"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
2. led 2012

Tak jsem holky 33DC a obávám se, že to dostanu, protože mě pobolívá břicho 😒 Mám obvykle cyklus 34 dní a včera byl těhu test negativní...akorát je fakt, že OVU jsem tentokrát měla až 27DC, tak by se těhu ani nemohlo projevit....no uvidíme, budu se modlit 😅

ivanka2010
2. led 2012

Ahoj holky, čtu si vás tady už nějaký týden 😉 , chtěla bych poprosit o tu příručku, jak vám skenovala twistinka. Moc děkuji a přeji všem úspěšný nový rok.

twistinka123
2. led 2012

čauky holky.
kixi: taky si myslím že můžeš být stále těhu....🙂 takže držím palečky!

holky za půl hodky razím do práce a mě se táááááák nechce.... 😒 dneska do 8hod 😒

hanickaa.d
2. led 2012

@twistinka123 toho 10.1. budu dle MS 8+2, ale doktorka mi řekla asi o týden méně, tak uvidím. Sama se v tom moc nevyznám.....🙂

heaven_angel
2. led 2012

@harley26 děkuju, taky přeju hodně štěstí 🙂 hned napoprvé se to sice nepovedlo, ale tento rok už se určitě zadaří 🙂 svátky byly fajn, ale nějak mi ani nepřišlo, že jsou Vánoce.. jak už člověk není dítě nebo nemá děti a navíc není sníh, tak to ztrácí svoje kouzlo 🙂 na silvestra jsme se šli s mužem jen podívat na ohňostroj, byl přes víkend v práci, takže jsme "slavili" doma.. co u tebe?

hanickaa.d
2. led 2012

@twistinka123 já šla poprvé týden po vynechání jen pro potvrzení a pak jsem byla 6+1 nebo 2 a srdíčko mi nešlo ještě vidět....

pajiskazemlyna
2. led 2012

Hooolky,
to je na pytel 😀 Tak ani včera to ovu nebyla 😀
Dneska jsem už 28DC .... Doufám, že to není anovulační cyklus, to bych bylla fakt naštavná, protože jsme tomu snažení dali tolik .... 😀
Achjo ... Nemáme to my s dlouhými cykly jednoduché 😅

kixi
2. led 2012

@twistinka123 no uvidime, dneska koupim testik a zitra udelam... vcera to jasne vypadalo na ms a dneska uz zase jen spinim....achjo...vnitrne citim ze tehu nejsem tak at uz se to nejak rozlouskne :(

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna to máš recht, já měla ovu až 27DC, tak jsem zvědavá, jak to tenhle měsíc dopadne 🙂

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
To je šílený, to čekání, při normálním cyklu už bysme dávno věděly na čem jsme 😀
Já pořád tajně doufám, že ovu přijde ... Trošku se bojím, jestli to nemám nějakou cystu nebo tak něco, už přes týden mě pekelně bolí břicho, jakoby vaječníky, tak nevímm, co se děje 😀
Držím ti moc palečky, aby za těch 14 dní jsi místo ms viděla na testíku // !!!! 😵

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna Děkuju jsi hodná, taky přeju, ať se to vyklube v něco pozitivního 😉
Já mám mít MS už teď ve středu, takže mě ta OVU takhle pozdě překvapila, minule byla 21DC 🙂 hlavně se ani necítím nějak divně, prsa mě nebolí, spíš jen lehce břicho, takže se spíš obávám, že ten menzes dorazí ☹

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
No hele, já měla minulý cyklus ovu 20 DC !! Tak nevím, kde se toulá 😀 Jen kdyby prostě přišla ! 😀
A víš ty, že takhle občas říkaly, že se necítily nijak jinak, vůbec ne na těhu a těhu byly ? 😀
Ale nechci dělat plané naděje 😒
Prostě jen moc moc držím palce !!! 😵

gabuli202
2. led 2012

@petanevesta Ahojky, tak to jsme na tom stejně. Ovu jsem měla taky 27DC a dnes jsem 29DC a MS by měla přijít 30-33DC. Tak jsem zvědavá. Prsa mi teda bolí hodně, ale přikládám to té ovulce 🙂 Kolikátý měsíc se snažíte?

sedivka
2. led 2012

@pajiskazemlyna joj, ty dlouhy cykly jsou desny!! Ja uz chci vedet!🙂

maybay
2. led 2012

@twistinka123 muzu poprosit take o tu prirucku?

pajiskazemlyna
2. led 2012

@sedivka
Náápodobně !!!!! 🙂
Jenže já mám ještě dost času, když ani ta ovula nechce přijít 😀
Myslím na tebe a moc držím palce ! 🙂

petanevesta
2. led 2012

@gabuli202 ahojky, my se snažíme teprve druhý, ale jsem fakt hrozná, před tou MS na mě jde spíš splín, že to určitě zase nevyšlo....přitom spousta holek čeká dlouho, ale to se nějak nedá to neprožívat 😀 tak ti taky držím pěstičky 😉

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna no je to k zbláznění, proč to tělo to neumí udělat tak, že by ta ovu byla každej měsíc ve stejnej den cyklu? 😀 akorát by teda zkrachovaly firmy ,co dělají ovu testy, ale to by nám nevadilo že? 😀

gabuli202
2. led 2012

@petanevesta neboj se, já se snažím myslet pozitivně, že to výjde, ale nechci se na to upínat 🙂 my se snažíme třetí měsíc

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
To by mi bylo úplně jedno 😀
Hlavně kdybych nemusela být každý měsíc v takové nejistotě 😀

petanevesta
2. led 2012

@gabuli202 máš pravdu, měla bych to prostě nechat být a nebát se tolik zklamání - počkám, jestli MS dorazí, pokud ne, tak udělám testík a uvidím 😉

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna no to chápu, ta nejistota je hrozná 😒 já si řekla, že pokud to nevyjde, tak budu od příštího cyklu měřit tu teplotu, snad z toho pak něco vykoukám 😀

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
Já jí měřím a jediné, co je na tom pozitivního, že vím se zpožděním kdy byla ovu a s jistotou, kdy dorazí ms 😀

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna no vidíš, aspoň něco 😀 hlavně je to zadarmo, to je fajn...já tenhle měsíc vyplácala snad 20 ovu testů 😀

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
Taky jsem si jich pár měla koupit, alespoň bych věděla, jestli se ovu alespoň blíží nebo jak .....
Obojí má něco do sebe 😀

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna to jo, u těch testů to víš přesněji, ale zase máš za to provětranou peněženku 😀

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
Všechno má svoje pro i proti no 😀 😀

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna a jak dlouho se vlastně snažíte vy? 🙂

terulilinka
2. led 2012

@ivanka2010 zkus zajít do lékárny Dr.Max, tam ji mají 🙂

terulilinka
2. led 2012

@maybay zkus zajít do lékárny Dr.Max, tam ji mají 😉