"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
12. únor 2012

@zuziiiiicek No právě že já testovala ještě 3dny před očekávanou MS a test pozitivní, po ránu se mi točila hlava, zvedal žaludek, odpoledne jsem každou chvíli měla hlad.. takže jen podle testu a příznaků, tím že to bylo hodně brzy tak můžeme pokračovat hned dál 🙂 V pohodě, už je to za námi a čím více se blíží ovu, nebo její termíny, myslím na to míň a míň 🙂

zzaneta
12. únor 2012

@gabuli202 Jojo, vyprdla, ale když to teď nevýjde, najedu na BT a zvažuju i testíky, ale jen pár v období předpokládané ovu 🙂 říkala jsem si že ob den se trefit prostě musíme a když ne, tak pak chci být jistá kdy ovu je 🙂

zuziiiiicek
12. únor 2012

@zzaneta jo takhle. no já už jsem právě zažila pár planých poplachů, testů už jsem dělala asi deset, ale vždycky mi teda vyšlo negativní.☹ každopádně je fajn, že to bereš takhle, určitě se na vás brzo usměje štěstí...😉
@gabuli202 ajo taak, díky za vysvětlení😉 u ovu testů zatím nejsem, ale třeba se mi to taky bude hodit😉

zzaneta
12. únor 2012

@zuziiiiicek Tak já právě test měla jasně pozitivní, i u doktora potom. Ale bylo brzy a nic nebylo vidět..
No teď už to tak beru, ale musela jsem se k tomu dopracovat 🙂 Doufám že teď to výjde 😉

gabuli202
12. únor 2012

@zzaneta určitě se trefíte, to je jasná věc, sakriš, když už se nám to jednou povedlo, tak to musí vyjít i znovu!!

@zuziiiiicek Mně se stlao to samé, co Žanet, jen asi o 14 dní dřív, bohužel. Ale zase už víme, že to jde 🙂

zuziiiiicek
12. únor 2012

@zzaneta je mi jasný, že to nebylo lehký☹ ale musíte jít dál a dát prostor novému snažení😉 brzo se určitě všechny dočkáme😉

zuziiiiicek
12. únor 2012

@gabuli202 aha, ty taky 😒 a řekl vám doktor čím to je? nebo jak pomoct mimču k udržení?

gabuli202
12. únor 2012

@zuziiiiicek stává se to každé 4 ženě, prostě kdyby se to nestalo, narodilo by se například miminko postižené, tělo ví, proč to dělá.

zuziiiiicek
12. únor 2012

@gabuli202 jasný no, to je zase fakt, holt radši všecko nechat na přírodě😉

zzaneta
12. únor 2012

@gabuli202 Taky si říkám Gábi 🙂 Víme že to jde takže to prostě výjde 😉 😵

lola024
12. únor 2012

Ahoj holky, ahoj @silvaaa, tak jsem rano testla, cela vyklepana...no a na testu okamzite naskocily dve carky!!! Manzel brecel radosti 😉 za to moji reakci naprosto nechapu, myslela jsem si jak budu skakat radosti, ale misto toho se ve me mlati spis strach jak to vsechno bude a jak to zvladnu, samozrejme, jsem moc stastna, ale ten strach...mate to nekdo taky tak?
@zuziiiiicek bud v klidku, my taky nejsme zadni naruzivci, tento cyklus jsme se snazili jen 3krat a jak to tak vypada, vyslo to 😉
Pridam i fotku testu a posilam spoustu flusancu, aby vam vsem snazenicko vyslo, flus 😀

barbulinka1
12. únor 2012

@lola024 teda to jsou dálnice, mooc gratuluju 🙂 já jsem taky měla strach, když jsem našla dvě čárečky, strach, radost, dojetí dohromady 🙂 hlavně se opatrujte 🙂

silvaaa
12. únor 2012

@lola024 Supeeeeer !!!!!🙂 😵 Potichounku gratuluju k careckam a drzim pesti at carecka zustane a jen a jen sili!Ten strach je uplne normalni.Mi pripada,ze je cim dal tim vetsi 😒 .Hned dalsi den po UZ jsem nervozni jestli prckovi porad busi srdicko a je v poradku.Hlavne,kdyz me zaboli bricho,tak se bojim,jestli je vse O.K. a tak to bezi az do dalsiho UZ.Naposled jsem byla 7.2. a jdu az 6.3. ☹ .To jsou zase nerviky.....ale myslim,ze je to celkem normalni,ze mame o ty nase drobecky strach,vzdyt jsme jejich budouci maminky 😵 😵 😵 .

lola024
12. únor 2012

@barbulinka1 @silvaaa holky diky moc, snad bude vsechno v poradku! Nejhorsi na tom vsem je, ze ziju v zahranici a nemam tady svyho gynekologa, vzdycky jsem chodila do Cr, kdyz jsme byla na navsteve 😒 No takze musim zacit patrat... Silvi, takze rikas, ze ten strach je normalni? Tak to jsi me uklidnila 😉 No i kdyz predstava, ze budu celych devet mesicu zit ve strachu mi nahani hruzu 😅 A to s tim bolenim briska je normalni? Me uz asi 3-4 dny obcas poboliva, jako kdyby mela prijit MS, taky se vzdycky bojim, ze prisla! Boli me i zada a prsa, ty teda nehorazne, na ty si nemuzu ani sahnout 😀 Jeeee a ted jsem se mrkla v kolikatem tydnu jste - Barbulinka uz v 18tt!!! a silvi ve 12tt....no ty jo, uz mate briska? 🙂

zuziiiiicek
12. únor 2012

@lola024 wooooow, super!!! krásný dvě čárky!! tak držím miminku palečky🙂 a děkuji ti moc za podporu😉 můžu se zeptat co to máš za test? celkově by mě zajímalo co kupujete za těhu testy a jaký jsou zkušenosti? já jsem zatím měla jen GS Mamatest.

barbulinka1
12. únor 2012

@lola024 tak to pomalinku pátrej, ale běž až tak v 7 týdnu na kontrolu, až bude srdíčko, dřív maximálně uvidí tečku a nebo pro klid můžeš jít dřív 🙂 Jinak strach budeš mít ted už celej život o svý dítě, ne jenom těch 9 měsíců 🙂 to je normální a patří to k tomu, protože ty naše drobečky milujeme a bojíme se, aby byly v pořádku 🙂 bolest na ms je opravdu normální, roztahuje se ti děloha, miminko se zavrtává pořádně a mě občas bolí i tedka jak se to tam všechn natahuje, vytahuje, aby se tam miminko vešlo a ještě píchání v podbříšku, to je taky normální 🙂 no a prsa, to k tomu taky patří , ale to časem třeba trochu přestane 🙂 no konec 18tt, letí to jak blázen, já jsem nebyla na utz od 13,týdne a jdu až za 14 dní, takže to bude šílená doba ještě :( jinak bříško roste jako blááázen 🙂 a stim i trochu váha 😀

lola024
12. únor 2012

@zuziiiiicek dekuju moc 🙂 Mam nejaky ILLA TEST, v krabicce byly dva a stalo to 20 euro 😀 Prijde mi to celkem dost! Kolik stoji v Cr tehu test? Ja s kupovanim testu zkusenost nemam, tenhle kupoval manzel a myslim, ze vzal prvni, ktery mu v lekarne dali 🙂 Je na nem mimo jine napsane, ze se muze testovat jiz 7 dni pred ocekavanou MS, ale to asi uvadi, vsude, ze jo...

barbulinka1
12. únor 2012

@zuziiiiicek ahojka 🙂 mamatest citlivost 10 je uplně nejlepší 🙂 a dá se na něj spolehnout 🙂 mě teda nikdy neudělal falešnýho ducha a krásně mi ukázal dvě čárečky 🙂

barbulinka1
12. únor 2012

@lola024 tady stojí ten mamatest cca 30 kč 🙂 20 eur je dost teda 😀 a kde v zahraničí bydlíš ?

terulilinka
12. únor 2012

@kixi ty už jsi taky těhu? páni, gratuluju!

silvaaa
12. únor 2012

@lola024 Jj presne jak pise @barbulinka ,ten strach urcite nezmizi uz nikdy a bolesti jsou taky normalni.Prsa me nazacatku taky silene bolela,ale ted uz tak cca 14 dni mam klid,brisko ale poboliva porad,me teda hlavne odpoledne,vecer i v noci a to jeste porad litam na WC 😀 .Ja teda pribrala uz 4 kg,ale taky jsem otehotnela pred vanoci,takze nejake to kilco mam urcite z nich 😉 .Brisko uz taky je videt.

lola024
12. únor 2012

@barbulinka zkusim zapatrat na internetu, kamaradek se ptat nechci, bylo by to podezrele 😀 No a mas pravdu, ted ten strach bude uz celej zivot! 🙂 Diky za uklidneni, boleni a pichani briska je proste normalni, i ty prsa, ja jsem ted ze vseho nejaka vyplasena 😉 Jo a rikas, ze k doktorovi az tak v 7tt? Hi hi, to bych musela vedet, ve kterem tt ted asi jsem? 😀 No ted budu vypadat asi jako totalni blb, ale jak se to pocita? Posledni MS byla 11.1, takze jsem cca ve 4tt? To znamena, ze k doktoru az za 3 tydny? No ty jo, to jsem zvedava jak Ti miminko za tolik tydnu vyrostlo! To bude neco! 🙂 Neboj, tech 14 dni utece jako voda! Kolik uz jsi pribrala na vaze, jestli se muzu zeptat?

zuziiiiicek
12. únor 2012

@lola024 no to je celkem drahý, obzvlášť pro ty z nás co nedočkavě testujou víckrát.😀 ten Mamatest co jsem si kupovala já stojí tuším 30,- nebo 40,- korun a jsou tam dva. A testovat se myslím dá 1. den po očekávané MS.
@barbulinka1 ahooj😉 díky za zkušenost😉 když to říkáš ty jakožto těhulka tak tomu testu budu věřit a budu ho kupovat dál🙂 😀 aspoň se to tolik neprodraží🙂

lucille85
12. únor 2012

@hanickaa.d Jojo a může se brát i ve třetím trimestru, moje doktorka mi říkala že mi ho nechá až do 30tt kvůli té redukci, aby se tam udrželo, že to tlumí činnost dělohy a mimču to opravdu neublíží, ostatně stejný hormon vyrábí i placenta, jen se trochu zvýší to množství....

zzaneta
12. únor 2012

@lola024 Supeeeer 🙂 Držím palečky ať je všechno jak má být a máš pohodové těhu 🙂

kixi
12. únor 2012

@terulilinka jj o dost rychleji nez jsem cekala 😀 ale zatim se tim nechlubim, az bude srdicko budu klidnejsi 🙂

terulilinka
12. únor 2012

Achjo holky, já tomu svýmu grafu prostě nerozumím☹ dala bych ruku do ohně za to, že ovu byla v pátek, podle mých pocitů.. a podle grafu už fakt nevím ☹

terulilinka
12. únor 2012

@kixi to jse moc rááááda! úžasná zpráva!!! 😵

lucille85
12. únor 2012

@lola024 gratuluju a přeju ať je vše bez problémů a jsme oba/obě zdraví!

kixi
12. únor 2012

@terulilinka diky moc! 🙂