"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kora1
18. únor 2012

@holkycosimeribt holky, kdyz kouknu na Eviccin graf @eficenka , tak mate nadeji uplne vsechny, vlastne se to podle mych dedukci pozna az v den ms (az v ten den ta BT klesa, jinak se drzi nahore a tak by to melo byt) - jusem ted nastudovala ty stranky, co sem dala @terulilinka a delam chytrou 😀 A pochopila jsem, ze vse, co souvisi s BT a je pro nas dulezite, se da videt az ZPETNE 🙂 Takze ja jsem klidna (tedy pokud mi teplota nespadne na 35 ! hahahyaha)
@krista1 takze Kristy, uplne v poho, muzes klidne byt 😵
@terulilinka ty Tery taky 😵 Ale promin, jak jsem Ti tuhle gratulovala k tehu 😀 😀 😀 , tak jsem pochopila, ze je fakt brzy a nejde nic rict 😉

krista1
18. únor 2012

@wann14 ne není to vysoko,protože každá žena má tu teplotu jinou,já třeba měla po ovulce nejvyšší 36,7 a jiné holky to měly třeba vyšší,takže si myslím,že tak vysoká není...však pak uvidíš,jak se ten graf vyklube...třeba budeš mít zvýšenou teplotu po ovulce až 37,1 nebo tak...i to je možné.A měříš v ústech nebo u zdroje?Protože v ústech je teplota nižší 🙂

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@kora1
Ahojda 🙂
Pochopila jsi to úplně správně ! 😵
6DPO není graf vůbec směrodatný, něco málo by se dalo vyčíst až třeba 11DPO a nebo pokud se "záhadně" prodlouží luteální fáze. Jinak, těhotenství při měření BT je skoro jisté, pokud je poovulační teplota zvýšená 18 dní 🙂

Všem Vám holky přeji štěstíííčko ! 😵

terulilinka
18. únor 2012

@krista1 tyy yjo, tak to jsi dobrá! to by mě položilo 😀 joo už se i směje, tak to je na dobrý cestě 😀

krista1
18. únor 2012

@kora1 jo to máš pravdu,možnost je vždycky a asi u každé,navíc mě teplotu mohla skreslit Provera,to jsou hormony,které beru po ovulce...takže ještě mi to může ovlivňovat teplotu,no s gratulacemi ještě počkej...uvidíme,ale mám takové tušení,že na konci února tu budou minimálně dvě těhulky 😉

terulilinka
18. únor 2012

@kora1 😀😀 v pohodě!😀

kora1
18. únor 2012

@krista1 Kristy, jj, neni dulezita vyska te teploty, ale to zvyseni oproti PREDovu a aby se to drzelo, ze jo? 🙂
Ja ted fakt machruju, procetla jsem vse 🙂

wann14
18. únor 2012

@krista1 Merim u zdroje, no tak jsem zvedava, jak se to vyvrbi dal ty teplotky ...no zkousela jsem to merit 3 x a 2x z toho mi ta teplota vysla stejna 🙂 tak sand to merim spravne

kora1
18. únor 2012

@krista1 joooo? Tak mi napis do IP, kdo to bude.. 😵

krista1
18. únor 2012

@terulilinka a co ho tak rozesmívá,ty?!Tak to je moc dobře,když se směje,tak to je hodně slibné 🙂 No tak když piješ pomalu a jsi zvyklá,třeba chodit 3xza měsíc někam,tak je to v pohodě...já bych spíš brala ten tvůj levný stav...jednu dvě skleničky,co bych za to dala...ale mě po první skleničce ani dvou nic není ☹ Ale klapku mám,to aby sis nemyslela...no a pak to stejně vypařím...i když někdy je to fest...myslím,že dneska dám tak sedmičku...a budu mít dost...zítra napíšu

krista1
18. únor 2012

@wann14 tak proto je máš tak vysoké,neboj určitě měříš dobře.. 😉

krista1
18. únor 2012

@kora1 ale psala jsem minimálně,takže jich tu může být víc 😉

krista1
18. únor 2012

@kora1 no mělo by se to držet ta teplota po ovu,ale pak asi 10-11DPO by měla stoupat,pokud je žena těhotná

wann14
18. únor 2012

@krista1 Dekuji, ja zase napisu, jak to se mnou vypada 🙂

krista1
18. únor 2012

@kora1 to nevadí,aspoň si informovaná víc jak my všechny a můžeš radit 😉

kora1
18. únor 2012

@krista1 joooo? 11DPO?
no to urcite nejsem, vidis, zase neco nevim..

krista1
18. únor 2012

@kora1 no tak podle toho,co jsem z těch grafů vyčetla,no teda spíš je to u holek,co měly ovulku uprostřed...tak je to tak 10DPO,ale nevím jak je to u holek,co jí mají později,no připadá mi,že se ta teplota zvýší tak 3-4dny před očekávanou MS a drží se nahoře,co jsem stihla vypozorovat...jsem v tom laik,ale už jsem viděla dost grafů a vypadají takhle,alespoň ty pozitivní se //

krista1
18. únor 2012

@wann14 dobře,tak napiš...já se když tak na tebe juknu na womenzone,teda pokud tam máš stejnou přezdívku jak tady?

wann14
18. únor 2012

@krista1 jj mam stejnou, jak tady 😉

kora1
18. únor 2012

@zzaneta Zany jak Ti je? A nemuzes tam treba manzu jen odvezt a pak pro nej prijet? 😉

krista1
18. únor 2012

@wann14 jo tak jsem si tě tam dala na spřátelení,nelekni se té fotky co tam mám,to je mimi od kámošky,ale je to pěkná a nejnovější fotka,teď bych mohla koukat na tvůj graf a sledovat s tebou,ale musíš si zajít do nastavení a že bude přístupný kamarádkám,ju?!

wann14
18. únor 2012

@krista1 no, tak pokud to zvladnu tak to nejak nastavim 😉

krista1
18. únor 2012

Holky,jdu vařit,tak se tu zatím mějte krásně pa pa

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@kora1
@krista1
Co vím já, tak by to v ideálním případě tak mělo být, takzvaný třífázový graf ..
V 1. fázi cyklu jsou teploty nízké, po ovulaci se zvýší, 7DPO může, ale nemusí být snížení - implantační pokles a cca od 10DPO opět zvýšení teploty, které se drží ...
Ale všechny dobře víme, že ideální není nic 😀
Zatímco některé mohou mít sice pokles 7DPO, který ovšem není implantačním, jiné ho mít nemusí a přesto těhotné jsou ...
Jediné jisté je, že ŠANCE JE VŽDY, POKUD PROBĚHL SEX NĚKDY V DOBĚ OVULACE A TO DO DOBY, DOKUD NEDOJDE MS ... 😵

wann14
18. únor 2012

@krista1 Tak zatim papa a ti to dobre jde to vareni 🙂

wann14
18. únor 2012

@krista1 tak jsem to zvladla 🙂 a kdyz se chci kouknout jakoze na tvuj profil, tak musim zase do nastaveni a liknout na uzavrene pratelstvi a pak kliknout na tebe..to m rpijde dost blby nejde to nejak jednoduseji ?

harley26
18. únor 2012

@kora1 nee, mela sem rovnych 37 😀 ve kterém měsíci ses narodila? 🙂

kora1
18. únor 2012

@harley26 to koukam, ze mame neco rozdilne 😀
V srpnu. Ty?
@pajiskazemlyna Paji, super popis. ty jo, ta BT je uplna veda, ze?
Zamilovala jsem se do tech veci na miminko , co mas v albicku (ta postylka s medvidkem 😵 😵 😵 ) a dnes vecer, az se vratime z kina, mam v planu se vzdelat v teto pro me nezname oblasti. Zalezu do postele s notebookem a pujdu koukat na kocarky, typy atd... ja jsem to fakt nikdy jeste nedelala, nevim nic (teda vim, jak vypada kocarek 😀 ) a tesim se. Ale mam i strach, myslis, ze tim nemuzu neco "zakriknout!? 😀 Ja jsem dost poverciva 😕
@lola024 Chtela jsem se Te zeptat, zda ti stale chutna kafe? A nejaka zmena na prsou byla/je? 🙂
Takze pujdes k soukromemu gynekologovi, ze jo. Muzu se te pak ptat na ceny, kam jsi sla, co ti naordinovali a tak?
Diky 😵
Co cigareta elektronicka, uz mas? A co manza, cuka se? 🙂

harley26
18. únor 2012

@kora1 nedelej si ze me prdel!!! Ja sem TAKY v srpnu :D a seš do 15 srpna nebo nad 15 srpen? :D já do 15 🙂)

harley26
18. únor 2012

@harley26 BTW - o pověrčivosti mi ani nemluv, na tajňačku pokukuju do cizích alb, ale nemám odvahu si založit vlastní 🙂 abych nepřivovala něco zlého.