"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
12. pro 2011

@hanickaa.d tak zezačátku jsem to řekla mým dvoum nej. kamarádkám, mamce a manželovi. Pak tátovi a jeho přítelkyni, pak manžel svým rodičům a postupně rodině,ted o Vánocích to řekneme babičkám a dědečkům. Dál jsem to nechtěla jinde říkat ale po UZ kdy mi doktor řekl,že máme srdíčko tak to manžel vyslepičil na Facebooku, myslela jsem,že mě omejou, protože to jsem byla v 7tt. Takže to už ví snad každej no... prej měl takovou radost,že se o ni musel podělit. Tak snad bude vše v pořádku, kamarádka to taky takto řekla zezačátku na Facebooku a hned dávala fotky a pak fotky najednou zmizly, tak nám pak psala,že bohužel o mimi přišla,tak to musela všem vysvětlovat a tomuto já se chtěla případně vyhnout,kdyby náááhodou něco. Další těhu oznámila až když byla ve 4. měsíci a má krásnou holčičku :o)

kristinandbaby
12. pro 2011

@pajiskazemlyna Jééžiš no tak jo...ale asi od toho ledna..nebo já nevím..teď zas když to objednám, než to přijde...boože to jsou procesy..ale máš pravdu, musím vědět že funguju jak mám 😎 fakt totiž nevím, jsem jako magor už...teď fakt tři dny bolest podbřišku...skoro jako když to mám dostat, ale po hlenu ani stopy...navíc už tři dny...nevím no....

hanickaa.d
12. pro 2011

@pajav no manžel chce počkat a mlčet do 4. měsíce, ale já nevím jestli to vydržím a budu se vymlouvat...zrovna teď-večírky, Vánoce, Silvestr, pak hory, teď se plánuje vše v práci na příští rok a já neumím lhát, jsem hned červená....ale věřím, že to bude vše v poho no....a i kdyby se něco stalo tak to ti nejbližší budou vědět.

pajiskazemlyna
12. pro 2011

@kristinandbaby
Hele, ale já se hlenem neřídím, při ovu totiž skoro žádný nemám 🙂 Každý to má jinak, třeba jsi taky ten případ 😀
Víš, jak bych to udělala ? Teď už to neřeš, máš totiž pravdu, že než by ti ty testíky přišly, už by mohlo být po ovu a bylo by to zbytečné .. Zkuste se prostě snažit ob den nebo minimálně jednou za tři dny a uvidíš - doufám, že to vyjde !!!
A kdyby NÁHODOU ne .. Tak si koupíš testíky až na další cyklus ... A je to 😀 😀

pajav
12. pro 2011

@hanickaa.d já jsem taky ten tip,co neumí lhát. Když se mě někdo zeptal v práci,jestli nejsem náááhodou těhotná,páč jsem taková a maková, kývla jsem, protože říct ne,když to tak není,mi opravdu nejde. Myslím,že rodina to vědět může, spíše až kamarádi a ostatní na tohle můžou počkat :o) U nás už teda nemusí čekat nikdo no 😖 😠

hanickaa.d
12. pro 2011

@pajav neboj teď už je to venku tak to prostě MUSÍ být v pořádku 🙂

barbulinka1
12. pro 2011

@pajav ahojka, tak se cítíš ? 🙂 mě je docela fajn, ale už se těšim na kontrolu 🙂 🙂 jinak u nás to ještě nikdo neví, krom mé kámošky, vedoucí ve školce, manžela a jeho kámoše 🙂 ale tedka v sobotu když jsem byla u našich se mě máma zeptala jestli náhodou nejsem těhotná, po to, co jsem snědla pul vanilkovýho nanukáče a na to brambory se zelím 😀 to bylo těžký ukecat 😀 ale zvládla jsem to 🙂 čekám na 19.12 na ultrazvuk a rodina bude mít dáreček pod stromeček kamarádům to řekneme až po testech 🙂

pajav
12. pro 2011

@barbulinka1 ahoj :o) no zatím v pohodě, nezvracím a doufám,že už ani nebudu :D Ale zle mi je teda pořád 😖 Taky bych to nejraději řekla všem až na vánoce,ale už je pozdě 😀 Jen babičky to zatím neví. Moje mamka to věděla hned ze začátku, protože se jí sr*** co se mohlo tak jsem chtěla,at má alespon jednu pozitivní zprávu 🙂 Já jdu 22.12. tak si pak ukážeme fotečky 😉)) A už to na sobě pocituješ? Bříško, váha atd? Máma říká,že vypadám ted jak ona v 5. měsíci 😀 Tak bych mohla nachvíli zabrzdit 😕

pajav
12. pro 2011

@hanickaa.d to teda MUSÍ!! :o)))))))

kristinandbaby
12. pro 2011

@pajiskazemlyna Tak tak...já jako mám hlen, ale vodový...takový co mám podle mě celý cyklus pomalu no...Jinak my se snažíme skoro každý den 😀 to je výhoda a když to neklapne, tak objenám na ten leden no..ale prostě leden je náš měsíc takže to vyjít musí 😀 oběma 😵

barbulinka1
12. pro 2011

@pajav já taky nezvracím, občas mi taky není nejlíp, spíš mě trápí nechutenství, mám hlad ale na nic chut, což je šílený :(co bych mohla pořád jsou mandarinky, na kila 😀 mám v břiše malýho mandarínka 😀 váha zatim dobrý, dokonce jsem zhubla 1 kg, mám 56 ale bříško leze pěkně, taky mám pěknej pupjz, hlavně dole je to takovej tvrdej špíček, kterej nejde zatáhnout 😀 tak to je dobře, že jsi mamce udělala radost 🙂 jj, to si ukážeme, já jsem terpv 8tt, tak budu mít menší uzlíček, snad bude ale vše v pořádku, musííí 🙂 🙂brali mi krev na toxoplazmuzu, žloutenku atd. tak snad to bude v pohodě... jinak mě rozpláče každá blbost v telce, ne uplně ale slzičky tečou 😀 a prsa ty mě bolí pořáde spíš bradavky, jeden den mí, druhej víc, jak na houpačce 😀 a podbříšek se taky občas ještě ozve...tak se hezky opatrujte a budu se těšit na fotečku příští týden 🙂 🙂

pajiskazemlyna
12. pro 2011

@kristinandbaby MUSÍ a VYJDE !!!! 😵

P.S. Jedeme v tom přece SPOLEČNĚ ! 😀

silvaaa
12. pro 2011

Teeeeda,jak si to tady tak procitam,tak spousta z vas,ktera jste zacala od toho rijna i pozdeji jste tehu 🙂 To je skvele,vsem vam moooc gratuluju holky!!! Ja taky doufam,ze se co nejdrive dockam.S pritelem jsme se dohodli,tak nejak spontanne,protoze jsme planovali na pristi rok srpen-zari svatbu a o mimco se pokusime potom,ale potom jsme uznali,ze svatba se da naplanovat kdykoliv,zatimco s tehotenstvim to tak jednoduche nebude,tak to nechame na prirode.Chceme se snazit cca do unora,a kdyz to nevyjde,zacneme zarizovat teda tu svatbu a znovu se zacneme snazit az pak 😉 .Tak uvidime,jestli chce byt prcek az po svatbe nebo se ji treba za 2 roky sam zucastnit 😀 .

pajav
12. pro 2011

@barbulinka1 taky mám nechutenství a přitom hlad jak bič! Zezačátku jsem taky baštila jen mandarinky 😀 Ted už ne...ted jen sladké a omáčky..:o) Uzeniny jsou ted ty tam... nepozřu ani šunku! Taky se opatrujte 😉) Valím do hajan,dobrou 😝

barbulinka1
12. pro 2011

@pajav Tak to jsme na tom stejně, já uzeniny taky vubec nesnesu 😀 jediný co je sýr a to nejlepší zapéct na housku do mikrošky 😀 ja padim taky, tak se hezky vyspinkejte 🙂 zatim papa 🙂

hanickaa.d
12. pro 2011

@pajav barbulinka1 Holky a kolik měříte že máte tak málo kg? 🙂 já zas teď mám chuť na maso, včera jsem museli na biftek 🙂

barbulinka1
12. pro 2011

@hanickaa.d ani se neptej kolik měřim 😀 jsem extra prcek, takže ke mě váha sedí, možná mám až moc kg :( mám 156 cm 😀 ale co je malý to je hezký a když to není hezký TAK TO ASPOŇ NĚNÍ VIDĚT 😀 😀 když dopadne v pondělí kontrola v pohodě, tak sem hodim fotečku a uvidíš jaká jsem maličká blondýnka 🙂

petanevesta
13. pro 2011

tak už čtvrtý den mě pobolívá břicho a na ovu testu stále jen lehký duch, to jsem zvědavá, kdy to přijde 🙂

petinkas
autor
13. pro 2011

@hanickaa.d opožděně taky moc gratuluju 🙂.. krásný dáreček 🙂. Já jsem dnes 7 tt + 4. 20. jdu na 2. kontrolu a jestli vše dobře dopadne, tak bychom to rodině chtěli říct na Vánoce. Ví to zatím jen manžel a vy na koníkovi 🙂. V práci a kamarádům bychom to chtěli říct až po prvním trimestru (jestli to dřív nebude už vidět) 🙂.

zzaneta
13. pro 2011

@hanickaa.d Gratuluji Hani, mooooc. Ja jsem dneska 27DC a rano test negativni, moc to tento mesic nevidim.

dashyyy
13. pro 2011

@petinkas ahojky tak co jak je? už aby bylo 20.viď už jen týden docela to uteklo těch 14 dní ale už nemůžu ani spát jak se těším dneska se mi zdálo že se starám o trojčata docela zoufalej sen 😀 jinak jsem konečně přestala zvracet natahuje mě to pořád ale už to nejde ven a zachraňují mě banány a mandarinky ale nechci to zakřiknout 😉 u nás už to ví víc jak půlka rodiny a zbytek až k vánocům ale jak jsem hubená tak je na mě ten minipupík dost vidět i přes oblečení.. dneska dorazil nový foťák tak se zkusím zítra pochlubit 😉

kixi
13. pro 2011

Ahojik holky, dnes jsem 13 DC a poprve jsem delala Ovu testik...a hned na me vykoukla slaba carka...kontrolni byla take slabsi tak vubec nevim jak ten vysledek brat 🙂

pajav
13. pro 2011

@hanickaa.d tak já měřím asi 164cm, vždy jsem byla na ZŠ nejmenší i ve školce 😀 Maso moc teda nemusím ale když je tak ho sním :o)

twistinka123
13. pro 2011

@hanickaa.d já jsem ti neposlala tu brožurku??? léky a tak? a co smíš, nesmíš...no hlavně nesportovat, šetřit se a jinak můžeš vše, co doposud, je to jiný stav ne nemoc🙂

twistinka123
13. pro 2011

@kristinandbaby ahojky, mám je v albu - jsou to ty žluté. ty oranžové stály 150Kč a ty byli k prdu!

twistinka123
13. pro 2011

holky já jsem dneska 12DC tak uvidíme🙂 dneska už budeme mít stromeček 🙂

zzaneta
13. pro 2011

@twistinka123 Já chci taky stromeček 🙂 ale manžel ho chce až na štědrý den, chjo

petanevesta
13. pro 2011

@twistinka123 jéé, já chci už taky dneska ozdobit stromek 🙂 máme doma kočičku, tak máme jen asi 120cm vysokej, umělej na komodě, ale i tak je to hezký mít 🙂

sedivka
13. pro 2011

@petanevesta my mame dve kocky a mame kazdy rok normalni celkem velky strom 🙂

twistinka123
13. pro 2011

@zzaneta jj manžel přiveze...ale nevím jakej - překvápko k dnešnímu svátku prej🙂 a tak ho ozdobíme a tak. a my odjíždíme 25.12 tak si ho chceme užít 🙂