"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
19. únor 2012

@terulilinka
Ne- e ...Já si ji najdu ! 😀

pajiskazemlyna
19. únor 2012

@terulilinka
Aha, tak nenajdu, jak se jmenujeme ? 😀

kora1
19. únor 2012

@terulilinka Teri, fakt? Mne se nic neukazalo..
Ale tadyhle ta by mela zustat, ne? Byla by to skoda, ne?
Tyy jo, ja nevim 😕 🙂

pajiskazemlyna
19. únor 2012

Holky, tady je můj graf, kdo chcete mrknout, ale pozor 5DPO budu až zítra, teplotu tam mám zadanou jen proto, protože mi kvůli nízké teplotě FF přehazuje ovu na 26.DC a to by bylo brzy ....Takže jsem dnes 4DPO, jen v grafu to mám zapsané "jakoby napřed" ...

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

terulilinka
19. únor 2012

@kora1 jojo to určitě 🙂 a tam by jsme probírali to, co by nikdo jiný číst neměl 🙂

@pajiskazemlyna https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

harley26
19. únor 2012

holky, obed zdárně dovařen. Tak vidim, ze ste aktivni a zakladate novou mistnost 🙂 to je faaajn

terulilinka
19. únor 2012

@harley26 jsi tam, tam můžeš vše tajné co se nechce svěřovat tady 🙂

kora1
19. únor 2012

@terulilinka Tery, ja jsem na beremku pod jennynka5. nechtela jsem, aby me nekdo chodil spizovat sem 🙂 Urcite chapes. Mam tam fotky a vse. Mohla bys me pridat sem do skupiny jako jennynka5?
Ja bych tu svou "kora1" pouzivala jen pro tu skupinu verejnou.
Dekuji 🙂

kora1
19. únor 2012

😀 😀 😀

krista1
19. únor 2012

@wann14 Ahoj,no nevím jak jinak bych se ti mohla podívat na tvůj profil,ještě jsem na jednodušší způsob na womenzone nepřišla ☹ Dokonce,když ti kamarádka napíše,tak nejde ani přes její profilovou fotku se dostat na její profil,je to divné,třeba příjdeš na jiný způsob.

krista1
19. únor 2012

@terulilinka Ahoj Teri,jo byla jsem pařit a bylo dobře a co ty si prováděla včera s manžou?

wann14
19. únor 2012

@krista1 Aha, no ja se jen ptam, ptz ten postup mi prijde dost slozity, ale taky jsem na nic jineho neprisla ..takze jednodussi zpusob si neni ☹

krista1
19. únor 2012

@wann14 asi ne,tak se budeme muset spokojit takhle,no já jdu teď do kina na Underworld,pak příjdu po osmé na pokec,teda pokud to stihnu 🙂

krista1
19. únor 2012

@terulilinka Ahoj,můžu se taky přidat do vaší skupiny?Na tu diskuzi?

zzaneta
19. únor 2012

@krista1 Ahoj Kristy, právě jsem Terezce chtěla psát protože jsem si všimla že tam nejsi.
Včera sis to teda užila? U mne nic moc, ale přežila jsem to 😀

wann14
19. únor 2012

@krista1 jj, nejak to zmaknem 🙂 Tak si uzij kino a treba tu jeste budu po osme 🙂 Hezkou zabavu 🙂

krista1
19. únor 2012

@zzaneta no právě,jsem si říkala,že je tu nějak málo napsané a už jsem pak měla strach,že se tam nedostanu ☹ Jo bylo tam skvěle.No a pořád ti je tak špatně?A prý si tady měla i fotku jak si vypadala,nebo jsem to tak vytušila,že si měla fotku z plesu,no určitě si byla krásná,jsi moc šikovná holka,podle fotky,soudím 🙂 No a zatančila sis?

krista1
19. únor 2012

@zzaneta tak já jdu holky do kina,tak zatím pa pa a doufám,že se do té místnosti budu moct dostat,teda pokud vám to nebude vadit 🙂

krista1
19. únor 2012

@wann14 tak ten film byl úplně super,bylo to v 3D a skvělé,akční.Vůbec jsem nečekala,že se mi to bude tak líbit,ale bolely mě z toho oči.Jo a byly ukázky na nový film Zapomenutý ostrov 2 nebo tak nějak,hraje tam The Rock a vypadalo to skvěle,tak bych chtěla vidět i jedničku.A co ty jsi dělala?Už tady asi nejsi,co?!

krista1
19. únor 2012

@zzaneta No tak Terka mi tam ještě neumožnila přístup,tak nevím..napsala jsem jí,tak uvidím,jestli se mi ozve.No doufám,že tam budeme všechny 🙂

krista1
19. únor 2012

@harley26 držím pěsti,aby ten duch sílil a nebylo to jen tím pregnylem 😉 Doufám,že se to tady rozroste těhulkama,bude to určitě plodný měsíc 🙂

wann14
19. únor 2012

@krista1 Ja jsem koukala, na tv a ted jsem jeste prisla mrknout sem. Napis Terce do IP a ona te prida 😉 Tak to je super, ze se ti film libil ...hlavne ze sis to uzila..ja moc nejsem tv fanda a do kina, temer vubec nechodim ...

terulilinka
19. únor 2012

@krista1 už tam jsi dobrý 3hodiny 🙂) přidala jsem tě hned jak jsem přišla domů 🙂

evik19
19. únor 2012

Ahoj holky, tak jsem se vrátila z hor, kde přišla (tak jak jsem čekala) MS. Takže další měsíc je můj🙂 A teď budu s napětím očekávat, která z vás bude těhulka už tento měsíc, držím palečky🙂 Neobjevila náhodou některá z vás // už teď o víkendu?

zzaneta
20. únor 2012

@evik19 Jéé Evi, to mne mrzí. Sakra doufám že ten únor bude plodný a ne naopak. Zatím žádná nová těhulka..
A jak bylo na horách?

evika1982
20. únor 2012

Ahoj holky, jak tak koukám jsem na tom podobně jako vy. Ráda bych se k vám přidala. Držím všem palečky !!!
Já vysadila HA v září a zatím nic. Je pravda, že jsem měla stresovější období - stěhování, nová práce - tak to připisuji tomu. Zatím jsme to moc neřešili - ale teď když už je větší pohodka - tak se nám snad zadaří 😉

zzaneta
20. únor 2012

@evika1982 Ahojky 🙂 Vítej 🙂 Věřím že jak je pohoda tak se zadaří 🙂 Držím palečky

terulilinka
20. únor 2012

@evik19 bohužel ☹ všechny budeme testovat až později 🙂 doufám, že ty najdeš příští měsíc 🙂

andrejkonellis
20. únor 2012

Ahoj holky, dlouho jsem sem nepsala...myslím od prosince...furt se snažíme ale furt nic 🙂 a tento měsíc to vypadalo nadějně (opožděné MS a fakt blbě mi bylo).... Držím Vám všem palečky 😉

andrejkonellis
20. únor 2012

Máte některá zkušenost s Jonašovou metodou ???