"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
26. lis 2011

@barbulinka1 tak srdíčko bude každpopádně 😉)) Dnes bych měla být 7+1 podle pana doktora ale podle sebe jsem 7+0, tu ovulaci jsem měla nejspíš opravdu toho 21.10., den před tím ne,protože teplota byla ještě nízko a 21.10. taky a pak jsem neměřila ale podle toho kdy jsem měla pozitivní TT později bát nemohla. Ale budu poslouchat pana doktora takže dnes 7+1tt 😀 taky se těším na jaro, jen doufám,že v létě neopuchneme vedrem 😠

barbulinka1
26. lis 2011

@pajav Já jsem podle ms dneska už 6+3, ale vim, kdy byla ovulace i početí, takže jsem vlasntně dneska 5+5 🙂 tak to budeme mít termín porodu +- týden od sebe 🙂 taky jsem zvědavá co řekně doktor, ale když jsem mu řekla pravděpodobný den oplodnění, tak mi ho odsouhlasil 🙂 no to taky doufám, že neopuchneme 😀 ale bude to v létě asi mazec, ale to zvládneme 🙂

jankaander
26. lis 2011

Ahoj holky,tak mě to snad už zítra zkončí, v pondělí mi přijdou ovu testy,tak snad to pod ten stromek dám 😉

pajiskazemlyna
26. lis 2011

@dashyyy Děkuji za odpověď .. My jsme celkově taková rodina, co Vánoce naprosto miluje, hodně uklízíme, hodně pečeme a všeobecně se hodně připravujeme, abychom na Štědrý den už nemuseli nic dělat a mohli jen čubrnět na pohádky 😀 Můžu se ještě zeptat, kolik DPO jsi byla, když jsi našla na testíku // ??

Jinak holky, dneska jsem myla ta okna, to byla teda sranda, díkybohu že už to mám za sebou 😀
A bolí mě bříškooo 😒 Uvidíme, testovat budu až za nějaký ten čas, držte palečky ! 😵
Mějte se krásně! 😵

jankaander
26. lis 2011

@pajiskazemlyna držím palečky a první okno mám dnes taky zasebou,ted relaxuju hotová,uklízí se furt dokola,je to nekonečný!!! 😉

pajiskazemlyna
26. lis 2011

@jankaander Jani, jen nespěchej, není kam 😀 A nekonečný to je, máš pravdu a to máš doma ještě dva prcky, tak oo máš určitě mnohem víc na práci ! 😝 Taky držím palečky, tento cyklus mrcha už určitě nedojde !! 😵
Brzké // 😵 !

barbulinka1
26. lis 2011

Tak holky dneska jsem zvládla celej byt,okna, skřínky všechno, byla tu fuška 😀 a ted už jen zdobit a čančat a těšit se na vánoce 🙂

jankaander
26. lis 2011

@pajiskazemlyna díky,taky doufám 😉

luckawest
26. lis 2011

Tak MS dorazila, už špinim.... Ale náladu mi zvedlo včerejší stmívání.. Výlet do pha a kino s manzilkem me uklidnilo.. 😅

petrunkava
26. lis 2011

já už tomu fakt nerozumim,prsa jak kdyby mi měli bouchnout,v noci samé čurání a přesto jsem to dostala ☹ .. nevím jestly zkusit test,už mi z toho asi fakt hraboší 😒 ...nemáte nějaká zkušenost že by jste byli těhotné i když jste to dostali?Díky za radu..

barbulinka1
26. lis 2011

@petrunkava Já v den kdy jsem to měla dostat, tak jsem špinila, ale vždycky jenom na toaletáku a ne moc, dva dny a pak třetí den byl test pozitivní. Určitě se to někdy stává že je ms i při těhotenství. Jestli je to ale jasná krev a dost krvácení, tak nevim no :( Neboj, příště se to určitě podaří, držim pěstičky 🙂

jankaander
26. lis 2011

@luckawest ahoj,škoda,tak v tom pokračujem spolu 😉

luckawest
26. lis 2011

@jankaander jj uz a by bylo po ni...

jankaander
26. lis 2011

@petrunkava já jsem při druhém těhu asi měla slabou dvoudenní menstruaci,ale nevím to jistě,podle výpočtů si to myslí doktor že už jsem v té době byla a menstruace v těhu je ojedinělá,přesto je,kamarádky maminka jí měla 36 letech až do 5 měsíce těhu 😉

jankaander
26. lis 2011

@luckawest já už taky sleduju jak mi to pomalu ale jistě končí,na fotoblugu psala holčina že dopo měla ovu test pozitiv a odpo negativ,tak ted nevím jestli na ně spoléhat,ale tam píšou jak přesně je dělat a že ne dvakrát denně,ale když bude sex obden,tak by se to mělo povíst ne?ta ovulka trvá dýl myslím to rozmezí na početí 😒

luckawest
26. lis 2011

@jankaander takhle se ridim i ja, ja si delal test po trech mesich poprve na ovu, jelikoz si myslim, ze ji mam kazdy mesic stejne podle " hlenu" nebo jak se to znaci, skoro vzdy potrebuji intimku..

jankaander
26. lis 2011

@luckawest tak budem spolu doufat 😉

luckawest
26. lis 2011

@jankaander a držet palce, děkuji 🙂

petanevesta
27. lis 2011

Tak jsem dneska 31DC a i když má menzes dorazit za 4 dny, tak jsem to nevydržela a udělala si test...no samozřejmě zatím nic, ani duch...tak uvidím, kéž by to vyšlo....chjooo - moje mamka má dost vážný zdravotní potíže, tak bych si tak přála udělat hezký Vánoce, jak manželovi, tak našim, oznámením o miminku ☹ 🙂

sedivka
27. lis 2011

@petanevesta ahoj, ja jsem dneska 32DC. Test jsem zatim nezkousela. Min cyklus byl 39dni... Asi zkusim otestovat tak ve stredu/ctvrtek 🙂

petanevesta
27. lis 2011

@sedivka tak si budeme držet palce, ať nám to vyjde 😉 hrozně bych si to přála 🙂

sedivka
27. lis 2011

@petanevesta uvidime 🙂 prirode neporucis. Reknem si za par dni 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@petanevesta @sedivka
Tak vám holky moc moc držím palce ! 😵
Zkuste vydržet netestovat až do dne, kdy by měla přijít ms .. Vím, že je to těžké, ale je to nejjistější ...
Myslím na Vás ! 😵

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna no v patek jdu na celkem bujary vanocni vecirek. Tak testnu predtim, abych se kdyztak krotila 🙂 jeden vecirek mam jeste ve stredu, ale ten nebude tak divoky 😉

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@sedivka
Tak před večírkem, to je jasnéé! Tak držím palce, ať jsou na testíku //!! 😵

jankaander
27. lis 2011

Ahoj holky,dnes mi to už končí,myslíte že má cenu to dnes už zkusit?ještě trochu špiním 😒

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@jankaander Jani, měříš BT? A víš, kdy tak nějak máš ovulku ? 😀

jankaander
27. lis 2011

Zatím neměřím nic,jsem od vysazení po první menstruaci,zítra mi přijdou ovu testy,DC jsem měla 25 😉

sedivka
27. lis 2011

@jankaander obden to ma cenu zkouset porad jestli je cas a chut 🙂 ale kestli jeste spinis, co spis zitra? Zalezi taky kdy to na vas prijde 🙂

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna diky. Uvidime. Zatim radsi ano nic neodhaduju. Povest se to nohlo, ale taky nemuselo... Uvidim jestli se v pulce tydne na testu neco objevi 🙂 kdy budes testovat ty? Jestli samo neprijde MS