"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

bassatorka
16. lis 2011

@lucille85 Ahoj v pátek budu držet palce. Snad všechno dopadne a čárka bude dál a dál sílit.

pajav
16. lis 2011

@barbulinka1 Když jsem byla u Dr.,byla jsem 24DPO a byla vidět jen černá tečka,asi 1cm,taková vzduchová bublinka 🙂) Embryo ještě vidět nebylo,snad příště už bude 😉

twistinka123
16. lis 2011

@pajav ne myslím si že děloha to nebude, ta se ještě nerozpíná tak moc, ale spíš ta změna, přece jen je to jiný stav....tak se tam něco děje🙂 nic to nebude, pokud se to nebude stupnovat. odpočívej, bude to ok, ten první trimestr je nejhorší...aspon to naše pacientky říkají. a cca ve 13tý (CCA!) můžeš pocitovat to napínání dělohy. někdo to cítí dřív, někdo dýl. pohyby pak kolem 20tý u primipary

pajav
16. lis 2011

@twistinka123 no už mě tak bolí od pondělí,předtím to nebylo tak moc bolestivé. Jako není to nic šílenýho,chodit můžu 🙂 jen je to silnější než na začátku tak mě to znepokojuje. Ale říkám si,že to bude ok, snažím se na to nemyslet. Už aby byl čtvrtek 🙂

twistinka123
16. lis 2011

@pajav bohužel těhu jsem nikdy nebyla tak nemohu posoudit z vlastní zkušenosti☹ podle mě je to opravdu tím, že se tam něco děje, tvoří se embryo a tak, něco cítíš asi musíš🙂 ale to je moje doměnka, promin 😒

twistinka123
16. lis 2011

@pajav občas si ale na bolesti jako při MS pacientky stěžují. tak uvidíš. pokud to nebude snesitelné a horšítak někam zajed. jinak bud v klidu a v poho!

barbulinka1
16. lis 2011

@pajav Tak já budu v pondělí teprve cca 20 DPO, tak uvidíme jestli nco uvidí, i když s tim moc nepočítám,spíš si myslim, že až tak za 3 týdny bude něco vidět 🙂 Jinak mě taky bolí břicho jako na ms, tedka už mín trochu, spíš to jsou takový návaly a občas takový píchnutí, a dneska mi je teda trochu i divně od žaludku :( teda ted večer :(

jankaander
16. lis 2011

@barbulinka1 Ahoj a kolikátý den DC ti test ukázal dvě čárky?

golymetr
17. lis 2011

holky čárka sílí

pajav
17. lis 2011

@jankaander mě je ukázal na 11DPO 🙂

pajav
17. lis 2011

@barbulinka1 nooo jsem zvědavá,zda něco uvidíte 🙂 Snad joo 🙂 Jinak moje bříško je teda poděs, když ležím,v poho,kýchnu a už mě bolí 😀

pajav
17. lis 2011

@twistinka123 to je jasný,kdyby to bylo horší, tak jedu! 😉 díky

barbulinka1
17. lis 2011

@jankaander ahojka, mě až ,34 DC, ale měla jsem opožděnou ovulaci, takže 12 nebo 13 dní po ovulaci mi to ukázalo čárečku 🙂

barbulinka1
17. lis 2011

@pajav Já myslim, že moc asi neuvidíme, ale budu ráda i za bublinu jakoukoliv 😀 😀 no já se ráno probudim a bolí mě okamžitě ale do pul minuty to přejde, je to jako na ms bolest i do zad mě to bolí, ale snad je to normální a brzo nnás to přejde 🙂 se zavrtává 🙂 🙂 dneska jsem si dělala test a čárka sílí, tak snad je vše ok 🙂

barbulinka1
17. lis 2011

Tak taky pomalinku sílíme 🙂 Nešlo mi to vubec nafotit, ve skutečnosti je dnešní čárečká už krásná 🙂

golymetr
17. lis 2011

@barbulinka1 krásný testíky 😉 budeme asi tak nastejně těhu viď??

barbulinka1
17. lis 2011

ahojka, děkuju 🙂 Taky máš krásné čárečky 🙂 Mě to vubec nejde vyfotit 😀 z dnešní mám radost, už je silnější, krásně červená, tady to moc není vidět 🙂 no jsem dneska už 37 DC ale jsem teprve 16 DNÍ po ovulaci, měla jsem ji později 🙂 a poslední MS jsem měla 12.10 🙂 a co ty ? Jinak moc gratuluju a opatrujte se 🙂

golymetr
17. lis 2011

@barbulinka1 já jsem dneska 27DC 13DPO a MS jsem měla 22.10.

barbulinka1
17. lis 2011

@golymetr Tak to jsme podle ms o 10 dní, ale podle ovulace skoro stejně 🙂 )

dashyyy
17. lis 2011

Ahoj holky, co myslíte proběhla OVU nebo ne? Mi to ten graf značí každý týden jinde.. je to teda trošku horská dráha asi budu muset vyměnit teploměr 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Dashyyy/graf... jinak dneska 33DC a výtok si zase zmizel tak já nevím jestli zkusit test nebo ne ☹

petanevesta
17. lis 2011

Ahoj holky, tak jsem 21DC a dneska mám konečně dvě čárky na OVU testu, tak na to musíme s manžou vlítnout a jsem zvědavá, jestli se zadaří 😀

pajav
17. lis 2011

@dashyyy Těžko říct ale ovu určo byla. Dneska menší pokles tak jsem zvědavá :-/ Ale dnes bych ještě netestovala..spíš radši až zítra.

dashyyy
17. lis 2011

@pajav jsem se dneska měříla o fous dýl než normálně a ještě jsem předtím byla na záchodě tak možná proto a taky jsem teďka byla nachcípaná.. každopádně, ve kterém období myslíš? Tak jak to zobrazuje graf mezitím 4. a 10.?

pajav
17. lis 2011

@dashyyy dala jsem tvé teploty do grafu na stránkách fertilityFriend.com ale vynechala jsem teplotu z 31.10. aby se vyznačila ovulace, tyto stránky ti ji určily na 8.11. a jsi 9DPO..

dashyyy
17. lis 2011

@pajav tý jo dobře Ty=) no to jsme zrovna byli na wellness víkendu a milovali se o sto šest ale to vychází na 4. 5. s 6. tak uvidíme 😉

pajav
17. lis 2011

@dashyyy 😀 spermie si mohly klidně počkat!!! Někdo má sex schválně 2 dny před ovu páč se takto dělají prej holčičky 😉)) Uvidíme, zítra testni, nebo radši až v sobotu,to bude přesnější výsledek 😉

pajiskazemlyna
17. lis 2011

ahojky holky, tak jakpak se máte?
A co naše nové těhulky? Jak se cítíte? Co Vaše příznaky? 😵
Holky, co máte delší cykly - kolem 40 dní, kdy tak máte ovu ??
Mějte se hezky a hlavně na sebe všechny dávejte pozor ! 😝

dashyyy
17. lis 2011

@pajav to jsem zvědavá ale u nás to přeci musí být první kluk 😀 jdu zítra do práce tak to nechám na sobotu a pak dám hnedka vědět=) děkuju za rady jsem o fous klidnější ale břich pobolívá jako by měla každou chvíli mrcha dorazit

petit.a.nge
17. lis 2011

@pajiskazemlyna : já ji měla zatím pokaždé jindy, ale doktor na ten ten cyklus 40 dní nadával, že to bude problém otěhotnět, dostala jsem Utrogestan na zkrácení cyklu, tak jestli máš taky tak dlouhé cykly, tak doporučuji navštívit doktora 😉

bassatorka
17. lis 2011

Ahoj holky tak přemýšlím mám zítra jet na na gyndu? Mám to ještě v místě minulého bydliště takže se trošku projedu. Navíc vlakem jelikož auto je bez technické 😒 Uvidí tam doktorka vůbec něco?? Jsem dva dny po vynechání MS,ale čárky mám docela pěkné.