"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lili_h
7. pro 2011

@heaven_angel tak to já jsem si taky říkala, že než budu těhu, tak musím shodit aspoň 5 kilo, ať pak nejsem jak vorvaň a už to asi nestihnu 🙂 ale co, teď to řešit nebudu, pak něco snad shodím kojením a když ne, tak začnu cvičit a upravím jídelníček.

aluskaasimon
7. pro 2011

@lili_h Taky jsem to tak planovala 😉

pajiskazemlyna
7. pro 2011

Ahojky ! 🙂
Tak já jsem dneska 1 DC holky :(
Nechápu jak to, že to nevyšlo, kurník ! 😀 Tak pěknej graf jsem měla, bylo to nádherně načasovaný ...
Už z toho taky pěkně blbnu .. @kristinandbaby 😀 😀 TAKŽE KOČKO, JSME V TOM SPOLU A BĚDA JAK SE NÁM TO NEPOVEDE TENTO CYKLUS ! 😀
Trošku mi to je líto, ale nevadí .. jedeme dál 😵 😵

heaven_angel
7. pro 2011

@lili_h jo, taky mám takový předsevzetí.. 🙂 ale když neshodím, tak si říkám, že se nic neděje, zase nevážím metrák a rozhodně se nebudu omezovat na úkor drobka.. moc gratuluju, že to vyšlo 😉

gabuli202
7. pro 2011

Holky, jedu v tom s váma, za pár dní se na to z manžou zase vrhneme a věřím, že tento měsíc to už výjde, musí!!! 🙂 Začala jsem brát babyplan, tak uvidíme 🙂
Asi hloupá otázka, ale když tu píšete, kolik jste DC, už v tom máte započítou i MS? Asi jsem úplně blbá, ale když jsem psala, kolik jsem DC, tak jsem to psala bez MS 😀

heaven_angel
7. pro 2011

@gabuli202 ahoj.. jj, počítá se to od prvního dne MS, dneska jsem to študovala 😀 Držím palce, ať to vyjde, my se budem pokoušet tenhle měsíc poprvý 🙂

wann14
7. pro 2011

@gabuli202 Ahoj, pocita se do toho i MS, takze kdyz to dostanes tak ten prvni den je 1DC 🙂

zzaneta
7. pro 2011

@lili_h Jojo, to je klasika, manža taky říkal že zkusíme už teď kdyby to mělo trvat :D uvidíme příští týden 🙂

hanickaa.d
7. pro 2011

zdarec princezny, já dnes 23DC a snad už za týden budu vědět na čem jsem 🙂 jestli jdem do 3. snažení nebo do 2.měsíce těhotenství 🙂

gabuli202
7. pro 2011

@heaven_angel

@wann14 Holky, díky, zase jsem byla asi pozadu 😀

@hanickaa.d Ahojky, my jdeme taky do 3 snažení, ale až od víkendu, tak snad do třetice všeho dobrého! 😀

luckawest
7. pro 2011

@gabuli202 mky jdeme do sesteho, jsem 11 DC..

hanickaa.d
7. pro 2011

@gabuli202 určitě do třetice všeho dobrého 🙂

akvarela
7. pro 2011

Ahoj holky, taky se snažíme, můžu se přidat?

gabuli202
7. pro 2011

@luckawest Tak budu moc držet palečky, věřím, že vám to tento měsíc výjde!! 🙂

@hanickaa.d Určitě, věřím tomu, musí to vyjít, už nechci být tak pesimistická 🙂

luckawest
7. pro 2011

@akvarela ahoj, a jak dlouho se snazite?

akvarela
7. pro 2011

@luckawest Já jsem už byla těhu letos.... ale bylo to zamlklé těhu, tak jsem musela v červnu na kyretáž 😒 Doktor řekl, že si máme dát pauzu - 3 až 5 měsíců, tak jsme se začali teď snažit - tak uvidíme. Mám právě zpoždění, tak snad to vyšlo... ale už mám strach, protože po těch zkušenostech...

kixi
7. pro 2011

@akvarela ahojky, jsem na tom stejne...na revizi jsem byla na prelomu srpna a zari...ted je prvni cyklus kdy se chceme snazit...preji moc stesti aby nam to vyslo brzy 🙂

akvarela
7. pro 2011

@kixi jj, já jsem si koupila test, tak si ho zítra ráno udělám. Dělala jsem si minulý týden, byl negativní. Kámoška mi říkala, že ona to měla taky neg. a za tři dny pak našla //. Snad to do rána vydržím 😉

kristinandbaby
7. pro 2011

@pajiskazemlyna Taky mi to je líto, ale nebooj, leden je náš měsíc 😀 jdeme do toho 😀

jankaander
7. pro 2011

ahoj,holky,kdy nejdřív se to ukáže na testu po ovulce?týden?

aluskaasimon
7. pro 2011

@jankaander neee, vydrz 🙂 Kdo ci pocka, ten se docka 🙂 Ja zkousela 11 DPO a jeste byl negativni

akvarela
7. pro 2011

holky, já když jsem si dělala tehdy test, tak se mi to objevilo, až jsem měla týden zpoždění... tak vydržet!!! I když je to těžké, já jsem to taky nevydržela a byl negativní, uvidíme zítra... musím to vydržet...

jankaander
7. pro 2011

@aluskaasimon oki,snad do 17 to bude vidět,mám sraz s holkama ze školy a chci bumbat 😉

akvarela
7. pro 2011

Holky, berete listovku atd.? Já právě nic, pořád jsem si plánovala, jak si to koupím a nakonec jsem na to zapomněla - ani nevím kterou 🙂

twistinka123
7. pro 2011

@akvarela jj listovka je fakt dobrá, jako prevence VVV. takže doporučuju!!! měla by se brát do 11-12tý kdy se vyvíjí organogeneze. a jakou...no jakou mají v lékárně..acidum folicum je jen na předpis lékaře. ale to neva, vkaždé lékarně nějakou mají.

twistinka123
7. pro 2011

@jankaander je blbost jak píšou na testech že se to objeví 8dní po ovulce. opravdu kravina!!!ukázatbyse to mělo po termínu MS. a jakou dobu, to je různé...doktorka preferuje test mamavit, já nemám zkušenost tak nevím...

luckawest
7. pro 2011

@akvarela aha, ted uz to urcite vyjde 🙂

akvarela
7. pro 2011

@twistinka123 Já to taky nechápu, že se to někomu objeví ještě před očekávanou MS, ale jsou takové případy.. co jsem četla na netu, tak je to skoro každá druhá... mně teda ne... uvidíme..
Holky, všem přeju //, snad to brzy vyjde všem a bude vše v pořádku! Zítra dám vědět, jak jsem dopadla 😉

lili_h
8. pro 2011

@twistinka123 do 11- 12 týdne? Já mám na lahvičce od listovky napsané že se má jíst celé těhotenství i během kojení, tak nevím.

kixi
8. pro 2011

@akvarela ja jim Femibion 800 uz 4 mesice...je to vitaminovy preparat s listovkou, ktera je upravena tak, aby ji telo mohlo vyuzit...urcite si neco porid