"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
10. led 2012

@gabuli202 😉 bude sílit!!! 😉

sedivka
10. led 2012

@twistinka123 diky. Kdy vyla ovulace vubec nevim 🙂 sedicko zatim nebylo, ale byla v cerne tecce videt malinkata bila tecka, takze prazdne to neni 🙂

trolleey
10. led 2012

@gabuli202 budeme držet palečky!!! já jsem si první test dělala taky hned ráno a pak jsem si je dělala odpoledne a byly ty čárky silnější! určitě bude sílit!!!! zkus když tak zítra znova, no bylo by lepší za dva dny, ale to asi nevydržíš! 😀 já jsem pak čůrala na testy pořád! 😀

twistinka123
10. led 2012

@sedivka to je super🙂)) tak doufám že i to budu mít zejtra já 😀

sedivka
10. led 2012

@twistinka123 hlavne doufam, ze se ta cysta co nejdriv vstreba a nepraskne

gabuli202
10. led 2012

@trolleey váhám, jestli mám zkusit test ještě dnes odpo 😀 prostě se bojím, aby ta pidi čárečka nezmizela

wann14
10. led 2012

@gabuli202 jasnacka drzime pesticky uz ted 🙂

twistinka123
10. led 2012

@gabuli202 hele stejně na to budeš myslet a zmizet by teda fakt neměla!!!

@sedivka neboj nepraskne...ale4cm je docela dost. ty si trpěla na cysty?

gabuli202
10. led 2012

@twistinka123 no, tak to teda zkusím odpo a uvidím, klepu se už teď, horzně všechno prožíváma bojím se, jestli jsem neměla špatnej test 😒

twistinka123
10. led 2012

@gabuli202 jakej si měla?

trolleey
10. led 2012

@gabuli202 zkusit to klidně můžeš. a uvidíš! 😉 pak nám dej hned vědět! 😉 držíme palečky!

sedivka
10. led 2012

@twistinka123 nene, netrpela. Tak prave nevim... Doktorka rikala jen, at jsme jemnejsi a opatrnejsi... Nevim...

gabuli202
10. led 2012

@twistinka123 Mamatest 10, zřejmě ten nej, proč?

twistinka123
10. led 2012

@gabuli202 se jen ptám🙂 jj ten je nej🙂

@sedivka no to budte, žádnou divočinu at to neprdne!

sedivka
10. led 2012

@twistinka123 budes jemny. Nevis jak dlouho by se to mohlo vstrebavat?🙂

twistinka123
10. led 2012

@sedivka to je dost individuelní, to fakt nevím, různě.

luckawest
10. led 2012

@gabuli202 moc ti gratuluji, snad nezmizí.🙂)). já to mám naopak..

aluskaasimon
10. led 2012

@gabuli202 Moc drzim pesti at carecka sili 🙂

gabuli202
10. led 2012

@luckawest ještě není k čemu gratulovat, až začne sílit, tak tomu začnu možná věřit 🙂 A ty nesmutni, věřím, že se vám co nejdřív zadaří 🙂

gabuli202
10. led 2012

@aluskaasimon děkuji, snad bude sílit a nebyl to jen planej poplach!

luckawest
10. led 2012

@gabuli202 oprava, držím palečky ať sílí a sílí a sílí,.......🙂))))))

maybay
10. led 2012

@gabuli202 urcite to bude silit, jak dlouho jste se snazili? drzim palce

heaven_angel
10. led 2012

@maybay ahoj, vcera jsem reagovala na tvuj prispevek, hledala jsi gynekologa na P-4.. doporucovala jsem Dr. Pikovou a pak se zkusmo podivala na jeji hodnoceni.. beru zpet, kdyz jsem si precetla vsechny ty negativni zkusenosti, tak zvazuju, ze gynekologa zmenim.. je fakt, ze jsem nijak zvlast zadne problemy nemela, jen jednou jsem mela horsi vysledky pri steru a to me chtela videt kazde 3 mesice, tim padem mi prislo, ze je fakt dusledna a nechce nic zanedbat.. zkusenosti tam psaly predevsim tehotne zeny a nechtela bych se jednou dockat takoveho pristupu, co ony.. tak preju hodne stesti pri hledani 🙂

maybay
10. led 2012

@heaven_angel ja bych chtela spise chlapa. Taky ctu nazory, ale je to tezky, na kazdym si neco najdou. Chodila jsem do gyncentra, ale prestehovali se do Hloubetina, tam se mi dojizdet nechce. Ted mi doporucila kolegyne adc sanatorium tak uvidim jestli tam berou nove pacientky. Jak vam jde snazeni? My ted 5 mesic to leti az hruza, chjo

heaven_angel
10. led 2012

@maybay no je fakt, ze jsem mela chlapa driv a vsichni ho chvalili, pak jsem se ale prestehovala a tuhle doktorku mam na doporuceni kamaradky.. kdyz jsem ale cetla ty komentare, tak jsem se dost zdesila 🙂 My teprve druhy mesic, takze zatim si s tim moc hlavu nelamu.. je videt, jak ten cas utika, kdyz si to clovek takhle spocita 🙂 no ale ten tehotensky bacil se tu dost zacina rozmahat, tak urcite dojde brzy i na nas ostatni 😉

twistinka123
10. led 2012

@gabuli202 tak co prublas?

petanevesta
10. led 2012

@gabuli202 potichu gratuluju k pidičárce a taky držím palec, ať sílí 😉 plus tichá závist 😀

petanevesta
10. led 2012

no jinak holky, já měla teda jen včera lehoučce menzes a dneska už zase skoro nic, nechápu to 😒 takže zítra ještě pro jistotu testuju, i když moc tomu nedávám ☹

zzaneta
10. led 2012

@petanevesta Peti já taky byla první cyklus překvapená že mám menzes asi jen dva dny.. ale chápu že první po vysazení může být všelijaký. Držím palečky a třeba právě když tomu moc nedáváš, tak to vyjde 🙂 Já jsem před chvíli poslala manžu pro testy, chudák, jsem zvědavá jak to zvládne :D

zzaneta
10. led 2012

@gabuli202 Nenapínej nás 🙂