"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
6. pro 2011

@krista1 mám zatim jen dva druhy a darky uz se rysujou, uz vim co komu koupit, tak jen to sehnat 🙂)) a ty?

krista1
6. pro 2011

@luckawest já nepeču,ale máme cukroví od tety od manžela,takže to už budu mít tak 20.prosince doma,o starost míň a pak dárky,kromě manžela a bráchy už máme všechny...a manžel neví co mě,mě nic opravdu nenapadá...jen to miminko pod stromeček 🙂

petinkas
autor
6. pro 2011

@dashyyy obrázek mám - musím ukázat manžílkovi 🙂, vytiskl mi ho, tak ho budu muset v práci oskenovat (pokusím se sem vložit). Těch necelých 6 mm má ten náš prďousek. Tý jo - když se podíváš na pravítko, tak mi to přijde neskutečný. Něco tak malinkého, už má srdíčko a takovou neplechu v bříšku nadělá (dneska jsem myslela, že poprvé hodím šavli ve školení jídelně, když jsem ucítila kuře 🙂 ).

luckawest
6. pro 2011

@krista1 to se mas..ja rada pecu, ale pecu jine cukrovi nez jsme byli zvykli zdomova, tak pak s mamkou prohazujeme..🙂))mohla bys dostat treba parfem.. me loni koupil manzel sadu od prady, je pravda, ze jsem si ji nechala az na svatbu, ale krasne voni.. hned se kazdy zajima, cim vonim.. Je to divne, ale manzelk ma lepsi vkus nez ja 🙂)))

dashyyy
6. pro 2011

@petinkas tý jo tak to se těším na obrázek=) no to je super=) já se tolik těším na další kontrolu už ať je za 14 dní.. vůbec mi nepřijde že budou Vánoce hlavně ať je další kontrola=D tak s tim zvracením je to síla já musím občas zůstat i doma z práce jak mi je pořád zle dneska bych pořád spala snídaně šla ven ale oběd se urdžel a třeští mě hlava no fakt jsem zvědavá jak přežiju aspoň do konce týdne v práci=/

krista1
6. pro 2011

@luckawest to já loni na vánoce dostala dva parfémy od Armaniho a Niny Ricci,takže parfém ne,ty ještě mám a používám..nemám ráda,když toho mám hodně 😀 To my vždycky zajedeme do Ostravy a tam do shoppinu a do parfumérky a vyzkoušíme a pak koupíme na netu.Tak divné,třeba si umí představit co k tobě sedí....to je jen vnímavost a dobrý čich 😉 já normálně nestíhám,ještě si píšu s bráchou,tak trochu strpeníčka 😉 A co si koupila manželovi?nebo co mu chceš koupit?Můj chce squashovou pálku a stojan na víno...každý parfém je něčím specifický a originální...od Prady jsem ještě neměla...ještě mám doma Kenzo a měla jsem Hugo Bosse

petinkas
autor
6. pro 2011

@dashyyy Tý jo, no já to zatím ustála, ale nedovedu si to představit za pár týdnů.. v práci si jen tak vzít volno nemůžu ☹..

dashyyy
6. pro 2011

@petinkas to já dělám z domu ale taky to nejde takhle dělat pořád hlavně když si představim, že z domu odjížídm v sedm ráno a domů se vracím v šest večer když si vezmu jak jsem utahaná no bude to dost krušný 😒 třeba se Ti to vyhne 😉

krista1
6. pro 2011

@luckawest jinak každý peče to co má rád,třeba moje mamina dělá takové suché cukroví a já mám ráda hodně s krémem,no my oba s manželem máme rádi to krémové,žádné suché...jako biskupský chlebíček,mědvědí tlapky nebo čokoládové košíčky,to moc nemusíme...s krémem je to nejlepší...tak já budu péct až budu doma,teď to nebudu riskovat,že bych to zkazila,až budu doma,tak budu zkoušet a pak až to budu umět,tak se do toho pustím každý rok...takže až otěhotním 😉 Tak ať se ti to cukroví povede,kolegyně ta říkala,že musí být každý rok spálený jeden plech s perníčkama 😀

luckawest
6. pro 2011

@krista1 tak to ja pripalila linecky 🙂)))ja pecu teprv potreti.. co jsme sami 🙂))

twistinka123
6. pro 2011

@barbulinka1 jj má, moč se nosí pokaždé, pokaždé se váží, měří tlak🙂 při každé poradně🙂

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest jteda ty jedeš. já mám teprva jeden druh🙂 ale je fakt že jich moc dělat nebudu, asi tak 4🙂 dárky mi chybí dva a vím jaké, ale čekám na výplatu🙂

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 🙂) taky na ni cekam ...🙂)))

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest a kdy má dorazit? mě cca 15.12

barbulinka1
6. pro 2011

@twistinka123 Děkuji za info 🙂 🙂 aspon jsem zase chytřejší, ještě že tě tu máme 🙂 🙂

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 me v utery ..🙂

twistinka123
6. pro 2011

@barbulinka1 není vůbec za co🙂 když vím tak ráda řeknu🙂

@luckawest na náš svátek🙂 ty si to umíš zařídit🙂 a co budeš kupovat?

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 manzelovi ukulele, jelikoz si sam koupi kompresor,tak jako prekvapko.. sama hraju na kytaru, ale vadi mu, ze na me kytare je vic strun...🙂) halvne jeste chci koupit veci na cukrovi a jidlo na stedry den...🙂)))

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest no právě....já taky jídlo na štědrej den...ale my dostáváme stravenky a ty si myslím do pátku budou...tak něco ještě pokoupím🙂

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 to se mas, my dostali vanocni kolekci,m caje a vino..🙂)

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest jo tak my dostali k mikuláši taky jenom čoko🙂 a konec🙂 stravenky dostáváme celoročně🙂

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 🙂) ja to myslela tak, ze misto celorocnich stravenek mame balicek..🙂) ale abych nekrivdila, cast. platime obedy 🙂)

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest no tak to máte taky dobrý🙂

luckawest
6. pro 2011
twistinka123
6. pro 2011

@luckawest a jak jde snažení?

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 jj,taky čekám na výplatu,ať ty dárky můžu objednat přes net...no vidíte holky a my ve fabrice dostaneme velké kulové...někdy vitamíny,ale teď na nás firma kašle...my máme taky levnější obědy za 25 a to je i s polívkou a salátem...takže super...jiank žádné výhody,jo 13.plat,ale teď bude jen 20%,takže o ničem...

twistinka123
6. pro 2011

@krista1 my nemáme ani ten 13. plat🙂

simeonecka
6. pro 2011

@hanickaa.d Děkujůůů:o))

krista1
6. pro 2011

@luckawest mě má dorazit výplata zítra nebo pozítří,doufám,že si zase nedají načas...

twistinka123
6. pro 2011

@simeonecka jak je těhulko?