"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
15. únor 2012

@gabuli202 pamatujes 🙂

sedivka
15. únor 2012

@evik19 na testovani je jeste moc brzy, i kdybys byla tehule, tak test ti neco ukazen nejdriv za 3 dny. Ted bude snehobily i kdybys mela zadelano na ctyrcata 🙂

kora1
15. únor 2012

@gabuli202 Gabi, zajima me stejna otazka, ale mam pocit, ze jo..
Gabi, vykuryruj se, jeste je cas..cajicek, teploucko...a co delas, skolu nebo praci? A muzes zustat par dni doma?
@harley26 myslis, ze uz v nedeli? To je brzy, ne? Mne urco dorazi mrcha, takze je jeste jedno misto volne 🙂)
@gabuli202 s tim pedrem je to fakt mile 😵 😵 Velice originalni!
@heaven_angel mnam, ja take nemam rada maslove kremove, ale po tvarohu se muzu utlouct. Ukazala jsem ho pro inspiraci memu manzovi 😉
@efficenka Evi, jak pokracuje situace s praci? Oni jsou na palici, nemuzou si udelat jasno a sjednotit nazor? >Clovek je jak sasek pak, chvili doma, chvili v praci, nevi, co ma kde ppotvrdit, atd atd
Diky za flusanec, ten byl krasnej!!
@harley26 v nedeli jsme teoreticky 9 DPO, to je brzy... ja nevim, kdy mrcha otravna ma vlastne prijit..
@zzaneta pekne seznameni, jak dloho jste spolu<' <vis, co mi dela radost? Ze to jde i po internetu a vyjde to!
Budu tento mesic drzet palce 😉 A jsi v praci?

evik19
15. únor 2012

@sedivka Díky za uklidnění...🙂 Uklidnilo by mě to víc, kdybych si tím dnem ovulace byla jistá🙂 V pátek jedu na víkend na hory, tak možná udělám poslední pokus s testem v pátek a pak až v pondělí, kdyby náhodou MS nedorazila. Akorát se na těch horách půjde i do sauny, tak to holt budu muset risknout🙂 A třeba mrška dorazí a bude vymalováno.

kora1
15. únor 2012

@evik19 pribeh dava smysl, je nadherny a velmi poucny, ten by patril zverejnit nekam do casopisu, aby si to lide uvedomili, proste jsi to presne napsala. Clovek si neuvedomuje nekdy, co je blbost a co je dulezite, souhlasim, preji vam jen to nej nej a hodne zdravicka a malyho prdolku co nejdriv!

zzaneta
15. únor 2012

@kora1 No já ještě zapomněla dodat že po měsíci jsme si pronajali byt, po roce koupili byt, po roce a pul zasnoubeni, po dvou a pul svatba a ted uz je to neco malo pres tri roky co jsme spolu 🙂
V praci bohuzel jsem ☹

kora1
15. únor 2012

@zzaneta 🙂 ja taky ☹ jinak my taky nejdriv pronajem, pak po roce a pul koupe bytu, pak svatba a ted ... to uz vis 🙂

sedivka
15. únor 2012

@evik19 jestli nevis presne kdy byla ovulace, tak testuj az v den, kdy ti ma dorazit MS... 🙂

gabuli202
15. únor 2012

@kora1 Já jsem už 14 dní doma a až do konec února mám volno, studuju a mám po zkouškovým, to je jediné štěstí! 😀

nasaluca
15. únor 2012

Rozdávají se fusance? Tak to já chci taky 🙂 My se s manželem známe odjakživa. První kontakt byl ve školce, kdy jsem ho neměla vůbec ráda a přitom... já nevím, byla jsem malá 🙂 a pak to tak nějak přicházelo samo, hrozně se mi líbil. Ale začli jsme spolu chodit až mi bylo 16. Prostě jen náhodou jsme si začli povídat na diskotéce, když jsme u stolu zůstali sami dva. Zasnoubili jsme se v květnu 2010 a v červnu 2011 jsme měli krásnou svatbu. Teď ještě dodělávám školu a pak bych ráda co nejdřív na mateřskou 🙂

evik19
15. únor 2012

@sedivka No ta už tu měla být...ale mám to celé jaksi rozhozené:-/ Nevíte, jestli dostanu MS, kdyby byl třeba tenhle cyklus anovulační?

@kora1 Díky, to stejný přeju i já vám...Však taky od té doby, co byl můj nemocnej tak, že jsem se bála, že mi umře, taky skoro nic jinýho lidem nepřeju, jenom zdraví, zdraví a zase zdraví...To ostatní vždycky přijde🙂 Tak pa, musím letět k té zubařce...

@zzaneta Super příběh, můj bratranec se se ženou seznámil taky na inzerát na netu a fakt bych těžko hledala lidi, co by se k sobě hodili víc...Mně je hrozně sympatický, jak jste se holky nebály a hned se sestěhovaly, to jste si musely být hrozně jistý....Já bych to po měsíci známosti nezvládla asi vůbec s nikým...Ale znám spoustu takových párů, kterým to pak klape celej život, takže nač to odkládat, že?🙂

zzaneta
15. únor 2012

@evik19 Právě, spousta lidí nám říkala: Tak brzy? a ťukali si na čelo, ale proč to odkládat. Kolikrát se páry nastěhují společně po 3 letech a krachne jim vztah protože spolu neumí žít. Navíc my to ani neřešili, byli jsme oba u rodičů, chtěli jsme od nich, bylo nám hezky (byli jsme strašně zamilovaní) a tak jsme šli do toho 🙂 Nemuselo to vyjít, ale vyšlo a já jsem moc ráda. Vždycky když někomu řeknu že manžel je pražák tak se leknou, ale on je takové zlatíčko. Je hodný a k tomu i Hodný 🙂

hance09
15. únor 2012

Tak my jsme se seznámili na inzerát přes internet před 6 lety a poměrně brzo se teď už manžel nastěhoval k nám,bydleli jsme u našich,nechtěla jsem se stěhovat dokud nedostuduju. No a po škole jsem se odstěhovali do podnájmu,po roce koupili byt,po dalším byla svatba....tak doufám,že na mimčo nebudeme čekat rok 🙂

sedivka
15. únor 2012

@evik19 dostanes MS i kdyby jsi ovulaci nemela..

eficenka
15. únor 2012

@kora1
@zzaneta
zítra jdu na gyn. na kontrolu, tak si nechám potvrdit papír od mudr - že shledává moji práci jako rizikovou a pak půjdu na osobní... No jsem zvědavá, co mi tam na to řeknou 😉

petanevesta
15. únor 2012

My jsme taky známost na inzerát přes internet 🙂 před devíti lety jsem byla chvilku sama po jednom rozchodu a nějak ne a ne narazit na někoho v mém okolí, kdo by mě zaujal, tak jsem si dala inzerát a shodou náhod a osudu jsem si vybrala právě svého budoucího manžela 😀 . Chodili jsme spolu 3 roky, než jsme se sestěhovali, pak byla trošku krizovka - právě, jak jsme se spolu učili bydlet (manžel je jedináček) a pak po dalších 5 letech mě požádal o ruku a loni jsme se v červnu vzali 🙂

eficenka
15. únor 2012

@petanevesta jé, promiň... tfuj tfuj tfuj 😵

harley26
15. únor 2012

@heaven_angel v nedeli budu 9 DPO - takze je to asi brzo, ale manzel ma ten den narozeniny, tak si rikam, kdyby nahodou 🙂 Jak sem videla obrazek toho dortu, tak me slo hlavou, jeee, to je fotka z ultrazvuku :D jak to bylo v malem ten dort .))

harley26
15. únor 2012

@zzaneta tak v tom pripade kdyz je nas o jednu vic, tak bude o jednu vic tehotnych 🙂

harley26
15. únor 2012

@kora1 🙂)) neboj, uz na tebe nezapomenu!!!! Ja sem taky v praci, dneska tu mam velikou pohodu, prave sme meli s klukama z prace svacinu 🙂 Krasne tu snezi, jak v pohadce. Co planujete na vikend? My to budeme mit narocne, chystame se v patek i sobotu plesat, mam v planu nepit - kdyby nahodou, tak doufam, ze v nedeli nebudu nastvana, ze sem nepila zbytecne, jestli jo, tak si otevru v nedeli flasku na zklamani 😀 a co delas v praci?

sedivka
15. únor 2012

@harley26 trochu pit urcite muzes 🙂

harley26
15. únor 2012

@sedivka no taky si rikam, ze by to nemelo ublizit, ikdybych tehotna byla - protoze by to bylo fakt ze zacatku ... 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@eficenka Tak to jsem zvědavá 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@petanevesta Jééé, já taky zkoušela vyloženě seznamku ale to byla tragédie 😀 Koukám že už jste spolu pěkně dlouho. A je fajn že jste se naučili jak spolu žít, spousta párů na to ztroskotá. My měli svatbu v červenci 🙂 Kde jste to měli?

sedivka
15. únor 2012

@harley26 přesně. Nejakou dobu trva, nez se začne tohle s prckovi prenaset a pokud se to teprve uhnizduje, tak nejake normalni piti nevadi...asi bych se neopila tvrdym do nemoty, ale par sklenicek vina, pivo, pokud jsi zvykla pit, tak by vadit nemelo..

eficenka
15. únor 2012

holky, myslíte že vadí v těhu i bomboniéra - ta čokoládová s višněma a alkoholem ? mám na ni strašnou chuť, ale je tam 5%alkoholu 😠

lola024
15. únor 2012

Ahoj holky, tak se zase hlasim 😉 Vcera jsem si konecne koupila tu listovku - jedna tabletka ma 400mg a ma se brat jeden denne - na krabicce je napsane - kyselina listova pro tehotne zeny na prvni 3 mesice...je tam tedy 90 tabletek a stalo to 7 euro, byla jsem celkem mile prekvapena, cekala jsem palku asi jako za ten tehu test 😀
@heaven_angel teda mas manzele sikulu, takovej krasnej dort co upekl! Jak chutnal?
@evik19 drzim pesti at MS nedorazi! Na testovani je asi brzy, tak jeste vydrz!
Ty jo @holky cetla jsem kolik z vas se s manzelem/pritelem poznala pres internet, to je neskutecny 🙂 Ja zadny par seznameny pres net osobne neznam 😉 A i dneska posilam vsem snazilkam velky tehu flusance 😀

harley26
15. únor 2012

@sedivka tak beru te za slovo, pojedeme taxikem 🙂
a co je u tebe noveho? Co prcek? A kdy se dozvite pohlavi? a co jmena? Mate uz favority?

lucille85
15. únor 2012

@zzaneta jeee my se taky poznali na chatu 😀 akorát my spolu začali bydlet "víkendově" až někdy po třech letech, protože jsem byli oba na VŠ...jinak jsme byli u rodičů, neutáhli bysme to finančně i když jsme měli každej práci na půl úvazku....pak když už skončil manžel tak to šlo...no a já dostudovala teprve předloni na podzim...

lola024
15. únor 2012

Prave jsem se docetla, ze by se v tehotenstvi nemel jist tunak v konzerve 😲 Je to pravda? Ja tunaka miluju a jim ho celkem casto....