"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
2. lis 2011

@petit.a.nge tak třeba se ty // teprve objeví 🙂) mě test předevčírem ukázal sněhobílo a teprve včera ducha,tak ještě nezoufej 😉 manželův strýc je Roman a chtěl kluka,jenže se narodila holka tak se jmenuje Romana 😉 Mě se to líbí..

lili_h
2. lis 2011

@pajav tak to jsme na to podobně, kluk bude po tatínkovi a na holčičku se nám taky oběma líbí Sára 🙂

barbulinka1
2. lis 2011

Hezký večer holky 🙂 chci se optat, je tu některá, které bolí PO OVULACI bradavky jako že jsou citlivější ? já to tak měla minule a asi i ted, i když ted si s tou ovu nejsem jistá, myslím si, že byla v neděli, co myslíte ? ( jinak tedka těch 38 bude spíš 37 - změna času) a předtim tech 38 jsem celou noc nespala skoro a ovu nevyznačena a ty teploty se nějak moc nezvedaj, tak nevíím :( ale od včerejška mě bolej bradavky tak snad už je po ovu 🙂 jo jinak mě se strašně líbí jméno Johanka a Emilly a na kluka nevím, radši bych holčičku 😀

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Barbulinka/g...

barbulinka1
2. lis 2011

@pajav Kráááásná čárečka 🙂 a jak se cítíš ? jinak překvápko od manžela - DOKONALÝ 🙂

lucille85
2. lis 2011

holky dnes me boli porad bradavky a trochu bricho,tak jsem ted prisla od kadernice a rikam si,zkusim ovu test,jen tak z legrace,mam jich uz jen par...a co myslite?okamzite vyletela druha carka a je silnejsi jak ta testovaci!huraa!blby je ze manzelovi je trochu blbe,boli ho v krku a mel 37,1 teplotu,myslite ze vadi kdyz se posnazime i tak?a kdy?dnes a zitra?mam radost ze funguju!

petit.a.nge
2. lis 2011

@lucille85 já bych do toho šla za všech podmínek 😀

lucille85
2. lis 2011

@petit.a.nge no my jsme se snazili v nedeli ale to je asi brzy a zas do zitra nechci cekat,kdyz to tak krasne vyslo.Ted jsem overovala digitalnim clearblue a i jdyz jsem ted hodne pila a chodila dost na wc tak mam krasnyho smajlika!Holky ja mam takovou radost!a to sem myslela ze mi to naskoci buhvikdy,uplne se mi z toho klepou ruce!Ja teda necekam ze hned z jedny ovulace otehotnim ale jsem rada ze je sance a hlavne ze muzu byt v klidu ze vse funguje!

maybay
2. lis 2011

@pajav taky gratuluju i kdyz jsem netusila, ze tak slaboulinky prouzek je tehotenstvi 🙂

uktapzop
2. lis 2011

@ange_de_la_morte Tak to záleží na tom, jak staré to těhotenství bylo. Hodně jich asi zanikne ještě před MS, ale hodně i mnohem později, prostě se to přestane vyvíjet, většinou se nezjistí proč. Já to už dlouho věděla, že jsem těhu, měla jsem příznaky, bolest žaludku, únava, potvrzeno od doktorky a pak ze dne na den mi najednou bylo dobře ☹, všechny příznaky fuč...
Proto se říká, že první trimestr je rizikový a že se to zatím nemá oznamovat..

trolleey
3. lis 2011

@pajav krásně čárečka sílí.. to jsem moc ráda! 🙂 ještě jednou mooc gratuluji! 🙂 holkyyyyyy.. která je další??? teď už postupně musíme všechny!!! přece v tom pajav nenecháme samotnou! 😀 🙂

ange_de_la_morte
3. lis 2011

@uktapzop: až tolik se v tom nevyznám .... každopádně je mi líto že to u vás takhle dopadlo

pajav
3. lis 2011

@maybay ahoj,tak na začátku je proužek vždycky slabý a postupně sílí,protože hladina hcg v těle pomalu roste 🙂)

@barbulinka1 ahoj,tak já bych i řekla,že ovu byla v tu neděli 🙂)) tak třeba se zadařilo 😉)

@lucille85 ahoj, pokud máš ovu test tak jak popisuješ tak je pozitivní na maximum 🙂) a znamená,že ovu proběhne během 48 hodin,tak at se manžel vzchopí a předvede,co v něm je 😀

Já dnes pokračuju takto: http://www.fertilityfriend.com/home/377f67 trochu jsem si tam upravila ty teploty,abych +- věděla,co a jak. Prsa mě pořád bolí,né bradavky ale celá prsa a bříško bolí jako při MS.

@trolleey no já doufám,že Vás bude co nejvíce 😉))

lucille85
3. lis 2011

dobré ráno!
@pajav no manžel se včera pochlapil, i když mu asi neni nejlip, nespíš nějaká viroza, tak snad nebude mít blbý spermie 🙂 Ráno jsem měla ovu test zase max pozitvní, čárka vylezla do dvou vteřin a je hrozně tmavá, mám i foto. A teplota popolezla na 36,8. Ale poznala bych to asi i bez toho, protože sem celou noc skoro nespala, šíleně mě bolí levej vaječník a asi dráždí střevo, protože furt lítám na wc, bradavek se nemůžu ani dotknout a celkově mi je tak divně, trochu i na zvracení 😝 Takže jestli to takhle bude každej měsíc tak to zcela jistě neprošvihnu 🙂 A v letáku u těch testů píšou že ovu bude do 24-48 hodin, čili dnes nebo zítra, tak doufám že manžel se přes den trochu vyleží 😀 Btw hezkej graf!!!! 😵 chci taky takovej!

janinka1987
3. lis 2011

Holky, potřebuju poradit od zkušenějších. Jak a kdy se vlastně měří bazální teplota? Stačí dogitální teploměr, co mám doma? A měří se v "ní"? Asi blbý dotaz, ale já to nikdy nedělala...A kdy, ráno?

pajiskazemlyna
3. lis 2011

@janinka1987 Ahoj Jani, BT se měří vaginálně, nebo v ústech, každé ráno, nejlépe ve stejný čas, stejným teploměrem a hlavně ještě předtím, než vstaneš z postele ! je dobré mít teploměrek někde u postele 🙂

Jinak mně dnes tepota klesla o půl stupně, takže se přestávám radovat a čekám, kdy dorazí ms .... ☹
A jsem z toho děsně zklamaná, fakt jsem doufala, že to vyjde ...
Tak třeba příště 😵

lucille85
3. lis 2011

@pajiskazemlyna paji nesmutni, příště to vyjde!

@janinka1987 jo stačí normální digitál, já jsem to porovnávala se rtuťovým a teplota byla stejná, ale POZOR-nech teploměr po zapípání ještě tři minuty na místě, ona ta teplota "dojde", jinak by to naměřilo míň. A kde budeš měřit je na Tobě, ale já bych řekla že "dole" to je lepší, přeci jen v puse to neni tak přesný...A taky bys měla měřit každý den ve stejný čas +- půl hodinky, i o víkendu,pokud chceš aby to mělo nějakou vypovídací hodnotu...

twistinka123
3. lis 2011

ahojky holky, moc vás zdravím! 🙂
já jsem dneska 28DC a nic☹ jestli budu čekat dlouho tak potěš koště☹ nebo jestli nedojde vůbec 😒

@pajiskazemlyna jsme na tom stejně taky čekám☹

lucille85
3. lis 2011

@twistinka123 nevěš hlavu, já už sem taky nadávala a hele 31DC a ona místo ms ovulace 😕

pajiskazemlyna
3. lis 2011

@twistinka123 Krásné dopolko 🙂 No jo no :( Nějak to musíme zvládnout a až to vyjde, tak to teprve bude pořádné nadšení !! 😵 Stejně jsem si nějaké obří šance nedávala, takže zase takové zklamání nepřišlo 🙂
Uvidíme, třeba další cyklus se na nás usměje štěstíčko ! 😵

sedivka
3. lis 2011

@lucille85 teda, doufam ze se nam to podari bez nejakeho mereni. Tohle kazdy den ve strejnou dobu bych jen tak nezvladla. Zvlast o vikendu 🙂

lucille85
3. lis 2011

@sedivka tak ja merim chvilku a taky sem vynechala treba o vikendu a jak jsme byli pryc,jako vstavat v sest i v so a ne to mi nehrozi.Ale jestli me bude ta ovulace pokazdy tak bolet tak nic sledovat nemusim...ale uz je mi teda lip,asi uz to vejce slo ven?!

pajiskazemlyna
3. lis 2011

Měřit BT jde holky i později, než jste zvyklé, jen za každou hodinu vašeho zpožděného měření odečtete O,1 stupně 🙂 Každou hodinu se totiž prý BT zvyšuje o O,1 ...
Příklad - v týdnu měříte v 6:00 - 36,6
o víkendu naměříte v 8:00 36,8 což znamená stejně jako v týdnu ...
Nevim, jestli jsem to dobře vysvětlila :D

susan87
3. lis 2011

ahojky holky,tak ja se snazenickem musim jeste pockat,snazime se cca rok,ale ted v prosinci me ceka laparoskopie,hysteroskopie a zjisteni funkce vejcovodu,mam vajecniky obrostle cystami,takze musime jeste chvilku pockat,dat me do poradku a pak zase hups na to...bojim bojim,nesnasim nemocnice,navic sem nikdy nebyla uspana,takze mam desivej strach z te operace... 😢

sedivka
3. lis 2011

@susan87 ahoj, no tak to drzim palce, at je to v brzo v pohode. Uspani se neboj, byla jsem pod narkozou jen jednou kvuli kyretazi cipku a jen si chvilku pospis... Pak mi teda vypraveli, ze kdyz jsem se zacala na pokoji probouzet, tak jsem byla vtipna avsechny jsem zvala na vanocni vecirek (coz si fakt nepamatuju), ale jinak to proste zaspis 🙂

susan87
3. lis 2011

@sedivka tak diky,snad vse zvladnu a uziju si pohodove vanoce bez bolesti🙂

petit.a.nge
3. lis 2011

Teda holky tady je dneska nějakej útlum 🙂 😒 . Já se budu opakovat 43DC a furt nic 😠 , je teplota leze pomalu dolů,dneska 36,6 😢 ....

ange_de_la_morte
3. lis 2011

@barbulinka1 : já jsem měla citlivé bradavky po ovulaci minulý cyklus

Dneska sem si oblíkla bez podprsenky uplé tričko a taky jsem prsa cítila takže myslím že taky je tu asi ovu ( dneska 11DC) akorát máme dneska mamču na návštěvě a protože sem zapomněla odpoledne zatopit v hostovském pokoji tak bude spát v kuchyni hned vedle naši ložnice takže snaženíčko asi dneska nebude :/

barbulinka1
4. lis 2011

@ange_de_la_morte No já právě nevim jestli mě bolej při ovu nebo po ovulaci 😀 ale to je jedno, stejnak jsme se snažit taky nestihli, protože jestli mě začali bolet při ovulaci, tak tady manžel nebyl :(

pajav
4. lis 2011

Dobré ránko 🙂) myslíte si,že je to pravda?
Chlapeček nebo holčička?

O tom, zda se narodí chlapeček nebo holčička, rozhoduje pouze muž a především jeho spermie. O pohlaví dítěte rozhoduje hlavně druh spermie.

Pokud pár chce chlapečka, je to jednodušší, pohlavní styk je dobré mít přímo v období ovulace, kdy jsou spermie hbitější a snadněji dochází k otěhotnění. Pokud chcete holčičku, je dobré, aby spermie byly v těle ženy již už před ovulací, aby tam byly déle.

V TOM PŘÍPADĚ BUDEME MÍT KLUKA,MILOVANÍ PROBĚHLO PČESNĚ V DEN OVU...ale já bych asi radši holčičkůů 😕 😅 Jsem zvědavá no 🙂))))

janinka1987
4. lis 2011

@pajav No, nevím, jak moc to pravda je, ale já tomu věřím,nám to vyšlo 🙂 V den ovulace (před vím že nic nebylo) a je to kluk 🙂