"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

heaven_angel
14. únor 2012

holky, muj muz je fakt desna slepici prdelka.. on nevydrzi s prekvapenim ani do vecera 😀 uz mi poslal, co mi vyrobil, ze to nemohl vydrzet 😀 no ja myslim, ze na jeho prvni dort to vypada krasne, uz se nemuzu dockat, az budu doma 😵

lucille85
14. únor 2012

@heaven_angel teeda to máš šikovnýho muže!

heaven_angel
14. únor 2012

@lucille85 to teda jo, budu se muset blejsknout s nejakou super veceri 🙂 uplne ziram, ze si na neco takovyho troufnul 🙂

kora1
14. únor 2012

@heaven_angel kujiiii 🙂 Ty jo, manza pece jak zenska 😀 , se mas 😝 😝 mnam mnam tak sup sup domu 🙂

My jdeme s manzelem na veceri a myslim, ze mi jako kazdorocne da kyticku 😵 Nezalezi na Valentynovi, ale vsichni dnes dostavaji a mne by to bylo na zaver dne lito, ze ja nic..😉

heaven_angel
14. únor 2012

@kora1 jj, je to sikula 🙂 myslim, ze kazda pozornost je hezka a manzel kytky bezne moc nenosi (pry to stejne hned zvadne 😀 ), na vyroci uspesne zapomina, ale na toho valentyna si vzpomene pokazdy, i kdyz mezi oblibeny svatky zrovna nepatri 🙂 vy si veceri uzijte 😉

gabuli202
14. únor 2012

@heaven_angel jůůůů, ty máš skvělého manžu!!! 🙂 Bohužel kdybych jedla sladké, tak mi manža taky něco koupí nebo překvapí 😀
Tak manža mi koupil celou krabici PEDRA-takové ty žvákačky, které se dělají x let, já je naprosto miluji 😀 A pak ještě krásný přívěšek se srdíčkama, jedno se dá vytáhnout a budeme je mít oba dva 🙂

gabuli202
14. únor 2012

a taky chci flusaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec, obrovskej!! 😀

sedivka
14. únor 2012

@gabuli202 posilam 🙂))

zzaneta
14. únor 2012

@heaven_angel To je krásnýýýý 🙂 nádhera

terulilinka
14. únor 2012

@krista1 tak to máme stejný problém! já to nekdy držím už od 5 a musím vydržet do půl 8 😀

terulilinka
14. únor 2012

@krista1 akorát teda koukám, že mi to WZ vyznačil nějak jinak ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/terulilinka/...

terulilinka
14. únor 2012

@gabuli202 u nás na Valentýna taky moc nehrajeme, ale slavíme ho kvůli výročí - dali jsme se dohromady právě na Valentýna 😀 co pro něj máš? Já koupila boxerky Beckham a srdíčko I love Milka 😀 Těma boxerkama jsem si udělala radost i já - jsou super a Beckham je sexy - dali mi takovou papírovou tašku a tam je do půl těla 😀😀

terulilinka
14. únor 2012

@maybay Ahojky, tak to mě moc mrzí :( Ale neboj, určitě někdy miminko mít budete!!!!

gabuli202
14. únor 2012

@terulilinka Já jsem mu koupila voňavku Beckham 😀 krásně voní 🙂

terulilinka
14. únor 2012

@gabuli202 Hmmm Beckham je v kurzu, taky mam jednu 😀

krista1
14. únor 2012

@terulilinka na womenzone jsou ty grafy upravené barevně tak,že máš mít ovulku vždycky v prostředku cyklu,ale ne každá žena to tak má,takže těch barev si vůbec nevšímej,pokaždé je to totiž jinak,oni to tam tak mají nastavené,ale ovulku si měla určitě včera 😉

harley26
14. únor 2012

Baby, vypada to, ze jste vsechny na nejake romanticke veceri!!! 🙂 Ja sem pro zmenu sama doma a muze mam na tenise 😀 ale dala sem si vanu, rozbalila tatanu a mam tu cokoladovy piknik 🙂

petinkas
autor
14. únor 2012

@harley26 já mám muže na fotbale 😀.. večeře bude až zítra 😀

pajiskazemlyna
14. únor 2012

Holky, už asi vím, jak vypadá pozitivní ovu test !!! 😀

P.S. Co dokážou udělat počůraný testy radosti, že ? 😀

lucille85
14. únor 2012

@pajiskazemlyna Krásně pozitivní!!!no tak se upaluj radovat k mužovi do postele!!!Ať si uděláte hezkýho Valentýna/nku... 😀

pajiskazemlyna
14. únor 2012

@lucille85
Luci, už se stalo - sice odpolko, ale jednou to stačí, ještě pojistíme zítra a pozítří 😀
Tentokrát to prostě vyjde !!!! 😀

terulilinka
14. únor 2012

@krista1 uffff, děkuju! já si říkala, proř to tam mam zelený :D

zzaneta
14. únor 2012

@pajiskazemlyna Jupíííí, tentokrát to musí vyjít 🙂 Držím palečky Páji 🙂

terulilinka
14. únor 2012

@pajiskazemlyna šup na to Pájííí 😵

pajiskazemlyna
14. únor 2012

@zzaneta
@terulilinka

Děkuji moc holky, jste zlatíčka !!
Ještě že vás tu mám ... 😵

P.S. Jakpak se máte a co je nového ? Užily jste si den ? 😵

terulilinka
14. únor 2012

@pajiskazemlyna ty jsi taky zlatíčko! 🙂 Já jsem uplně unavená, navíc Valentýna (u nás teda výročí) slavíme až v neděli, tak se nemůžu dočkat - jdeme na masáž saunu a pleťovou masku 😀 Jsem na něj zvědavá, jak bude "teple" vypadat :D co ty??

pajiskazemlyna
14. únor 2012

@gabuli202
Ahojky Gabiiii, jakpak se cítíš ? Už se těšíš na hory,viď ? oufám, že přijedete zpátky už minimálně ve třech ! 😀 Držím ti moc palečky, koukala jsem, že snaženíčko jste teda neflákali ! 😀
@maybay To mě strašně moc mrzí, co jsi od lékaře zjistila .. Neztrácej ale naději, vím, že se to lehko říká a že to určitě pro tebe byla rána, ale určitě se svého miminka dočkáš, budeme na Tebe všechny moc moc myslet !!!! A držíme pěsti ! 😵

Holky, jinak jak jste si tu psaly o tom seznámení, tak přidám troškou do "mlýna" 😀
Seznámili jsme se s přítelem před 4mi lety na brigádě v Kauflandu, já jsem dělala na cukrovinkách a on na zelenině, byla jsem v celém krámě skoro jediná "mladá" holka a tak se za mnou scházeli na pokec skoro všichni kluci a ten můj ? Nic ... ani pozdrav, ani se na mě nepodíval, prostě nic ! 😀 hrozně mě to štvalo, tak jsem po něm házela pohledy, smála se na něj - hrozně se mi líbilo, jak mě ignoroval ! 😀
Pak jsme spolu nějak pomalinku začali navazovat kontakt, chodili spolu na přestávky, povídali si a tak až jsem z něj vyloudila číslo .. 😀 Musela jsem si ho sbalit sama no .. Na první rande jsme šli do města na kávu a krmit labutě, no romantika, bylo to krásné ...
Hned jsem věděla, že on je ten pravý .. od té doby jsme spolu ...
Teď pomalounku začíná mluvit o zásnubách, tak se moc těším ... 😀 😵
Mimochodem, dnes na Valentýna jsem od něj dostala čokoládky (srdíčka Milka) a můj oblíbený litchi čajík a šli jsme do italské restaurace na véču - miluju totiž lasagne ! 😀
Je to skvělej mužskej .. rozhodně jsem si nemohla vybrat lépe ......

Jo a @gabuli202 jak jsi psala, že všude chodíte spolu, my to máme taky tak - jeden se bez druhého nehneme na krok, ale ne že bychom si to zakazovali nebo tak, my chodíme spolu rádi ... občas ho musím s kamarády "vyhnat" aby se taky ode mě trošku provětral ! 😀

pajiskazemlyna
14. únor 2012

@terulilinka
Jééé, no tak to je super ! Saunička a maska, pěkně si spolu zarelaxujete, já jsem naše seznámení a dnešní den popsala o příspěvek výše ! 😎 😀
P.S. máš pěkný graf, zatím to vypadá na 2DPO 🙂

pajiskazemlyna
14. únor 2012

Jo a ještě jsem k tomu dlouhému příspěvku zapomněla dodat, že poté, co jsme spolu začali chodit, mi přítel řekl, že jsem se mu líbila od začátku, ale že prý jsem pro něj byla "vyšší liga", že si myslel, že by na mě neměl, proto mě prý "neregistroval" .. 😀
(nevím, co je na tom pravdy, jestli to neříká jen tak) 😀

terulilinka
14. únor 2012

@pajiskazemlyna Supeeeer! U nás to bylo podobně, ale já nechtěla jeho.. a dnes mi kolegyňka řekla - vy jste se tak nechtěli až jste se vzali co?😀
Děkuuju, zatím to nějak neřeším, hlavně, že byla a že jsme se milovali - tenhle měsíc je nějaký jiný, mohla bych pořád a to ne za účelem otěhotnění :D:D:D