"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 ale je to taková almužna,na to jak tam dřeme a jak ta fabrika vydělává...je to málo...

twistinka123
6. pro 2011

@krista1 a co děláš?

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 my taky ne..

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 zatim pristarem, ale koupila jsem si ten kontryhelovy caj, tak ho zacnu pit..🙂)

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest mě moc nejede...dlabu kyselinu listovou a tot vše...uvidíme příští týden jak to půjde a kdy se dostaví ovulka🙂 ale těším se🙂

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 ja si to asi prisladim a nebudu to dejchat nosem, to je nejhorsi, jsem zvykla od mala, proto nesnasim bylinky, mamka je do nas furt cpala🙂))

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 dělám u pásu v automobilce

krista1
6. pro 2011

@luckawest aspoň budeš zdravá 😉 v lékárně mi říkali,že prý to je na všechny ženské problémy se spodkem...léčí to prý úplně všechno,i to co nevíš že máš si myslím 😀

krista1
6. pro 2011

@luckawest však není nikde psané,že se to nesmí sladit...teda o tom nevím,ale zkus radši med

luckawest
6. pro 2011

@krista1 prave ze mi to taky rikali v lekarne 🙂)) tak proto se donutim to pit.... uz jen proto, ze kdyz to dostanu, tak mi je strasne zle...🙂))

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 taky jsem cpala jen kys.listovou asi půl roku a pálela mě po ní žáha...tak beru teď ten GS Mamavit,a pokud do dvou měsíců neotěhotním,tak to už brát nebudu,zbytečné cpát do sebe tak drahé vitamíny a nic z toh,tak budu brát jen tu kyselinu a ten čaj a bude 🙂

luckawest
6. pro 2011

@krista1 med je pry spatny na zuby, mam je uz tak dost spatne... ale ja davam jen malou kostku cukru trinoveho.. se musim smat.. muj pejsek dela ze tu neni a jak pisi na pc tak couva tak dlouho, nez uciti moji nohu.. a dela jakoby nic...🙂))))

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 já myslím,že tobě se to povede hned,to budeš určitě chodit i do práce ne?!No to bude sranda na gyndě těhotná sestra...to jsem ještě neviděla 🙂 Asi proto,že to už jsou většinou starší sestry,co znám...

krista1
6. pro 2011

@luckawest to máš fakt srandovního psa,chce na sebe upozornit 😀

krista1
6. pro 2011

@luckawest no tak to už si ho měla pít dávno...určitě ti pomůže na bolesti a tak...to já to tak bolestivé nemám,jen je mi někdy moc horko a špatně od žaludku

luckawest
6. pro 2011

@krista1 jj ucim ji hodne povelu.. dr mi rikala, ze tak naladovyho a palicatyho psa jeste nikdy nevidela.. ale u dr je strasna hysterka.. zitra jdu na ockovani proti harani a uz mam ztoho hruzu, ze ji neudrzim..🙂)

luckawest
6. pro 2011

@krista1 vidis a ja nemuzu chodit, chce se mi spat vse me boli a mam strasny hlad..🙂) vyhra je, kdyz to dostanu o vikendu..🙂)

krista1
6. pro 2011

@luckawest ale jo,to zvládneš,tak ti pomůže doktorka a nemá tam žádného pomocníka?nj jezevčíci jsou hodně neposlušní...teda paličatí...to zvládneš..

krista1
6. pro 2011

@luckawest tady je to samá těhulka,tak nám se to taky musí povést...vždyť jestli jsou tady tak 4snažilky...a to ještě se snaží jen chviličku...já jsem tu asi jediná taková divná 😀

krista1
6. pro 2011

@luckawest tak to máš teda těžkou MS,já to mám v poho,jen mě štve,že musím furt chodit na záchod,mám totiž při tom tak nafouklé břicho,že mě to tlačí...

luckawest
6. pro 2011

@krista1 nejsi, jsme vtom spolu.. je nespravedlivý, ze se deti rodej zenam, ktere je ani nechteji, tak nam se to musi povect..!!

krista1
6. pro 2011

@luckawest je to hodně nesparavedlivé,protože mnoho žen dávají ženy do igelitek nebo do baby boxu,je ten svět nespravedlivý...takové by děti ani mít neměly!No to víš,že se nám to musí povést 😉 Ale asi na to máme ještě čas a mimi příjde až bude chtít...a bude správný čas...jak se říká

kristinandbaby
6. pro 2011

@luckawest S těma bylinkama to máme stejně...piju to a nedýchám...fuj 😀
@krista1 Jinak kontryhel jsem si nekoupila, měli jen sypaný a to nechci 😒 chci v sáčku, jako mám maliník....

simeonecka
6. pro 2011

@twistinka123 Zatím nejistě:o))Pořád čekám,kdy se to rozjede a zatim se mi nechce věřit,že se to stalo.A co ty budoucí mamule??

luckawest
6. pro 2011

@kristinandbaby a kcemu je malinik??

kristinandbaby
6. pro 2011

@luckawest No na ovulační hlen...takhle, piju ho spíš z toho důvodu, že prostě vůbec nepoznám ovulaci a prý je po něm výrazný ovulační hlen..ale holky mi říkali že i po kontryhelu je poznat ovulka, tak jsem si ho chtěla koupit, ale mají sypaný a to je fuj 😒

krista1
6. pro 2011

@kristinandbaby no mě říkaly dvě ženské v lékárně,že Maliníkový čaj je na nic,ale ještě se prodávají kapky maliník...to je prý účinné

kristinandbaby
6. pro 2011

@krista1 Je to tak že jsme každá jiná, jiné holky zase psali že jim to dost pomáhá....ale já spíš tak zkouším co pomůže mě..uvidím, já stejně nejsem moc na bylinky kapičky atd, zastávám princip farmaceutické léčby i když samozřejmě hormonama se cpát nechci, uvidím jak to bude.

luckawest
6. pro 2011

@kristinandbaby tak malinik nepotrebuji, to bych byla jak prutokac 🙂)

kristinandbaby
6. pro 2011

@luckawest :D no vidíš, aspoň víš že máš ovulaci, já nevím, hlen se mi zdá celý cyklus stejný 😒