"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
8. pro 2011

@lili_h u nás to teda pak neberou, i mi to přijde zbytečné když už organogeneze je ukončená.

luckawest
8. pro 2011

Tak hrde piji kontryhelovy caj, na to, ze nemam rada bilinky, tak po oslazeni mi tento caj chutna,snad pomuze.
Koupila jsem si i čistici, ale opravdu pit nemohu...A opet jsem nastydla, hruza, jestli ja se nekdy toho mininka dockam...

pajav
8. pro 2011

@twistinka123 dobré ránko..já slyšela,že se listovka stejně nemá pít déle jak 4 mesíce..nebo joo ale s pauzou,je to taky pravda?

pajav
8. pro 2011

@pajav teda brát,ne pít..jak tady čtu o tom čaji :D

twistinka123
8. pro 2011

@pajav no nevím, ale my prostě od 12tý ho nedáváme.

pajav
8. pro 2011

@twistinka123 já ho taky nechci déle brát..

twistinka123
8. pro 2011

@pajav jj to je rozumné...🙂 a jak je, jak se cítíš?

pajav
8. pro 2011

@twistinka123 včera v noci se mi udělalo tak zle,že jsem si myslela,že už půjdu zvracet, ale rozdýchala jsem to, jinak bříško začalo zase pobolívat,asi se zase roztahuje či co 🙂) Jinak dobrý,na to že mi je pořád zle jsem si už tak nějak zvykla 🙂

pajav
8. pro 2011

A přeobjednala jsem se z 27.12. na 22.12. tak to pak můžeme v klidu říct babičkám na Vánoce 🙂 A ukážeme jim čerstvou fotečku 😉

petinkas
autor
8. pro 2011

@pajav jéé, tak to je super 🙂, to bude aktuální fotečka.. já můžu říct, že je to první den, co mi je docela dobře, ale v podbřišku mě teď taky už 2 dny pobolívá - asi rosteme 🙂)

dashyyy
8. pro 2011

@petinkas opět jsme na tom dost podobně včera mi bylo líp a dneska už mě ani nic nekope na záchodě jsem ještě nebyla ani jednou odhodit takže bájo ale jak píšeš zase mě trošinku pobolívá podbříšek 😉 no už jen 12 dní do další KO a taky lepší aby pobolíval podbříšek než to věčný natahování 😀

alzbetak
8. pro 2011

@petinkas mne doktor povedal, ze je to zbytocne brat vitaminy, ze pokial pijes pohar mlieka denne a zjes jedno jablko uplne to staci... ale ja beriem - aspon prve tri mesiace - pokial je to najdolezitejsie pre vyvoj. Potom uz nebudem prave kvoli tomu aby nebolo babo moc velke. Osobne mi pride divne ze Dr ma v ambulacii k predaju tabletky... ci to nieje jeden z tych ktorym diler ponukne dobru proviziu tak preto ich tam ma... ale nechcem nikomu krivdit, nemusi to tak byt...
😉

krista1
8. pro 2011

@maybay Ahoj manžela poslal doktor až po roce,to je tak běžně...

alzbetak
8. pro 2011

@twistinka123 mne sa prvy duch (a nie viditelny pod lupou ale normalne) ukazal uz tri dni pred planovanou MS 🙂 takze da sa aj pred nou testovat ... ale neodporuca sa to moc prave z dovodu ze moze ist o "plany poplach"

petinkas
autor
8. pro 2011

@dashyyy 🙂 to je dobrý a s tím podbřiškem naprosto souhlasím, já si to dnes vyloženě užívala 🙂..

@alzbetak já si to právě taky myslím.. jsem zvědavá na jeho reakci, až mu řeknu, že užívám něco jiného - to se pak pozná, zda z toho něco má nebo ne.. koupím si asi Calibrum Baby - hlavně teď na ten začátek a nejdůležitější vývoj..

akvarela
8. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem si dělala ráno test, no a teda nevím... měla jsem dvě značky testu, jeden mi ukázal // a ten druhý jednu a ta druhá taková hooooooodně málo viditelná, až skoro neviditelná, ani nevím, jestli se to může brát za druhou čárku... tak nevím... tak jsem asi napůl... budu se muset objednat na gyndu... Nechci si dělat nějaké naděje...

pajiskazemlyna
8. pro 2011

@akvarela
Ahojky, potichounku gratuluji ! 😵
P.S. Příště dělej testíky jen jedné značky, ať víš, na čem jsi ! 😵
Udělej testík za dva dny z ranní moči a budeš si jistá, jestli těhotná jsi nebo ne, ale myslím si, že je to jasné 😵
Dávej na sebe pozor .. 😵 !

kixi
8. pro 2011

ahoj holky, tak ja jsem 8DC a zacala jsem znovu krvacet...nechapu to, uz jsem tri dny jen spinila a myslela jsem si ze mam po ms...stalo se to nektere? mam to brat jako jeden cyklus? jsem 3 mesice po revizi, druha ms...jde mi hlavne o ovulku..jestli se kvuli tomu posune ..co myslite?

pajiskazemlyna
8. pro 2011

@kixi Ahojky, tak to je opravdu divné .. a 1DC jsi krvácela normálně silně nebo jsi jen špinila? Nezdá se mi, že by bylo normálně krvácet po druhé a hned po menstruaci ...

kixi
9. pro 2011

@pajiskazemlyna 1-4DC jsem normalne,silne krvacela, pak 3 dny spinila a vcera zas krvacela...uvidim dneska...zatim se to zda ze to zeslablo...asi je to proste ms akorat je telo zblbnute po te revizi...

uktapzop
9. pro 2011

dobré ráno holky, tak tenhlle měsíc poprvé měřím BT a moc pozitivní to teda není, vůbec nevím co z toho vyleze. Teploty furt kolísají mezi 36,2 až 36,5, přitom podle ovu testů měla být ovulace 10 DC a pak znova 23DC. Ale dnes je 25DC a furt mám 36,5. No že mám nepravidelnou MS jsem věděla, ale tohle vypadá, že se vždycky zvedne LH, ale k ovulaci nakonec nedojde. Ach jo ☹

twistinka123
9. pro 2011

nazdárek holky tak vás zase zdravím🙂 koukám že je tu další těhu - ale pššššššt, já vím🙂
@akvarela gratuluju!!!!
u mě nic nového, dnes jsem 8 DC a za 4dny začne snaženíčko - konečně 😀 tak mě těhulinky nakažte prosíííííííííím🙂

uktapzop
9. pro 2011

@twistinka123 Jéé, tak konečně, No jo, Vánoce za rohem, že jo 🙂

petanevesta
9. pro 2011

@twistinka123 Ahojky, já jsem taktéž 8DC, tak to se budeme snažit synchronizovaně 😀 Mně sice kalkulačka spočítala plod. dny až od 19/12, protože mám dlouhý cyklus, ale pro sichr mám zase nakoupený OVU testíky a radši se začneme snažit už příští týden 🙂 Před antikoncepcí jsem mívala nepravidelně menzes, tak bych to nerada prošvihla, kdybych tentokrát měla ovulaci dřív. No jsem zvědavá...snad bude od Ježíška mimi do bříška 😀

kixi
9. pro 2011

@twistinka123
@petanevesta ahojik holky, take jsem 8DC a netpelive cekam na snazeni...vzhledem k tomu, ze nevim jak dlouhy mam cyklus tak se budem muset snazit hodne :D a o ovu testikach premyslim take

twistinka123
9. pro 2011

@uktapzop nakonec to rozjedeme na můj svátek 13.12:-)

@petanevesta jééé to je hezký🙂 tak to dáme společně🙂)) já myslím že budu mít plodný dny cca 15-17.12:-) sice mi manžel 16.12 odjíždí na dva dny ale třeba to trefíme nebo si spermíky počkají🙂

zzaneta
9. pro 2011

Ahoj holky.. tak mame 6dni do MS a ja to dneska nevydržela s testíkem - co myslíte? Jasně negativní ale já se ani nedivím :D Teď už doma žádné testy nemám a asi pro jistotu koupím až za 6 dní :D

twistinka123
9. pro 2011

@zzaneta je brzy na testování, to se zlomí 😉

zzaneta
9. pro 2011

@twistinka123 Já vím že je, ale copak jsem to mohla vydržet? :D

twistinka123
9. pro 2011

@zzaneta nebudu jiná 😀