"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kixi
10. únor 2012

@twistinka123 jj nejradsi mam to miminko, z toho se uplne dojimam jak je roztomile 😀 jinak i pres rymu se me dost zaostril cuch na ruzne veci takze chodim po byte a zkoumam co je kde citit 😀

twistinka123
10. únor 2012

@kixi 😀 tak si zítra uvař brambory a dejchej tu páru nad hrncem🙂

kixi
10. únor 2012

@twistinka123 zitra jsem pozvana na obed k babi ale na veceri to urcite zkusim 🙂nicmene jak se prolivam cajem tak je me lip, verim ze to zmizi velmi rychle...no nic, jdu si dat davku utrogestanu a po nem jsem tak do 3 min v risi snu tak preji hezky vecer 🙂

twistinka123
10. únor 2012

@kixi no neke, to se ti po něm tak dobře spí jo🙂 tak dobrou růženko.... 😀

lucille85
10. únor 2012

@eficenka Evi to je šílený, já bych je taky seřvala asi, kretény...kdyby si radši všímali těch vietnamců co si tam jezděj nakupovat ve velkym s pěti košíkama a zacpou všechny kasy 😠 Neboj mimču se nic nestalo, někde jsem dokonce četla, že když má maminka chvilkový stres tak to nevadí, že se to mimčo učí s tim vyrovnávat....Já se rozčílíla takhle ve středu po telefonu na paní ze sociálky, až jsem pak z toho vzteky brečela.... ☹

silvaaa
10. únor 2012

@sedivka Ahoj,s tou zubni pastou jsme na tom asi uplne stejne ☹ .Ja si uz taky pekne dlouho nevycistila zuby poradne 😀 Dokonce jsem uvazovala,ze si koupim nejakou detskou pastu,treba mi z ni blbe nebude 😀 .Ale ta asi nebude moc ucinna,ze?Co myslis?Bo to ranni cisteni je fakticky utrpeni 😝 .

sedivka
10. únor 2012

@silvaaa 😉)) ja koupila pastu bez fluoru. Je to lepsi, ale vcera to prcek odhalil a prislo to znova. Snad to brzo prejde....

silvaaa
10. únor 2012

@sedivka to doufam,jinak nechci videt svuj chrup po porodu 😀

kixi
11. únor 2012

@twistinka123 jj, nejdele do 5 min po nem spim, vecer beru dva tak je to asi tou zvysenou davkou...on snizuje tlak tak se fakt krasne usina...no a rano beru jen jeden a na to uz jsem si zvykla..co bych pro mimika neudelala..nicmene ryma je stale tu, ale urcite uz toho nebude nic horsiho, nesmi 🙂

eficenka
11. únor 2012

@lucille85 taky doufám, že je vše v pohodě, ráno jsem se hodně kontrolovala jestli nešpiním nebo tak, ale naštěstí nic!
Manžel říkal, že aspoň mimčo bude odolný a díky mamince se o sebe naučí starat samo 😀
Jakmile to moje mamča řekla manželovi, tak se fakt nasral a napsal stížnost do kaufladnu, tak v 7 večer...
Ještě v 9 večer nám volala nějaká paní, že se moc omlouvá, že ochranka takto nesmí kontrolovat , že má kdyžtak zavolat policii... No už to nechám bejt, ale bylo mi tak líto jak tam mamku ponížili - otec byl hajzl, neplatil na nás ani výživný a mama se o nás se segrou starala sama.... Měli jsme vždycky všechno, mama na sobě šetřila kde mohla, abysme mi se sestrou měli všechno... A oni ju nazvou zlodějem - fakt mě to dopálilo....

barbulinka1
11. únor 2012

@eficenka To je fakt mazec ty jo :( tak už žádnej stres a v klidečku si prožijte víkend a neboj, já se stresuju v různý míře každej den ve školce 😀 a miminko snad zatim v pořádku 🙂

gabuli202
11. únor 2012

Holkyyyyyy, tak dnes je to opravdu pozitivní test! Konečně! Jsem 25DC 😀 😀 😀 Včera jsme už s manžou 2x pojišťovali 😀

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@gabuli202
Výbornýýý Gábi ! :D
Držím palce, nejvíce !!!!!!!!!!!!!! 😵

gabuli202
11. únor 2012

@pajiskazemlyna Dííííky Páji, budeme to potřebovat 🙂 🙂 🙂

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@gabuli202
Věřím, že to vyjde !!!!!!!!!! 😵

terulilinka
11. únor 2012

Ahojky holky, tak jak se tu máte? Včera jsme byli na pohřbu manžovi babičky a ještě jsem měla ovu.. Tak si říkám, že by osud?🙂 Uvidíme 🙂

terulilinka
11. únor 2012

@krista1 neboj se třeba spermíci dostali rozum a zrychlili! budu držet palce!!

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@gabuli202
Gábi, já snad budu mít ovu stejný den cyklu, jako ty :D
Dnes jsem 24DC a hodně se mi to blíží, tak že by zítra - 25DC byla skoro ovu ? :D

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@terulilinka
Ahojda Terezko, mně se ovu snad blííížíí !
Osud to možná je .. tak držím moc palečky, at to vyjde !!!! 😵

gabuli202
11. únor 2012

@pajiskazemlyna Páji, držím palečky, aby ovu došla co nejdříív a šup na snaženíčko 🙂))

pajiskazemlyna
11. únor 2012

Co myslíte holky?
Že by zítra ?

kora1
11. únor 2012

@pajiskazemlyna ja myslim, ze ano, ze maximum bud dnes vecer nebo zitra rano.
Ja jsem tady o tom mluvila, ze dulezite je porovnani mezi test.prouzkem a kontrolou a z tohot pohledu to vypada dobre. jinak fotka jako takova vyfotila ty barvy slabe, tudiz laik by mohl rict negativni. Nevim, jestli jsi cetla ten muj komentar 🙂) Nevim, kdy jsem to psala. Muzu se zeptat, objevil se ti prouzek hne dpo nasaknuti?

kora1
11. únor 2012

@gabuli202 ty jo Gabco, ty snad ovulujes cely mesic...😉) Ja to mivam fakt negativni a jen pred ovu a v ovu pozitivni, ale ne tak silne jako ty. ALe ty to mas takovy "pozitivni" cely mesic..🙂)
No ne, dnes je to jasny, ale podle toho, jak se to u Tbe vyviji, tak mi pripada, ze treba za dalsi 3 dny ten prouzek bude tak silnej, ze protrhne testovaci papirek 🙂))
Sup snazit, dnes vecer a zitra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

terulilinka
11. únor 2012

@pajiskazemlyna Tak parááááda! konečně viď? ty dlouhý cykly ti fakt nezávidím :(

terulilinka
11. únor 2012

@pajiskazemlyna já myslím, že ještě tak cca 2dny... podle mě je ještě docela slabá 🙂

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@terulilinka
@kora1

Holky, oni ty čárečky ve skutečnosti jsou obě takhle světlounce růžové, tmavě fialová nebyla ani ta kontrolní(zatím nikdy).
Jinak ta čárečka byla vidět už po nasáknutí, ale slabounce a když to uschnulo, vylezlo to takhle - vždycky ale porovnávám uschlé testíky, čárečka je ještě pořád slabší než kontrolní, ale myslíš, že by to nemělo dlouho trvat a bude stejná nebo silnější (počítám max. 2 dny) .. Teda doufám (pokud bude zítra slabší než dnes, tak to se mnou asi šlehne, už takhle mám zase cyklus dlouhý) 😀

gabuli202
11. únor 2012

@kora1 čárky si tak trošku se mnou hrály 🙂 ale já už dál testovat nebudu, dnes je to jasně pozitivní testík 🙂 příští týden v sobotu odjíždíme na hory, tak uvidíme, buď mě tam přepadně mrcha, nebo taky ne a když přijedu domů, bude překvápku, aspoň nebudu mít tendenci testovat, když budu mimo domov 😀

terulilinka
11. únor 2012

@pajiskazemlyna tak na to skočte i dnes 🙂))

krista1
11. únor 2012

@terulilinka Díky moc,třeba máš pravdu a nějaký se uchytil,no vudíme za 11dní,jestli se dostaví nebo ne.

terulilinka
11. únor 2012

@krista1 tak držím palce! budeme asi tak nějak nastejno, já to mám dostat 24.🙂