"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

eficenka
2. únor 2012

@mmirunda my jsme dneska snad po x měsících byli na společném nákupu, jindy jezdím sama 😀 a dneska na potvoru jsme jeli oba dva - šli jsme okolo lékárny a manžel _ přece chceš šetřit, tak šetři 😀 a až do neděle se do města nedostanu ( bydlíme na horách... )

sedivka
2. únor 2012

@twistinka123 jaaaj, super!!! To uz vypada jako clovek. Strasne se tesim na utery! To uz bude 9+3. Jsem zvedava jak bude vypadat 🙂

pajiskazemlyna
2. únor 2012

Ahojky holky, potřebovala bych se jen zeptat ..
Minulý cyklus jsem měla dlouhý 43 dní, z toho ovulace byla až 32.den cyklu - mám to takhle skoro vždycky.
Dneska jsem 15DC a mám na toaletním papíře takový narůžovělý hlen, co to může být? Trochu jsem se vylekala ..
Ovu ještě (zřejmě) nebyla, tak že by to značilo příchod ovulace ?
Nikdy se mi to nestalo ...
@twistinka123

Co myslíte ?

silvaaa
2. únor 2012

@krista1 Jasnacka,ze pokud se ti zustavat v praci nechce,jsou tam neprijemni lide,tak ti urcite bude lip doma a miminku taky.Ja jsem to myslela vseobecne.Mi je prave v praci fajn,super lidi,takze tam chci i proto co nejdele zustat.Ale to nezalezi na me....i mistrove jsem rikala,ze vubec nevim jak dlouho jeste budu delat,az mi to proste nebude delat dobre,tak pujdu na nemocenskou .A ty se neboj,urcite se brzo zadari!!! 😉 😵

jankaander
2. únor 2012

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,jelikož snažení o třetí mimi sme vzdali,asi to bylo dobře,našli mi myom na děložní stěně,takže nebudu pokoušet zdraví,všem přeju brzké těhulkování.Jana 😉

krista1
3. únor 2012

@misam Tak to mě mrzí,doufám,že ta mrška nedojde,nebo už došla?No možné to je,protože ty směny jsou o ničem,ale teď mám celý víkend volný,tak uvidím,třeba se to nějak posune k lepšímu. 😉

krista1
3. únor 2012

@eficenka Já si myslím,že by ani nemusela přijít a třeba máš příznaky a jsi těhulka,doufám,že jo,moc ti to přeju.Tak vydrž, já myslím,že manžel ví co dělá 😉 Kéž by ti vyšly //

krista1
3. únor 2012

@silvaaa díky moc,doufám,že máš pravdu a bude to brzo.To máš fakt dobré,že se v práci tak dobře cítíš,taky bych to brala,ale ono opravdu záleží na kolektivu a ty ho nejspíš máš super,tak vydrž co nejdýl to půjde a hlavně,ať je vám oběma dobře,tobě i miminku,hlavně ať jste oba zdraví 😉

krista1
3. únor 2012

@pajiskazemlyna Ahoj,no já jsem to jednou zažila a nic,ale u tebe to může znamenat ovulku,teda podle toho,že je to teprve 15DC,ale klidně si mohla mít dřív ovulku a bude to uhnízdění vajíčka,moc ti to přeju a dofuám,že to tak bude,tenhle měsíc snad musí být plodný... 🙂

maybay
3. únor 2012

@krista1 jeste neji, dneska zacne az je vyzvednu. Objednala jsem je to na netu. Kdyz si delas sypany caj jaky pouzivas sitko?

silvaaa
3. únor 2012

@twistinka123 Ahoj,prosim te,nemohla by ses zeptat svoji Dr. co si mysli o tom angelsounds?Uvazujem,ze si to koupime,ale mame strach,jestli to nemuze byt pro miminko nejak nebezpecne?Diky moc 🙂

silvaaa
3. únor 2012

@sedivka Jeee,ty jdes 7.2. na kontrolu?Ja taky 🙂 .Podle MS budem 11+0 a UZ 10+3.Uz se taky hrozne tesim na fotecku.Navic,kdyz to budou 3 tydny od posledniho UZ.Uz aby bylo utery,co? 😵

twistinka123
3. únor 2012

@silvaaa čauky doktorka todle nepropaguje.

sedivka
3. únor 2012

@silvaaa Tesim, mam to ted po dvou tydnech 🙂 Tak jsem zvedava jak to vyrostlo...

silvaaa
3. únor 2012

@twistinka123 Aha, a co si ty myslis?My o tom prave uvazujeme,jestli jo ci ne,hodne lidi si to chvali,fakt nevim.....

silvaaa
3. únor 2012

@sedivka To ja taky 😵 Hlavne se nemuzu dockat,az budu vedet pohlavi.A to si tak 2 mesice jeste pockam 😠 ,to nevydrzim ☹ 😒 .A jmena uz mate?A co bys chtela radeji?U nas je to klasika.Ja holcicku,partner kluka 🙂 .

sedivka
3. únor 2012

@silvaaa Taky se tesim az budeme vedet pohlavi - nebo aspon tusit, preci jen 100% je to az po porodu 🙂 Manzel by samo chtel kluka a ja mu to tak nejak preju. Holcicku nejak nutne nepotrebuju 🙂 Jmena mame predvybrana pro kluka a pro holku nas zatim moc nic nedostalo...tak uvidime... Co vy?

silvaaa
3. únor 2012

@sedivka No ja jsem taky vzdycky chtela chlapecka,ale jak se tak uz poohlizim po vybavicce,tak ta ruzova me bere nejak vice 😀 ,ale jinak je mi to jedno,hlavne at je zdrave,to je nejdulezitejsi.Jmena uz mame pro oba.Na chlapeckovi jsme se dohodli hned,horsi byla ta holcicka,ale jedno jsme nakonec horkotezko vybrali. 😀

sedivka
3. únor 2012

@silvaaa Tak to mame s temi jmeny stejne 🙂)))

twistinka123
3. únor 2012

@silvaaa já si myslím že to dobrý není. je fajn slyšet srdíčko, ale vezmi si že jednou nic neuslyšíš a budeš plašit...a bude to třeba chybou přístroje...jsou ultrazvuky a myslím že to stačí

harley26
3. únor 2012

Ahoj holky, jak se tesite na vikend a co mate v planu? .)

silvaaa
3. únor 2012

@twistinka123 No prave,presne kvuli tomu jeste vahame.navic ja jsem hrozny plasan ☹ .Dik za nazor 😉

twistinka123
3. únor 2012

@silvaaa nemáš vůbec za co🙂 podle mě jsou to zybtečné prachy, fakt! za chvíli ho ucítíš a nebudeš potřebovat slyšet srdíčko 🙂

heaven_angel
3. únor 2012

ahoj holky, tak jsem byla dneska u doktora a mame oficialne potvrzeno, ze fazolacek tam je 😀

eficenka
3. únor 2012

@heaven_angel gratulace!!!

eficenka
3. únor 2012

@harley26
@krista1
holky, tak jsem dneska 12DPO, za 2 dny by měla přijít mrcha... Manžel mi odjel na víkend na služebku ,tak mi teď už dal tt. Nevím jestli mám testnout už zítra a nebo vydržet do neděle 😵 Ach jo, nejradši bych testla hned teď když už mě nikdo nehlídá 😅

twistinka123
3. únor 2012

@eficenka no helet mě se to ukázalo 3 dny před MS🙂 tak zkus, a co, maximálně si skočíš do lékárny pro jiné🙂

twistinka123
3. únor 2012

@heaven_angel gratuluju!!!!máš foto?

eficenka
3. únor 2012

@twistinka123 asi to nevydržím a testnu zítra... Navíc BT mi dneska krásně stoupla...
Problém je, že bydlíme na horách a do města to mám daleko .... Ale tak zase odhrabu auto a zajedu, co bych pro mimi neudělala 😉

twistinka123
3. únor 2012

@eficenka no vždyt tak klidně testni. já jsem taky testovala denně, jsem takovej maniak:-