase bych rada vedela, jestli vubec tu ovulaci mam, protoze mi doktorka rikala, ze se obcas stane, ze po vysazeni prasku je sice menstruace, ale bez ovulace .. tak doufam, ze to neni muj pripad :(

pajav
10. říj 2011

@harley26 no u mě to zatím vypadá, že ten anovulační snad mám ted..ale doufám, že ta teplota ještě vyskočí 🙂) no my s manželem spolu spíme ob den a ted jsme párkrát skotačili i dvakrát za den a dva dny po sobě, pořád si říkám, třeba to bude dnes 🙂) a pak šup se tulit..takže zkoušet no, graf tě sice neupozorní dopředu,ale pak víš jak tělo funguje a kdy asi ta ovu přichází a jestli vůbec je..je dobré měřit aspon 3 měsíce a pak už můžeš předpovědět, kdy ta ovu asi bude..a klidně se můžete tulit každý den a't se nebojíte, že to propásnete 🙂)

trolleey
11. říj 2011

Ahojky holky. nějaké novinky? jak se máte?

pajav
11. říj 2011

Ahoj, umě stále nic,žádná ovu..☹ vypadá to špatně. Tak budu doufat,že ten další měsíc už bude tak jak má být :o))

trolleey
11. říj 2011

@pajav držím palečky, ať to vyjde ještě tento měsíc.. třeba se to jen opozdilo, ne? ☹ no já jsem taky zvědavá, jak to tento měsíc dopande,.. ale moc tomu nevěřím, protože manžel je nemocný, že sotva dýchá, a je rád, že si lehne, když příjde z práce,.. ☹ a mi taky není zrovna nejlíp. 😒 Dneska mě bolí pravý veječník, tak si myslím, že jsem asi dost nachlazená.... ☹ No musíme doufat....
VYJÍT TO PŘECE MUSÍÍÍÍÍ.... 😉

harley26
11. říj 2011

No, u me noveho taky nic, ale rano sem si merila teplotu a dost mi klesla, tak si rikam, jestli to nebude znak toho, ze se blizi ovulace, mela sem 36,3. Co myslite? Je nevyssi cas na to vlitnout? 🙂)

pajav
11. říj 2011

@harley26 no klidně může být 🙂 uvidíš,jak budou teploty reagovat v příštích dnech, zda budou stoupat 🙂) určo bych se těd snažila klidně každý den 🙂

barbulinka1
11. říj 2011

@pajav Ahojka, četla jsem o tvé tepůtce, třeba se ovu jenom opozdila a ještě přijde, když máš nepravidelný cyklus 🙂 Chci se zeptat, před MS teplota klesne ? A v den MS nebo pár dní před ? Zatim se mi drží teplotky na 37,36.9 už 5 den za sebou, tak jestli i podle teploty můžu odhadnout mršku 🙂 Moc děkuji 🙂 🙂

pajav
11. říj 2011

@barbulinka1 kéž bys měla pravdu 🙂) no tak u mě minulý měsíc byla teplota nahoře taky kolem 37 a 18.9. jsem ráno naměřila 36,6, vstala jsem z postele a šup, dostala jsem to..ale může to být i tak že ti začne klesat a to už je znamení že MS dorazí,třeba během dvou dnů,asi jak u koho 🙂)

barbulinka1
11. říj 2011

@pajav Neboj, chce to pozitivně myslet a bude to tak 🙂Za 4 dny by teoreticky měla přijít MS, možná i dřív, tak jsem zvědavá, jak klesne 🙂 Děkuji moc za info, jsi hodná 🙂

pajav
11. říj 2011

@barbulinka1 uvidím příští měsíc, páč minulý jsem začala měřit až ke konci a teploty jsem měla 37 a výše takže ten měsíc ovu určo byla ale nevím kdy, tento měsíc to vypadá bledě, a pokud ten další bude už v pořádku budu ráda,jinak to začnu řešit přes doktora..vůbec se mi to nelíbí ☹

barbulinka1
11. říj 2011

@pajav Tak to jsi měřila jako já, taky měřím ted posledních 5 dnů a mám takový tušení, že přijde MS dříve, bolí mě břicho :( Neboj, jestli tedka je anovulační cyklus, tak počkej a další měsíc na měření a určitě to bude dobrý 🙂kdyby ne, tak zkus doktora ale hlavu vzhůru, ještě je čas na zvednutí teplotky 🙂

pajav
11. říj 2011

@barbulinka1 no já vlastně ani nevím,jak dlouhý mám cyklus..je pravda že ten poslední byl nejdelší a trval 37 dní, kdybych se měla řídit podle toho a podle kalkulačky,tak plodný den mám dnes tak si ještě dávám takovou tu malou kapku naděje 🙂)) a předminulý měsíc byl cyklus 32 dní tak si pak můžu vybrat jak dlouhý bude ted :D.. snažíme se už od května tak už začínám být nervozní :o) a jsem zvědavá jak ti teplota klesne..u každého to je jinak,třeba už ani neklesne??? 😉

barbulinka1
11. říj 2011

@pajav Tak uvidíš jak to bude teďka, třeba už nepřijde mrška 🙂 Tak šupky na snaženíčko a ono to vyjde 🙂 já být tebou, tak zkusim ještě měsíc měřit a pak zkusit doktora, třeba Vám pomůže 🙂 no taky jsem zvědavá, jak klesne, ale obávám se, že možná už zítra bude pěkně dole, protože mě bolí pěkně bříško, jako když to mám dostat :( :( :( docela brzo 24 DC :( ale bude první bez HA, tak bych se ani nedivila, že by přišla tak brzo :(

hance09
11. říj 2011

holky,jak tak čtu o měření teploty,tak mám dilema,jestli začít měřit a stresovat nebo to zatím zkoušet bez toho..

barbulinka1
11. říj 2011

@hance09 Já jsem tedka zkoušela teplotu jen na pár dní před ms, ale jsem rozhodnutá, že po ms začnu, aspon teoreticky budu vědět, že u mě probíhá ovu a kdy je 🙂 Manžel jezdí na montáže, takže je často pryč, tak to bude složitější, ale budu si připadat taková jistější a kontrolovaná 🙂

petit.a.nge
11. říj 2011

Tak jsem si dneska konečně koupila listovku, tak od zítřka ji začínám baštit 🙂.......mám takové tušení, že se nám tento měsíc zadařilo,ale určitě to mám jen vsugerované 😠 ....

lucille85
11. říj 2011

ahoj spolučekatelky na //!Držim všem palce a přeju aby jste na MS čekali celých 9měsíců 🙂. Můj případ to asi nebude, dneska 21 DC, do včera ovutesty negat.tak jsem se naprdla a už na to kašlu, zkusím to až dorazí MS. jenže protože to bude první bezprášková tak bůhví kdy to bude. No tak aspoń s manželem trénujem nanečisto...A včera jsem si koupila čajík na srovnání cyklu a otěhotnění, tak budu poctivě pít a třeba mi to ten cyklus nahodí...

trolleey
12. říj 2011

dobré ranko, snažilky. 🙂
@petit.a.nge budeme držet palečky, ať je tvé tušení pravdivé, a ať máš brzy // 😉
já zatím beru jen listovku, byla jsem minulý týden na preventivce a dělali mi krevní testy, a zjistili mi, že mám málo železa, tak mi doktor napsal nějaké vitamíny které obsahují železo a zároveň i listovku. zatím jsem to brát nezačla, protože mi v lékárně řekli, že čistě listovku k tomu už brát nemám. tak nevím, jestli mám brát jen tu listovku čistou, nebo tu listovku se železem. co myslíte? nevím, kolik listovky ta tabletka obsahuje, když je v ní i to železo. chjo... já vůbec nevím. doktora jsem se ani zeptat nemohla, a ni jsem mu nemohla říct, že se snažíme o mimi, protože to je firemní doktor, který mi musí dát potvrzení pro zaměstnavatele, že jsem OK. tak jsem mu to raději neříkala, ať mi to nenapíše do papírů, že se snažíme o mimi. to by byl docela průšvih... možná bych se mohla raději zeptat přímo v lékárně, co je lepší, že?

pajav
12. říj 2011

Dobré ránko, tak teplota zase nízká, už to prdím, nejspíš to je opravdu anovulák ☹( Ostatním přřeji také hodně štěstí 🙂)))

harley26
12. říj 2011

@hance09 jestli muzu poradit, tak radsi nic nemer, nebo dopadnes jak ja. Zacinam tim merenim byt posedla!!! :D

harley26
12. říj 2011

Jinak já dneska rano teplota 36,6 .. takze vubec nevim, co to znamena ... vcera mi hodne klesla, tak sem myslela, ze zacina ovulace, ale nevim jestli muze probihat, kdyz mam ted 36,6.... Babo rad. Asi je ze zacatku fakt lepsi nic nezkoumat, nic nevedet 🙂 manzel si ze me dela srandu 🙂

hance09
12. říj 2011

@harley26 no toho se právě bojím 🙂...si vzpomenu na tu scénu z Muži v naději 😀..dneska je to ideální,musíme na to vlítnout...takže zatim teplotu neřešim

harley26
12. říj 2011

@hance09 :D jj, paradni je cely film

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav tak hlásim nejspíš 1 DC :( po 24/25 dnech(už v noci), tak budu mít asi cykly kratší, ale je to první MS bez HA, tak jsem ráda, že funguju, jak mám 🙂 zatim to není tak hrozný mrška, uvidíme, jak se rozběhne...jinak teplota dneska ráno, kdy jsem začala špinit je 36.7, takže klesla o dva stupínky... :( co ty, jak postupuje teplotka a jak se cítíš ? 🙂

pajav
12. říj 2011

@barbulinka1 tak vidíš, jde vidět že podle teploty se dá řídíit, já mám pořád nízkou takže bez ovu, MS čekám nejdříve 22.10., máš výhodu v tom, že se můžete dříve začít snažit, u mě je ta doba nekonečná..to mi byl čert dlužen tak dlouhé cykly!!!! Už aby byl další měsíc a my se začli znovu snažit!! Uvidíš,jak dlouhý bude další cyklus, třeba už MS nedorazí 😉)

pajav
12. říj 2011

@harley26 tak probíhat klidně může, jakmile teplota stoupne k 37°C tak už bude po ovu..takže dokud je nízká, šupky dupky na to :o)

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav No teplotka je super věc, zítra si jdu pro nový teploměr do lékárny, nějaký lepší, tenhle pujde do koše 😀 a zkusim štěstíško s novým teploměrem 😀 ale nečekala jsem to tak brzo, ale jsem ráda, že přišla mrška, první bez hormonů 🙂🙂a v pondělí hezky začneme na novo a doufám, že další už nedorazí 🙂 a spíš se teď budu modlit, aby byl manžel aspon 14 dní doma 😀tak ještě máš 10 dní, třeba ta teplotka stoupne, uvidíš, ještě je šance 🙂

pajav
12. říj 2011

@barbulinka1 i když ted jsem zkoukla graf jedné holčiny a ta měla ovu až 26DC a je těhulka, já jsem dnes 25DC tak si zase dávám naději že ještě může přijít :D kééééž by!!!