"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
22. led 2012

@twistinka123 jojo, chodim a jsem za to fakt rada. Pak bych mela jit za dva tydny...

twistinka123
22. led 2012

@krista1 no jasně, jak říkáš kompromis je kompromis. proto asi Adam🙂 uvidíme to je ještě časík. ted sem teprva 7+2 tedy 8 tý tak je ještě brzy🙂

twistinka123
22. led 2012

@sedivka jo já taky tak🙂 a to pak už první poradna🙂 a v pátek si už musím objednat UZ 13tý na genetice🙂

harley26
22. led 2012

@twistinka123 s tema fotkama je to super napad! 🙂 bude to krasny moment. Jj, jak rikas, na kazdeho to pusobi jinak a ja pevne verim, ze nam to zabere jak ma a ja budu hned tehotna a konecne si zalozim poradne album, kde budu davat vsechny veci, co se mi na prcka budou libit - jsem v tomhle dost zdrzenliva, nic nechci delat moc predem, abych neco nezakrikla, ale uz se na to hrozne tesim. Jen takovy dotaz, kdyby nam to nahodou vyslo hned napoprve s tim clostilem, myslis, ze je vhodne hned v prvnim mesici letet letadlem? Co bys doporucila?

krista1
22. led 2012

@gabuli202 tak to asi bude ta ovulka,no zkus to testnout,nebo jestli měříš BT.Tý jo,taková slušná sbírka,šest šatů,ty na tom asi ujíždíš co?! 🙂 Holky já bych moc tu dovolenou neřešila,člověk se pak zbytečně trápí různým co kdyby...a asi osmý měsíc už nestihnete do léta,teda když tak tak...to vás ještě pustí.Taky jsem furt přemýšlela co kdyby se stalo to a to,ale ještě jsem neotěhotněla,tak to nechvávám osudu,plánuju dovolenou a všechno a neřeším,kdybych byla těhotná nebo ne.. nechte to přírodě 😉

sedivka
22. led 2012

@twistinka123 no tak to budu mit stejne. A pak nejak strasne brzo jsou registrace do porodnice, co? Uff 🙂)

harley26
22. led 2012

@gabuli202 ja si prave zase rikam, jestli ten zacatek tehotenstvi neni na letani horsi nez ty pozdejci mesice ... na Floride sme byli na svatebni ceste. Urcite si to tam uzijete, bylo to bezva.

twistinka123
22. led 2012

@harley26 no tím letadlem proč ne? podle toho tedy jak dlouho. ale jo, nic tomu nebrání když budeš fit. my máme ject do paříže ale autem 14hod a na poznávačku a budeme to rušit. mám bejt ve 20tý a prej nesmím, za 1) je to dálka busem a za 2) to lítání potom tam...takže to zrušíme a pojedeme někam po čechách. manžel mi chtěl udělat radost na Vánoce a termín je na naše výročí svatby a nakonec to padá. ale jemu to nevadí je chápavej a mimi je pro něj důležitější.

twistinka123
22. led 2012

@sedivka 14+0. a ty jsi z prahy?

gabuli202
22. led 2012

@krista1 jojo, zkusím měřit, tak buď to bude ovu a nebo jen splašené hormonky, uvidíme, hlavně, aby ovu byla 🙂 Jojo, ujíždím na tom, jsem magor, už jsou to ale fakt poslední šaty, moc za to utrácím 🙂 a zbytečně

harley26
22. led 2012

@twistinka123 Jj, to je asi rozumne, navic i v tady v cechach je spousta krasnych mist, kam muze clovek jet. A do Parize se muzete podivat pozdeji i s prckem 🙂

gabuli202
22. led 2012

@harley26 já bych to tak neřešila, až budu těhu, tak to nechci moc přehánět v pozorováním se. Kámoška dělala úplně všechno, lyžovala, lítala, stěhovala a má zdravého chlapečka 🙂 Na svatebce jsme byli na Mauriciu, to byla nádhera, tak uvidíme, jestli ta Florida klapne

eficenka
22. led 2012

ahoj holky... tak jsem zase po pár dnech nakoukla... Včera proběhla asi ovulace, tak uvidíme, zda se vydaří či nikoliv 🙂 Měřila jsem i BT, přikládám foto - myslíte, že opravdu byla ovulace?

sedivka
22. led 2012

@twistinka123 tak to je az za 7t 🙂 jo, z Prahy. Uvazuju o Horovicich. Ale zaregistrovat se chci pro jistotu urcite nekde v Praze. Ale zatim moc nevim kde. Vsude jsou to dost tovarny...

sedivka
22. led 2012

@gabuli202 spravny pristup 🙂 no ja ted taky stehuju. Teda nic netaham, ale i tak je to mazec..

harley26
22. led 2012

@gabuli202 Mauricius musi byt nadherny! Je to raj na zemi, co? Ja sem rozeny cestovatel, miluju akcni letenky 🙂)

krista1
22. led 2012

@gabuli202 no to já beru už tři měsíce hormony a taky mě bolí prsa při ovulce a pak při brání hormonů až do MS,je to celkem nepříjemé.Vždy jsem to měla jen při ovulce a pak tři dny před MS,teď ani nepoznám kdy to dostanu ☹ Tak s těmi šaty,proti gustu žádný dišputát,takže pokud se ti to líbí,tak proč ne 😉

twistinka123
22. led 2012

@sedivka já chci rodit v čb ale taky se budu registrovat v praze a u apolináře. hořovice si naše pacientky děsně chválí!!!!

barbulinka1
22. led 2012

@eficenka Je možný že jo 🙂 pokud bude tedka teplotka stoupat, tak proběhla 🙂 🙂 nebo je až dneska, ovulace je poslední den nízkých teplot, tak uvidíš zítra 🙂

krista1
22. led 2012

@harley26 Taky ráda cestuju,pojedeme buď do Itálie nebo do Černé hory,se ještě uvidí,podle toho jak to zařídí známý.Taky pojedou s malým(bude mít rok)tak jsem zvědavá.Je to ještě daleko,ale určitě někam pojedeme 😉 Jinak se v dubnu chystáme na nějaký wellness pobyt,jezdíte taky?

krista1
22. led 2012

@eficenka taky si myslím,že ovulka proběhla,podle tvého grafu,takže držím pěsti,ať máš štěstí a za pár dní pozitivní test 😉

gabuli202
22. led 2012

@sedivka to tahání není nejlepší, ale jak říkám, nemá se nic přehánět. Další kámoška co otěhotněla to horzně přeháněla, jen seděla doma, což mi příjde uhozený, pokud to není rizikovka 😒

@harley26 No byla to nááádhera, sice cesta byla dlouhá, ale stálo to za to, my to bohužel měli v plné palbě, žádná sleva, takže s cenou to bylo dosti drsné 😀

@krista1 no mě prsa bolely před ovu až do té doby, než došla MS, takže tak jsem to poznala, že přichází MS, když přestala bolet prsa, tak uvidíme, jaký bude tento cyklus 🙂

harley26
22. led 2012

@krista1 na wellness me moc neuzije, ja celkove moc nejsem na vodu, ale kdyz sme treba na horach, tak je to super relax. Takze si to tam urcite hezky uzijte a treba tam i zplodite toho potomka 🙂 Já radsi jezdim na poznavaci dovolene, pujcit si auto, naplanovat trasu a vyrazit.

sedivka
22. led 2012

@twistinka123 no taky jsem na ne prave slysela samou chvalu. Tam se myslim neregistruje. Ale pro sichr se zaregistruju v Motole nebo u Apolinare...

twistinka123
22. led 2012

holky mažu se osprchovat a natáhnout se, dneska to není nějak ono🙂 a potřebuju hodit gaučing🙂 tak se mějte berušky moje a zase se ozvu!!!papaaaaaaa

harley26
22. led 2012

@gabuli202 to se nedá nic dělat, byly to přece líbánky a je to bez starosti🙂 My si poslední dobou zařizujeme dovolenou sami, vyjde to fakt nesrovnatelně levněji a člověk si může cestu naplanovat podle predstav - to ma samozrejme ale vyhodu jen u tech poznavacich dovolenych. Na Mauricius si jede clovek uzivat, takze tam je to jedno 🙂

twistinka123
22. led 2012

@sedivka no tak motol je vyloženě továrna a děsná! chodila jsem tam na praxi a děsný! u apolináře se registruje už přes net, ani tam nemusíš do fronty🙂 takže já du do apolináře🙂

sedivka
22. led 2012

@harley26 jojo. Mauricius je nadhera 🙂

sedivka
22. led 2012

@twistinka123 fakt pres net?? Super 🙂 ja tan byla pred 4mi roky na operaci..

twistinka123
22. led 2012

@sedivka hele až nám mimi v bříšku krapet povyrostou, nedáme srazík, když jsi taky z prahy? 😉