"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
21. pro 2011

@twistinka123 Luci neboj nic=) já začala něco pozorovat až tak 30DC máš čas a hlavně klídeček ať se hezky hnízdí 😉

twistinka123
21. pro 2011

@dashyyy no jen aby se něco hnízdilo...a jinak to já jsem v klidu, nenervuju se, protože tak nějak vím že to asi tak lehce neklaplo 😒

kixi
21. pro 2011

@twistinka123 no tak nejak toho 28 🙂

twistinka123
21. pro 2011

no nevím zda 28.12 budu moct testovat, protože od 25-28 budu procestovávat příbuzenstvo a domů do prahy dojedu 29.12, tak asi až toho 29.12 v klidu doma🙂 uvidíme jak vydržím🙂 třeba ani nebude potřeba a mrcha přijde dřív ☹

dashyyy
21. pro 2011

@twistinka123 ale to taky může být jen pocit.. my se snažili pět měsíců a já každý měsíc měla pocit že jo a nic a až ten poslední jsem měla pocit že nic a ono jo 😀 asi nějakej zvláštní zákon schválnosti

twistinka123
21. pro 2011

@dashyyy hm pět měsíců ty jo to je taky doba🙂 když jsme se rozhoupali tak doufám že to půjde dobře...ale zase MS a ovu na hodinu přesná...uvidíme no....jaký těhu testy jsi použila?clearblue - tam píšou že se to dá poznat až 4dny před MS....

dashyyy
21. pro 2011

@twistinka123 měla jsem trošinku podváhu byla dost ve stresu z předešlýho vztahu a měla jsem anovulační cykly takže je to u nás spíš zázrak=) ale už jsem v klídečku 5kilo nahoře a celkově se cítím líp 😉 první jsem měla nějaký obyč ani nevím název a další už jen mamatesty oni jsou hodně citlivý.. jen si počkej na datum MS i clearblue není neomylný abys třeba nebyla zbytečně zklamaná a škoda peněz

zzaneta
21. pro 2011

@andrejkonellis Aspon Ti to přišlo 🙂

twistinka123
21. pro 2011

@dashyyy já vím, díky🙂 testnu bud 28, nebo 29.12, dám určo vědět potom🙂 ještě 7 dní🙂 a budu vědět na čem jsem...nemám ráda tu nejistotu.... 😒 a ještě když v práci je jedna těhulinka za druhou, do toho některé jsou i moje kamarádky, no dobrý no🙂 ale jinak se snažím, nemyslet!!!

hanickaa.d
21. pro 2011

ahoj holky, tak jsem dnes byla na první prohlíce a mám rozpačité pocity... vedle gestačního váčku je sraženina, takže buď to bude dobrý nebo bohužel potrat....dala mi utrogestan...máte některá zkušenosti?

twistinka123
21. pro 2011

@zzaneta ty dlouhý cykly jsou k prdu vid☹ já první 29DC a druhý 27DC...jsem zvědavá co ted....

jsem magor ale dneska jsem si koupila sprej do nosu, co můžou i těhu, kdyby náhodou... 😀

twistinka123
21. pro 2011

@hanickaa.d jo to se u nás taky někdy objeví v ambu...no těžko říct, je to bud a nebo...musíš doufat!

twistinka123
21. pro 2011

@hanickaa.d jo a kdy jdeš na další kontrolu?

hanickaa.d
21. pro 2011

@twistinka123 a neovlivní to pak celé těhu nebo dítě? Jak to většinou dopadá a v jakém týdnu? nevíš z čeho to vznikne - proč?

gabuli202
21. pro 2011

Holky, myslíte, že by mi na gyndě zjistili, jestli mám ovu nebo ne?

hanickaa.d
21. pro 2011

@twistinka123 27.12. v úterý....ach jo jsem z toho zdrblá, ale nemůžu to nijak ovlivnit

zzaneta
21. pro 2011

@twistinka123 To je k nastvani :( 35 uz mi prijde hodne a zatim ani naznak MS. Dneska odpo bolest bricha asi 5minut,ale jinak vubec nic :(

twistinka123
21. pro 2011

@gabuli202 jasně zjistí, dle UZ pozná zda jsi před ovu - folikul, nebo po - jizvička🙂 nebo lze udělat hormonální profil🙂 z krve🙂

@hanickaa.d no to nevím proč to vzniká a je to tak, že bud to odejde samo, nebo kolem 7-8tý se to ukončuje pro zamklý potrat - když není slyšet srdíčko a nevyvíjí se to. nebo to může být ok, a jede se dál...na plod by to dále mít vliv nemělo...ale to je otázka.
co ti řekla doktorka?

twistinka123
21. pro 2011

@zzaneta zkoušela jsidalší testík? třeba máš dlouhé cykly a proto ti ani v krvi nic nezjistili, pokud si byla v hodně brzkémstádiu těhu🙂

twistinka123
21. pro 2011

@hanickaa.d nebudsmutná, to bude dobrý!

zzaneta
21. pro 2011

@twistinka123 Nezkoušela, myslela jsem že když to v krvi není, tak to prostě není a čekám na MS :D testíky už nemám a jestli to nepříjde po vánocích, tak bych koupila další a zkusila. Je možné že ovulka byla okolo 30DC? Přijde mi to pozdě ale příznaky byly.

gabuli202
21. pro 2011

@twistinka123 Jé, tak to jsi mě potěšila, takže si asi zavolám doktorce a objednám se, měli by mi to bez problémů udělat, ne?

zzaneta
21. pro 2011

@hanickaa.d Hani držím pěsti aby léky pomohly.. věřím že to dobře dopadne. Vím že se to lehce říká, ale zkus na to nemyslet a užívat si Vánoc. A 27.12. dej určitě vědět.

twistinka123
21. pro 2011

@zzaneta no to je dost možný🙂))) a tím pádem ti těžko něco ukázal test🙂)) takže zkus tak 10 dní po co si myslíš že ovu byla🙂

@gabuli202 jasně, udělá ti UZ a zeptej se na to v jaké fázi jsi - nejlépe je kdyžjdeš cca v době kdy si myslíš že ovu je...a na hormonálním profilu lze lehce domluvit🙂 půjdeš prostě v cyklu 2xna krev a je to🙂

hanickaa.d
21. pro 2011

@twistinka123 uvidíme po vánocích, řekla že se to jí do 12.týdne a prý by to nemělo mít vliv na dítě...ale je to hormon no..uvidíme, nemá cenu stresovat dopředu

twistinka123
21. pro 2011

@hanickaa.d nene utrogestan, duphaston atd, nemají vliv na dítě!!!

hanickaa.d
21. pro 2011

@zzaneta Ji děkuji Žanetko, nebudu na to myslet, Vánoce si užiju a jsem prostě připravená, že se to může zvrtnout....nevím, uvidíme 🙂

hanickaa.d
21. pro 2011

@twistinka123 ok děkuji za info...nejradši bych si dala víno 🙂

twistinka123
21. pro 2011

@hanickaa.d červené, sklenku můžeš!

zzaneta
21. pro 2011

@twistinka123 Tak to zkusím 27.12.na svůj svátek 🙂 a uvidíme.. On je to první cyklus po vysazení tak to asi může být všelijaké viď?

@hanickaa.d asi to zní blbě, ale aspoň víš jak to je.. horší by asi bylo kdyby se něco stalo a tebe by ani nenapadlo že to může přijít.. drž se Hani a 27.12.čekám na zprávičku 🙂